שימוש באייפון לפתיחת שערים חשמליים

10

ספקי שירות בתחום שערים

שימוש באייפון לפתיחת שערים חשמליים

חשוב שתדעו כי בין שלל הדברים החדשניים, האייפון גם פותח שער חשמלי.
האם זו סיבה לדאגה?
אולי חלקיכם יודעים אך אחרי שהוזלו המחירים ניתן לרכוש היום במחיר הוגן, אמצעי לפתיחת שער חשמלי על ידי טלפון סלולארי לבית פרטי וגם לבניין משותף במחיר תחרותי.
מהם היתרונות ומהן החסרונות שבפתיחת שער חשמלי עם טלפון סלולארי? הכול בכתבה הבאה

יתרונות וחסרונות

לפתיחת שערים חשמליים על ידי הסלולארי יש מספר יתרונות וגם חסרונות, אך למרות זאת רוב השערים החשמליים בארץ מתופעלים על ידי שלט רחוק. יש לזכור כי ברוב המקרים מתקינים שער חשמלי או מחסום חשמלי כדי לעשות סדר בחניה והאפשרות לפתיחת שער ממכשיר סלולארי מאפשרת פתיחת שער מכול מקום בלי מגבלה של מרחק וכאן עיקר הבעיה. כאשר ניתן לפתוח את השער החשמלי מכול מקום אנו מאבדים את השליטה על הסדר בחניה ובאפשרותנו לפתוח מרחוק את השער החשמלי לכול דורש.
בנוסף, חשוב מאוד שתדעו כי מתקיני המכשירים לפתיחה סלולארית קובעים חד משמעית כי באחריות הלקוח לבדוק שקיימת קליטה לכול החברות הסלולאריות לפתיחת השער, במילים אחרות החברות אשר מתקינות את המכשיר לפתיחת השער מרחוק, מתנערות מאחריות לבעיות קליטה של החברות הסלולאריות השונות ובצדק.

בשונה משלט רחוק, הפתיחה הסלולארית מגיבה ומאפשרת פתיחת השער כעבור שמונה שניות לכול הפחות- בניגוד לשלט שפותח את השער מייד.
תאלצו לסיים שיחת טלפון כדי לפתוח את השער חשמלי.
אם הסוללה במכשיר נגמרה כתוצאה משימוש יתר לא יהיה באפשרותכם לפתוח את השער.
לא תוכלו לפתוח את השער חשמלי אם קיימת בעיית קליטה סלולארית ברשת הסלולארית כפי שקרה עם חברת סלקום לפני תקופה קצרה.

כל החסרונות הללו מבאים אותנו הצרכנים לכלל מסקנה והיא:
פתיחה סלולארית יכולה להיות אלטרנטיבה לשלט לשער חשמלי אך לא חלופה לשלט כזה.

האם הפתיחה הסלולארית היא מקור לדאגה?

קשה לקבוע שהפתיחה סלולארית היא מקור לדאגה אך יסכימו כולם כי האפשרות לפתיחת שער חשמלי ממרחק בלי שראיתם את השער בטווח ראיה מקיימת סכנת הילכדות בתוך השער ומהווה בעייתיות מסוימת בעיקר כלפי עוברי אורח. בתשובה לשאלות מכאלו שגרים בבתים פרטיים אשיב כי העלות לרכישת מכשיר סלולארי לפתיחת השער חשמלי, נעה סביב 1,170 ₪ לפני מע"מ וכולל עבודה.
אלו שהתעניינו בפתיחת השער חשמלי בלבד יוכלו לעשות זאת בדרך ארץ . למי שלא הבין חשוב שתדעו כי הפתיחה הסלולארית קטנת ממדים ושמישה במאות בתים פרטיים ובנייני מגורים והכול במחירים תחרותיים.
המאמר נכתב ע"י הראל אשד, מנכ"ל שערים (אב שער) מקבוצת מנופי אבי.

מאמרים ומדריכים

רוצים לדעת למה לצפות מבעל המקצוע? מעוניינים לבצע תיקונים קלים בעצמכם? המומחים שלנו כתבו עבורכם מאמרים ומדריכים מקצועיים שיסיעו לכם לפני, במהלך ואחרי קבלת השירות

שערים חשמליים וידניים

שערים חשמליים וידניים

במאמר יוסברו הסוגים השונים של שערים חשמליים וידניים, ויפורטו תכונותיהם ושימושיהם השונים.

מחירון שערים חשמליים

השוו בין הצעות מחיר שהוגשו ע"י בעלי מקצוע המנויים בתחום שערים לשירותי שערים חשמליים