טכנו דודי צדיק אמיתי

9.3
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון תנורים
אזור המרכז, אזור השפלה

הגעה בזמן

99%

מקצועיות

98%

מחיר הוגן

81%

 12 חוות דעת

ל"טכנו דודי צדיק אמיתי" הגעתי דרך אתר "טוב תודה" לאחר שראיתי ביקורות וחוות דעת מעולות על דודי ואכן צדקו בכל מה שנאמר עליו, קבעתי עם דודי פגישה לגבי תיקון של מקרר שהיה תקול, דודי הגיע במועד שקבענו ומייד ניגש לסדר את התקלה,תוך דקות פתר את הבעיה במקרר והחליף צינור שהיה סתום במקרר, גבה מחיר הוגן וביצע את עבודתו במקצועיות רבה.אדם שירותי וסובלני ואמין מאוד, אני ממליץ על דודי בחום כן ירבו כמותו.
דני-רחובות.

יוני 2018

מרוצה מדודי מכל הבחינות, ברמה התקשורתית וברמה המקצועית, הוא לא הזדרז ללכת בסיום התיקון, נשאר לראות אם המקרר מתחיל לעבוד ואפילו התקשר למחרת לראות שאני מרוצה - עדין לא נתקלתי בשירות כזה, הוא ממש הציל אותי - ממליצה בחום!
לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המקרר שהפסיק לקרר וחיפשתי בדחיפות טכנאי קירור שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. לדודי הגעתי דרך ההמלצות באתר שלכם, התרשמתי מהנאמר מהמקצועיות, הבנתי שמדובר בבעל מקצוע מצוין, שלוקח מחירים הוגנים והרמתי טלפון לראות אם הוא פנוי להגיע במהירות, שוחחתי איתו בטלפון, הוא נתן הערכת מחיר על התיקון ולשמחתי הוא היה זמין להגיע.
דודי הגיע בשעה שסיכמנו, ערך בדיקה יסודית למקרר - מסתבר שהבעיה הייתה מורכבת, שהייתה תקלה במדחס שגרמה למקרר להפסיק לעבוד, במהלך התיקון, דודי הסביר לי כל שלב בעבודתו, ומדוע כל בדיקה שעשה חיונית. דודי היה אמין מאוד, הפשיר את המקרר, החליף את החלק התקול - פתח את הכיסוי הפנימי של המקרר, ניקה את פתח הניקוז ואת המסננים למטה היטב מלכלוך שסתם אותם, בחן את המקרר בעבודה במשך זמן מה, ווידא האם המדחס עושה את עבודתו ותיקן את הבעיה עד הסוף. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך. לסיכום: השירות של דודי היה מקצועי, המקרר חזר לפעולה והמחיר היה הוגן - טכנאי מעולה!
סימה.

אפריל 2016

שירות מהיר ומקצועי מאוד, היו לי טכנאים בעבר, אבל דודי באמת הרשים לטובה - יצאת צדיק!!! לפני מספר שבועות שמתי לב שהמוצרים במקרר מתקלקלים מהר מידי ולמרות שניסיתי להעלות את הטמפרטורה של המקרר זה לא עזר. בעבר קיבלתי שירות מאוד מקצועי מדודי בנוגע לתיקון מכונת כביסה, התרשמתי ממנו לטובה וגם הפעם החלטתי להזמין אותו לתיקון.
דודי ציין בטלפון מה לדעתו יכולות להיות הבעיות, הוא נתן לי מראש טווח מחירים סביר והזמנתי אותו. דודי הגיע בשעה שקבענו, הוא היה מאוד יסודי ומקצועי, ממש בחן את המקרר לעומק, לא סתם חאפר. הוא עלה על בעיה במאוורר ונראה לי גם בתרמוסטט, הוא אמר שנצטרך להחליף אותם. המחיר עמד בטווח המחירים שהוצג לי מראש, מחירים מאוד סבירים, אפילו לא התווכחתי איתו.
דודי ביצע את החלפת החלקים ובאמת המקרר חזר לעבוד במלוא העצמה. בסיום נפרדנו לשלום והבטחתי לדודי שאני אמליץ אליו לכל מי שצריך טכנאי קירור ומוצרי חשמל - באמת הפתיע אותי לטובה!
ממליצה בחום - אווה.

אפריל 2016

הייתי מרוצה מאופן הטיפול של דודי בתקלה, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר - מומלץ בחום! יש לי מקרר מאוד ישן, הייתה לי בעיה עם המקרר שעשה המון קצרים בחשמל וחיפשתי טכנאי מקררים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים מאזור מגוריי, והגעתי ל"טכנו דודי צדיק אמיתי" דרך האתר שלכם. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר. דודי ערך בדיקה יסודית למקרר הוא אמר שלא בדיוק ברור מאיפה התקלה נובעת אבל הוא חושב שרוב הסיכויים שמדובר בהחלפת מנוע וניתן להחליף ולראות אם הבעיה נפתרה, המחיר שהוא רצה על החלפת המנוע היה הוגן בעיני, דודי הלך להביא את המנוע החדש, חזר וביצע את התיקון. בסיום התיקון המקרר חזר לפעול אך לצערי שוב חזרו הקצרים. התייעצתי עם חברות מה לעשות והם אמרו לי שכבר עדיף שאקנה מקרר חדש וחבל על הכסף שאוציא. בסופו של דבר רכשתי מקרר, אבל בכל אופן אני מודה לדודי שניסה לעזור.
ויויאן.

אוקטובר 2015

דודי הוא איש אמין, מקצועי והוגן במחיר, בהחלט ממליצה. מדובר היה בעבודת תיקון דלת תנור. העבודה שהוא עשה - אמנם לא הייתה עבודה מורכבת במיוחד, אבל עדיין העבודה הייתה זריזה ומקצועית.
חיפשתי טכנאי שירות מהאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על "טכנו דודי צדיק אמיתי" והרמתי טלפון, הסברתי לו שמדובר בתיקון דלת תנור, הוא נתן לי הצעת מחיר כללית, המחיר נשמע הוגן וקבענו שעה.
דודי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו ציוד מקצועי לטיפול בבעיה, הוא טיפל בבעיה באופן מקצועי וחסך לי בעלויות גבוהות.
בסיום העבודה הודיתי לדודי על התיקון, באמת שירות מהיר ומקצועי, הצעת המחיר שדודי נתן לנו בהתחלה - לא השתנתה במעמד התשלום - בעל מקצוע אמין! בקיצור ממליצה בחום!
חנה.

אוקטובר 2015

מרוצים מאד! דודי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך. דודי החליף את החלק התקול, התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות.
הגעתי ל"טכנו דודי צדיק אמיתי" דרך האתר שלכם לגבי תיקון תנור אפיה שלא חימם, שוחחנו בטלפון, הסברתי לדודי מה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שמדובר בגוף חימום תקול ונתן הצעת מחיר בהתאם.
דודי הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את התנור ואבחן את אותה תקלה בגוף החימום, הוא נסע עוד באותו היום חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהתנור עובד בצורה תקינה. ממליץ עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית ועמד במילה שלו! בעל מקצוע יוצא מן הכלל.
אבנר.

אוקטובר 2015

מדובר במקרר שפתאום לא קירר מספיק טוב, הנחנו שמדובר בבעיה של מחסור בגז, ולכן חיפשתי טכנאי מקררים שיגיע לטפל לי בבעיה - במחיר סביר ובהתראה קצרה.
זאת הפעם הראשונה שיצא לי להיכנס לאתר שלכם. רשמתי בגוגל את המילים "מילוי גז למקרר" - אתר טוב תודה עלה לי ראשון, והתחלתי לחפש מתוך רשימת הטכנאים שנותנים שירות באזור בו אנחנו גרים - טכנאי שנחשב מומלץ.
ראיתי שעל דודי רשומות המלצות חיוביות, והחלטתי להתקשר אליו. שאלתי אותו כמה עולה מילוי גז, והוא אמר לי בטלפון את המחיר שהיה הוגן לפי מה שבדקתי. כששאלתי אותו מתי הוא יכול להגיע - הוא ענה לי שתוך זמן קצר (אפילו תוך כמה שעות - באותו יום).
דודי הגיע עם מכשור שכלל מד לחץ מיוחד - בדק את כמות הגז. הוא מצא שבאמת חסר די הרבה... עם בלון גז שהביא יחד איתו, הוא מילא לפי הצורך. אחרי שמילא את הגז, גם עשה לי "בהתנדבות" עוד בדיקה כללית לכל המקרר, על הכל לקח כמו שהודיע לי בטלפון - כלומר רק עבור מילוי הגז. לסיכום - דודי טכנאי טוב ומאד מומלץ!
קינן.

יולי 2015

אני ממליץ בחום רב על "טכנו דודי צדיק אמיתי", דודי אמין אדיב ומקצועי!
הייתה לי בעיה במקרר שהקפיא מצרכים וחיפשתי טכנאי אמין דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות על דודי והרמתי טלפון, שוחחתי איתו על התקלה ודודי אמר שיכול להיות שמדובר בהחלפת תרמוסטט, הוא נתן לי טווח מחירים ותאמנו שעה.
דודי הגיע עוד באותו היום, בדק באופן מקצועי ויסודי מה הבעיה שיש במקרר וכמו שחשבנו, אכן התרמוסטט הלך והיה צורך להחליפו בחדש.
דודי הלך להביא תרמוסטט שמתאים למקרר, הוא חזר עם החלק החדש וביצע התקנה.
אחרי ההתקנה, הוא חיבר בחזרה את החשמל, המקרר שב לעבוד והשאיר את המקום נקי ומסודר.
אני רוצה לסכם, התרשמתי שמדובר באיש מקצוע הוגן ואני אשמח להיעזר בשרותיו גם בעתיד.
יאיר.

יולי 2015

טכנו דודי צדיק אמיתי הוא טכנאי מעולה. אדם נחמד מאוד. בא אליי במהירות תיקן לי את המקרר והסביר כל דבר שהוא עושה. לקח מחיר הוגן, בן אדם פשוט מקסים ואני מרוצה מאוד!
הגעתי לדודי דרך האתר שלכם, הייתה לי בעיה במקרר, ראיתי המלצות חיוביות על דודי והרמתי אליו טלפון, הוא אמר לי את עלות הביקור ולאחר שסיפרתי לו מה הבעיה, הוא נתן לי הצעת מחיר משוערת תלוי באמת מה הבעיה.
דודי הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, בדק באופן יסודי את המקרר, דודי עלה על הבעיה מהר, הסביר לי במה מדובר והיה גם מאוד מפורט לגבי התקלה. דודי אמר לי מראש את עלות התיקון, המחיר היה סביר ואישרתי לו לבצע את התיקון.
דודי סידר את העניין במקצועיות, בתום התיקון המקרר שב לפעול. אני בהחלט ממליץ עליו בחום וכמובן שאם תהיה לי בעיה, אקרא לו שוב!
אלי.

ינואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מדודי, חבל על הזמן, בן אדם אדיב מנומס כזה עדין, מקצועי מאוד ולשמחתי הוא סידר את התקלה צ'יק צ'אק!
הייתה לי בעיה עם המקרר - הוא פשוט הפסיק את פעולתו לגמרי ולא קירר בכלל ונוצר המון קרח, חיפשתי בדחיפות טכנאי שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים מאזור מגוריי והגעתי לדודי. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, דודי היה פנוי והגיע מהר.
דודי היה מקצועי, ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר את הבעיה, שאלתי אותו לגבי המחיר ולפי מה שבדקתי המחיר בהחלט הוגן, מחיר ממוצע לשוק וסגרתי איתו את העבודה.
דודי הלך להביא את החלק שמתאים למקרר, הוא התקין את החדש במהירות ובמקצועיות. בסיום ההתקנה, הוא נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הוא חזר לפעולה הוא לקח ממני כסף. בכל אופן הוא אמר שלא אמורות להיות בעיות נוספות ואם ויקרה משהו אני מוזמנת להתקשר אליו. עד עכשיו המקרר פועל מצוין ונראה שהבעיה נפתרה! מאז כבר הספקתי להזמין אותו פעם נוספת לתקן מכונת כביסה וגם בפעם השנייה הוא היה מעולה - שירות מקצועי!
אווה.

ינואר 2015

דודי נחמד מאוד ונותן שירות טוב ומקצועי. בפעם הראשונה הוא הגיע לתקן את המקרר אצל אמא שלי והפעם שהמקרר שלי הפסיק לעבוד נזכרתי בו, התקשרתי אליו, סיפרתי לו מה הבעיה, הוא אמר לי שבטלפון הוא לא יכול להגיד מה הבעיה בדיוק וביקש להגיע אלי לראות במה מדובר ולתת הצעת מחיר.
דודי הגיע וראה שמדובר באמת בנזילה, הוא בדק את המקור והסביר לי שכנראה מדובר בצינור סתום, דודי שיחרר את הסתימה ולשמחתי הנזילה פסקה.
דודי היה מאוד כנה ולא ניסה לקחת מאתנו כסף מיותר והציג לי את המצב כמו שהוא, על העסק הוא לקח רק את עלות הביקור, מדובר באיש מקצועי אמין והגון. אין ספק שבעתיד איעזר בו שוב.
לימור.

ינואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מדודי, הלוואי שכל בעלי-המקצוע פה בארץ יתנו ללקוחות שלהם שירות כמו שלו - אלוף!
המקרר אצלנו בבית הפסיק לקרר, הנחתי שהבעיה היא בגז שהתרוקן, התקשרתי לכמה טכנאים לברר עלות של מילוי גז, דודי נתן לי את ההצעה הטובה ביותר וסגרתי אתו את העבודה.
הוא הגיע בזמן שקבענו (יום למחרת, לפי בקשתי), בדק ומצא שאכן חסר גז וביצע מילוי גז לפי המחיר שסיכמנו. בנוסף הוא ערך בדיקה כללית למזגן לוודא שאין בעיות אחרות, וגילה שיש לנו דליפה של גז מהמזגן - הוא תיקן את הדליפה במהירות ובזריזות והסביר לי מראש שייקח זמן למקרר לחזור ולקרר כמו שצריך מאחר ומדובר במילוי גז, וכך אכן היה, המקרר אמנם התחיל לעבוד אחרי התיקון אך אחרי כמה שעות כבר אפשר היה להרגיש שהוא עובד בכל הכוח ומקרר כמו שצריך.
לסיכום, דודי נותן תחושה טובה, הוא בחור אמין שאפשר לסמוך עליו, ובעל מקצוע מצוין! ממליץ!
יצחק.

ינואר 2015

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

ניסיון של 29 שנים בתחום מוצרי החשמל ביתיים, מקררים , מכונות כביסה ,תנורי אפיה,דודי שמש, שירות מהיר אדיב ואמין אחריות על כל עבודה. (הנחה 10% לפנסיונרים)' עבודה עם חלפים מקוריים,שקיפות מלאה לכל עבודה

טכנו דודי צדיק אמיתי


9.3

073-2721400

טכנו דודי צדיק אמיתי

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721400 חייג