17

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

מה היתרונות הבלעדיים של צנרת פקסגול?

המאמר יסביר למה צנרת פקסגול היא חלק בלתי נפרד ממערכות הצנרת כיום ומהן יתרונותיה המיוחדים.

צנרת פקסגול – חלק אינטגראלי מכל מערכת אינסטלציה!

מערכת האינסטלציה המודרנית 'עברה' אבולוציה מתמשכת וארוכה ביותר משל עצמה, וזאת באופן שהיום היא מאופיינת במפרט טכני וצרכני, אשר כלל לא היה ניתן לדמיין או לתאר עד לפני כמה שנים. כיום, מערכות אינסטלציה רבות מאופיינות בעמידות מכנית יוצאת דופן, אספקת מים לכל המגזרים הקיימים ברמה האיכותית והגבוהה ביותר, בלאי מינימלי, עמידות בפני אינספור תנאי שטח וטמפרטורה קיצוניים ועוד. ב'גדול', אף אחת מבין התכונות האמורות לא היו יכולות להתרחש ללא קיומה של צנרת המים אשר ידועה בשם צנרת מים פקסגול, צנרת מים אשר מהווה את אחת מן ה'בשורות' הגדולות ביותר של עולם האינסטלציה, וחלק בלתי נפרד מכל מערכת אינסטלציה.

כל מה שצריך לדעת על מהי צנרת פקסגול (ועוד הרבה יותר)

ראשית, כאשר אומרים צנרת פקסגול, הכוונה הינה למערכת צנרת ייחודית וברמה הגבוהה ביותר אשר 'מתמחה' בהובלה ואספקת מים ברמה שאין שנייה לה. לא בכדי אומרים כי צנרת זו הינה צנרת העתיד של עולם האינסטלציה, הן בארץ והן בעולם. שנית, מבחינת שימושים ותפקוד, זו צנרת אשר פותחה ויוצרה למען התשתיות ומערכות האינסטלציה הנפוצות הבאות: מערכות אינסטלציה לדירה ולבית אשר אחראיות על הובלה ואספקה של מים קרים וחמים (לרוב עד טמפרטורה של 95 מעלות) / מערכות חימום ייעודיות, ביתיות ופרטיות כמו חימום תת – רצפתי, באמצעות רדיאטורים ועוד / תשתיות מים עירוניות אשר אחראיות על אספקת מים לכל סוגי המגזרים והקהלים / מערכות מים אשר מובילות מים למפעלים, בארות מים ועוד / מערכות להולכת גז ואוויר דחוס ועוד. במילים אחרות, צנרת הפקסגול הינה 'שחקן' מפתח מבחינת כל מערכת אינסטלציה באשר היא, וזאת בין אם היא מיועדת למגזר הפרטי ובין אם היא מיועדת למגזר הפרטי, וכאשר היא ממלאת אינספור תפקידים חיוניים ומשמעותיים ביותר מבחינת הובלה ואספקת מים.

צנרת פקסגול – מכילה קשת יתרונות בלעדיים

בהמשך לכל מה שנאמר לעיל אודות הרקע ו'עמוד השדרה' של צנרת הפקסגול מבחינת תפקוד ושימושים, נמשיך כעת לספר אודות קשת היתרונות הבלעדית והבלתי תיאמן של צנרת זו – וזה הולך ככה: הצנרת מיוצרת על פי הסטנדרטיים המקצועיים והמחמירים ביותר בתעשיית צנרות המים, הן בעבור מערכות מים פרטיות והן בעבור מערכות מים תעשייתיות. במילים אחרות, מבחינת 'מוצר', מדובר במוצר טכנולוגי מתקדם ומן המעלה הראשונה / הצנרת מיוצרת בצפיפות מקסימאלית, מחומר גלם תעשייתי ייעודי ובאמצעות תהליך ייצור תעשייתי פרטני ומתקדם /
צנרת זו עומדת בתקן הישראלי המחמיר מבחינת כל מה שנוגע לאיכות והתאמה של מי שתייה ועוד. במילים אחרות, צנרת אשר עמידה בתנאי לחץ וטמפרטורה קיצוניים, בעלת יכולת עמידות כימית מקסימלית, בעלת רמת שחיקה מינימלית, 'עומדת' בכל הסטנדרטיים והתקנים התעשייתיים האפשריים, חסינה לחלוטין בפני קורוזיה - הן חיצונית והן פנימית, מונעת באופן 'טבעי' הצטברות של אבנית ועוד. במילים אחרות, אין ספק כי צנרת הפקסגול הינה צנרת מושלמת וללא כל מתחרים.

האם לצנרת הפקסגול יש בכלל חסרונות?

באופן בלתי נמנע (ולבטח לאור כל מה שסופר ותואר לעיל), עולה השאלה האם לצנרת הפקסגול יש בכלל חסרונות. באופן מפליא ביותר, שאלה זו נשאלת על ידי אנשים פרטיים ובעלי מקצוע מתחום הצנרת כאחד. כל זאת בעיקר כתוצאה מן העובדה כי תחום צנרות המים מעולם לא 'ידע' צנרת מים כמו צנרת הפקסגול, גם צנרת מושלמת מבחינת תפקוד, גם מושלמת מבחינת בלאי ושחיקה, גם מבחינת איכות המים שהיא מספקת ומה לא.

17

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

מצא בעל מקצוע

קבלני אינסטלציה מומלצים תל אביב

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

בר אחזקות ואינסטלציה
בר אחזקות ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אין דברים כאלה!
עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים ליניב מ"בר אחזקות".

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

אינסטלטור מס 1
אינסטלטור מס. 1

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 55

חוות דעת

שמי יעל, זו
פעם ראשונה שאני משתמשת באתר טוב-תודה. הגעתי אליו במקרה, דרך מאמר שקראתי ברשת על פתיחת סתימות, שהפנה אותי לאתר. הבעיה שלי היתה, סתימה שנוצרה אצלי בשירותים.

דורון אינסטלציה
דורון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

דורון תיקן אצלנו
בדירה סתימה ונתן שירות מצוין שלא נתקלתי בשירות כזה כבר הרבה זמן. הייתה לנו סתימה בדוש בחדר האמבטיה וגם בכיור, פשוט המים לא ירדו. הייתי צריך למצוא מישהו בדחיפות.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 24

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

אינסטלציה דוד
אינסטלציה דוד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 27

חוות דעת

לפני חצי שנה
עשיתי בבית שלי שיפוץ ענק בשווי 200,000 ש"ח, חלק מהשיפוץ כלל החלפת צנרת אינסטלציה חדשה. את דוד אני מכיר כבר 12 שנה והחלטתי לשכור את שירותיו בשיפוץ הנוכחי.

נופר אינסטלציה
נופר אינסטלציה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה
דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את דורון האינסטלטור
הזמנתי עקב פיצוץ בצינור שמזין מים לדוד שלנו, בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי ונתן הערכה מדויקת על עלות ומשך התיקון. הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש לדוד ללא דיחוי, החלפת הצינור בוצעה במקצועיות ובמיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו.

קורן שיפוצים
קורן שיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 27

חוות דעת

בביקור אצל חבר
ראיתי עבודת שיפוץ יפה שנעשתה אצלו, מבירורים עלה שמו של בני מקורן שיפוצים. לאחר שיחה עם בני התיישבנו לתכנונים ותיאום ציפיות. בני תרם בשלב התכנון רבות מניסיונו המקצועי וכך גם סוכם המחיר עבור השיפוץ.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

אופק אינסטלציה
אופק אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני מחפש את
המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.

יא אינסטלציה 24 שעות
י.א. אינסטלציה 24 שעות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 77

חוות דעת

הוזמן לפתיחת סתימה
בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

שי עבודת אינסטלציה
שי עבודת אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עם שי אני
עובדת כבר שנים בתור ועד בניין ואני ממליצה על האיש הנהדר והמקסים הזה בחום! הוא מבצע עבור הבניין בו אני מתגוררת את כל עבודות האינסטלציה והחשמל.

רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים
רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 4

חוות דעת

כל המחמאות שבעולם
מגיעות לרונן, אני מרוצה וממליץ בחום. פניתי אליו לצורך הרכבת ברז בחדר האמבטיה בדירתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, פירק את הברז הישן והתקין את הברז החדש, וידא שהכל מורכב כראוי, הסביר כל דבר שביצע וגבה מחיר הוגן.

א ב שרותים
א ב שרותים

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

בועז איש מקצוע
הכי טוב שפגשתי בתחום השיפוצים, עושה עבודה יסודית נקייה סופר מדויקת, מחירים הוגנים. מה שהכי הרשים אותי לגביו זאת מהירות העבודה, שלא באה על חשבון היסודיות. בועז עבד אצלנו בארבעה פרויקטים וכל פעם הפתיע מחדש לטובה.

כתבות ומאמרים

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

המאמר ישווה בין שני סוגים של צנרות ויסביר איך לבחור נכון צנרת מים ביתית שהכי מתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו.

קרא עוד
הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

המאמר יסביר מהן סתימות צנרת מורכבות, מה עושים בעת סתימה ומי רשאי לטפל בה.

קרא עוד