כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אורי קור

8.2
אורי רביד
תיקון מקררים
אזור המרכז
כתובת העסק: אלנבי 78, תל אביב

  90%

הגעה בזמן

  90%

מקצועיות

  64%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2014

הזמנתי את אורי קור דרך האתר, בגלל שהמקרר שלי לא עבד, לטענתו הוא יודע מה התקלה וזה בעיה במאוורר, הוא הגיע ללא חלקים, ואז הוא הלך וכשחזר הוא הביא מאוורר "זמני" עם חוט חשמל פרוביזורי שזה חוט שיוצא מדלת המקפיא ב צורה לא בטיחותית ומסוכנת, הוא ציין בפניי ללכת לקנות בתחנת דלק שקיות קרח ולהשים במקרר עד יום ראשון, חשוב לציין שהוא לקח את המאוורר המקורי של המקרר שלי, התקשרתי אליו ביום ראשון והסברתי לו שהמקרר עדיין לא טוב - עושה רעש ועובד ללא הפסקה והוא אף מפשיר את עצמו לפחות פעם אחת ביום, ובעל המקצוע אמר שזה יעבור תוך 24 שעות.
מ"ס פעמים ניסיתי לשכנע את בעל המקצוע להגיע אליי ולנסות לפתור את התקלה הוא מבטיח ולא מגיע, לאחר מכן הוא אמר שיש עוד תקלה והוא מוכן להגיע לתקן בתנאי שאני אבטיח שאשלם לו עוד 800 ש"ח על ה900 ש"ח שהוא כבר קיבל.
מכיוון שלא יכולתי לחכות כי כל הדברים במקרר נהרסו והתקלקלו הזמנתי טכנאי אחר, כשראה את העבודה והמאוורר שבעל המקצוע התקין הוא אמר שזה לא מקורי, וזה אמור להיות סופר מקורי ולא תקין בהתאם לכסף ששילמתי. חשבונית לא קיבלתי

, יוני 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של אורי רביד, מדובר בטכנאי קירור מקצועי, בקיא מאוד בעבודתו, איכות עבודה גבוהה ומחירים נוחים!
נעזרתי בשירותיו פעמיים, הפעם הראשונה הייתה לפני שנה, הוא היה עשר, זכרתי אותו לטובה והזמנתי אותו אלינו אתמול לתיקון נוסף במקרר.
מדובר במקרר של עסק - קיוסק, הוא הפסיק לעבוד והייתי צריך שירות בדחיפות בכדי שהסחורה לא תתקלקל.
ישר הרמתי טלפון לאורי, זכרתי אותו לטובה וגם הפעם הוא נתן שירות יוצא מן הכלל! אורי הגיע אלי תוך פחות מחצי שעה, הוא בדק את המקרר מכל כיוון אפשרי ולבסוף אבחנתו הייתה שהמדחס הלך, ויש צורך בהחלפה של המדחס כולו!
אורי נתן לי הערכת מחיר, ואחרי שנתתי לו את האוקיי, הוא נסע להביא את המדחס החדש וחזר כעבור זמן קצר. כשסיים את ההתקנה הוא נשאר לבדוק שהמקרר חזר לעבוד כרגיל, גם מבחינת המחיר הוא היה מצוין, מחיר סביר ביותר.
השירות שלו משהו פנטסטי, אורי תמיד מגיע עם ציוד מותאם, הפעם התושבת של המדחס הייתה גבוהה מהצפוי ובלי להתעצל הוא הלך והשיג סולם גבוה יותר. בחור חרוץ מקצועי ואני נעזר רק בשירותיו מהיום והלאה!
ארקדי, חולון.

, יוני 2014

הייתה לי בעיה עם המקרר - הוא פשוט הפסיק את פעולתו לגמרי ולא קירר בכלל, חיפשתי בדחיפות טכנאי שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים מאזור המרכז, והגעתי לאורי דרך האתר שלכם. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, אורי היה פנוי והגיע מהר.
אורי היה מקצועי, ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר שהבעיה קשורה לסטרטר של המקרר ושאצטרך להחליף אותו לחדש, שאלתי אותו לגבי המחיר, הוא רצה על החלפת הסטרטר כולל החלק עצמו 400 ש"ח, לפי מה שבדקתי המחיר בהחלט הוגן, מחיר ממוצע לשוק וסגרתי איתו את העבודה.
אורי הלך להביא את הסטרטר שמתאים למקרר, הוא התקין את החדש במהירות ובמקצועיות. בסיום ההתקנה, אורי נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הוא חזר לפעולה הוא לקח ממני כסף. בכל אופן הוא אמר שלא אמורות להיות בעיות נוספות ואם ויקרה משהו אני מוזמן להתקשר אליו. עד עכשיו המקרר פועל מצוין ונראה שהבעיה נפתרה! שירות מקצועי!
ממליץ בחום - דוד.

, מאי 2014

הגעתי לאורי מחברת "אורי קור" דרך האתר שלכם - קראתי עליו המלצות חמות מגולשים אחרים, שוחחתי אתו בטלפון והסברתי לו שהמקרר שלי לא עובד טוב ואשמח שיגיע לראות במה מדובר. אורי היה זמין עוד באותו היום וכעבור מספר שעות הגיע לביתנו.
אורי הגיע בזמן שקבענו - ולפני הכל הוא עשה בדיקה באמצעות מכשיר מיוחד, לראות אם חסר גז.
אחרי הבדיקה הוא הסביר לי שהמקרר לא עובד בגלל שפשוט חסר גז. הוא אמר לי את המחיר ונתתי לו להמשיך.
אורי מילא את הגז ואז, אחרי רבע שעה, בדק יחד איתי שהמקרר חוזר לעבוד כמו שצריך וכך היה - המקרר חזר במלוא הכוח. הוא השאיר אחריו נקי ומסודר, אורי רצה על מילוי הגז מחיר הוגן שמתאים למחירונים המופיעים באתר. הוא היה נחמד, הכל היה בסדר גמור, והשירות שלו עשר!
אלי מרדכי.

, נובמבר 2013

אני מאוד מרוצה מאורי, קודם כל הוא מקצועי, מגיע בזמן, פותר תקלות במהירות וביעילות ומעבר לכך הוא בן-אדם אדיב, מנומס והגון!
זאת לא פעם ראשונה שאני נעזר בשירותיו של אורי. בפעם הראשונה קראתי לו בגלל שהייתה לי תקלה במזגן המרכזי שהיה תקול לאחר שיפוץ שעשינו בבית. אורי עלה על התקלה ממש מהר, ועשה את התיקון שלא עלה יותר מידי כסף. לאחר מכן בפעם השנייה קראתי לו בשביל לטפל לי במקרר שלא עבד והייתה הצטברות של קרח במקפיא. מדובר במקרר של חברת סאמסונג תדיראן. אורי כמו בפעם הראשונה, הגיע אלי בזמן, בדק את המקרר והודיע לי שחייב להחליף לו את המנוע ואת התרמוסטט. הצעת המחיר שלו הייתה בגדר הסביר, ובכלל הוא לא בן אדם גרידי.
אורי הלך להביא את החלפים החדשים למקרר וחזר כעבור זמן קצר, ביצע את ההחלפה ובדק שהמקרר עובד כמו צריך - הוא נשאר אצלי בבית לפחות עשרים דקות לראות שהבעיה נפתרה. אין שירות כזה אצל אף בעל מקצוע. אורי אכפתי מאוד, פינה מזמנו בכדי להגיע אלי כמה שיותר מהר ובנוסף לכך, גם אחרי התיקון הוא התקשר אלי למחרת לראות שהכול בסדר, שמחתי לראות שיש בעלי מקצוע גם מהסוג הזה! לי אישית לא יצא לפגוש כזה בעל מקצוע טוב עד אורי!
עופר, פתח-תקווה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תאור העסק

תיקון כל סוגי המקררים והמזגנים ,שירות ואחריות על כל תיקון.

אורי קור

אורי קור

אורי רביד


8.2

054-7595541
 

אורי קור

אורי רביד

8.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-7595541 חייג