שירות תיקונים למוצרי חשמל

תחומי פעילות
 • תיקון מקררים
 • תיקון מכונות כביסה
 • תיקון מייבש כביסה
 • תיקון מדיחי כלים
 • תיקון תנורים
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

3 חוות דעת

9.4 3 חוות דעת
9.4

3 חוות דעת

073-2721917
פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

יגאל

9

אזור המרכז, אזור השרון

פתח תקווה

תאור העסק

יגאל מזרחי מתמחה בתיקון מוצרי חשמל כבר 9 שנים. יגאל מתמחה בתיקון מקררים, מכונות כביסה, תנורים, מייבשי כביסה ומדיחי כלים. יגאל ידוע כבעל מקצוע אמין ומקצועי בקרב קהל לקוחותיו.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 3 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על שירות תיקונים למוצרי חשמל נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

מאי 2014

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני רוצה להמליץ על יגאל לכולכם! הוא נתן לי שירות מקצועי ואמין ואני ממליץ עליו בחום!
לפני כמה ימים, מייבש הכביסה שלי הפסיק לעבוד לפתע, בלי סימנים מוקדמים. חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע ונכנסתי לאחד מהאתרים של בעלי-מקצוע, שם מצאתי את יגאל, שאמר לי בטלפון שהוא צריך לראות במה מדובר ואחר כך לפי העניין נקבע מחיר (בכל אופן הוא אמר לי את מחיר הביקור שהיה סביר ולכן הזמנתי אותו), סגרתי איתו עוד לאותו היום.
יגאל הגיע אלינו בשעה שקבענו, היה ענייני, ניגש לבדוק את המייבש ולאחר בדיקה יסודית ושלילת אופציות אחרות, הוא הודיע לי שיש בעיה עם המנוע, שאלתי אותו לגבי המחיר ומשיקולים שלי החלטתי ששווה לתקן את המייבש. יגאל נסע להביא את החלק המתאים, לאחר מכן חזר, הראה לי שהמנוע חדש מהקופסה, הוא ניגש לעבודה וביצע את החלפת המנוע ולאחר מכן המייבש חזר לעצמו.
לסיכום יגאל עלה על הבעיה במהירות והיה ישר הגון ושידר אמינות רבה. אני ממליץ עליו ומודה לו על היחס והשירות.
רם מסחרי.

שירות: החלפת מנוע - מייבש כביסה

מאי 2014

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

כשהתקלקל לנו המייבש כביסה לפני מספר ימים, לא ידענו אל מי לפנות מאחר ולא הכרנו שום טכנאי שירות באזור שלנו.
התחלנו לחפש בכל מיני אתרי אינטרנט שמות וטלפונים של טכנאים זמינים, ובין היתר הגענו לאתר שבו מצאנו את הטלפון של הטכנאי יגאל (מ" שירות תיקונים למוצרי חשמל"). שוחחנו בטלפון, הוא נשמע נחמד, הסברנו לו מה הבעיה והוא אמר לנו שככל הנראה מדובר ברצועות התוף שנקרעו, הוא נתן לנו הערכת מחיר שנשמעה סבירה, ראינו שמדובר בבעל מקצוע ראוי, ולכן החלטנו להזמין אותו.
העבודה נקבעה ליום שלמחרת (יגאל הגיע בזמן בדיוק בשעה שנקבעה איתו), וכשיגאל הגיע ובדק את המייבש, הוא בישר לנו (כמו שחשב) שהרצועה של התוף נקרעה. היה לו את החלק בהישג יד, ולכן הוא החליף את הרצועה ישר על המקום. יגאל גם הראה לי את הרצועה הקרועה וגם הסביר לי ממה הקלקול נובע: העמסת יתר וכו'. הוא נתן לי חשבונית ואחריות על התיקון. מאד אהבתי את השירות המקצועי, אבל בעיקר את הסבלנות והחיוך. גם המחיר לא היה בשמיים, ואפילו מעט יותר זול ממה שחשבתי שאני הולכת להוציא. הכי חשוב - המייבש כעת עובד, הכל בסדר איתו והכל תקין!
אודליה.

שירות: החלפת רצועות תוף

מאי 2014

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

לפני כמה ימים החלו להופיע בעיות משונות במכונת הכביסה, היא לא הצליחה לנקז את המים בסיום הפעולה ובנוסף לכך, לא החלה את פעולת הסחיטה. יש לי ביטוח חיצוני על מכונת הכביסה והתקשרתי להזמין מהם טכנאי שעובד אצלם. הם שלחו אלי הביתה את יגאל, שהתקשר מראש לתאם שעה, היה מאוד נחמד ואדיב והופיע אצלנו בדיוק שקבענו.
בלי יותר מידי קישקושים, הוא ניגש למלאכה, ערך בדיקה יסודית במכונה איתר דיי מהר את התקלות - בהתחלה הוא חשב שמדובר במשאבת המים, הוא יידע אותי שיכול להיות שמדובר בפתרון חלקי של הבעיה ולאחר שיחליף את המשאבה נראה מה קורה עם פעולת הסחיטה (לגבי ניקוז המים הוא אמר לי שבוודאות מדובר במשאבה שהתקלקלה). יגאל החליף את המשאבה, לאחר מכן הפעלנו את המכונה, המכונה אומנם ניקזה את המים אבל כעבור כמה ימים הבעיה צצה שוב. התקשרתי הפעם ביוזמתי לליאור, הוא אמר לי שעל כל מקרה אם הבעיה תחזור הוא יגיע להחליף חלק אחר, ליאור הבין שמדובר בבעיה נוספת, הוא אמר שמדובר בחלק שצריך להזמין אותו ולכן אאלץ להסתדר כמה ימים ללא מכונה עד שהחלק יגיע. הוא הבטיח לי שברגע שהחלק יגיע הוא יחזור אלי באותו יום ויסדר את העניין ואני סומכת עליו במאה אחוז.
מדובר בבחור אחראי מאוד, אמין, הוא התנהל איתי בשקיפות, לא ניסה לחרטט ועבד עם ראש ישר. אני ממליצה עליו בחום!
יעל בר-און.

שירות: תיקון מכונת כביסה