35

ספקי שירות בתחום קבלני גבס

כל המידע על בידוד רעשים אקוסטי ותרמי

כאן נלמד על סוגי הבידודים הקיימים בבניה כיום, ועל בידוד רעשים - פתרונות בידוד אקוסטי לשימוש ביתי, לבניינים בתהליך בנייה, ולמבני ציבור.

בידוד - כל המידע על בידוד רעשים אקוסטי ותרמי

"בידוד" הוא שם כללי לאמצעים שמונעים מעבר של חומרים או אנרגיות מחלל אחד למשנהו או ממקום אחד למשנהו. בחיי היום-יום שלנו אנו נתקלים בארבעה סוגים נפוצים של בידוד – בידוד חשמלי, בידוד מפני מים (איטום), בידוד תרמי (מונע מעבר של חום וקור) וכן בידוד אקוסטי (מונע מעבר של רעש - בידוד רעשים). להלן נסקור בקצרה את ארבעת סוגי הבידוד הללו.

בידוד חשמלי

בסביבה הביתית מוכר לנו מחומרים פלסטיים שעוטפים את חוטי החשמל (בתוך קירות הבניין או בתוך מכשירים חשמליים) ואת כבלי החשמל (שמחברים בין מכשירי החשמל לשקעים שבקיר). קיימים סוגים רבים נוספים של בידוד חשמלי – בקווי מתח גבוה, בתוך מעגלים מודפסים ועוד – אך אלה אינם מענייננו כאן. הדבר היחיד שחשוב לדעת בנושא בידוד חשמלי הוא – לעולם לא לפגוע בו.

בידוד מפני מים / איטום

נקודה רגישה בבניינים רבים. למרבה הצער, בנאים ומשפצים רבים אינם מקדישים תשומת לב מספקת לנושא האיטום, והתוצאות העגומות הן גגות דולפים, רטיבות במחסנים ובמקלטים, קירות לחים, תקרות שדולפות כתוצאה מרטיבות ברצפה שמעליהן, ועוד תופעות רבות מסוג זה. איטום נכון וקפדני של גגות, תקרות, קירות ורצפות הוא האתגר המקצועי הגדול והחשוב ביותר בבנייה ובשיפוצים והנושא אותו יש לבדוק ולבקר יותר מכל נושא אחר. קל מאוד לבנות בניין גדול ומרשים, קשה הרבה יותר להקפיד שלא תחדור אליו רטיבות בשום צורה ושכל חיבורי האינסטלציה יישארו אטומים שנים רבות. ואכן, חזון נפרץ הוא לראות בניינים חדישים ומפוארים שסובלים מנזילות מים מביכות.

בידוד תרמי

בידוד תרמי אמור לבודד בין חדרים ובין פנים וחוץ, וליצור חיץ על מנת לבודד חום וקור. בבתים משתמשים בו לבידוד גגות, להגנה מפני חום וקור. במפעלים, משתמשים בו גם לבידוד מכונות על מנת שלא יפיצו חום החוצה, שלא יכוו בני אדם.
בידוד תרמי של קירות חיצוניים מיושם באחת (או יותר) מן השיטות הבאות: קירות כפולים – השארת מרווח אוויר בין הקיר החיצוני לקיר הפנימי; לוחות "קלקר" – הנחת שכבה של לוחות מבודדים בין הקיר הפנימי לבין הציפוי החיצוני; פוליאוריתן מוקצף – התזת פוליאוריתן מוקצף על הקירות החיצוניים לפני שמצפים אותם באבן, שיש, טיח וכו'. בידוד תרמי בין קומות יכול להיעשות על-ידי יציקת בטון שמכיל כדוריות "קלקר" קטנות ושנקרא "בטקל".
גם בתחום זה קיימת הזנחה רבה: אומנם בידוד תרמי לקירות חיצוניים נעשה בדרך כלל כסטנדרט (אולי בגלל שקשה לזייף בכך?...), אך בידוד תרמי לתקרות ולרצפות אינו נעשה בהקפדה הראויה. התוצאה היא, שדירות בקומה העליונה (מתחת לגג) הן לעיתים קרובות חמות מאוד בקיץ וקרות מאוד בחורף, ודירות קרקע עלולות לסבול מקור ומלחות בחורף.

חשוב לזכור

חום עובר באחת משלוש צורות: הולכה (דרך החומר), הסעה (באמצעות אוויר נע, למשל רוח) וקרינה (למשל, קרינת השמש). הפתרונות הסטנדרטיים של בידוד תרמי מכוונים למנוע הולכת חום, אך אינם מונעים הסעה וקרינה. לשם מניעת הסעה יש להקפיד על אטימה טובה (למשל, של חלונות ודלתות), ולשם מניעת קרינה יש להקפיד על הצללה ועל החזרת הקרינה (למשל, באמצעות הלבנת הגג). רק שילוב נכון של כל השיטות הללו יבטיח בידוד תרמי טוב לבניין.

בידוד אקוסטי

בידוד אקוסטי משמש במפעלים על מנת לסוכך את הרעש. התיאוריה שמאחורי הבידוד האקוסטי אומרת שלכל רעש יש את סוג התדרים שהוא יוצר בחלל סגור והוא נועד לחסום אותם.
למבנים ולחללים נעשה כמעט אך ורק בבנייני ציבור – באולמות, במסדרונות, באזורי משרדים, במפעלים, באולפני הקלטה וכדומה. בידוד אקוסטי לבנייני מגורים הוא תחום מוזנח כמעט לחלוטין, בעיקר בכל הנוגע לבידוד שבין הקומות: בעוד שהפתרונות המקובלים של בידוד תרמי לקירות החיצוניים והשימוש בחלונות עם זיגוג כפול מספקים גם בידוד רעשים אקוסטי מניח את הדעת, הנה כמעט שאין נתקלים בתשומת לב לנושא של בידוד אקוסטי בין הקומות. כתוצאה מכך סובלים דיירים רבים מרעש שמקורו בדירות שמעליהם, וכמובן גורמים בעצמם מטרדי רעש לדירות שמתחת להם. קיימים חומרים טובים ויעילים לביצוע בידוד אקוסטי בין קומות, אך משתמשים בהם לעיתים רחוקות בלבד ובעקבות דרישה מפורשת.

בידוד רעשים לשימושים ביתיים

לוחות צמר סלעים ולוחות/גלילים של צמר זכוכית (פיברגלאס) הם החומרים הנפוצים ביותר בקטגוריה זו. מקובל להניחם בין שני לוחות גבס בעת התקנת קירות גבס, מעל תקרת רביץ, מתחת לגגות רעפים וכדומה. צמר סלעים כבד יותר ואינו עמיד במים, צמר זכוכית קל יותר, עמיד במים ומסופק גם בגלילים. שני החומרים מספקים גם בידוד תרמי.
במקרה של חדר שהופך להיות אולפן הקלטות ביתי, ניתן לצפות (בהדבקה) את קירות החדר בלוחות של פוליאוריתן מוקצף או באריחים של פיירפלקס – שרף מלמיני מוקצף קשיח. אריחים אלה מוצעים בכמה אפשרויות של מבנה שטח הפנים שלהם – חלק, גלי, בצורת וופל או בצורת פירמידות – כאשר לכל סוג תכונות ספיגה והשקטת רעשים שונות.

בידוד אקוסטי לבניינים בבנייה

בבניינים שהמפרט שלהם כולל בידוד אקוסטי (וחשוב לדעת שזה איננו הסטנדרט המקובל!), הקבלן המבצע יישם זאת באמצעות יריעות או אריחים של אקוגומי שייפרשו בין קירות כפולים ותחת הריצוף. בחללים גדולים, כגון שטחים ציבוריים, ישתמש הקבלן ביריעות של רשת פוליאתילן לבידוד תחת רצפות ובין תקרות ולהנחה תחת פרקטים. הקירות החיצוניים יצופו פוליאוריתן מוקצף בשיטת ההתזה לפני שיונח החיפוי החיצוני של הבניין, והקירות הפנימיים יצופו טיח אקוסטי מיוחד. פעולות אלו מייקרות כמובן את הבנייה, ולכן אינן נהוגות כסטנדרט בבתים רגילים.

בידוד אקוסטי למבני ציבור

כאן המבחר גדול מאוד, ושיטת הבידוד תיקבע כחלק מהתיכנון והעיצוב האדריכלי של המבנה ובהתאם לאופי השימוש בו. תקרות אקוסטיות ייבנו מאריחים או מלוחות ממיגוון חומרים וטקסטורות – אריחי גבס, אריחים מינרליים, אריחי פיברגלאס, אריחי עץ דחוס, ועוד. תקרות של אולמות וחללים גדולים (כגון שדות תעופה ותחנות רכבת) יעוצבו בעזרת פנלים ארוכים של יריעות אלומיניום מחוררות, תקרות תלויות יעוצבו בגלים ובקימורים, ודמיונו של מעצב הפנים הוא הגבול.

בידוד אקוסטי למטרות מיוחדות

קיימים חומרים נוספים בצורות שונות, שמשמשים לצרכים מיוחדים כמו שיכוך רעש של גנרטור או מדחס, שיכוך רעשי אוויר במערכות מיזוג אוויר, בידוד צינורות, שיכוך רעש של צעדים, חסימת מעבר קול מעל תקרות משותפות, חסימת תדרים נמוכים במיוחד, ועוד.

35

ספקי שירות בתחום קבלני גבס

מצא בעל מקצוע

קבלני גבס מומלצים תל אביב

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

רפ שיפוצים
ר.פ שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי לבאסים בעקבות
המון המלצות שקיבלתי מחברים ומלבד זאת, עשיתי השוואת מחירים והוא היה בין הזולים! הוא ביצע עבורי עבודות צבע, סיוד ושפכטל בדירה שלי. אין לי מילה אחת רעה לומר על באסים!

מפ בנייה ושיפוצים
מ.פ בנייה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 4

חוות דעת

אחרי שנכוויתי מכל
כך הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים הגעתי סוף סוף למאמין, בעל מקצוע הכי נהדר וישר שיש. הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי לבית, הוא הגיע עם הצוות שלו בשעה שקבענו והחלו בעבודה, יש לציין שכולם עבדו בשיתוף פעולה מלא והעבודה בוצעה ברמה מקצועית והכי טובה שיש.

א  שלמה עבודות גבס
א . שלמה עבודות גבס

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 28

חוות דעת

אשר הוא בעל
מקצוע ברמה גבוהה, איש הגון, נעים הליכות, שמבצע את עבודתו לתפארת. יישר כוח!! בא לבצע אצלי שיפוץ כללי בדירה.

JAA עבודות שיפוצים
JAA עבודות שיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 66

חוות דעת

חיפשתי שיפוצניק מומלץ
עם ניסיון שיעשה לי עבודת גבס בסלון. בחיפוש באינטרנט הגעתי למס' שיפוציניקים בינהם לאשרף. אשרף הגיע מוכן עם צילומי עבודות קודמות שלו, נתן רעיונות יצירתיים ועשה רושם של אחד מקצועי שמבין עניין.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 50

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 11

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

אור תשתית
אור תשתית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 24

חוות דעת

חיפשתי איש שיפוצים
לביצוע עבודות כלליות, קיבלתי המלצה על שגיא "מעיין שיפוצים", רציתי מישהו שיהיה נוח לעבוד איתו, כזה שאפשר לתקשר איתו, וכמובן שיהיה מקצועי ועם מחירים הוגנים.

ירדן השקעות
ירדן השקעות

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 31

חוות דעת

עברתי הרבה שיפוצניקים
בקריירה שלי, רן הוא הכי נאמן הכי מסור והייתי אומר גם הכי ישר שהכרתי. אני עובד איתו כבר קרוב לארבע שנים ואני מרוצה וממליץ בחום.

EI  שיפוצים
E&I שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

הגעתי לאבידור דרך
המלצות רבות באינסטגרם והוא ביצע עבורי שיפוץ כללי בדירה ועבור סבתי שיפוץ מטבח, אני לא מתחרטת לרגע! הוא היה זמין ונגיש עבורי בכל עת וגם אדיב ומקצועי. אבידור עמד בכל הדרישות שלי!

RADA לבנות ולשפץ זה במשפחה
RADA -לבנות ולשפץ זה במשפחה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אני מנהל בגלידת
"גולדה" בכיכר במדינה והגעתי לאביעד וצוותו דרך המלצות מפה לאוזן, הם הקימו עבורי את הסניף ובדרך להקים עבורי סניף נוסף גם בבוגרשוב. אביעד והצוות שלו פשוט מעולים!

לירן שיפוצים
לירן שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

לירן בחור מדהים!
הוא ביצע עבורי שיפוץ כללי של 3 קומות בעסק שלי כולל שירותים ומטבח, הגעתי אליו דרך המלצה של אחד העובדים שלי. לירן הגיע עם צוות גדול והם דייקו בזמנים ועבדו בשיתוף פעולה נהדר!

עכ עבודות שיפוצים עם טעם
ע.כ עבודות שיפוצים עם טעם

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 23

חוות דעת

חמודי מחברת "ע.כ
עבודות שיפוצים עם טעם" ביצע אצלי בניית מטבח קומפלט! העבודה כללה את בניית המטבח עצמו, ריצוף וחיפוי קירות, אינסטלציה חדשה ועבודות חשמל - הכל בוצע בצורה נהדרת!

קורן שיפוצים
קורן שיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 27

חוות דעת

בביקור אצל חבר
ראיתי עבודת שיפוץ יפה שנעשתה אצלו, מבירורים עלה שמו של בני מקורן שיפוצים. לאחר שיחה עם בני התיישבנו לתכנונים ותיאום ציפיות. בני תרם בשלב התכנון רבות מניסיונו המקצועי וכך גם סוכם המחיר עבור השיפוץ.

טל קבלן שיפוצים
טל קבלן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

טל הקבלן שיפוצים
אחלה בחור, הוא הגון, נחמד ואדיב והיה תענוג לעבוד איתו! פניתי אליו לצורך הדבקת קרמיקה בקירות הפנימיים של בית-כנסת, מדובר בעבודה עדינה ומורכבת וטל עמד במשימה בהצלחה רבה.

פניםחוץ
פנים-חוץ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

אני מכירה את
ערן המון שנים ויכולה להעיד שהוא איש אמין וקפדן בפרטים הקטנים וגם יודע לייעץ ולהתאים את השיפוץ לצורכי הלקוח, לאחרונה הוא שיפץ את האמבטיה אצל גיסתי המבוגרת וביצע עבודה נהדרת!

פרפקטו  ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 9

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 32

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

שיינר חנוך בינוי וניהול פרוייקטים בעמ
שיינר חנוך- בינוי וניהול פרוייקטים בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

אני מנהלת אזור
ברשת אירוקה ואני שמחה להמליץ בחום על חנוך. בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים ואחראים שמתחזקים לנו את החנויות בצורה הכי טובה שיש. בכל תקלה שיש בחנות ברשת חנוך תמיד זמין ומגיע עם הצוות שלו בזמינות כה קצרה, כל תקלה בחנות מטופלת בזריזות וביעילות.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים
רונן ברד אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 4

חוות דעת

כל המחמאות שבעולם
מגיעות לרונן, אני מרוצה וממליץ בחום. פניתי אליו לצורך הרכבת ברז בחדר האמבטיה בדירתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, פירק את הברז הישן והתקין את הברז החדש, וידא שהכל מורכב כראוי, הסביר כל דבר שביצע וגבה מחיר הוגן.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

גבאי פתרונות בנייה מתקדמים
גבאי פתרונות בנייה מתקדמים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 44

חוות דעת

מחיר טוב, שירות
מעולה, עבודה מצוינת, עמידה בזמנים, רק מילים טובות אני יכול לומר. אני מכיר את דני כבר עשרות שנים במהלכם יצא לי לשמוע הרבה על המוניטין שלו ועל ידי הזהב שלו וגם יצא לי להיווכח במו עיניי לא פעם באחת העבודות המשובחות שלו לכן זה היה טבעי שכשרצינו להתקין תקרת גבס חדשה תחת גג הרעפים שלנו פנינו אליו.

תנין עבודות צבע
תנין עבודות צבע

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 17

חוות דעת

היינו מאוד מרוצים
מהעבודה של רז תנין, הוא היה מאוד נקי מסודר מדויק בעבודה ובזמנים ומאוד אמין - מומלץ! רז הוזמן אלינו לתיקון קיר חיצוני של הבניין שנוצר בו סדק עמוק - בבניין משותף.

רומנו ובניו בעמ
רומנו ובניו בע"מ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

רן חן שיפוצים
רן חן שיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

השנה החלטתי להתקין
בדירה שלנו מזגן מיני מרכזי, אמנם אנחנו גרים באזור משופע באוויר טוב, אבל אחרי ששנה שעברה היה קיץ חמסיני במיוחד, החלטתי השנה להתקין מיזוג בכל הדירה.

המשפצים
המשפצים

לפרטי העסק

9.3

voice-icon 14

חוות דעת

ביצע אצלי התקנה
מחודשת של כיור שנפל לנו בשירותים של המשרד... הגעתי אליו בצורה אקראית דרך האינטרנט. זו פעם ראשונה שאני מזמין אותו לתקן, אבל בהחלט שעשה עליי רושם טוב ואני אשמח לקרוא לו שוב.

א ב שרותים
א ב שרותים

לפרטי העסק

10

voice-icon 3

חוות דעת

בועז איש מקצוע
הכי טוב שפגשתי בתחום השיפוצים, עושה עבודה יסודית נקייה סופר מדויקת, מחירים הוגנים. מה שהכי הרשים אותי לגביו זאת מהירות העבודה, שלא באה על חשבון היסודיות. בועז עבד אצלנו בארבעה פרויקטים וכל פעם הפתיע מחדש לטובה.

כתבות ומאמרים

כיצד מתקנים קיר גבס? כל מה שצריך לדעת על תחזוקת קירות גבס

כיצד מתקנים קיר גבס? כל מה שצריך לדעת על תחזוקת קירות גבס

במאמר נלמד מה לעשות כאשר קיר גבס נרטב וכיצד ניתן להימנע ממצבים אלו.

קרא עוד
ספריות גבס לספרים או כונניות ספרים – מה עדיף?

ספריות גבס לספרים או כונניות ספרים – מה עדיף?

במאמר זה נוכל לראות את היתרונות של נישות גבס לספרים (ספריות גבס) לעומת הכונניות והספריות של פעם.

קרא עוד
ספריות גבס לעיצוב הבית

ספריות גבס לעיצוב הבית

המאמר יסביר כיצד אפשר להשתמש בספריות גבס כפיתרון עיצובי נוח ויעיל לספרייה הביתית.

קרא עוד
מזנון גבס מעוצב

מזנון גבס מעוצב

המאמר יראה כיצד אפשר כיום להשתמש בגבס גם לעיצוב הבית ולריהוט כמו מזנון גבס מעוצב.

קרא עוד
כל המידע על בדיקות לאיתור רעשים

כל המידע על בדיקות לאיתור רעשים

במאמר יוסבר כיצד לבצע איתור רעשים להפחתת רעשים ויובאו טיפים והמלצות בבחירת ייעוץ אקוסטי

קרא עוד
אילו חומרי בידוד משמשים לצורך בידוד אקוסטי?

אילו חומרי בידוד משמשים לצורך בידוד אקוסטי?

במאמר יוסבר על סוגי פתרונות אקוסטים להפחתת רעשים הקיימים בשוק, וחומרי הבידוד השונים שבשימוש.

קרא עוד