17

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

המאמר יסביר מהן סתימות צנרת מורכבות, מה עושים בעת סתימה ומי רשאי לטפל בה.

הכל על סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי

פתיחת סתימות צנרות מורכבות בקו ראשי אכן מורכבות ביותר!
מבחינת כל מה שנוגע לסתימות צנרת, ישנם שני סוגים של סתימות. הראשון הינו סתימות פשוטות יחסיות ו'ביתיות', ואילו השני הינו פשוטות מורכבות ו'חיצוניות'. מבחינת כל מה שנוגע לסוג הסתימות הראשון, לרוב הכוונה הינה לסתימות ארעיות ומינוריות כמו בכיור המטבח, באסלת השירותים, באמבטיה, בצינור מכונת הכביסה או המזגן ועוד. במקרים רבים, לא צריך להיות אינסטלאטור מתחיל או בעל מקצוע וותיק על מנת לתקן את הסתימות המדוברות. ברוב הפעמים, מספיקים רק רצון טוב ושימוש בכלי 'פתיחת' סתימות ייעודיים אשר נמצאים בכל בית ובית. יחד עם זאת, מבחינת כל מה שנוגע לסוג הסתימות השני, הלא הוא הסתימות המורכבות, על מנת לטפל ולפתור אותן, יש לקרוא לאינסטלאטורים וקבלני אינסטלציה מתמחים וברמה הגבוהה ביותר. כל זאת, שכן סתימות צנרות מורכבות בקו ראשי אכן מורכבות ביותר!

מהן סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי?

ובכן, כאשר אומרים סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי, הכוונה הינה קודם כל לסתימות מורכבות ביותר כפי שהן באות לידי ביטוי במסגרת של צנרת אשר מהווה חלק בלתי נפרד מקו ראשי של מערכת אינסטלציה ומים כלשהי. בפועל, תשתית אינסטלציה זו יכולה להיות של בניין מגורים או איזור עירוני כלשהו. יחד עם זאת, מפאת השיוך והמיקום של הצנרת, סתימות מורכבות אשר נוצרות בצנרת אשר מחוברת לקו מים ראשי הינן קריטיות ומורכבות במלוא מובן המילה. לרוב, סתימות מורכבות כלל לא באות לידי ביטוי בדמות מפגעים כמו פסולת, שיער או שאריות מזון אשר 'נתקעו' בתוך חלל של צנרת, אלא בדמותן של סתימות אשר נוצרו עקב גדילה של מושבת שורשים עצומה בתוך הצנרת, התעקמות הצינור עצמו כתוצאה מהבדלי טמפרטורה קיצוניים, הימצא של פסולת תעשייתית כמו ברזל, פלדה ועוד. בקיצור, סתימות מורכבות הינן כשמן כן. כך גם תהליך פתיחת הסתימות עצמו.

מה עושים?

התשובה לשאלה זו הינה אחת - יש לקרוא אך ורק לאינסטלאטור מקצועי ובעל ניסיון רלוונטי ומוכח מבחינת כל מה שנוגע לפתיחת סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי.
יחד עם זאת, חשוב לזכור כי בעת סתימה מן הסוג המדובר, יש לאבחן מראש את כל מערכת האינסטלציה והצינורות על מנת לזהות את בדיוק סוג הסתימה והמיקום שלה. רק לאחר מכן יהיה ניתן לתכנן תהליך פתיחת סתימה מקצועי ואפקטיבי אשר לא יגרום שום נזק לצנרת הסתומה ו / או נזק נוסף לכל מערכת האינסטלציה והמים. לרוב, אינסטלאטור מקצועי מאבחן סתימת צנרת מורכבת בקו ראשי באופן הבא: הוא מגיע לאזור הקריאה, ומתחיל לאבחן את קו הצנרת הראשי באמצעות ציוד טכנולוגי חדיש, ייעודי ומתקדם כמו כלי איתור סתימות, מצלמת צנרות דיגיטלית אשר עושה שימוש בסיבים אופטיים אשר 'מוכנסים' אל תוך הצנרת עצמה ועוד. שימושים נכונים ורלוונטיים בציוד צינורות ייעודי זה 'מצלם' בדיוק את מצב הצינור והסתימה בו, מספק תמונה כוללת מבחינת כלל הצנרת, 'מגלה' את המקור והסיבות לסתימה המורכבת ועוד. כל אלו גם מאפשרים לקבלן האינסטלציה 'לפתוח' את הסתימה המדויקת ולתקן את הצינור, ואף להתריע בפני סתימות ותקלות עתידיות נוספות. רק קבלן אינסטלציה מקצועי רשאי 'לפתוח' סתימות צנרת מורכבות.

כעת, נסכם ונאמר כי אך ורק בעל המקצוע אשר ידוע בשם קבלן אינסטלציה מקצועי הינו בעל המקצוע אשר רשאי, מוסמך ואמון על פתיחת סתימות צנרת מורכבות בקו ראשי. ראשית, מפאת העובדה כי ברמת המיקרו, 'פתיחה' מקצועית ומהימנה של סתימת צנרת מורכבת הינה חיונית ונחוצה ביותר בעבור המשך תפקוד בסיסי של הצנרת והמשתמשים בה. שנית, מפאת העובדה כי ברמת המאקרו, כלומר, ברמת מערכת האינסטלציה עצמה, 'פתיחה' לא מקצועית של סתימת צנרת מורכבת משמעה גרימת נזק מיידי ומוחשי ביותר למערכת האינסטלציה עצמה ולקו המים הראשי אשר אליה היא מחוברת.

17

ספקי שירות בתחום קבלני אינסטלציה

מצא בעל מקצוע

קבלני אינסטלציה מומלצים תל אביב

כהן פיקס אינסטלציה
כהן פיקס- אינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 13

חוות דעת

אל אוריאל מחברת
"כהן פיקס- אינסטלציה" הגעתי דרך אחד האתרים באינטרנט, קראתי עליו חוות-דעת טובות והחלטתי להזמין אותו. יש לנו ג'קוזי בבית, הוא החל לטפטף בעת ההפעלה וביקשנו מאוריאל שיגיע לבצע בדיקה ולתקן את הבעיה.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 24

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

אינסטלציה דוד
אינסטלציה דוד

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 27

חוות דעת

לפני חצי שנה
עשיתי בבית שלי שיפוץ ענק בשווי 200,000 ש"ח, חלק מהשיפוץ כלל החלפת צנרת אינסטלציה חדשה. את דוד אני מכיר כבר 12 שנה והחלטתי לשכור את שירותיו בשיפוץ הנוכחי.

נופר אינסטלציה
נופר אינסטלציה

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

דורון אינסטלציה
דורון אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 22

חוות דעת

דורון תיקן אצלנו
בדירה סתימה ונתן שירות מצוין שלא נתקלתי בשירות כזה כבר הרבה זמן. הייתה לנו סתימה בדוש בחדר האמבטיה וגם בכיור, פשוט המים לא ירדו. הייתי צריך למצוא מישהו בדחיפות.

גאקי חשמל ואינסטלציה
ג'אקי חשמל ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

ממליץ מאד!! בא
לבצע אצלי חיבור של מזגן חדש לנקודות חשמל. עשה עבודה מקצועית, הגיע בזמן, וגם המחיר שדרש היה מאד הוגן.

בר אחזקות ואינסטלציה
בר אחזקות ואינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אין דברים כאלה!
עבודה, יחס, שירות, עמידה בלוח הזמנים, איכות, מקצועיות, יחס אישי לפני ואחרי העבודה, עבודה ברמה אחרת - כל השבחים שרק אפשר מגיעים ליניב מ"בר אחזקות".

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

קורן שיפוצים
קורן שיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 27

חוות דעת

בביקור אצל חבר
ראיתי עבודת שיפוץ יפה שנעשתה אצלו, מבירורים עלה שמו של בני מקורן שיפוצים. לאחר שיחה עם בני התיישבנו לתכנונים ותיאום ציפיות. בני תרם בשלב התכנון רבות מניסיונו המקצועי וכך גם סוכם המחיר עבור השיפוץ.

אינסטלטור מס 1
אינסטלטור מס. 1

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 55

חוות דעת

שמי יעל, זו
פעם ראשונה שאני משתמשת באתר טוב-תודה. הגעתי אליו במקרה, דרך מאמר שקראתי ברשת על פתיחת סתימות, שהפנה אותי לאתר. הבעיה שלי היתה, סתימה שנוצרה אצלי בשירותים.

דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה
דורון שירותי אינסטלציה ואחזקה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

את דורון האינסטלטור
הזמנתי עקב פיצוץ בצינור שמזין מים לדוד שלנו, בשיחת הטלפון הוא היה נשמע מקצועי ונתן הערכה מדויקת על עלות ומשך התיקון. הוא הגיע בשעה שקבענו וניגש לדוד ללא דיחוי, החלפת הצינור בוצעה במקצועיות ובמיומנות רבה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו.

אופק אינסטלציה
אופק אינסטלציה

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 27

חוות דעת

אני מחפש את
המילה הכי מתאימה לתאר את שי מ"אופק אינסטלציה" ומה שעולה לי ישר לראש זה מקצוען! פשוט ככה, שי זה בחור שהמילה מקצוען יושבת עליו כמו כפפה ליד. יש לו התנהגות של מקצוען, שירות של מקצוען, אמינות של מקצוען, ומומחיות של מקצוען.

יא אינסטלציה 24 שעות
י.א. אינסטלציה 24 שעות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 77

חוות דעת

הוזמן לפתיחת סתימה
בקו ראשי בכיור מטבח הגיע מהר עם מכשור חשמלי מומלץ בחום.!!

רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים
רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 4

חוות דעת

כל המחמאות שבעולם
מגיעות לרונן, אני מרוצה וממליץ בחום. פניתי אליו לצורך הרכבת ברז בחדר האמבטיה בדירתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, פירק את הברז הישן והתקין את הברז החדש, וידא שהכל מורכב כראוי, הסביר כל דבר שביצע וגבה מחיר הוגן.

שי עבודת אינסטלציה
שי עבודת אינסטלציה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

עם שי אני
עובדת כבר שנים בתור ועד בניין ואני ממליצה על האיש הנהדר והמקסים הזה בחום! הוא מבצע עבור הבניין בו אני מתגוררת את כל עבודות האינסטלציה והחשמל.

א ב שרותים
א ב שרותים

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

בועז איש מקצוע
הכי טוב שפגשתי בתחום השיפוצים, עושה עבודה יסודית נקייה סופר מדויקת, מחירים הוגנים. מה שהכי הרשים אותי לגביו זאת מהירות העבודה, שלא באה על חשבון היסודיות. בועז עבד אצלנו בארבעה פרויקטים וכל פעם הפתיע מחדש לטובה.

כתבות ומאמרים

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

המדריך לבחירת צנרת מים ביתית

המאמר ישווה בין שני סוגים של צנרות ויסביר איך לבחור נכון צנרת מים ביתית שהכי מתאימה לכל אחד ואחת מאיתנו.

קרא עוד
מה היתרונות הבלעדיים של צנרת פקסגול?

מה היתרונות הבלעדיים של צנרת פקסגול?

המאמר יסביר למה צנרת פקסגול היא חלק בלתי נפרד ממערכות הצנרת כיום ומהן יתרונותיה המיוחדים.

קרא עוד