כרטיס עסק זה של איגור חשמל מוקפא כרגע באתר ואינו זמין לעבודה. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איגור חשמל

9.5
איגור איטוביץ
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים
אזור הדרום
כתובת העסק: מלכי ישראל 146, קרית גת

  99%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

19 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2019

ראיתי המון המלצות חמות באינטרנט על איגור, התקשרתי אליו לצורך תיקון מדיח כלים שהפסיק לעבוד, איגור הגיע אליי בהתראה כה קצרה, מיד ניגש לטפל בתקלה וראה כי צריך להחליף את המנוע של המדיח, הוא נתן הצעת מחיר הוגנת והסכמתי שימשיך בתיקון, למזלי היה לו זמין במלאי מנוע שמתאים לסוג המדיח שברשותי, הוא החליף את המנוע והרכיב את כל החיבורים של המדיח מחדש והכל עבד כראוי, עשה שוב בדיקה נוספת ואכן המדיח חזר לעבוד בצורה תקינה. מאז ועד היום לא הייתה שום תקלה במדיח, אין ספק שמדובר בבעל מקצוע אלוף, ישר ואמין, מומלץ.
אריה, בית השקמה.

, ינואר 2019

הזמנתי את איגור לצורך תיקון תנור אפיה שלא עבד כראוי ושהדלת בו לא נסגרת עד הסוף, איגור תיאם איתי שעה והגיע עוד באותו היום לתיקון הבעיה. ניגש ובדק את התנור וראה שהגומייה מסביב לדלת קרועה והחליף אותה בחדשה, לאחר מכן ביצע בדיקה מקיפה וראה שהקבל במאוורר היה לא תקין והחליפו בחדש, כל מהלך העבודה איגור היה מקצועי, הסביר כל דבר שביצע, היה נעים ושירותי מאוד, גבה מחיר הוגן במיוחד שהגיע בהתראה כה קצרה, אני ממליץ עליו בחום רב, יישר כוח!
שי, קיבוץ יד מרדכי.

, אוקטובר 2018

איגור הטכנאי בחור חביב ונחמד, הוא מקצועי, אחראי וישר ומגיעות לו רק מחמאות. פניתי אליו לצורך בעקבות מכונת-כביסה שהפסיקה לעבוד כמו שצריך, יצרתי איתו קשר טלפונית וכבר בשיחה הראשונה התרשמתי ממנו לטובה, הוא היה קשוב ודיבר לעניין ולמזלי גם היה פנוי להגיע עוד באותו יום. איגור הגיע כפי שקבענו, בול בזמן, עם כל הציוד שלו ובלי להתמהמה ניגש לבדוק את מכונת-הכביסה. אני אומנם לא זוכר באיזו תקלה בדיוק היה מדובר אך אני יכול לספר שתוך זמן קצר הכל היה מאחורינו ואיגור הראה לי שמכונת-הכביסה חזרה לעבוד כמו שצריך. שירות באמת נהדר! מומלץ!
שמוליק.

, אוקטובר 2018

על איגור הטכנאי יש לי רק מילים טובות - מדובר בבחור חביב, אדיב ושירותי שביצע עבורי עבודה טובה ומקצועית ואני מאוד מרוצה. פניתי אליו לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד כמו שצריך, לא הצלחתי להבין במה מדובר וביקשתי ממנו שיגיע בהקדם, הוא הבין את הדחיפות ואכן הגיע כפי שקבענו. איגור הביא איתו את כל הציוד וניגש לבדוק את המקרר ללא דיחוי, הוא ביצע בדיקה יסודית ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה, ביצע את התיקון והכל הסתדר על הצד הטוב ביותר. לאחר התיקון איגור נשאר עוד קצת כדי לבדוק שהכל עובד בצורה תקינה והראה לי שהמקרר עובד כשורה. שירות יעיל, מהיר ומקצועי - מומלץ!
תמר.

, מרץ 2018

את איגור הטכנאי הזמנתי לתקן תנור-אפיה שלא עבד כמו שצריך, אני מרוצה מהשירות שקיבלתי וממליצה עליו בחום. הגעתי אל איגור דרך האתר שלכם "טוב תודה", התקשרתי אליו והסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים שהיה נשמע טוב וקבענו שיגיע באותו יום. איגור בדק את התנור ביסודיות ותוך זמן קצר עלה על הבעיה, הוא הסביר לי במה מדובר וכשסיים הראה לי שהתנור חזר לעבוד כמו שצריך. איגור בחור מקסים, עובד טוב ונעים להכניס אותו הביתה. ממליצה!
לנה, אשקלון.

, ספטמבר 2017

לא מזמן המקרר שלי הפסיק לקרר כמו שצריך וחיפשתי טכנאי ישר שיגיע לבדוק ולתקן את המקרר, נכנסתי לאינטרנט והגעתי לאתר שלכם "טוב תודה", חיפשתי טכנאי מקררים באזור מגוריי וכך הגעתי ל"איגור חשמל". התקשרתי אליו, הסברתי לו במה מדובר, איגור היה קשוב וענייני, היה נשמע מקצועי וקבענו מועד להגעתו. איגור הגיע בשעה שקבענו, ביצע בדיקה מקיפה למקרר והיה שקוף וגלוי איתנו, הסביר בדיוק מה התקלה ולא ניסה לדחוף לנו החלפת חלקים שאין בהם צורך. תוך זמן קצר המקרר חזר לפעול כשורה ואיגור גבה מחיר הוגן עבור השירות. מומלץ!
אודי.

, ספטמבר 2017

את איגור הטכנאי הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך תיקון מדיח-כלים שהפסיק לעבוד כמו שצריך, לא הצלחתי להבין במה מדובר ולכן נכנסתי לאינטרנט לחפש טכנאי אמין ומומלץ. דרך האתר שלכם "טוב תודה" הגעתי לכרטיס העסק של "איגור חשמל", קראתי עליו המלצות טובות והחלטתי לפנות אליו טלפונית. בשיחה הוא עשה עליי רושם טוב, ישר מבינים שמדובר במקצוען, הוא היה אדיב ונחמד ונתן לי טווח מחירים שהיה נשמע לי הוגן וציין שהמחיר עלול להשתנות בהתאם לתקלה. הוא הגיע במועד שקבענו, ביצע בדיקה יסודית למדיח ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. הוא עבד במהירות אך ביעילות וניסה לשמור על סביבת עבודה נקייה ככל שניתן. שירות מצויין במחיר טוב - מומלץ!
שרה.

, ספטמבר 2016

לאחר שקראתי המלצות על איגור אצלכם באתר החלטתי להזמין אותו לתקן את מדיח הכלים שלי שהחל לעשות בעיות. איגור הגיע ולאחר שבדק את המדיח קבע כי המשאבה עושה בעיות ושצריך להחליף אותה. קיבלתי שירות טוב מאיגור וגם העבודה בוצעה כמו שצריך. המחיר שגבה היה סביר, תואם למחירים בשוק.
יגאל.

, ספטמבר 2016

איגור הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו. שוחחתי עם איגור הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. איגור הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. איגור עלה על התקלה, הוא הסביר לי שמדובר בהחלפת חלק תקול, עלות החלפת החלק הייתה סבירה ביחס למחירים שהופיעו באינטרנט ונתתי לו לתקן את הבעיה.
איגור ביצע החלפה לחלק חדש ובאמת לאחר התיקון המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות ועל התיקון לקח מחיר הוגן.
אריאלה.

, ספטמבר 2016

איגור הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא בחן את המקרר ואבחן שיש בעיה עם חלק שאני כבר לא זוכרת את שמו, הוא נסע ועוד באותו היום חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהמקרר עובד בצורה תקינה. ממליצה עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית ועמד במילה שלו! בעל מקצוע ראוי.
לריסה.

, יוני 2016

לפני מספר שבועות התנור שלנו התחיל לעשות בעיות בתוכנית הפעלה, חיפשתי טכנאי תנורים מקצועי ואמין. לאיגור הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות והרמתי טלפון לשמוע מה עלות הביקור, בטלפון איגור אמר לי שבדיקה בלבד תעלה 150 ש"ח ורק לאחר מכן הוא יוכל לומר מה מחיר התיקון. איגור נשמע מקצועי ואמין, עלות הביקור ביחס לבעלי מקצוע נוספים הייתה הוגנת והחלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
איגור הגיע ביום ובשעה שסיכמנו, הוא היה מאוד יסודי, ביצע פירוק של התנור ובחינה של השטח, איגור הסביר לי שנצטרך להחליף את המאוורר טורבו, הוא אמר שהמאוורר עולה 550 ש"ח כי זה מאוורר מיוחד אבל רק מחר הוא יוכל להשיג את החלק ולבוא להתקין. שילמנו לו באותו יום את שיק עבור הבדיקה וקבענו להמשיך מחר. למחרת איגור הגיע כפי שהבטיח ואיתו החלק, הוא ביצע את החלפת החלקים, לאחר שסיים את העבודה ובדקנו וראינו שהכל תקין ושהתנור עובד כמו שצריך, נתנו לו את היתרה על סך 550 ש"ח גם כן בשיק.
אחרי כמה שניות מרגע שאיגור את הבית, הוא הפתיע אותנו וחזר אלינו ושאל למה שיק כל כך גדול... כשהוא אמר שהמחיר 550 ש"ח, הוא התכוון לכל הסכום כולל הבדיקה. באותו רגע איגור שלף את השיק מאתמול והחזיר לנו אותו בחזרה. איגור - יצאת צדיק!! ממליצים בחום!
מריה מהצרי.

, פברואר 2016

הייתי מאוד מאוד מאוד מרוצה מהשירות המקצועי והמהיר של איגור, מדובר בטכנאי מקצועי שעשה עבורי מחווה טובה, הגיע אלי עוד באותו יום והציל את המצב - התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליצה בחום! ביום חמישי היה לי פנצ'ר מאוד גדול עם המקרר שהפסיק לעבוד, כל המצרכים הפשירו ובשבת היו אמורים להגיע אלי אורחים. הייתי מאוד לחוצה מהמצב וחיפשתי טכנאי מקררים שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאתר של איגור, קראתי עליו חוות דעת טובה והתקשרתי לראות אם הוא פנוי להגיע, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי בטלפון מחיר להצעת ביקור, אמר שכמובן אם הוא מבצע תיקון זה יכלל בעלות. הוא הציע להגיע ביום שישי, אמרתי "אוי ווי" והוא הבין שאני בסיטואציה לא פשוטה ופשוט הגיע אלי בסוף תוך חצי שעה מהרגע שפניתי אליו.
איגור הגיע עם טכנאי נוסף, הם בדקו את המקרר באופן יסודי, עלו שהבעיה קשורה למתנע של המנוע, איגור הראה לי שהחלק שרוף, שאלתי מה עלות התיקון, הוא אמר לי את המחיר של החלפת החלק, המחיר נשמע לי בסדר ונתתי לו אישור לבצע את התיקון. הם באמת ביצעו את החלפת החלק והמקרר לשמחתי שב לעבוד. איגור הסביר לי שיכול מאוד להיות שזה קרה בגלל נפילת מתח שגרמה למתנע להישרף. הוא הציע לי לרכוש ממנו מגן מתח למנוע התרחשות כזאת בעתיד. החלטתי לרכוש ממנו את המגן ואני שמחה שהוא הגדיל ראש ויידע אותי שזה יכול למנוע מקרים כאלה בעתיד. בסיום השירות בקשתי ממנו את כרטיס הביקור שלו ואני בהחלט הולכת לפרסם אותו פה ברחבי הקיבוץ, התרשמתי מאוד מהשירות ואני ממליצה בחום.
נורית.

, פברואר 2016

היינו בהחלט מרוצים, איגור הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה באופן מקצועי, לקח מחיר הוגן על הטיפול בתקלה ובנוסף הוא גם איש שירות, מומלץ בחום!!!
הגעתי לאיגור טכנאי מוצרי החשמל דרך האתר שלכם לגבי תיקון מקרר שלא עבד כמו שצריך, החלק העליון/המקפיא עבד טוב אבל החלק התחתון/הפריג'ידר לא קירר, קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון. שוחחנו בטלפון, הסברתי לאיגור מה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שיכול להיות שמדובר בתקלה פחות יקרה, משהו שמצריך תיקון טכני בלבד. קבענו שעה, לשמחתי היה קל לתאם עם איגור את ההגעה, הוא לא עשה בעיות, הגיע בשעה שסיכמנו, היה מאוד יסודי, בדק את המקרר באופן יסודי וכמו שאמר לי בטלפון, באמת התברר שבסה"כ מדובר בסתימה באחד מהצינורות שמונעת מהאוויר הקר להגיע לחלק התחתון, איגור הסביר לי את העניין, המחיר היה הרבה פחות ממה שציפיתי, איגור ביצע שטיפה ופתח את הסתימה בצינור, טיפל בבעיה באופן מקצועי ואפילו נשאר עוד רבע שעה כדי לוודא ליתר ביטחון שהמקרר עובד בצורה תקינה.
ממליצה עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית וכשראה שמדובר במשהו קטן יותר, היה ישיר והוגן ולקח מחיר נמוך יותר ונתן מידע אמין - בעל מקצוע ברמת אמינות גבוהה, ממליצה בחום!
רותי.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מרוצה מאיגור, מכירה אותו כבר שנים, ברגע שיש לי בעיה עם מוצר חשמלי כזה או אחר, איגור ישר מגיע, מבצע תיקון מקצועי, גובה מחיר הוגן ונותן שירות עם חיוך - ממליצה בחום! איגור איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו עבודות ותיקונים גדולים וקטנים, אני יכולה להעיד שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה. התיקונים שהוא עושה אצלנו קשורים למוצרי חשמל, תיקוני מדיח, מכונת כביסה ומקרר לאורך השנים.
איגור תמיד עולה על הבעיה המדויקת, הוא אף פעם לא טעה ולכן לא היה צריך לחזור על תיקון פעמיים! מבחינת חלקים - הוא מחליף רק כשצריך, אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות! מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא גבוהים מידי ולא זולים מידי, מדובר בבעל מקצוע שיש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל ביתיים.
לסיכום: איגור טכנאי שירות אמין, מגיע מהר מבצע תיקונים באופן מקצועי ולוקח מחיר סביר - ממליצה בחום!
אלונה.

, אוגוסט 2015

אני ומשפחתי מאוד מרוצים משרותי הטכנאות של איגור, מדובר בטכנאי מקצועי אמין, שלוקח מחירים סבירים ופותר את כל הבעיות של מוצרי החשמל אצלנו במשפחה המורחבת - ממליצים בחום (:
כמו שציינתי, איגור מלווה אותנו כבר שנים, מדובר בטכנאי מעולה אמין וישר, בעל-מקצוע רציני, בקיא בכל הקשור לתיקון מוצרי חשמל, איש עניו בעל יושר ומחירים הוגנים. בפעם הראשונה הגעתי לאיגור מפה לאוזן דרך המלצה של קרוב משפחה, הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהפסיקה לעבוד והוא בא וסידר את זה בצורה מושלמת. הייתי מרוצה מאוד גם מהשירות וגם מהמחיר ולכן גם לאחר מכן כשהיו לי בעיות במוצרי חשמל אחרים, הזמנתי אותו אליי הביתה - בעצם מאז ועד היום אני מזמין אך ורק את איגור אליי הביתה וזה אומר הכל!
באופן כללי איגור זמין לעבודה, מגיע בזמן, עושה מגוון של תיקונים במחירים סבירים, יש לו גישה מצוינת והוא מאוד נחמד ואדיב. איש מקצוע ותיק וטוב ונחמד לדעת שיש עוד כאלה שמסתובבים בינינו. איגור הוכיח את עצמו אין ספור פעמים גם בתיקונים אצלנו בבית וגם אצל משפחתי המורחבת ולכן אני ממשיך להזמין אותו ומבחינתי, הוא טכנאי הבית שלנו!
יעקב.

, אוגוסט 2015

איגור טכנאי שירות אדיב מקצועי והןגן - נתן לי שירות יוצא מן הכלל, אני ממליצה בחום. עד לא מזמן המקרר שלי עבד מצוין, לפני מספר ימים שמתי לב שלאט לאט מצטבר על דפנות הפריז'ר קרח ולא הבנתי במה מדובר.
חיפשתי טכנאי קירור דרך האתר שלכם, קראתי המלצות טובות על "איגור חשמל" והרמתי טלפון לקבוע שעה. איגור היה מנומס, הסביר לי במה לדעתו מדובר ונתן לי את עלות הביקור, המחיר היה סביר וקבענו שעה, איגור הגיע בזמן, הוא בדק את המקרר באופן יסודי, היה מאוד אמין והסביר לי שכרגע הוא לא רואה איזושהי בעיה שגורמת להצטברות הקרח ושיכול מאוד להיות שלא סגרתי טוב את הפריז'ר ולכן נוצרה הצטברות של קרח.
איגור שפך מים חמים על הפריז'ר, ניקה הכל ובאמת המקרר עובד מצוין, אני לא רואה הצטברות של קרח. התרשמתי מהשירות האמין והמקצועי, איגור לקח עלות ביקור והיה הוגן - ממליצה בחום!
ויויאן.

, נובמבר 2013

אני מכירה את איגור כבר הרבה שנים ובכל פעם שיש בעיה עם אחד ממכשירי החשמל אני פונה אליו. איגור עשה אצלי הרבה עבודות תיקונים ותמיד הייתי נורא מרוצה.
בפעם הראשונה הגעתי אליו דרך פרסום, הייתה לי בעיה עם המקרר בזמנו והתקשרתי אליו, איגור הגיע כעבור זמן קצר ובדק את המקרר, תוך דקות הוא עלה על הבעיה והצליח לפתור אותה.
איגור נתן לי שירות כל כך טוב ומקצועי שמאז אני מתקשרת אליו בכל דבר ועניין שקשור למכשירי החשמל. בהזדמנות אחרת איגור גם טיפל במכונת כביסה, והייתה עוד פעם שהייתה תקלה במייבש ותמיד איגור מגיע בזמן ופותר את הבעיות כמו שצריך.
אני מכירה אותו כבר זמן רב וסומכת עליו במאת האחוזים, הוא נותן לי שירות מקצועי ואמין והמחירים שלו שווים לכל נפש. חוץ מזה שהיחס אליי כלקוחה הוא הכי טוב בעולם, הוא מסביר מתחשב ואפילו עוזר לנקות אחריו.
מאוד ממליצה, רעות מקרית גת

, נובמבר 2013

אני מאוד מאוד מרוצה מאיגור. הוא עשה אצלי עבודה טובה ואני מודה לו על השירות הנפלא שהעניק לי.
מדובר במכונת כביסה שבכל הפעלה שלה קיצרה את החשמל בבית וחיפשתי טכנאי שיפתור את התקלה. הזמנתי כמה בעלי מקצוע שחלקם לא הבינו מה הבעיה ואחד מהם אפילו ביצע תיקון שלקח לי עליו 600 ש"ח ולאחר שהלך גיליתי שהמכונה ממשיכה לעשות קצר בכל הבית.
מישהו המליץ לי על איגור ואמרתי שאנסה אותו, אולי הוא יבין במה מדובר. שוחחנו בטלפון וקבעתי עם איגור לשעה מסוימת. הוא הגיע אלי עוד באותו היום בשעה שקבענו, בדק את המכונה והצליח לעלות על מקורה האמיתי של התקלה. אני לא כ"כ הבנתי מה הוא תיקן למרות שיאמר לזכותו שניסה להסביר לי, אבל בכל אופן מאז שהוא ביצע את התיקון המכונה עובדת פיקס!!
איגור לקח ממני סכום ממש קטן ולמרות שהצעתי לו יותר, הוא לא הסכים לקחת - איש אמין ישר מאוד והוגן! אני שמחה שיצא לי לעבוד עם טכנאי כ"כ טוב ומקצועי ואני ללא ספק אקרא רק לו אם תהיה לי איזושהי בעיה שנוגעת למוצרי חשמל כבדים.
קטלן, קרית-גת.

, נובמבר 2013

אני לא מחליף את איגור באף אחד אחר!
הוא טכנאי סוג א.א.! אני מתייעץ ומעסיק רק אותו בכל מה שקשור למוצרי חשמל כגון - מקרר, מכונות כביסה ומייבש ותנור אפייה.
הוא אמין מאוד, לו"ז אצלו זה לו"ז, הוא דייקן מאוד, בעל-מקצוע שאפשר לעבוד איתו בראש שקט, איגור יודע לבצע את כל תיקוני החשמל במוצרים שונים ואפשר לסמוך עליו בכל מצב שיידע לפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר. עבדתי בעבר עם טכנאים שונים, חלקם היו בסדר יותר או פחות אבל אצל איגור יש משהו מעבר - הוא יודע את העבודה על בורייה וכשאני קורא לו לביצוע תיקון או רוכש דרכו מוצרי חשמל אני יכול להיות בראש שקט! הוא תמיד ייעץ לי על המוצר הנכון ואף פעם לא ניסה להוציא ממני יותר ממה שצריך.
אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו ועובד איתו כבר כמה שנים טובות שזה בעצם מסכם הכל!!! ממליץ עליו באמת מכל הלב.
גדי, מושב שקף.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-18:00, ו' 08:00-13:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

איגור חשמל - עוסק תיקוני מוצרי חשמל לבנים כבר 22שנה. איגור מתמחה בתיקונים כל סוגי המקררים ביתיים , מכונות כביסה, מייבשי כביסה ותנורי אפייה (לא מתקן תנורי גז!!). איגור ידוע כבעל מקצוע אמין ומקצועי בקרב קהל לקוחותיו. עובד עד 19:00 בערב

איגור חשמל

איגור חשמל

איגור איטוביץ


9.5

073-2721466
 

איגור חשמל

איגור איטוביץ

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721466 חייג