8

ספקי שירות בתחום סורגים

השוואת מחירים בין בעלי מקצוע

במאמר יוסבר מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים כשבוחרים בעל מקצוע, ובאיזה דרכים היא מתבצעת.

השוואת מחירים בין בעלי מקצוע

שיפוץ, תחזוק ועיצוב הבית, כל אלו הן פעולות אשר עולות לנו כסף רב כאשר אנו נדרשים אליהן. כל אחד צריך מפעם לפעם לתחזק ולשפץ את ביתו, אך ההוצאה הכבדה מורגשת במיוחד כאשר בונים בית חדש או עוברים לבית חדש, ועורכים בו שיפוצים כלליים.

חשיבותה של השוואת מחירים

בעייתם של אנשים רבים הבונים או עוברים לבית חדש היא השלמתם עם רמת ההוצאות הגבוהה הצפויה להם. אז נכון, מעבר לבית חדש הוא דבר יקר בכל צורה שלא מסתכלים על זה, אך קיים מקום לחיסכון ניכר ומשמעותי אשר עשוי להעניק לכם מעט מרווח נשימה. את החיסכון הזה ניתן להשיג על ידי השוואת מחיר יעילה.

שוק בעלי המקצוע למיניהם הוא שוק גדול ורחב הכולל עשרות תחומים שונים, ואלפי בעלי מקצוע שונים בכל תחום ותחום. אך לצד ההיצע הרב, קיים ביקוש אף גדול יותר. שיפוץ ותחזוק שוטף הינן פעולות שכל אחד נדרש להם מדי פעם כאמור, וכאשר בישראל קיימים מעל למיליון וחצי בתי אב, כמות הביקוש לבעלי מקצוע גדולה מאוד. לכן, מרשים לעצמם בעלי מקצוע רבים לדרוש מחירים מופקעים, ואף לספק מוצר מוגמר שאינו הטוב ביותר שניתן לספק, על מנת לחסוך בזמן ועלויות.

המזל של הצרכנים הוא כי בזכות עולם המידע החדש שנפתח באמצעות האינטרנט, יכול כעת כל אחד ואחד לבצע סקר שוק מדוקדק ולבחור רק את בעלי המקצוע הטובים ביותר. פעולה זו בעצם מביאה לשכלולו של השוק (שוק משוכלל הוא שוק בו לכל המשתתפים אינפורמציה מלאה וזמינה בנוגע לכל נושא, ולכן המחירים בו הם הנמוכים ביותר והתועלת לצרכן גבוהה ביותר). בתור צרכנים מודעים ונבונים, הפעולה הרציונאלית המתבקשת היא ניצול מרבי של טכנולוגיות המידע העומדות לרשותכם, על מנת להביא בסופו של יום לחיסכון משמעותי בעלויות.

מלבד לחיסכון האישי הצפוי לכל אחד הבוחר את בעלי המקצוע שישכור באמצעות השוואת מחירים מקוונת, היתרון העצום של שיטה זו גלום באופן בו היא משפיעה על השוק כולו. כאמור, חשיפתה של מרבית האוכלוסייה לכמות אינפורמציה רבה כל כך בזמינות גדולה כל כך, גורמת לשיפור בלתי נמנע ברמתם של בעלי מקצוע, אשר פשוט אינם יכולים להרשות לעצמם להישאר מאחור ולספק שירות פחות טוב ממתחריהם הרבים. כך שבהחלט ניתן לומר כי כל אחד מאתנו המשתמש בהשוואת המחירים המקוונת תורם בעצמו לשיפור הרמה הכללית בתחום...

אתר טוב תודה

אז מהי הדרך הקלה והטובה ביותר לבצע השוואת מחירים יעילה בין בעלי מקצוע מתחומים שונים (נכון גם לגבי רופאי שיניים וגם לגבי בעלי מקצוע בתחום שיפוצים ועוד)? ובכן, אתם במקום הנכון... באתר זה תוכלו במספר הקלקות עכבר ספורות להגיע לרשימה מפורטת אשר תדרג עבורכם את בעלי המקצוע על פי המחיר שהם גובים בממוצע, ועל פי הרמה שלהם (אותה תוכלו להסיק מחוות הדעת וההמלצות המצורפות).
השוואת מחיר הנעשית באמצעות האינטרנט יעילה ומקיפה ברמה שלא הייתה קיימת לפני מספר שנים, בטח ובטח לא עבור כל אחד ואחד מאתנו.

8

ספקי שירות בתחום סורגים

מצא בעל מקצוע

מתקיני סורגים מומלצים תל אביב

חיים אומנות הברזל
חיים אומנות הברזל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 40

חוות דעת

אל חיים הגעתי
דרך המלצות של חברים ואנשים נוספים שהופניתי אליהם - חיים עשה אצלם עבודות בעבר והם היו מאוד מרוצים. התמזל מזלי והופניתי לחיים שהוא בן אדם זהב ואיש מקצוע בחסד. הייתי צריך שני להזמין שתי עבודות.

יוסי פתרונות במתכת מקבוצת עצמאי שכיר
יוסי פתרונות במתכת (מקבוצת עצמאי שכיר)

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 36

חוות דעת

היה לי תכנון
מראש ביני לבין עצמי מה אני רוצה לעשות לגבי הגידור של הבית אבל הייתי צריך הכוונה קלה של איש מקצוע. העניין שלי היה לעשות סורגים בכל החלונות בבית בנוסף לגדר במרפסת וגגונים. ליוסי הגעתי דרך פרסום שלו באזור.

מסגרית סויט מופיד
מסגרית סויט מופיד

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

אני מנהל פנימייה
בכפר ביאליק ואנחנו עובדים עם חברת "מסגרית סויט מופיד" כבר שנים. הוא מבצע לנו עבודות מסגרות באופן שוטף ובכל פעם שאנחנו צריכים עבודת מסגרות אנחנו פונים רק אליו.

מסגריית רפאלעיצוב הפלדה
מסגריית רפאל-עיצוב הפלדה

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 18

חוות דעת

לפני כשנה שנתיים
לקחתי מסגר שיתקין לי בכל הבית סורגים ולצערי נפלתי על בעל-מקצוע על-הפנים. לאחר תקופת זמן מסוימת, הסורגים התחילו לאט לאט להתפרק מהקירות החיצוניים והריתוכים נעשו בצורה לא מקצועית ולכן הסורגים התפרקו לגמרי.

עובדיה אלומניום ומסגרות
עובדיה אלומניום ומסגרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 51

חוות דעת

יופי של עבודה
ויופי של שירות!! ביצע אצלי התקנה של סורגים (ישרים - לא בטן) עבור שני חלונות גדולים יחסית, אצלי בדירה.

9.5

voice-icon 59

חוות דעת

אבי מ"סורג" ביצע
אצלנו לפני כמה חודשים, עבודת התקנת סורגים בכל החלונות של הדירה. למרות שהיה מדובר בכמות של לא פחות מעשר חלונות (!), אבי (בשיתוף פעולה עם העוזר שלו) הצליחו לסיים את כל ההתקנה ביום אחד של עבודה בלבד - חסכו לנו בצורה כזאת גם הרבה מאד בלאגן וגם הרבה מאד כאב ראש.

מסגריית תורגמן ובניו
מסגריית תורג'מן ובניו

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 17

חוות דעת

לפני כמה חודשים
סיימנו לבנות את הבית ומכיוון שמדובר בבית קרקע פרטי, החלטנו להתקין סורגים בחלונות הבית בכדי למנוע פריצות בעתיד. הגעתי לחברת "תורג'מן ובניו" דרך המלצה מחברים שהיו מרוצים ממנו עד הגג והחלטנו לקבוע עם ניסים תורג'מן פגישה לשם קבלת הצעת מחיר ורושם כללי על הבן-אדם.

ואלקס
ואלקס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

לחברת "ואלקס" הגעתי
בעקבות המלצה ממפקח הבנייה שלי שעשה עבורי כמה פרויקטים בעבר, הם ביצעו עבורי מגוון עבודות שכוללות: בניית מדרגות, שער ידני, גדר מברזל וכו' ויצאתי מאוד מרוצה.

כתבות ומאמרים

החשיבות בהתקנת סורגים

החשיבות בהתקנת סורגים

במאמר תינתן סקירה של כל השיקולים אותם יש לקחת בחשבון כשמתקינים סורגים (ביטחון, בטיחות, איכות הסורגים, מראה וכדו').

קרא עוד
סורגים - בחירת מתקין סורגים

סורגים - בחירת מתקין סורגים

במאמר מה יש לקחת בחשבון כשבוחרים מתקין סורגים לבית, וכן יוסבר מהו התקן להתקנת סורגים נכונה.

קרא עוד