9

ספקי שירות בתחום סורגים

כל מותגי הסורגים המובילים בישראל

במאמר תינתן סקירה של החברות המובילות בשוק לייצור סורגים, מה מאפיין כל חברה והסורגים שהן מיצרות.

כל מותגי הסורגים המובילים בישראל

סורגים הם עסק גדול, מכיוון שהדרישה להתקנת סורגים היא רחבה מאוד: חלונות, מרפסות, שערים, גדרות, סורגים לחנויות וסורגים לבית, סורגים נגד פריצה וסורגים נגד נפילה, סורגים דקורטיביים וסורגים בטיחותיים, סורגים קבועים, סורגים ניידים וסורגים נפתחים – כל דרישה וסוג הסורגים המתאים לה, עם שיטות ההתקנה והתפעול המתאימות להם.

להלן נסקור כמה חברות ומותגים בתחום זה:

טרלידור

זו חברה ותיקה וידועה בתחום הסורגים, ומזוהה בעיקר עם תחום הסורגים המתקפלים (סורגי גלילה) – מזוהה עד כדי כך, שהמושג סורגי טרלידור נעשה שם גנרי לסורגים נפתחים (כמו לדוגמא השם "פלאפון" לטלפונים סלולריים). טרלידור מייצרת ומתקינה גדרות, מעקות, שערים, שערי הרמה, פרגולות, גגונים, וכמובן סורגים מכל הסוגים, אך מפורסמת במיוחד בנושא הסורגים הנגללים והנפתחים. טרלידור מייצרת גם סורגים ושערים מאלומיניום, ולאחרונה השיקה סורגים עם חיישנים מיוחדים לזיהוי פריצה, חיישנים המשתלבים היטב במערכת אזעקה. טרלידור מעסיקה צוותים מיומנים בכל רחבי הארץ, וגם מייצאת את מוצריה בהצלחה.

מקסידור

גם זו חברה גדולה לייצור סורגים ומוצרים דומים, כולל סורגים מתקפלים וניידים. מקסידור החלה את פעולתה בישראל תוך הסתמכות על ידע מקצועי של חברת האם מקסידור מדרום אפריקה, ובהדרגה התאימה את עצמה בשלמות לשוק הישראלי. חברת מקסידור מציעה כמה תכונות ייחודיות למוצריה, הנה כמה מן הבולטות שבהן: פרופילים מלאים לסורגים (גם מתקפלים) להגדלת החוזק והעמידות / מסילות שקועות המונעות היתקלות, בטיחותיות ובטוחות יותר, וגם קשות יותר לפריצה / ייצור סורגים ללא ריתוך, בטכניקות המונעות חלודה / נעילה מהירה (טריקה) של סורגים מתקפלים / מנעולים עם צילינדרים כפולים ועוד.

סורגית

סורגית היא החברה המובילה בישראל בנושא של סורגים המיועדים לבטיחות בלבד (כלומר, סורגים לחלון למניעת נפילה ולא למניעת פריצה). מכיוון שמדובר בבטיחות בלבד, הסורגים של סורגית דקים ועדינים הרבה יותר מאשר סורגי המתכת המקובלים למניעת פריצה. הסורגים של סורגית גם קלים יותר להרכבה, ואפשר להתקינם בשיטת "עשה זאת בעצמך" בחיסכון כספי ניכר. מעבר לכך - סורגי סורגית ניתנים גם להעברה בקלות מדירה לדירה ומחלון לחלון, ועוד יתרון חשוב של הסורגים הבטיחותיים של סורגית הוא, שאפשר להסירם במהירות מבחוץ (למשל, בעת שריפה), כך שאינם מונעים חילוץ כמו סורגים רגילים.

אל-סורג

זו חברה מעניינת מאוד, שמספקת מגוון גדול של מוצרי הגנה ומיגון ומתמחה במיגון של זכוכית – ציפויים פולימריים מיוחדים להגנה מפני פריצה, הדף, שבירה, קרינת שמש, קרינה סלולרית ועוד. אחד המוצרים המעניינים של אל-סורג הוא סורגים שקופים – סורגים העשויים מחומר פולימרי שקוף וחזק. בדומה לסורגים של סורגית, הסורגים של אל-סורג מיועדים יותר למניעת נפילה החוצה ולמניעת פגיעה פנימה (למשל, כדור שנבעט לחלון), ופחות למניעת פריצה. יתרונם הגדול הוא בשקיפות, שמבטלת את "אפקט הכלא" של סורגים רגילים. יתרון נוסף שלהם הוא שקל להתקינם וקל מאד גם להתאימם לכל גודל חלון או מפתח.

לסיכום

אלה הן רק מקצת החברות הגדולות והמפורסמות בתחום הסורגים והמוצרים הנלווים. חשוב לציין, כי חברות פרטיות רבות מאוד – מסגריות, מסגרים, נפחים ובעלי מלאכה אחרים – מייצרות ומתקינות בכל הארץ סורגים מסוגים רבים ומגוונים, וכדאי בהחלט לבדוק את מוצריהן ולהשוות מחירים. מכל מקום, יש להקפיד ולבדוק את נושא האיכות של המוצרים הללו, ובעיקר את נושא הטיפול נגד חלודה. חשוב מאוד שתהיה "כתובת" שאליה אפשר לפנות גם אחרי הרכישה וההתקנה!

9

ספקי שירות בתחום סורגים

מצא בעל מקצוע

מתקיני סורגים מומלצים תל אביב

מסגרית סויט מופיד
מסגרית סויט מופיד

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 19

חוות דעת

אני מנהל פנימייה
בכפר ביאליק ואנחנו עובדים עם חברת "מסגרית סויט מופיד" כבר שנים. הוא מבצע לנו עבודות מסגרות באופן שוטף ובכל פעם שאנחנו צריכים עבודת מסגרות אנחנו פונים רק אליו.

יוסי פתרונות במתכת מקבוצת עצמאי שכיר
יוסי פתרונות במתכת (מקבוצת עצמאי שכיר)

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 38

חוות דעת

היה לי תכנון
מראש ביני לבין עצמי מה אני רוצה לעשות לגבי הגידור של הבית אבל הייתי צריך הכוונה קלה של איש מקצוע. העניין שלי היה לעשות סורגים בכל החלונות בבית בנוסף לגדר במרפסת וגגונים. ליוסי הגעתי דרך פרסום שלו באזור.

חיים אומנות הברזל
חיים אומנות הברזל

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 42

חוות דעת

אל חיים הגעתי
דרך המלצות של חברים ואנשים נוספים שהופניתי אליהם - חיים עשה אצלם עבודות בעבר והם היו מאוד מרוצים. התמזל מזלי והופניתי לחיים שהוא בן אדם זהב ואיש מקצוע בחסד. הייתי צריך שני להזמין שתי עבודות.

מסגריית רפאלעיצוב הפלדה
מסגריית רפאל-עיצוב הפלדה

לפרטי העסק

9.1

voice-icon 18

חוות דעת

לפני כשנה שנתיים
לקחתי מסגר שיתקין לי בכל הבית סורגים ולצערי נפלתי על בעל-מקצוע על-הפנים. לאחר תקופת זמן מסוימת, הסורגים התחילו לאט לאט להתפרק מהקירות החיצוניים והריתוכים נעשו בצורה לא מקצועית ולכן הסורגים התפרקו לגמרי.

עובדיה אלומניום ומסגרות
עובדיה אלומניום ומסגרות

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 51

חוות דעת

יופי של עבודה
ויופי של שירות!! ביצע אצלי התקנה של סורגים (ישרים - לא בטן) עבור שני חלונות גדולים יחסית, אצלי בדירה.

9.5

voice-icon 59

חוות דעת

אבי מ"סורג" ביצע
אצלנו לפני כמה חודשים, עבודת התקנת סורגים בכל החלונות של הדירה. למרות שהיה מדובר בכמות של לא פחות מעשר חלונות (!), אבי (בשיתוף פעולה עם העוזר שלו) הצליחו לסיים את כל ההתקנה ביום אחד של עבודה בלבד - חסכו לנו בצורה כזאת גם הרבה מאד בלאגן וגם הרבה מאד כאב ראש.

ואלקס
ואלקס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

לחברת "ואלקס" הגעתי
בעקבות המלצה ממפקח הבנייה שלי שעשה עבורי כמה פרויקטים בעבר, הם ביצעו עבורי מגוון עבודות שכוללות: בניית מדרגות, שער ידני, גדר מברזל וכו' ויצאתי מאוד מרוצה.

מסגריית תורגמן ובניו
מסגריית תורג'מן ובניו

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 18

חוות דעת

לפני כמה חודשים
סיימנו לבנות את הבית ומכיוון שמדובר בבית קרקע פרטי, החלטנו להתקין סורגים בחלונות הבית בכדי למנוע פריצות בעתיד. הגעתי לחברת "תורג'מן ובניו" דרך המלצה מחברים שהיו מרוצים ממנו עד הגג והחלטנו לקבוע עם ניסים תורג'מן פגישה לשם קבלת הצעת מחיר ורושם כללי על הבן-אדם.

כתבות ומאמרים

10 טיפים למיגון הבית

10 טיפים למיגון הבית

במאמר ינתנו טיפים שימושיים למיגון נכון ויעיל של הבית (התקנת מנעולים, דלתות ממוגנות, סורגים, מערכות אזעקה ועוד).

קרא עוד