39

ספקי שירות בתחום אינסטלטורים

איתור נזילות במצלמה טרמית

איך מאתרים נזילות מים במבנה על מנת למצוא את מקור הבעיה ולאטמה?

נזילה של מים הינה בעיית אינסטלציה נפוצה, רבים נוטים לשייך בעיה זו לתחום איטום (נכון חלקית) אולם הפתרון לבעיה מתחלק לשניים – איתור, ואיטום. איתור הנזילה הוא החלק הקשה יותר והחשוב יותר בדרך לפתרון הבעיה, הסיבה לכך היא שאיטום יכול להתבצע רק לאחר גילוי מקור הנזילה, ומעבר לכך ניתן לבצע אנלוגיה של תהליך האיטום לפלסתר על פצע, זה אולי יפסיק את הדימום, אבל לא יפתור את הבעיה. לכן, השלב הראשון בעת נזילת מים בבית, בשטח החצר, או בבית העסוק הוא איתור הנזילה. יש לציין כי אנו ממליצים לפעול במהירות כאשר מופיעה נזילת מים, וזאת משום שנזילה כזו עלולה לייצר בעיות רבות; ראשית כל זה בזבוז כסף, אנו משלמים על כל טיפה. שנית, זה בזבוז מים וכידוע לכל אין לנו מים לבזבז. מבחינת נזקים למבנה זה פשוט – נזילת מים יכולה לייצר עובש, פטריות, סדקים, ואף לגרום למחלות.

כיצד מתבצע איתור הנזילה?

ראשית, יש להבין את משמעות הדבר. בעבר, על מנת לאתר נזילת מים היינו נדרשים בעבודות בנייה ושיפוץ, לא פחות. מכיוון שאנו לא יודעים להצביע על נקודת הנזילה, היה צורך (בהתאם לסיטואציה) בשבירת קירות, חציבה בקירות, שבירת מרצפות ותיקונם וכיו"ב. הדבר היה אורך שעות רבות ולעיתים ימים שלמים. כיום, ישנו פתרון מתקדם וטכנולוגי לנושא – איתור נזילות באמצעות מכשיר תרמי. המכשיר הוא למעשה מצלמה מתקדמת, אשר עובדת באמצעות קרני אינפרה אדום הרגישות לחום. באמצעות המצלמה התרמית, ניתן לזהות הבדלים בטמפרטורות בגוף המבנה או באזור הרטיבות, ובכך לראות בצג המצלמה את מוקד הנזילה. בפועל איתור הנזילה מתרחשת באופן הבא: בשלב הראשון מחממים את המים בכל הבית או העסק, לאחר חימום המים משאירים אותם זורמים בצינורות. לאחר מכן, עובר האינסטלטור עם המכשיר התרמי, ומסתכל בצג אשר נמצא על גביו. הצג מראה צבעים שונים המיוחסים לגובה הטמפרטורה. כאשר יש סדק או פגם בצינורות, מתרחשת דליפת מים, אשר מחממת את האזור – בכך, המצלמה התרמית יכולה לזהות אזור שלם הצבועה (בצבע אדום) וזה מצביע על כך ששם מקור הנזילה.

יתרונות וחסרונות באיתור נזילה באמצעות מכשיר תרמי

כאמור, באמצעות המכשיר או המצלמה התרמית ניתן לגלות ביתר קלות את הנזילה. היתרון המרכזי שלה הוא שלא צריך לבצע עבודות הריסה, כמו הרמת בלטות או חציבה בקיר לצורך איתור מקור הנזילה. העבודה נקייה יותר ויעילה יותר מאשר בעבר. אולם, המצלמה התרמית יצרה פתח לייקר את עלות השירות – אינסטלטורים מקצועיים לא תמיד צריכים להשתמש במצלמה על מנת לאתר את מקור הנזילה, ולעיתים יכולים לעשות זאת באופן עצמאי. לכן, אנו ממליצים לכם שלא לבקש ישירות את השירות מהאינסטלטור – אלא להגיד לו שישנה נזילה שצריך לאתר אותה. לאחר שיגיע למקום, הוא יחליט האם יש צורך במצלמה תרמית.

כמה עולה איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית?

ישנה תשובה פשוטה לשאלה, אולם יש לקחת בחשבון מס' מרכיבים. ראשית, יש לזכור שלפני המצאתה של המצלמה התרמית, איתור נזילה אשר אינה גלויה לעין היה יכול להגיע לסכומים גבוהים מאוד של כסף, לאו דווקא בגלל האיתור עצמו, אלא בגלל התיקונים שהיינו צריכים לבצע במבנה לאחר גילוי הנזילה. מצד שני, וכפי שהזכרנו בפסקה מעלה, לעיתים אין צורך בכלל באיתור הנזילה באמצעות מכשיר תרמי. במקרים כאלה של איתור נזילה ע"י אינסטלטור ללא אביזרי איתור, עלות העבודה תהיה בדרך כלל בגבוה עלות ביקור בלבד. באשר לתיקון עצמו – זה כבר עלות נפרדת. על כל פנים, המחיר עבור איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית הוא 1,200 ₪ - 2,200 ₪, תלוי בגודל המבנה והרטיבות, וכן בחסדיו של בעל המקצוע. אנו מזכירים, מדובר באיתור הנזילה בלבד.

דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים בעל מקצוע

חשוב לדעת שגם במידה וסוכם על איתור הנזילה באמצעות המכשיר התרמי, לא תמיד בעל המקצוע יצליח לאתר את הנזילה. לכן, חשוב מאוד לסכום מראש עם בעל המקצוע, שבמידה והוא לא יצליח לאתר את מקור הנזילה, לא ישולם לו הסכום המלא עבור השירות, אלא עלות ביקור בלבד. הדבר אף יגן עליכם מפני "חאפרים", אשר ישנם כאלה שקונים מצלמה תרמית זולה ובאיכות ירודה, אשר סיכוייה לאתר את מקור הנזילה נמוך מראש. באמצעות הסכם שכזה, תוכלו לסנן מעליכם בעלי מקצוע לא מיומנים, או לכל הפחות – להיות בטוחים שלא תשלמו סתם. בנוסף, חשוב לבצע השוואת מחירים בין אינסטלטורים שונים לגבי עבודת איתור הנזילה באמצעות מכשיר תרמי – כפי שראיתם למעלה, ישנו מנעד גדול בטווח המחיר עבור השירות, ולכן יש לקבל מספר הצעות מחיר. באמצעות פורטל האינסטלציה פייפר תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר מאינסטלטורים שונים במהירות, בחינם, וללא התחייבות. המערכת החכמה של פייפר עובדת בצורה הבאה: יש להתקשר למוקד האינסטלציה של האתר, או להשאיר באתר פנייה באחד הטפסים. לאחר מכן, מוקד האתר יוודא עמכם את הצורך שלכם באיתור נזילה. כאן למעשה הסתיימה עבודת החיפוש שלכם – המערכת של האתר תשלח לכם הודעה עם בעלי מקצוע אמינים ומנוסים אשר יכולים לבצע את עבודת איתור הנזילה באמצעות מצלמה תרמית. או לחילופין, יחזרו אליכם למספר הטלפון שלכם מספר בעלי מקצוע כאלה, אשר מספקים שירות באיזור מגוריכם ויכולים לתת לכם מענה בהקדם. קבלו מכולם הצעת מחיר בעבור העבודה, השוו מחירים בין כולם, ובחרו בהצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם.

מתי כדאי ומומלץ להשתמש במצלמה תרמית?

כפי שכבר הוסבר, אם נרצה להגדיר כלל אצבע עבור השירות, אזי שיש להזמין אינסטלטור עבור איתור נזילה באמצעות מכשיר תרמי במקרים בהם מקור הנזילה אינו ברור ואינו גלוי. בכל מקרה אחר אינסטלטור מקצועי יצליח לאתר את הנזילה גם ללא שימוש במכשיר, וללא התייקרות עלות השירות. כמו כן, מומלץ להשתמש במכשיר גם בעת רכישת נכס – כאשר אתם בודקים היתכנות לרכישת נכס להשקעה או למגורים, זו אחת הבדיקות המומלצות לבצע על מנת לדעת את טיב המבנה. איתור מוקדם של נזילות במבנה יחסכו לכם כסף רב בעתיד.

39

ספקי שירות בתחום אינסטלטורים

מצא בעל מקצוע

אינסטלטורים מומלצים תל אביב

ביובית רפאל
ביובית רפאל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 9

חוות דעת

רפאל "בר צבי
שירותי צנרת", הוא בעל-מקצוע יחיד ומיוחד במינו!! ממליץ עליו בחום!! אני מנהל מוסד של 1100 בנות, מוסד מאוד גדול.

זלצמן אינסטלציה
זלצמן אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

הכי טוב בעולם!
מלך האמינות! מלך המקצועיות!

אופק אינסטלציה
אופק אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני מחפש את
המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

דרמ דודי שמש ואינסטלציה
ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 22

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מחברת "ד.ר.מ דודי שמש ואינסטלציה" הם נתנו לי שירות מהיר אדיב ומקצועי - ממליץ בחום! לפני כמה שבועות הזמנתי את אבי לבצע אצלנו התקנת דוד שמש חדש. הגעתי אליהם דרך האתר שלכם והשירות שקיבלתי מהם היה אדיב ומקצועי מראשית ועד סיום.

אמנון אינסטלציה
אמנון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 53

חוות דעת

בלי שום אינטרס,
אני יכול להגיד שאמנון אריאלי האינסטלטור הוא איש מקצוע פשוט מצויין!! מעבר ליכולותיו ולכשרונותיו הרבים - הוא דבר ראשון בן-אדם, וזאת היא תכונה שקשה היום מאד למצוא בנוף בעלי המקצוע המקומי (לצערי...)

בר אחזקות ואינסטלציה
בר אחזקות ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אין דברים כאלה!
עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים ליניב מ"בר אחזקות".

איתור נזילות משה שליו
איתור נזילות משה שליו

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 28

חוות דעת

אני בהחלט מרוצה
ממשה, הוא עשה אצלנו עבודה מורכבת לא פשוטה בכלל, נתן עבודה רצינית מקצועית ומדוייקת - ממליץ בחום! מדובר בעבודת אינסטלציה למכללת "אפקה", עבודה הקשורה למערכת הידרואלית במעבדת גלים הנמצאת במתחם המכללה.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

אביאור אינסטלטור ותיק
אבי-אור אינסטלטור ותיק

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 8

חוות דעת

שמעון איש מקסים
ונהדר, מגיעים לו את כל הסופרלטיבים שאפשר, מכירה אותו המון המון שנים, מעל לשלושים שנה, שמעון הוא איש המקצוע שלי בתחום האינסטלציה ואני לא מוותרת עליו, מזמינה רק אותו!

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 23

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

נופר אינסטלציה
נופר אינסטלציה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

אליהו אינסטלציה
אליהו אינסטלציה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 2

חוות דעת

את אלי אני
מכיר כבר המון זמן ואני ממליץ על השירות והמקצועיות שלו בחום. פניתי אליו לצורך פתיחת סתימה ותיקון דוד שמש, שוחחתי איתו וכבר באותו היום הוא הגיע לטיפול בבעיה.

אב אינסטלציה
א.ב אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

אלירן בעל מקצוע
מצוין! אני מכיר את המחירים בתחום האינסטלציה והוא דרש תשלום סביר לחלוטין ובנוסף, חבר שלי המליץ עליו והוא פתח עבורי סתימה בשירותים והחליף את הברז.

אגם אינסטלציה
אגם אינסטלציה

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 59

חוות דעת

באחת הדירות שאני
משכיר, היה פיצוץ באחד הצינורות וחיפשתי אינסטלטור שיגיע לתקן את הנזילה.

דורון אינסטלציה
דורון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

דורון תיקן אצלנו
בדירה סתימה ונתן שירות מצוין שלא נתקלתי בשירות כזה כבר הרבה זמן. הייתה לנו סתימה בדוש בחדר האמבטיה וגם בכיור, פשוט המים לא ירדו. הייתי צריך למצוא מישהו בדחיפות.

אינסטלטור מס 1
אינסטלטור מס. 1

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 55

חוות דעת

שמי יעל, זו
פעם ראשונה שאני משתמשת באתר טוב-תודה. הגעתי אליו במקרה, דרך מאמר שקראתי ברשת על פתיחת סתימות, שהפנה אותי לאתר. הבעיה שלי היתה, סתימה שנוצרה אצלי בשירותים.

יא אינסטלציה 24 שעות
י.א. אינסטלציה 24 שעות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 75

חוות דעת

הוזמן לפתיחת סתימה
בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

אינסטלציה דוד
אינסטלציה דוד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 25

חוות דעת

לפני חצי שנה
עשיתי בבית שלי שיפוץ ענק בשווי 200,000 ש"ח, חלק מהשיפוץ כלל החלפת צנרת אינסטלציה חדשה. את דוד אני מכיר כבר 12 שנה והחלטתי לשכור את שירותיו בשיפוץ הנוכחי.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 30

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

שניר שירותי אינסטלציה
שניר שירותי אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 8

חוות דעת

מדובר בבעל-מקצוע מהשורה
הראשונה, בן-אדם חרוץ אמין וישר! שניר עשה אצלנו עבודת אינסטלציה גדולה. הייתה לנו בעיה עם הצנרת הישנה ולכן נאלצנו להזמין אינסטלטור רציני שיבצע עקירה של התשתית הקיימת ויתקין צנרת חדשה לגמרי ועל הדרך יחליף לנו את הכלים הסנטריים.

דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה
דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את דורון האינסטלטור
הזמנתי עקב פיצוץ בצינור שמזין מים לדוד שלנו, בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי ונתן הערכה מדויקת על עלות ומשך התיקון. הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש לדוד ללא דיחוי, החלפת הצינור בוצעה במקצועיות ובמיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו.

אלעד אחזקות ופרויקטים
אלעד אחזקות ופרויקטים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

חיפשתי באינטרנט בעלי
מקצוע להחלפת קו צנרת בדירה ואלעד היחיד שענה לי והיה נשמע לי אמין וגם נתן לי הצעת מחיר זולה בעקבות זאת, בחרתי בו. אלעד מקצוען וביצע עבודה איכותית!

יקיר אחזקות
יקיר אחזקות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 18

חוות דעת

יקיר בעל מקצוע
יוצא מן הכלל! נהניתי מהשירות שלו ואני ממליץ עליו בחום!

ירדן השקעות
ירדן השקעות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

עברתי הרבה שיפוצניקים
בקריירה שלי, רן הוא הכי נאמן הכי מסור והייתי אומר גם הכי ישר שהכרתי. אני עובד איתו כבר קרוב לארבע שנים ואני מרוצה וממליץ בחום.

האינסטלטורים המומלצים
האינסטלטורים המומלצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 23

חוות דעת

יגאל איש נעים
וידידותי, אמין ומקצוען המשקיע לקבלת תוצאה משביעת רצון - סיפק שירות מקצועי ואמין ופתר את הבעיה באופן מקצועי ויסודי תוך שהוא משתדל לא ללכלך. מעבר לזה הוא הגיע בדיוק בזמן שנקבע, והכי חשוב הוא היה ממש נחמד ואדיב.

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

גיא שירותי אינסטלציה
גיא שירותי אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

גיא פתח לי
סתימה ותיקן עבורי נזילה והגעתי אליו דרך האינטרנט. הוא הגיע בזמן שקבענו ולא איחר שזה נדיר אצל בעלי מקצוע בעיני וגם היה מקצועי ופתר את הבעיה מאוד מהר, בנוסף הוא הסביר לי מה אני צריך לעשות בעתיד על מנת למנוע סתימה חוזרת.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

שיינר חנוך בינוי וניהול פרוייקטים בעמ
שיינר חנוך- בינוי וניהול פרוייקטים בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

אני מנהלת אזור
ברשת אירוקה ואני שמחה להמליץ בחום על חנוך. בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים ואחראים שמתחזקים לנו את החנויות בצורה הכי טובה שיש. בכל תקלה שיש בחנות ברשת חנוך תמיד זמין ומגיע עם הצוות שלו בזמינות כה קצרה, כל תקלה בחנות מטופלת בזריזות וביעילות.

שי עבודת אינסטלציה
שי עבודת אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עם שי אני
עובדת כבר שנים בתור ועד בניין ואני ממליצה על האיש הנהדר והמקסים הזה בחום! הוא מבצע עבור הבניין בו אני מתגוררת את כל עבודות האינסטלציה והחשמל.

שע שירותי אינסטלציה ודודי שמש
ש.ע שירותי אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

לאחר הצפת מים
שהתרחשה בביתי, הבנתי שיש לי צורך באינסטלטור. הזמנתי שלושה אינסטלטורים ומבין שלושתם שלמה היה הכי מהיר, נתן הצעה הכי אטרקטיבית והרשים בסבלנות ובהסברים המפורטים.

נע אינסטלציה
נ.ע אינסטלציה

לפרטי העסק

10

voice-icon 4

חוות דעת

במקצועי אני עורכת
דין שעוסקת בתחום הנדל"ן ובמסגרת עבודתי המלצתי למס' לקוחותיי על שירותיו של ניר האינסטלטור מחברת "נ.ע אינסטלציה". הלקוחות שלי היו כל-כך מרוצים שאפילו הזמנתי אותו לבית הוריי לצורך תקלה שמס' אינסטלטורים לפניו כשלו בה.

יוסי קרייף שרותי אינסטלציה
יוסי קרייף שרותי אינסטלציה

לפרטי העסק

10

voice-icon 2

חוות דעת

על יוסי קרייף
האינסטלטור יש לי רק מילים טובות! בפעם הראשונה הזמנתי אותו בעקבות המלצה חמה של אחי ומאז אני פונה רק אליו! את יוסי הזמנתי כבר מס' פעמים לצורך עבודות שונות - פתיחת סתימות, החלפת מרזב, תיקוני אינסטלציה בבית וכדומה..

רן חן שיפוצים
רן חן שיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

השנה החלטתי להתקין
בדירה שלנו מזגן מיני מרכזי, אמנם אנחנו גרים באזור משופע באוויר טוב, אבל אחרי ששנה שעברה היה קיץ חמסיני במיוחד, החלטתי השנה להתקין מיזוג בכל הדירה.

המשפצים
המשפצים

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 14

חוות דעת

ביצע אצלי התקנה
מחודשת של כיור שנפל לנו בשירותים של המשרד... הגעתי אליו בצורה אקראית דרך האינטרנט. זו פעם ראשונה שאני מזמין אותו לתקן, אבל בהחלט שעשה עליי רושם טוב ואני אשמח לקרוא לו שוב.

בעל מקצוע איכותי מתקן צינור עם מפתח שוודי

אינסטלטור מקצועי מחזיק כלי עבודה

כתבות ומאמרים

הכל על איתור נזילות מים

הכל על איתור נזילות מים

במאמר יוסבר ממה נובעות נזילות מים, כיצד אינסטלטור מבצע איתור נזילות מים במערכת הצינורות, ואילו סוגי מכשור קיימים כיום לצורך גילוי נזילות

קרא עוד
מהן סוגי נזילות בשירותים וכיצד נבצע תיקון נזילה באסלה?

מהן סוגי נזילות בשירותים וכיצד נבצע תיקון נזילה באסלה?

במאמר יוסבר על נזילות מהניאגרה ונזילות מהאסלה וכיצד נבצע תיקון נזילות באסלה.

קרא עוד
איתור וטיפול נזילה בניאגרה - המדריך

איתור וטיפול נזילה בניאגרה - המדריך

במאמר יוסבר מהן הסיבות השכיחות לנזילות בניאגרה וכיצד ניתן לטפל בהן בעצמינו

קרא עוד