22

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

המאמר ישווה בין שני סוגים של צנרות ויסביר איך לבחור נכון צנרת מים ביתית שהכי מתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו.

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

אין ספק כי התהליך של בחירת צנרת מים ביתית, ולבטח התקנה שלה, אחזקה, טיפולה ותיקונה, כלל אינו תהליך קל ופשוט, אלא בדיוק להיפך. כל זאת כתוצאה מן העובדה כי צנרת מים ביתית הינה אחד מן המרכיבים המשמעותיים והבלתי נפרדים מכל בית. במילים אחרות, אף בית או דירה לא יכולים להיות שלמים, ואפילו לקרוא לעצמם בית ודירה מבחינת מימוש הגדרה ללא הימצא של צנרת מים ביתית, מקצועית ואיכותית. יחד עם זאת, רוב האנשים אשר צריכים לבחור צנרת לבית כלל לא יודעים איך לעשות זאת, שכן עבורם מדובר במלאכה זרה ולא מוכרת – אבל באמצעות מאמר זה, כל בעל בית ודירה יידע בדיוק כיצד לבחור צנרת אשר מגשימה את ייעודה מכל בחינה.

בחירת צנרת מים ביתית – איך מתחילים?

כאמור, התהליך של בחירת צנרת מים הינו תהליך מורכב ורב – משמעי אשר 'משחק' תפקיד חשוב ביותר במסגרת של כל בית, בין אם הוא נמצא בהליך של בנייה ובין אם הוא כבר קיים ונמצא בהליך של שיפוץ. בפועל, בשני המקרים האמורים, יש 'לקחת בחשבון' את הגורמים האמורים בהתחלת תהליך בחירה של צנרת לבית: יש להתאים את צנרת המים לתוכניות הבנייה והאדריכלות של הבית (כל זאת למען התאמה מושלמת וממש 'לפי הזמנה' מבחינת התקנה ותפקוד בפועל של הצנרת) / יש להתאים את צנרת המים בהתאם למיקום החדרים של הבית (במילים אחרות, יש 'לפזר' את נקודות המים של הצנרת באופן שיהלום בדיוק את מיקום האזורים והחדרים אשר 'מזוהים' עם שימוש במים כמו מטבח, שירותים, אמבטיה ועוד, וזאת באופן שהצנרת הינה דומיננטית ואקטיבית ביותר בעיקר באזור שלהם) / לאחר פעולות ההתאמה ויישום אסטרטגיית השימוש במים האמורות, נותר רק להחליט על בחירה של צנרת מסוג כלשהו (בפועל, קיימים לא מעט סוגים, כאשר הבולטים ביניהם הינם צנרת מים ביתית SP, פקסגל), ולהתחיל בהתקנה שלה.

קיימות צנרות מים ביתיות רבות – איך בוחרים?

מן הסתם, הקטגוריה של צנרות מכילה בתוכה מגוון עצום ורחב, אבל בעיקר מגוון מקצועי וברמה הגבוהה ביותר של צנרות מים ביתיות. בפועל, שני הנתונים האמורים מקשים עד מאוד על בחירתה של צנרת. יחד עם זאת, מבין כל סוגי הצנרות הקיימים, שניים מהן, צנרת מים פקסגול וצנרת המים אשר ידועה בשם SP, הינן צנרות המים האיכותיות והמומלצות ביותר. כעת נתחיל להסביר ולספר על כל אחת ואחת מהן, כשכבר עכשיו אנחנו מדגישים כי שתיהן מקצועיות וראויות ביותר. נתחיל עם צנרת המים אשר ידועה בשם פקסגול. צנרת זו מחוברת לתשתית אשר מאופיינת בצורה של חנוכייה. מחנוכייה זו 'נגזרים' שמונה חיבורים ייעודיים לצינורות מים ביתיים. היתרון הגדול ביותר של צנרת הפקסגול הינה העובדה שהיא כלל לא נוגעת לצינור המים הראשי, ובכך בעצם מעניקה 'עצמאות' לתשתית צנרת המים הביתית. בנוסף, במקרה של תיקון או תקלה, כל מה שצריך לעשות זה לשלוף את הצינור הבעייתי ולהבריג במקומו אחד חדש – מופלא, לא? בנוסף, מבחינת כל מה שנוגע לצנרת SP, מדובר בצנרת אשר מאפשרת הובלת מים ללא כל חשש לבלאי מבחינת הצנרת וזיהום ולכלוך מבחינת המים. כל זאת כתוצאה מן העובדה כי צנרת זו עשויה מהחומרים האולטרה – חסינים פוליאתילן ואלומיניום.

צנרת מים ביתית מספקת מים קרים, חמים ואפילו קו ביוב 'עצמאי'!

נסכם ונאמר, כי אם עד לפני כמה שנים רוב הדירות והבתים היו מחוברים לתשתיות וצינורות מים חיצוניים, אזי שהיום דירות ובתים רבים מחוברים אך ורק לצנרות מים ביתיות ופרטיות. בפועל, צנרות מים אלו מאופיינות בבידול ועצמאות מבחינה טכנית, באספקת מים קרים וחמים באמצעות צינורות ייעודיים ואפילו בקווי ביוב משל עצמם. כל אלו לא רק מבטיחים שימוש איכותי ואפקטיבי בצנרת ובמים שהיא מספקת, אלא גם שימוש קל, פשוט וראוי מבחינת המשתמשים בה.

22

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

מצא בעל מקצוע

קבלני אינסטלציה מומלצים תל אביב

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 26

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

בר אחזקות ואינסטלציה
בר אחזקות ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אין דברים כאלה!
עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים ליניב מ"בר אחזקות".

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 24

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

נופר אינסטלציה
נופר אינסטלציה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון אינסטלציה
דורון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 20

חוות דעת

דורון תיקן אצלנו
בדירה סתימה ונתן שירות מצוין שלא נתקלתי בשירות כזה כבר הרבה זמן. הייתה לנו סתימה בדוש בחדר האמבטיה וגם בכיור, פשוט המים לא ירדו. הייתי צריך למצוא מישהו בדחיפות.

אינסטלטור מס 1
אינסטלטור מס. 1

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 55

חוות דעת

שמי יעל, זו
פעם ראשונה שאני משתמשת באתר טוב-תודה. הגעתי אליו במקרה, דרך מאמר שקראתי ברשת על פתיחת סתימות, שהפנה אותי לאתר. הבעיה שלי היתה, סתימה שנוצרה אצלי בשירותים.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

אינסטלציה דוד
אינסטלציה דוד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 25

חוות דעת

לפני חצי שנה
עשיתי בבית שלי שיפוץ ענק בשווי 200,000 ש"ח, חלק מהשיפוץ כלל החלפת צנרת אינסטלציה חדשה. את דוד אני מכיר כבר 12 שנה והחלטתי לשכור את שירותיו בשיפוץ הנוכחי.

דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה
דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את דורון האינסטלטור
הזמנתי עקב פיצוץ בצינור שמזין מים לדוד שלנו, בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי ונתן הערכה מדויקת על עלות ומשך התיקון. הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש לדוד ללא דיחוי, החלפת הצינור בוצעה במקצועיות ובמיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו.

קורן שיפוצים
קורן שיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 27

חוות דעת

בביקור אצל חבר
ראיתי עבודת שיפוץ יפה שנעשתה אצלו, מבירורים עלה שמו של בני מקורן שיפוצים. לאחר שיחה עם בני התיישבנו לתכנונים ותיאום ציפיות. בני תרם בשלב התכנון רבות מניסיונו המקצועי וכך גם סוכם המחיר עבור השיפוץ.

פלס שיפוצים ובניה
פלס שיפוצים ובניה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

"פלס שיפוצים ובנייה"
הם צוות נהדר! הזמנתי אותם דרך המלצות של חברים והם ביצעו עבורי הריסת אמבטיה ובניית מקלחון חדש כולל ריצוף ותיקון בעיה בקירות המרפסת עם שליכט. "פלס שיפוצים ובנייה" יודעים לעבוד!

אופק אינסטלציה
אופק אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני מחפש את
המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.

יא אינסטלציה 24 שעות
י.א. אינסטלציה 24 שעות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 75

חוות דעת

הוזמן לפתיחת סתימה
בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

שי עבודת אינסטלציה
שי עבודת אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עם שי אני
עובדת כבר שנים בתור ועד בניין ואני ממליצה על האיש הנהדר והמקסים הזה בחום! הוא מבצע עבור הבניין בו אני מתגוררת את כל עבודות האינסטלציה והחשמל.

רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים
רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 4

חוות דעת

כל המחמאות שבעולם
מגיעות לרונן, אני מרוצה וממליץ בחום. פניתי אליו לצורך הרכבת ברז בחדר האמבטיה בדירתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, פירק את הברז הישן והתקין את הברז החדש, וידא שהכל מורכב כראוי, הסביר כל דבר שביצע וגבה מחיר הוגן.

א ב שרותים
א ב שרותים

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

בועז איש מקצוע
הכי טוב שפגשתי בתחום השיפוצים, עושה עבודה יסודית נקייה סופר מדויקת, מחירים הוגנים. מה שהכי הרשים אותי לגביו זאת מהירות העבודה, שלא באה על חשבון היסודיות. בועז עבד אצלנו בארבעה פרויקטים וכל פעם הפתיע מחדש לטובה.

כתבות ומאמרים

מה היתרונות הבלעדיים של צנרת פקסגול?

מה היתרונות הבלעדיים של צנרת פקסגול?

המאמר יסביר למה צנרת פקסגול היא חלק בלתי נפרד ממערכות הצנרת כיום ומהן יתרונותיה המיוחדים.

קרא עוד
הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

המאמר יסביר מהן סתימות צנרת מורכבות, מה עושים בעת סתימה ומי רשאי לטפל בה.

קרא עוד