20

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

מה היתרונות הבלעדיים של צנרת פקסגול?

המאמר יסביר למה צנרת פקסגול היא חלק בלתי נפרד ממערכות הצנרת כיום ומהן יתרונותיה המיוחדים.

צנרת פקסגול – חלק אינטגראלי מכל מערכת אינסטלציה!

מערכת האינסטלציה המודרנית 'עברה' אבולוציה מתמשכת וארוכה ביותר משל עצמה, וזאת באופן שהיום היא מאופיינת במפרט טכני וצרכני, אשר כלל לא היה ניתן לדמיין או לתאר עד לפני כמה שנים. כיום, מערכות אינסטלציה רבות מאופיינות בעמידות מכנית יוצאת דופן, אספקת מים לכל המגזרים הקיימים ברמה האיכותית והגבוהה ביותר, בלאי מינימלי, עמידות בפני אינספור תנאי שטח וטמפרטורה קיצוניים ועוד. ב'גדול', אף אחת מבין התכונות האמורות לא היו יכולות להתרחש ללא קיומה של צנרת המים אשר ידועה בשם צנרת מים פקסגול, צנרת מים אשר מהווה את אחת מן ה'בשורות' הגדולות ביותר של עולם האינסטלציה, וחלק בלתי נפרד מכל מערכת אינסטלציה.

כל מה שצריך לדעת על מהי צנרת פקסגול (ועוד הרבה יותר)

ראשית, כאשר אומרים צנרת פקסגול, הכוונה הינה למערכת צנרת ייחודית וברמה הגבוהה ביותר אשר 'מתמחה' בהובלה ואספקת מים ברמה שאין שנייה לה. לא בכדי אומרים כי צנרת זו הינה צנרת העתיד של עולם האינסטלציה, הן בארץ והן בעולם. שנית, מבחינת שימושים ותפקוד, זו צנרת אשר פותחה ויוצרה למען התשתיות ומערכות האינסטלציה הנפוצות הבאות: מערכות אינסטלציה לדירה ולבית אשר אחראיות על הובלה ואספקה של מים קרים וחמים (לרוב עד טמפרטורה של 95 מעלות) / מערכות חימום ייעודיות, ביתיות ופרטיות כמו חימום תת – רצפתי, באמצעות רדיאטורים ועוד / תשתיות מים עירוניות אשר אחראיות על אספקת מים לכל סוגי המגזרים והקהלים / מערכות מים אשר מובילות מים למפעלים, בארות מים ועוד / מערכות להולכת גז ואוויר דחוס ועוד. במילים אחרות, צנרת הפקסגול הינה 'שחקן' מפתח מבחינת כל מערכת אינסטלציה באשר היא, וזאת בין אם היא מיועדת למגזר הפרטי ובין אם היא מיועדת למגזר הפרטי, וכאשר היא ממלאת אינספור תפקידים חיוניים ומשמעותיים ביותר מבחינת הובלה ואספקת מים.

צנרת פקסגול – מכילה קשת יתרונות בלעדיים

בהמשך לכל מה שנאמר לעיל אודות הרקע ו'עמוד השדרה' של צנרת הפקסגול מבחינת תפקוד ושימושים, נמשיך כעת לספר אודות קשת היתרונות הבלעדית והבלתי תיאמן של צנרת זו – וזה הולך ככה: הצנרת מיוצרת על פי הסטנדרטיים המקצועיים והמחמירים ביותר בתעשיית צנרות המים, הן בעבור מערכות מים פרטיות והן בעבור מערכות מים תעשייתיות. במילים אחרות, מבחינת 'מוצר', מדובר במוצר טכנולוגי מתקדם ומן המעלה הראשונה / הצנרת מיוצרת בצפיפות מקסימאלית, מחומר גלם תעשייתי ייעודי ובאמצעות תהליך ייצור תעשייתי פרטני ומתקדם /
צנרת זו עומדת בתקן הישראלי המחמיר מבחינת כל מה שנוגע לאיכות והתאמה של מי שתייה ועוד. במילים אחרות, צנרת אשר עמידה בתנאי לחץ וטמפרטורה קיצוניים, בעלת יכולת עמידות כימית מקסימלית, בעלת רמת שחיקה מינימלית, 'עומדת' בכל הסטנדרטיים והתקנים התעשייתיים האפשריים, חסינה לחלוטין בפני קורוזיה - הן חיצונית והן פנימית, מונעת באופן 'טבעי' הצטברות של אבנית ועוד. במילים אחרות, אין ספק כי צנרת הפקסגול הינה צנרת מושלמת וללא כל מתחרים.

האם לצנרת הפקסגול יש בכלל חסרונות?

באופן בלתי נמנע (ולבטח לאור כל מה שסופר ותואר לעיל), עולה השאלה האם לצנרת הפקסגול יש בכלל חסרונות. באופן מפליא ביותר, שאלה זו נשאלת על ידי אנשים פרטיים ובעלי מקצוע מתחום הצנרת כאחד. כל זאת בעיקר כתוצאה מן העובדה כי תחום צנרות המים מעולם לא 'ידע' צנרת מים כמו צנרת הפקסגול, גם צנרת מושלמת מבחינת תפקוד, גם מושלמת מבחינת בלאי ושחיקה, גם מבחינת איכות המים שהיא מספקת ומה לא.

20

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

מצא בעל מקצוע

קבלני אינסטלציה מומלצים תל אביב

דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה
דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את דורון האינסטלטור
הזמנתי עקב פיצוץ בצינור שמזין מים לדוד שלנו, בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי ונתן הערכה מדויקת על עלות ומשך התיקון. הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש לדוד ללא דיחוי, החלפת הצינור בוצעה במקצועיות ובמיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו.

בר אחזקות ואינסטלציה
בר אחזקות ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אין דברים כאלה!
עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים ליניב מ"בר אחזקות".

נופר אינסטלציה
נופר אינסטלציה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 15

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

דורון אינסטלציה
דורון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 24

חוות דעת

דורון תיקן אצלנו
בדירה סתימה ונתן שירות מצוין שלא נתקלתי בשירות כזה כבר הרבה זמן. הייתה לנו סתימה בדוש בחדר האמבטיה וגם בכיור, פשוט המים לא ירדו. הייתי צריך למצוא מישהו בדחיפות.

אביר שירותי אינסטלציה
אביר שירותי אינסטלציה

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 29

חוות דעת

ביצעתי פרוייקט באולם
תצוגה של "לנדרובר" של היבואן הראשי וחיפשתי מישהו שיעשה לי את כל עבודות האינסטלציה שכללו: הנחת צנרת סמויה בקיר כולל חציבה בקירות בטון, הנחת כלים סניטריים (ברזים,ניאגרות,כיורים וכו'), התקנה של נקודות מים ובניה של שירותי נכים.

אינסטלטור מס 1
אינסטלטור מס. 1

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 55

חוות דעת

שמי יעל, זו
פעם ראשונה שאני משתמשת באתר טוב-תודה. הגעתי אליו במקרה, דרך מאמר שקראתי ברשת על פתיחת סתימות, שהפנה אותי לאתר. הבעיה שלי היתה, סתימה שנוצרה אצלי בשירותים.

אברהם שירותי אינסטלציה ודודי שמש
אברהם שירותי אינסטלציה ודודי שמש

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

יצרתי קשר עם
אבי דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך פתיחת סתימה בשירותים ותיקון נזילה בדירה והוא היה נשמע לי אמין וגם היה זמין להגיע אלי מיידית אז הזמנתי אותו. לא רק שאבי גבה ממני מחיר הגון עבור עבודתו הוא גם ביצע אותה במסירות, יסודיות ומקצועיות יתרה!

מאור שירותי אינסטלציה דודי שמש וחשמל
מאור שירותי אינסטלציה דודי שמש וחשמל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

שוחחתי עם מאור
באקראי דרך אחד מאתרי הפרסום לצורך התקנת דוד שמש וקולטים והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה מבין כל בעלי במקצוע שבדקתי וגם אחרי שראיתי אותו קיבלתי אור ירוק שהוא אכן אמין לכן, הזמנתי אותו.

שיפוצי השרון
שיפוצי השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך שיפוץ כללי בדירה שלי ויצרתי קשר עם איגור בעקבות המלצה שקיבלתי, הוא עשה עלי רושם מצוין וקנה אותי עם טוב הלב שלו לכן, סגרתי איתו את העבודה. איגור לא אכזב אותי לשנייה!

אינסטלציה ידי זהב
אינסטלציה ידי זהב

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 66

חוות דעת

כשראינו שהמים בכיור
עומדים הבנו שיש כנראה סתימה ואשתי לקחה את המושכות לידיים ופנתה לאילן. אילן נתן הצעת מחיר הוגנת וקבענו מתי התיקון יתבצע. אילן הגיע בזמן עם כל הכלים, מכונות, חומרים וכל מה שאינסטלטור מקצועי יכול להצטרך בזמן ביקור.

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

אינסטלציה דוד
אינסטלציה דוד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 29

חוות דעת

לפני חצי שנה
עשיתי בבית שלי שיפוץ ענק בשווי 200,000 ש"ח, חלק מהשיפוץ כלל החלפת צנרת אינסטלציה חדשה. את דוד אני מכיר כבר 12 שנה והחלטתי לשכור את שירותיו בשיפוץ הנוכחי.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

קורן שיפוצים
קורן שיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 29

חוות דעת

בביקור אצל חבר
ראיתי עבודת שיפוץ יפה שנעשתה אצלו, מבירורים עלה שמו של בני מקורן שיפוצים. לאחר שיחה עם בני התיישבנו לתכנונים ותיאום ציפיות. בני תרם בשלב התכנון רבות מניסיונו המקצועי וכך גם סוכם המחיר עבור השיפוץ.

אופק אינסטלציה
אופק אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני מחפש את
המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.

יא אינסטלציה 24 שעות
י.א. אינסטלציה 24 שעות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 79

חוות דעת

הוזמן לפתיחת סתימה
בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

שי עבודת אינסטלציה
שי עבודת אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עם שי אני
עובדת כבר שנים בתור ועד בניין ואני ממליצה על האיש הנהדר והמקסים הזה בחום! הוא מבצע עבור הבניין בו אני מתגוררת את כל עבודות האינסטלציה והחשמל.

כתבות ומאמרים

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

המאמר ישווה בין שני סוגים של צנרות ויסביר איך לבחור נכון צנרת מים ביתית שהכי מתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו.

קרא עוד
הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

המאמר יסביר מהן סתימות צנרת מורכבות, מה עושים בעת סתימה ומי רשאי לטפל בה.

קרא עוד