19

ספקי שירות בתחום גדרות

בחירה ובניית גדרות לגינה

במאמר יוסבר מהי החשיבות של בניית גדר עבור בית צמוד קרקע, אילו סוגי גדרות קיימים היום בשוק ומהם ההבדלים ביניהם.

בחירה ובניית גדרות לגינה

בשעה טובה, הצלחתם להגשים את ה"חלום הישראלי", ולרכוש עבור עצמכם בית עם גינה. המשימה בכדי להגיע לרגע המיוחל, אפשר לאמר בלשון המעטה לא הייתה הכי פשוטה... התדיינות עם בנקים למשכנתאות, פגישות אין ספור עם סוכני תיווך ומוכרנים למיניהם, ראיה של אין ספור בתים, וכמובן כל ההתנהלות המתישה מול בעלי המקצוע השונים בכל מה שנוגע להכנת הבית ובנייתו עפ"י טעמכם האישי.

אז הבית סוף כל סוף כבר מוכן ועומד על רגליו, וכל שנותר הוא פשוט להיכנס אליו ולהתחיל בו ברגל ימין את חייכם החדשים... אז זהו שלא מדויק! בית צמוד גינה, הוא בית שמחייב גם גדר חיצונית שתקיף אותו. אם נצטט את האימרה המפורסמת: "ביתנו – מבצרנו". הגדר של הבית היא החזית, והיא בעצם מה שמספקת את ההגנה הראשונית. מעבר לזה גדר גם הרבה פעמים קובעת את ההתרשמות הראשונית מהבית, וגם מעידה על המשפחה היושבת בו.

גדר יכולה להביע סגירות או פתיחות, חדשנות או שמרנות, הכנסת אורחים או הרחקתם. גדר אפילו יכולה לקבוע במידה רבה עד כמה המשפחה החדשה תהיה פופולארית בשכונה החדשה או לא. בשוק כיום, ישנם אין ספור אופציות ואפשרויות לעיצובים שונים של גדרות – כל סוג מתאים לטעם אחר של בעלי בית. יש גדרות בעיצוב מודרני, יש גדרות בסגנון רטרו-עתיק, יש גדרות במראה כבד, יש גדרות בעיצוב מינימליסטי ועוד. גדרות גם הרבה פעמים יכולות לכלול בתוכם אלמנטים שיכולים להיות מאד פונקציונאליים לדיירים המתגוררים כמו לדוגמא: הוספת שער כניסה לחנייה או יצירת נישה מיוחדת בתוכם עבור פחי אשפה כך שלא יבלטו לעין ולא יכערו את החזית היפה של הבית.

להלן סוגי הגדרות הנפוצים ביותר, כיום בשוק – נמנה אותם, נסביר קצת עליהם וגם נתמקד ביתרונותיו מול חסרונותיו של כל סוג וסוג:

גדר עץ - גדר עץ היא גדר שמוקמת על ידי בעלי מקצוע מתחום הגינה ואומנות העץ. אפשר להתאים אותה לאופי הבית והגינה ואפשר גם לשלב אותה עם דקורציות נוספות מעץ הנמצאות בחצר כמו למשל דק ופרגולה. החיסרון העיקרי של גדר עשויה עץ הוא בצורך האינטנסיבי שלה בתחזוקה. עץ הוא חומר פגיע, רגיש במיוחד לתנאי מזג אוויר משתנים כמו שמש חזקה ולחות, לפיכך כל אלו במשך הזמן פוגעים באיכות העץ, וכפועל יוצא - גם פוגמים במראה היםה של הגדר. בין שלל גדרות העץ ישנו סוג מיוחד של גדר עץ העשויה מעץ במבוק. זאת יכולה לספק גם צל וגם אווירה מיוחדת, אולם מצריכה אנשי מקצוע מיוחדים שיודעים איך להכינה.


גדר בטון - גדר בטון היא גדר שנבנית על ידי בעלי מקצוע מתחום הבניה – כלומר כאלו שיש להם הבנה ביצירת קונסטרוקציות ומשטחי בטון. היתרונות המובהקים של גדר בטון הם בכך שהיא עמידה וחזקה, לא נשחקת במהלך השנים וגם מעניקה יותר ביטחון ויותר פרטיות לדיירים. יחד עם זאת – לא כולם תמיד מתחברים למראה האפרורי והמונו-כרומטי שלה, היא משדרת באופן טבעי יותר ריחוק וניתוק מהסביבה, וגם חוסמת את הרוח.

גדר מתכת - גדר מתכת היא גדר שמותקנת ע"י אנשי מקצוע מתחום המתכת. יש מגוון רחב מאד של גדרות מתכת בשוק כמו אלומיניום וברזל. כל אחד מהם משדר אווירה אחרת. גדר מתכת יכולה גם להיות חלק ממכלול שמכיל יצירות אמנות מרתקות בתוך הגינה – מה שיכול להיות אטרקציה לא קטנה בפני עצמה.


גדר תיל - גדר תיל היא אולי הסוג הפשוט, המוכר וגם הזול ביותר של גדרות. סוג אשר היה נפוץ מאוד בעיקר בעבר. יתרונה הגדול של גדר תיל הוא שהיא פשוטה יחסית לשימוש והתקנה, ומאפשרת מעבר של הרוח. החסרונות נעוצים בעיקר בעבודת התחזוקה השוטפת שלה ובקלות שניתן לעבור דרכה. אפילו כלבים לא פעם ולא פעמיים חופרים מתחת לגדר ופותחים להם פתח לביקורי חברים.

גדר חשמלית - גדר חשמלית הינה היום חלק כמעט בלתי נפרד מתכנון של הבית. גדר חשמלית נוחה מאוד למשל לאלה שרוצים להוסיף בטחון נוסף לרכביהם, ולא מעוניינים להעמידם בחוץ, חשופים לכל פגע ולכל יד. גם גדר חשמלית יכולה להיות מעוצבת ולהשתלב בקלות במראה הכללי של עיצוב הגינה. גדר חשמלית, להבדיל מבעבר קיימת היום במגוון של וריאציות וסוגים, וכל אחד יכול להתאימה לפי היכולת שלו להוציא עליה מהבחינה הכספית.

19

ספקי שירות בתחום גדרות

מצא בעל מקצוע

מתקיני גדרות מומלצים תל אביב

בראל פרויקטים
בראל פרויקטים

לפרטי העסק

9.8

voice-icon 6

חוות דעת

אני מאוד מרוצה
מהעבודה, השירות והיחס שקיבלתי ממארק ואני ממליצה עליו מכל הלב! את מארק מחברת "פרגולות בר אל" הזמנתי לצורך בניית פרגולה עץ גדולה בגינה הפרטית שלי, הוא עמל על הפרגולה במשך יום וחצי כמעט והתוצאה הסופית פשוט נהדרת!

לדבר עם העץ
לדבר עם העץ

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

לדורון דיאמנט מ"לדבר
עם העץ", רצינו להודות לך על עבודה מרהיבה ומסוגננת שעשית אצלנו בבית לא מזמן. אתה בן-אדם מקסים, בן-אדם שעובד עם כל הלב, בן-אדם שאוהב את מה שהוא עושה, וזה לחלוטין מורגש גם בתוצאות.

אשףהעץ והצבע
אשף-העץ והצבע

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אני ממליץ על
מולי מחברת "אשף-העץ והצבע" בחום!!! עשיתי שיפוץ בדירה והחלטתי לחפש בעל מקצוע שיודע לעשות עבודות דקורטיביות מגבס לשיפוץ מראה הסלון. חיפשנו בעלי-מקצוע שונים באינטרנט ועשינו בעצם סקר שוק קטן לגבי המחירים והעיצובים.

אשר גיזום ופרגולות
אשר גיזום ופרגולות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אשר איש מקצוע
חבל על הזמן! הגעתי אליו דרך המלצה חמה של חבר טוב וראיתי עבודות שהוא ביצע ולאחר מכן, הזמנתי אותו לבניית פרגולה מעץ במרפסת ודק מסביב לבריכה בחצר.

דקטוב  פרגולות דקים וגדרות
דקטוב - פרגולות דקים וגדרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 46

חוות דעת

יש לנו בית
פרטי עם מרפסת גדולה וחשבנו לבנות פרגולה מעץ במרפסת, בגלל שאצלנו מאוד חם בקיץ ורצינו שיהיה אפשר לשבת בחוץ וליהנות מהמרפסת גם בשיא החום.

אומנות בעץ
אומנות בעץ

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 48

חוות דעת

האמת שכדי להאמין
כמה אורי הוא איש מקצוע טוב, צריך פשוט לנסות אותו. אני ניסיתי וממש לא הצטערתי :) הגעתי לאורי אחרי שחברים טובים שלנו המליצו לנו עליו מאד.

דק השרון
דק השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הזמנתי את שרון
לבניית דק בגינה בעקבות המלצות רבות בפייסבוק, איך שראיתי אותו הבנתי שעומד מולי בעל מקצוע אמין ומנוסה! בסופו של יום, גם המחיר השתלם. שרון הגיע אלי עם צוות של מקצוענים והם עבדו בשיתוף פעולה יוצא מן הכלל וביצעו עבודה איכותית ביותר!

ניקה ארט דיזיין
ניקה ארט דיזיין

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 21

חוות דעת

קודם כל, רומן
- הוא איש נחמד שכייף לעבוד איתו. איש רגוע, נחמד, כל מה שמבקשים ממנו נעשה ומבוצע בסבלנותו ובידע שלו - ואתה נמצא בידיים טובות. חוץ מזה, ולא פחות חשוב - רמת העבודה של רומן ואיכות הביצוע - לעילא ולעילא!!

עץ חיים
עץ חיים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 18

חוות דעת

על אלירן מחברת
"עץ חיים" יש לי רק דברים טובים להגיד, בעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור מקסים, נעים לעבוד איתו והכי חשוב אמין! הוא ביצע עבורנו מעקה מעץ למרפסת בקומה 2, גדר עץ מסביב לחצר גדולה ובניית נדנדה מעץ לחצר - הכל פשוט נראה נהדר!

חיים אומנות הברזל
חיים אומנות הברזל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 38

חוות דעת

אל חיים הגעתי
דרך המלצות של חברים ואנשים נוספים שהופניתי אליהם - חיים עשה אצלם עבודות בעבר והם היו מאוד מרוצים. התמזל מזלי והופניתי לחיים שהוא בן אדם זהב ואיש מקצוע בחסד. הייתי צריך שני להזמין שתי עבודות.

מכהן דשא הצפון
מ.כהן דשא הצפון

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 48

חוות דעת

פניתי למיכאל דרך
האתר שלכם לצורך רכישת דשא סינטטי גבוה והתקנתו בשטח של 30 מ"ר. מיכאל הגיע לראות את השטח, מדד אותו ונתן לי הצעת מחיר הוא הציע את המחיר הנמוך ביותר ועשה רושם רציני ואמין.

פרפקטו  ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

אלומינה
אלומינה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

עשיתי בדיקה והשוואות
מחירים עם בעלי מקצוע שעוסקים בתחום הפרגולות ובניהם גם עם רן, בעקבות המלצה של חבר טוב. רן שידר אמינות ולאחר ששוחחנו הבנתי שהוא באמת מקצועי, לכן הוא הגיע אלי על מנת לבנות עבורי פרגולה מאלומיניום במרפסת והתוצאה הייתה איכותית ביותר.

ערמונים גדרות ושערים
ערמונים גדרות ושערים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד
מהתפקוד של אופיר, היה בסדר גמור מכל הבחינות, התוצאות נראות טוב ואני בהחלט יכול להמליץ עליו בחום. לאופיר מחברת "ערמונים גדרות ושערים" פניתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, בכדי שיתקין לנו שער חשמלי לחניה, בנוסף התקשרתי לחברה נוספת בכדי לקבל הצעת מחיר לצורך השוואה.

עובדיה אלומניום ומסגרות
עובדיה אלומניום ומסגרות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 47

חוות דעת

יופי של עבודה
ויופי של שירות!! ביצע אצלי התקנה של סורגים (ישרים - לא בטן) עבור שני חלונות גדולים יחסית, אצלי בדירה.

9.5

voice-icon 55

חוות דעת

אבי מ"סורג" ביצע
אצלנו לפני כמה חודשים, עבודת התקנת סורגים בכל החלונות של הדירה. למרות שהיה מדובר בכמות של לא פחות מעשר חלונות (!), אבי (בשיתוף פעולה עם העוזר שלו) הצליחו לסיים את כל ההתקנה ביום אחד של עבודה בלבד - חסכו לנו בצורה כזאת גם הרבה מאד בלאגן וגם הרבה מאד כאב ראש.

דקמן עבודות עץ
דקמן עבודות עץ

לפרטי העסק

9.9

voice-icon 3

חוות דעת

על אורי מחברת
"דקמן עבודות עץ" יש לי רק מילים חמות - אני מרוצה מאוד גם מבחינת איכות העבודה וגם מבחינת היחס והשירות הטוב שקיבלתי. הזמנתי את אורי לצורך בניית דק סינטטי בחצר ומהרגע הראשון ועד סיום העבודה קיבלתי שירות נהדר.

טכנו עץ
טכנו עץ

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

אלי מחברת "טכנו
עץ" ביצע עבורי בניית פרגולה תלויה ממתכת בגג באיכות טובה ובמחיר סביר ואני שמח להמליץ עליו. אומנם עבר לא מעט זמן מאז שהיה אצלי אך איכות העבודה עמדה במבחן הזמן ואני מרוצה.

9.6

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי ל- Unikit
אחרי חיפוש ארוך של חברות לבניית פרגולה גדולה מאלומיניום. אני קצת משוגע בקטעים האלה ודיברתי עם 8 חברות לפני שהגעתי אליהם. המחיר שלהם היה מעולה וגם אהבתי את היחס שהם נתנו והזמנתי אותם לעבודה.

טביעת עץ
טביעת עץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

בית וגן עיצובים בעץ
בית וגן עיצובים בעץ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

כתבות ומאמרים

5 שלבים לתכנון גדר ביתית

5 שלבים לתכנון גדר ביתית

במאמר יוסבר מה עלינו לבדוק, ובאילו גורמים יש להתחשב לפני בניית גדר לבית.

קרא עוד