א.ש. אלקטרוניקה

9.5
אהרון בן שבת
תיקון טלוויזיות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: נחל עיון 8/2, מודיעין

  98%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

46 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2021

אני משתמש בשירותיו של אהרון כבר הרבה שנים ולאחרונה, הוא תיקן עבורי מסך שחור בטלויזיה ושוב יצאתי מרוצה כרגיל. שמתי את הטלויזיה שלי במעבדה של אהרון והוא בדק אותה והחליף את הלדים ואחרי כמה ימים, חזרתי לקחת אותה שהיא עובדת בצורה תקינה! בנוסף, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין וסמכתי עליו בעיניים עצומות ואני יכול לומר בביטחון מלא שמדובר על איש מקצוען ואיכותי ברמות, ממליץ בחום!
אלכס, מודיעין

, מאי 2021

היה נדמה לי שיש בעיה בשמע בטלויזיה שלי ולכן, יצרתי קשר אקראי עם אהרון באתר כי ראיתי שהוא קרוב אלי גאוגרפית ונכתבו עליו המלצות טובות ובסופו של יום, הבאתי את הטלויזיה שלי לבדיקה אצלו במעבדה. אהרון בדק את הטלויזיה בדקדוק, יסודית ומסירות והוא הגיע למסקנה שאין תקלה וגם לא גבה ממני תשלום! מעבר לכך, הוא היה מאוד איכפתי, שירותי, אדיב וניכר שהיה לו רצון טוב לעזור לי, אני ממליץ עליו באהבה רבה!
אריק, מודיעין

, מאי 2021

הייתי צריך טכנאי טלויזיות לתיקון תמונה במסך ושוחחתי באקראי עם אהרון באתר שלכם ולאחר מכן, קבעתי איתו מועד לביצוע העבודה. אהרון הגיע אלי תוך זמן קצר ולקח את הטלויזיה למעבדה שלו ואחרי שהוא בדק אותה בדקדוק, יסודיות ומקצועיות הוא הסביר לי בכנות ויושר שלא ניתן לתקן אותה ושעדיף שאקנה אחת חדשה ומעבר לכך, הוא לא היה מוכן לקחת תשלום עבור זה ואני הופתעתי ממנו לטובה, עוד לא פגשתי בעל מקצוע כמוהו!
משה, מודיעין

, פברואר 2020

חיפשתי בגוגל טכנאי טלוויזיות ומצאתי את אהרון באחד מאתרי הפרסום, הוא הראשון ששוחחתי אתו ועשה עלי רושם מעולה, הגעתי למעבדה שלו והשארתי את הטלוויזיה אצלו משום שהיא התקלקלה והמסך לא עבד. אהרון החליף עבורי את כל הנורות בטלוויזיה והחזיר לי אותה יום למחרת שהיא תקינה, הוא בעל מקצוע מאוד אמין, ומעבר לכך גבה ממני מחיר הוגן בהחלט והרגיש לי שלא אכפת לו רק מהכסף אלא שגם אצא מרוצה, הייתה לי חוויה מאוד נעימה.
רמי, מודיעין

, פברואר 2020

את אהרון אני מכיר הרבה שנים כי הוא בעל מקצוע מוכר באזור בו אני גר וקיבלתי עליו המון המלצות חמות מאנשים, הוא תיקן עבורי את כרטיס המסך של הטלוויזיה כי המסך לא עבד. אהרון מקצועי מאוד והוא עמד בכל הפרמטרים החיוביים! שמתי את הטלוויזיה במעבדה שלו והוא החזיר לי אותה לאחר יומיים כאשר הכל תקין. לאחר שביצעתי סקר שוק קצר באינטרנט המחיר שאהרן דרש ממני היה סביר בהחלט, אבל מה שהיה חשוב עבורי זה איכות העבודה שלו.
עמי, מודיעין

, יולי 2019

זאת כבר הפעם השנייה שאני פונה לשירותיו של אהרון ואני מרוצה מאוד, בעל מקצוע הכי ישר שפגשתי. בפעם הראשונה הוא התקין עבור טלוויזיה בחדר השינה, הגיע באותו היום והתקין את הטלוויזיה בצורה מקצועית, זריזה ונקייה, המחיר שגבה היה הוגן והייתי מרוצה מאוד. בפעם השנייה פניתי אליו לצורך תיקון טלוויזיה LG שלא עבדה כמו שצריך, כל הזמן הופיע מסך כחול, הוא הגיע לביתי בשעה שקבענו ומיד ניגש לתיקון הבעיה. אהרון בעל מקצוע הכי אלוף שיש, תוך דקות מאתר את התקלה ופותר אותה על הצד הטוב ביותר. הוא החליף קבל שהיה שרוף והטלוויזיה תוך זמן קצר חזרה לעבוד, המחיר שגבה היה הוגן כמו תמיד, מומלץ בשמחה.
טל, מודיעין.

, יולי 2019

לאהרון הגעתי דרך האתר שלכם, התקשרתי אליו לגבי טלוויזיה 50 אינץ' שלא הייתה נדלקת וקבענו מועד להיפגש. עוד באותו היום אהרון הגיע לביתי ומיד ניגש לבדוק את הטלוויזיה וראה כי עליו לקחת את הטלוויזיה למעבדה ולהחליף ספק כוח, הוא אמר לי את המחיר ומיד הסכמתי. כבר למחרת הוא יצר איתי קשר לגבי התיקון, הסביר כל דבר שביצע ותוך יומיים החזיר את הטלוויזיה מתוקנת. אהרון הראה לי שהכל עובד, נתן אחריות וגבה מחיר הוגן, השירות שקיבלתי היה מצוין.
גרשון, בני ברק.

, אפריל 2019

לאהרון הגעתי דרך המלצות שראיתי באתר שלכם והחלטתי לפנות לשירותיו. התקשרתי אליו לגבי תיקון טלוויזיית LG שלא נדלקה, למזלי הוא היה זמין להגיע אליי עוד באותו היום. אהרון הגיע לביתי ובדק את הטלוויזיה, לא היה צורך לקחת למעבדה, הוא החליף את הספק שהיה מקולקל ותוך זמן קצר הטלוויזיה חזרה לעבוד כמו שצריך. השירות שקיבלתי מאהרון יוצא מן הכלל, גבה מחיר הוגן ונתן שירות מהלב, מומלץ!
מוריס, חולון.

, אפריל 2019

את אהרון אני מכיר שנים, בעל מקצוע אמין וישר, כל פעם מחדש אני מרוצה מהשירות שאני מקבל ממנו. ניגשתי אליו למעבדה מכיון שהשלט של הטלוויזיה שלי לא עבד כראוי, אהרון בדק את השלט וראה כי רכיב בתוך השלט שרוף וצריך להחליפו, תוך זמן קצר הוא תיקן את השלט, גבה מחיר הוגן במיוחד, השירות שלו תמיד נהדר, הגעתי לביתי והשלט אכן עובד ומתפעל את הטלוויזיה בצורה תקינה, אני מרוצה מאוד וממליץ בחום.
מנחם, מודיעין.

, דצמבר 2018

אל אהרון מחברת "א.ש אלקטרוניקה" פניתי בעקבות טלוויזיה שלא נדלקה, לא הצלחתי להבין מה מקור התקלה והחלטתי להזמין אותו לבצע בדיקה מקיפה. אהרון הגיע בשעה שקבענו וישר ניגש לבדוק את הטלוויזיה, הוא הסביר לי שיצטרך לקחת את הטלוויזיה למעבדה כדי להבין במה בדיוק מדובר והבטיח לעדכן אותי במהרה. לאחר מס' ימים אהרון יצר איתי קשר בשנית והסביר לי שצריך להחליף חלק מסוים שאין לו במעבדה ובכל מקרה מדובר בחלק יקר ושכבר עדיף לי לקנות טלוויזיה חדשה. הערכתי את הכנות והיושר שלו, הוא היה גלוי איתי ולא החליף סתם חלקים כדי לייקר את עלות העבודה שלו. בסופו של דבר הוא החזיר לי את הטלוויזיה כמו שהיא ורכשתי טלוויזיה חדשה אבל אין ספק שאני זוכר אותו לטובה ואצור איתו קשר בעתיד במידה ואצטרך. ממליץ!
ברוך, בת-ים.

, דצמבר 2018

אל אהרון הטכנאי טלוויזיות פניתי לפני בערך חודש לצורך תיקון טלוויזיה LG ואני שמחה לספר שמאז שהיה אצלנו הטלוויזיה עובדת כמו שצריך והתקלה נעלמה כלא היתה! יצרתי קשר עם אהרון, הסברתי לו טלפונית שהטלוויזיה פשוט לא נדלקת, הוא היה נשמע רציני ומבין עניין וקבענו מועד להגעתו. אהרון הגיע כפי שקבענו, בדק את הטלוויזיה ואמר שצריך לקחת את הטלוויזיה למעבדה וכשיעלה על מקור התקלה יצור איתי קשר ויעדכן אותי ואכן כך הוא עשה. לאחר מס' ימים הוא התקשר אליי, הסביר לי שצריך להחליף מס' נורות לד והכל יסתדר, הצעת-המחיר שלו נשמעה לי הוגנת ואישרתי לו להמשיך בעבודה. אהרון החזיר את הטלוויזיה, התקין אותה והפעיל לידי כדי שאראה שהכל עובד כמו שצריך ורק לאחר-מכן גבה את התשלום שהיה הוגן ביותר. שירות אמין, אדיב והוגן ואני שמחה להמליץ עליו.
קרן, מודיעין.

, יוני 2018

אני מאוד מרוצה מאהרון, הוא עשה עבודה טוב ומקצועית וגבה מחיר סביר והוגן עבור השירות -מומלץ!
יש לי טלוויזיה שהפסיקה לעבוד לגמרי ונכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה" לחפש טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. אהרון הגיע בשעה שקבענו וניגש לבדוק את הטלוויזיה ללא דיחוי, הוא ביצע בדיקה יסודית ותוך מספר דקות איתר את הבעיה, הוא היה ממש הוגן, נתן לי הצעת-מחיר הוגנת על החלפת החלקים ואישרתי לו להמשיך בעבודתו. בסיום אהרון הראה לי שהכל עובד כמו שצריך, המחיר היה הוגן, השירות היה אחלה ואני שמח להמליץ עליו.
משה.

, יוני 2018

את אהרון מחברת "א.ש. אלקטרוניקה" אני זוכר לטובה בעקבות תיקון טלוויזיה שביצע עבורי לפני מס' חודשים, השירות שלו נהדר ומקצועי ואני שמח להמליץ עליו. אהרון הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, בדק את הטלוויזיה ביסודיות ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. אני אומנם לא זוכר במה בדיוק מדובר אך מאז ועד היום הטלוויזיה עובדת כמו שצריך והתקלה לא חזרה! גם המחיר הוגן ואני ממליץ עליו מכל הלב!
אלכס.

, דצמבר 2017

את אהרון מ"א.ש. אלקטרוניקה" הזמנתי לצורך תיקון טלוויזיה שעשתה בעיות בעת ההדלקה, השירות שקיבלתי היה מצויין ואני ממליצה עליו בחום. אומנם עברו מס' חודשים מאז שאהרון היה אצלי אך אני זוכרת אותו לטובה ויכולה לספר שמדובר בבחור מקצועי שמכיר את העבודה על בוריה. תוך זמן קצר עלה על התקלה, הוא תיקן את הטלוויזיה והיא חזרה לפעול כמו שצריך. היחס היה נעים, המחיר הוגן ואני ממליצה!
דליה, נס-ציונה.

, דצמבר 2017

אל אהרון הטכנאי מחברת "א.ש. אלקטרוניקה" הגעתי דרך האתר, קראתי חוות דעת טובות והחלטתי לפנות אליו טלפונית. בשיחת הטלפון הסברתי לו שמדובר בתיקון טלוויזיה, הוא היה נחמד וענייני, קבענו שעה להגעתו והוא אכן הגיע בזמן. הוא ביצע בדיקה לטלוויזיה, ולאחר תיקון קצר הטלוויזיה חזרה לפעול כשורה. אני אומנם לא זוכר מה בדיוק היתה התקלה אבל מאחר והתקלה נעלמה ולא חזרה אני ממליץ עליו בחום.
עידן, חולון.

, יולי 2017

אהרון מחברת "א.ש. אלקטרוניקה" הגיע אליי לצורך תיקון טלוויזית LCD שהפסיקה לעבוד כמו שצריך. אני כבר לא זוכר מה בידיוק היתה התקלה אבל אני בהחלט יכול לציין לטובה את השירות הטוב שקיבלתי. אהרון הגיע במועד שקבענו וניגש לטלוויזיה לבצע בדיקה, תוך זמן קצר הטלוויזיה חזרה לפעול כשורה והכל היה מאחורינו. אהרון היה הוגן וגבה מחיר סביר ביותר. מומלץ!
גל.

, יולי 2017

לפני חודשיים הטלוויזיה שלי החלה לעשות בעיות בעת ההפעלה, לא הצלחתי להבין מה התקלה והחלטתי לפנות לאהרון מחברת "א.ש. אלקטרוניקה". אל אהרון הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו המלצות חמות והחלטתי להתקשר אליו. כבר בשיחת הטלפון הוא עשה עליי רושם טוב והבנתי שכל מילה טובה שרשומה עליו היא אמת! הוא הגיע במועד שקבענו וניגש לטלוויזיה ללא דיחוי, הוא ביצע את התיקון בצורה טובה ותוך זמן קצר הכל היה מאחורינו. בסיום הוא גבה מחיר הוגן עבור השירות ואני ממליץ עליו בחום!
שמעון, בת ים.

, נובמבר 2016

יש לי טלוויזיה LCD שלא נדלקה, חיפשתי שירות תיקונים, והגעתי לאהרון דרך אתר "טוב תודה", לאחר שהתרשמתי מההמלצות שכתבו עליו, הרמתי טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו שעה. אהרון הגיע אלי הביתה, בדק את הטלוויזיה, הוא אמר לי שמדובר כנראה בהחלפת ספק כוח ושהוא צריך לקחת אותה למעבדה, אהרון אמר לי מה עלות החלפת הספק, המחיר היה הוגן ונתתי לו לקחת את הטלוויזיה לתיקון.
יום למחרת אהרון התקשר, הוא הסביר לי שהבעיה נפתרה, קיבלתי את הטלוויזיה בחזרה, היא חזרה לעבוד והשירות היה מעולה! שילמתי בדיוק את המחיר שסוכם, קיבלתי בתמורה שירות מהיר הוגן ומקצועי - ממליץ!
ארז.

, נובמבר 2016

הבאתי למעבדה של אהרן את מסך הLCD שלי, זה מסך של חברת LG שזו חברה טובה בסך הכל, אבל המסך לא נדלק פתאום, לא הבנתי מה קרה והחלטתי לפנות לאהרן. שמעתי שאהרן אחד הטובים בתחום, בטח באזור שלנו והיה לי ברור שאני אפנה אליו. אהרן בדק את המסך והתברר שהלך הספק כוח, ויש צורך להחליף אותו.
אהרן החליף את הספק כוח והמסך חזר לפעול. הייתי מאוד מרוצה מהשירות של אהרן, שמחתי שהוא הצליח לפתור את הבעיה ומה גם שזה לא עלה יותר מדי, אהרן דרש סכום הגיוני וסביר. ממליצה בשמחה.
גלית.

, ספטמבר 2016

את אהרון מ"א.ש. אלקטרוניקה" הזמנתי מאחר והייתי צריך טכנאי טלוויזיות מוסמך שיבדוק אותה על מנת שנוכל לקבל מוצר חדש מחברת הכבלים האחראית לכך. אהרון הגיע בזמן וערך בדיקה מקיפה לטלוויזיה ובסיום הביא לנו את ההערכה שלו. הראה מקצועיות בנושא ואמינות. בהחלט אשתמש בשירותיו בעתיד.
דניאל, ירושלים.

, אוגוסט 2016

אני מאוד מרוצה מאהרון, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות.
לפני מספר ימים, הייתה לי בעיה עם הטלוויזיה שהפסיקה לעבוד לגמרי וחיפשתי טכנאי שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. אהרון ערך בדיקה יסודית ותוך מספר דקות איתר את הבעיה, הוא היה ממש הוגן, המחיר שהוא רצה על החלפת החלקים היה הוגן בעיני. אפשר לסכם ולהגיד שהמחיר ששילמתי היה הוגן, השירות היה מקצועי ואני בהחלט ממליץ בחום.
יוסי.

, אוגוסט 2016

אהרון טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליץ! מדובר בתיקון טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם התמונה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה.
אהרון הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. אהרון לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה עם אחד הרכיבים בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי. כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, אהרון תיאם איתי החזרה של הטלוויזיה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! אהרון הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
אמיר.

, אוגוסט 2016

אהרון פתר לי בעיה מורכבת בטלוויזיה, ביצע תיקון מקצועי, עמד בזמנים ולקח עבור השירות מחיר הוגן. בעל מקצוע רציני, מכיר ויודע את העבודה, נתן פתרון הולם לבעיה והכי חשוב, הטלוויזיה עובדת מצוין. בהחלט ממליץ.
איגור.

, מאי 2016

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של אהרון, הוא פתר לי את הבעיה בזריזות ומקצועיות. בעיקרון הכל היה בסדר עם הטלוויזיה שלי LCD - ואז פשוט באחד הימים כשניסיתי להדליק אותה לא ראיתי תמונה למרות שהיה סאונד. ניסיתי לנתק את הטלוויזיה מהחשמל והיא עדיין לא נדלקה.
נכנסתי לאתר שלכם בכדי לחפש טכנאי טלוויזיות מאזור מגורי, קראתי חוות דעת טובות על אהרון והזמנתי אותו אלי הביתה לראות מה הבעיה, אהרון היה נחמד נורא ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, נתן לי הצעת מחיר טובה, לקח את הטלוויזיה למעבדה שלו והחזיר לי אותה למחרת. אהרון התקשר להודיע כשהיא מוכנה ונסעתי אליו למעבדה לאסוף אותה, הוא היה מקצועי, הראה לי שיש תמונה וקול והטלוויזיה חזרה לעבוד פיקס!
אמנון היה הוגן, לקח את המחיר שסוכם ולא ניסה לגבות ממני כסף נוסף, כמו שבעלי מקצוע אחרים נוהגים לעשות ונתן שירות אמין זריז ומהיר.
ענת.

, מאי 2016

הייתי מאוד מאוד מאוד מרוצה מטכנאי הטלוויזיות - אהרון "א.ש אלקטרוניקה", מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה, ביצע תיקון באופן מקצועי ולקח מחיר סביר מאוד. מדובר בטלוויזיית LCD שהייתה לה בעיה של הדלקה. חיפשתי בעל מקצוע בתחום והגעתי לאהרון דרך ההמלצות הרשומות אצלכם באתר, קראתי ביקורת חיובית והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר כללית.
אהרון היה אדיב, הסביר לי בטלפון שכנראה מדובר ברכיב במסך ונתן לי מראש טווח מחירים אפשרי, קבעתי עם אהרון לאותו היום והוא אכן הגיע בשעה שסיכמנו. אהרון הביא איתו ציוד מקצועי, הוא ערך בדיקה אצלי בבית ואמר לי שייקח אליו את הטלוויזיה למעבדה ויצור איתי קשר לומר מה המחיר על התיקון ורק אם ארצה כמובן יבצע את התיקון.
אהרון לקח את הטלוויזיה למעבדה כשסיים את הבדיקה הוא התקשר ליידע שהתיקון קשור למאסטר בורד, הוא נקב במחיר של החלק שזקוק להחלפה, המחיר היה הוגן ונתתי את האישור לבצע את התיקון. הוא נתן שירות מעולה, כשסיים את התיקון הביא את הטלוויזיה אלינו, מבחינת המחיר הוא היה עשר ועמד במחיר הטלפוני. השירות שלו היה מהיר, יעיל ומקצועי, הטלוויזיה עובדת מצוין ואני מודה על על הכל.
צביקה.

, ינואר 2016

רציתי להמליץ בחום על טכנאי האלקטרוניקה אהרון בן-שבת. העזרה שהוא נתן לי אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ - אבל אהרון היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגישה צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת.
הטלוויזיות פלאזמה שלנו מחברת סמסונג לא נדלקה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי המלצות טובות אצלכם באתר על אהרון מחברת "א.ש. אלקטרוניקה" והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו שעת הגעה. אהרון הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את הטלוויזיה, החליט לקחת אותה אליו למעבדה, הסביר לי שיכול מאוד להיות שלא יהיה לנו שווה לתקן את הטלוויזיה אם מדובר בהחלפת המסך. הוא השאיר לנו בנתיים טלוויזיה חלופית ואמר שיתקשר ברגע שיראה במה מדובר. כעבור יום אהרון התקשר אלי והסביר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על הטלוויזיה מאחר והדרך היחידה לתקן אותה היא להחליף את כל המסך שהוא נורא נורא יקר, הוא אמר לי שהחלפה שלו תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות טלוויזיה חדשה.
אהרון היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כזה אמין. התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו על-כך שהוא התנהג איתי ביושר והודיתי לו מקרב לב מכיוון שבנוסף להכל הוא גם השאיר אצלי את הטלוויזיה החלופית כשבוע עד שאתבע את הביטוח - ממליץ בחום.
חיים.

, ינואר 2016

הייתי בהחלט מרוצה! אהרון בן אדם מקסים, המחיר הוגן ממש, אהרון עמד בלו"ז סיפק מצידו שירות מעולה, מגיע לו ציון עשר בכל הפרמטרים, ממליץ עליו בחום. פניתי לאהרון "א.ש. אלקטרוניקה" דרך האתר שלכם, בעקבות תקלה בטלוויזיית LCD, היו לי בעיות בהדלקה, המסך לא נדלק וחיפשתי מענה ופתרון לבעיה.
שוחחתי עם אהרון בטלפון הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים, היה לי שווה לבצע את התיקון והזמנתי אותו להגיע לוודא שאכן מדובר בספק כוח. אהרון הגיע בשעה שקבענו, פתח את הטלוויזיה ראה והראה לי שספק הכוח "הלך", אהרון החליט לקחת את החלק אליו למעבדה, ביצע את התיקון הנדרש ובא כעבור מספר ימים להחזיר את הספק התקין.
אהרון הגיע אלי בתיאום מראש, הגיע בשעה שהבטיח, כמו שציינתי עמד בלו"ז ותוך מספר ימים הייתה לי טלוויזיה תקינה. אהרון החזיר את ספק הכוח למקום וחיבר את הטלוויזיה, כמו שציפיתי הייתה הצלחה בתיקון והפתרון היה מוצלח. המחיר ששילמתי על התיקון היה באמת הוגן, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליצה על אהרון בחום.
עודד.

, ספטמבר 2015

הזמנתי את אהרון לתיקון טלוויזיית LCD שלא נדלקה ונראה היה ששבקה חיים בפתאומיות. הגעתי לאתר שלכם "טוב תודה" והשארתי פרטים וקריאה לעזרת טכנאי. לאחר מספר שעות התקשר אלי אהרון והציג עצמו כטכנאי טלוויזיות, אהרון היה קשוב ורציני ולאחר ששמע מה הבעיה הסביר לי בשלווה ובסבלנות שהוא יגיע אליי הביתה, ייקח את טלוויזיה למעבדה שלו ויבדוק מה הבעיה ולפני שיתקן יצור איתי קשר לעדכן אותי ולתת לי הצעת מחיר ורק באישור שלי יבצע את התיקון.
למחרת אהרון התקשר ועמד בכל מה שהבטיח, אישרתי לו לבצע את התיקון וקבענו שיגיע למחרת בשעה מסוימת. אהרון הגיע בדיוק באותה שעה שקבענו התקין את הטלוויזיה וענה לכל שאלותיי בסבלנות רבה. הוא אדם מקסים, סבלני, והראה בקיאות ומקצועיות. מאז הטלוויזיה עובדת נהדר. בנוסף קיבלתי אחריות על התיקון, מומלץ!
עמית

, ספטמבר 2015

פניתי לאהרון "א.ש אלקטרוניקה" בעקבות תקלה בספק הכוח של הטלוויזיה, טושיבה 32 אינץ'. היו לי בעיות בהדלקה והיא כל הזמן קיצרה את החשמל. הגעתי לאהרון דרך המלצה מפה לאוזן, התקשרתי והזמנתי אותו להגיע לראות מה הבעיה.
אהרון הגיע אלי הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. לאחר מכן קיבלתי טלפון, אהרון דיווח לי שאכן מדובר בספק כוח והוא מבצע את התיקון. נתתי את האישור שלי ובאמת תוך פחות מעשרים וארבע שעות הטלוויזיה הייתה מוכנה.
אהרון נתן שירות מצוין ואפילו החזיר את הטלוויזיה אלינו, ווידאנו שבאמת היא חזרה לפעול, הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, אהרון נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על החלפת ספק הכוח.
ממליץ בחום - ארגוב.

, יוני 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות של אהרון "א.ש. אלקטרוניקה", הוא היה ישר ואמין בנושא התיקון והוא לא הרוויח עלי כסף! מאוד מאוד מאוד אמין - ממליצה בחום.
הטלוויזיה "שבקה חיים" ועשיתי חיפוש קצר באינטרנט של מתקני טלוויזיות באזור מגורי, ראיתי את האתר שלכם ונכנסתי לראות חוות דעת על כמה מתקינים.
מתוך בעלי המקצוע שבאתר, החלטתי לפנות לאהרון כי ההמלצות עליו היו חיוביות מאוד. שוחחתי עם אהרון וקבענו שיגיע עוד באותו ביום ויראה במה מדובר.
אהרון לקח את הטלוויזיה אליו למעבדה, השאיר ברשותי טלוויזיה חלופית והתקשר ליידע אותי מה עלה מתוצאות הבדיקה - אהרון הסביר לי שאצטרך להחליף את כל המסך, תיקון שעולה מעל אלף ש"ח ולכן לא כדאי לי להשקיע כסף ולתקן את הטלוויזיה, כי עלות התיקון יקרה והטלוויזיה ישנה ולא שווה את זה. הוא הציע לי לרכוש ממנו את הטלוויזיה החלופית ולהתקזז על עלות הביקור - איש מאד אמין. התרשמתי ממנו בהחלט לטובה. אין הרבה בעלי מקצוע הוגנים ואמינים ולכן אני ממליצה עליו בחום!
אירית.

, יוני 2015

טלוויזיית ה- LCD שלנו הפסיקה לעבוד וחיפשתי מישהו שיוכל לתת לי פתרון מיידי. דיברתי עם מס' בעלי מקצוע וחלקם אמרו לי שלא ניתן לתקן מבלי בכלל שראו את הטלוויזיה, חלקם טענו שהתיקון יעלה יותר מהטלוויזיה ואז הגיע אהרון.
אהרון נתן לי מראש מס' פעולות תיקונים והמחירים שלהם ואמר שלא יוכל לדעת מה הבעיה דרך הטלפון, לכן ביקש להגיע לקחת את הטלוויזיה למעבדה ואז נהיה חכמים יותר ובאמת כך היה. השארתי את הטלוויזיה אצל אהרון. אחרי כמה שעות קבלתי טלפון ליידע אותי מה התקלה ומה עלות התיקון, המחיר שאהרון הציע היה סביר ונתתי לו אישור להמשיך בתיקון.
אהרון יידע אותי כשהטלוויזיה הייתה מוכנה ותיאם להחזיר אותה כשנהיה בבית, אהרון באמת הגיע כמסוכם, הטלוויזיה עובדת מעולה ואני מרוצה מאוד מהשירות - התרשמתי לטובה!
רוחמה.

, מאי 2015

אהרון בעל מקצוע מעולה! בחור זהב נדיר ובאמת אני לא מכירה הרבה בעלי-מקצוע כמוהו, הוא נתן לי שירות ייעוץ טלפוני בלתי רגיל - ממליצה מכל הלב.
מסך הטלוויזיה שלנו התפוצץ וחיפשתי באינטרנט טכנאי שייתן לי ייעוץ, במקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על אהרון "א.ש. אלקטרוניקה", הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא היה ממש ממש הוגן, הסביר לי שבמקרה הזה כמובן צריך להחליף ממש את כל המסך, הוא אמר לי מה עלות החלפת מסך וציין שלפי דעתו לא כדאי לי להשקיע בתיקון המסך, ובכסף הזה אוכל כבר לרכוש טלוויזיה חדשה. כמובן הודיתי לאהרון על הייעוץ הסבלני שניתן לי ללא כל תמורה, הופתעתי מאוד שעדיין יש בעלי-מקצוע כאלה ואני כמובן ממליצה עליו מכל הלב ואם אצטרך שירות תיקונים בעתיד אזמין אותו בוודאות!
הילה.

, אוקטובר 2014

לפני מספר ימים, הייתה לי בעיה בטלוויזיית LCD שלא הצליחה להידלק (נורת החיווי לא פעלה, והמסך היה שחור).
התקשרתי למספר טכנאים מהאתר שלכם, אהרון היה הראשון שחזר אליי, וגם ממש במהירות (תוך פחות מעשר דקות).
אהרון נתן לי שירות מאד אדיב ועוזר. הסברתי לו שאני זקוקה לטכנאי בדחיפות האפשרית, והוא עשה את כל המאמצים כדי להכניס אותי ללוח העבודה שלו, והצליח להגיע אליי כבר בשעות הצהריים.
התיקון שביצע היה יחסית פשוט - בסה"כ הלחים חזרה כמה חוטי חשמל שיצרו נתק ומנעו מהטלוויזיה לעבוד. על התיקון הוא לקח ממני מחיר סביר ובהחלט הוגן.
אהבתי את היושר וההגינות של אהרון - להודות באמת בסיבה האמתית לתקלה, ולא להמציא לי כל מיני בעיות שלא קיימות כדי סתם לקחת ממני עוד קצת כסף. שמרתי את הטלפון שלו למקרה הצורך, ואם תהיה לי בעיה עם הטלוויזיה בעתיד אני ישר אדע למי לפנות - ממליץ בחום.
יואב.

, אוקטובר 2014

פניתי לאהרון ממעבדת "א.ש אלקטרוניקה" בכדי לתקן לי מסך מחשב שהיה מקולקל.
לאהרון הגעתי דרך האתר, קראתי חוות דעת טובות והבנתי שהוא פועל באזור מודיעין והסביבה והרמתי טלפון לראות אם הוא פנוי. אהרון קבע איתי שעה והגיע בזמן.
תחילה הגיע וניסה לפתור את הבעיה על המקום אצלי בבית. משראה שהמלאכה היא קצת יותר מורכבת ממה שחשב, לקח את המסך איתו למעבדה, תיקן אותו שם, וכעבור כמה ימים - החזיר לי אותו כמו חדש והמסך שב לעבוד.
יש לציין אותו על המהירות שהפגין בביצוע העבודה. התקופה הייתה תקופת החגים, ועם כל הלחץ - דאג לתקן לי את המסך כמה שיותר מהר, ולהחזיר לי אותו כדי שלא אתקע כל-כך הרבה ימים ללא מחשב שעובד. גם המחיר שלקח היה סביר והגיוני, בעל מקצוע ישר!
ממליץ עליו בחום - חזי.

, אוקטובר 2014

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מטכנאי הטלוויזיות - אהרון מ"א.ש אלקטרוניה", מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה, ביצע תיקון באופן מקצועי ולקח מחיר סביר מאוד.
מדובר בטלוויזיית LCD שהייתה לה בעיה במסך ולא היה ניתן לצפות בה. חיפשתי בעל מקצוע בתחום והגעתי לאהרון דרך ההמלצות הרשומות אצלכם באתר, קראתי ביקורת חיובית והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר כללית.
אהרון היה אדיב, הסביר לי בטלפון שכנראה מדובר ברכיב במסך ונתן לי מראש טווח מחירים אפשרי, קבעתי עם אהרון לאותו היום והוא אכן הגיע בשעה שסיכמנו. אהרון הביא איתו ציוד מקצועי ואת הרכיב ששיער שבו מדובר, הוא ערך בדיקה אצלי בבית ולהפתעתי אהרון קלע בול לבעיה ועל המקום הוא ביצע את ההחלפה של אותו רכיב.
אהרון סגר את הטלוויזיה והראה לי שכעת הבעיה נפתרה. מבחינת המחיר הוא היה עשר ועמד במחיר הטלפוני. השירות שלו היה מהיר יעיל ומקצועי, הטלוויזיה עובדת מצוין ואני מודה על על הכל.
דוד.

, אוקטובר 2014

יש לי טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם ההפעלה שלה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה.
נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי לאהרון מ״א.ש אלקטרוניקה״ לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות.
הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, אהרון קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
אנרון הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת מחיר מדוייק.
אהרון לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, הלכתי להביא אותה מהמעבדה ושילמתי לאהרון את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!!
אהרון הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
ממליץ בחום - רביב.

, אוקטובר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של אהרון, הוא פתר לי את הבעיה בזריזות ומקצועיות. בעיקרון הכל היה בסדר עם הטלוויזיה שלי - פלזמה של טושיבה - ואז פשוט באחד הימים כשניסיתי להדליק אותה לא ראיתי תמונה למרות שהיה סאונד. ניסיתי לנתק את הטלוויזיה מהחשמל והיא עדיין לא נדלקה.
נכנסתי לאתר שלכם בכדי לחפש טכנאי טלוויזיות מאזור מגורי, קראתי חוות דעת טובות על אהרון והזמנתי אותו אלי הביתה לראות מה הבעיה, אהרון היה נחמד נורא ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, נתן לי הצעת מחיר טובה, לקח את הטלוויזיה למעבדה שלו והחזיר לי אותה למחרת. אהרון התקשר להודיע כשהיא מוכנה ונסעתי אליו למעבדה לאסוף אותה, הוא היה מקצועי, הראה לי שיש תמונה וקול והטלוויזיה חזרה לעבוד פיקס!
אמנון היה הוגן, לקח את המחיר שסוכם ולא ניסה לגבות ממני כסף נוסף, כמו שבעלי מקצוע אחרים נוהגים לעשות ונתן שירות אמין זריז ומהיר.
ענת.

, פברואר 2014

השירות של אהרון מקצועי, אדיב ובמחירים הוגנים! אנחנו גרים די קרוב ושמעתי מחברים ואנשים בסביבה על המעבדה של אהרון - "א.ש. אלקטרוניקה" וכשטלוויזיית הLCD שלנו עשתה בעיות ולא נדלקה, החלטתי לפנות למעבדה של אהרון ולראות האם ניתן לתקן אותה.
מסרתי לאהרון את הטלוויזיה וכעבור יום הוא התקשר הסביר שהבעיה היא בספק הכוח ושצריך להחליף אותו, הוא הסביר לי את העלות של התיקון וההחלפה, המחיר היה נשמע סביר והוגן והחלטתי לבצע את התיקון שהיה משתלם בהחלט.
בתוך כמה ימים מהרגע שמסרתי לו הטלוויזיה, הגעתי לאסוף אותה בחזרה, לפני ששילמתי אהרון הראה לי שבאמת הבעיה טופלה והנה היא נדלקת שוב. שלמתי לאהרון בדיוק את המחיר שסוכם בטלפון ואני יכול לסכם בקצרה ולהגיד שאהרון טיפוס ישר ולעניין, נעים לקבל ממנו שירות והוא מקצוען אמיתי!
בני סגל.

, פברואר 2014

אהרון טכנאי מעולה! הגעתי אליו במקרה דרך חיפוש באינטרנט. מדובר בטלוויזית פלאזמה שפשוט יום בהיר אחד לא נדלקה בכלל!
החלטתי לקחת את הטלוויזיה לבדיקה במעבדה של אהרון -"א.ש אלקטרוניקה" ולראות אם משתלם לי לתקן אותה או לקנות חדשה.
מסרתי לאהרון את הטלוויזיה, הוא הסביר לי שיערוך לה בדיקה וברגע שידע במה מדובר הוא יידע אותי לגבי המחיר.
אהרון עמד במילה שלו ולפני שביצע את התיקון אמר לי את העלות - שהייתה הוגנת מאוד והסביר לי שמדובר בספק הכוח ושהוא יבצע החלפה לחלק חדש. קבענו שעה ובאמת כשהגעתי לאסוף את הטלוויזיה היא הייתה מוכנה ואהרון הראה לי שהבעיה נפתרה.
אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות, הזריזות והשירות הנעים, המחיר היה כפי שסוכם ואני בהחלט ממליץ עליו!
רז, רעות.

, נובמבר 2013

הבאתי למעבדה של אהרן את מסך הLCD שלי, זה מסך של חברת LG שזו חברה טובה בסך הכל, אבל המסך לא נדלק פתאום, לא הבנתי מה קרה והחלטתי לפנות לאהרן. שמעתי שאהרן אחד הטובים בתחום, בטח באזור שלנו והיה לי ברור שאני אפנה אליו. אהרן בדק את המסך והתברר שהלך הספק כוח, ויש צורך להחליף אותו.
אהרן החליף את הספק כוח והמסך חזר לפעול. הייתי מאוד מרוצה מהשירות של אהרן, שמחתי שהוא הצליח לפתור את הבעיה ומה גם שזה לא עלה יותר מדי, אהרן דרש סכום הגיוני וסביר.
אהרן הוכיח את עצמו בגדול, ברור לי שלהבא אפנה אליו שוב במקרה הצורך.
ממליץ בשמחה, שמעון ממודיעין.

, נובמבר 2013

אהרן תיקן לנו את הטלוויזיה ועשה עבודה טובה. הייתה לנו בעיה עם טלוויזיית פלזמה של חברת פאנסוניק, לקחתי אותה למעבדה של אהרן והוא סידר אותה מאוד יפה. הגעתי אליו דרך פרסום, הבנתי גם מחברה שלי שמדובר במומחה לכל דבר ועניין, אז לא הייתה לי התלבטות.
אהרן החליף כרטיס שכנראה נפגם, כרטיס y- sustain והטלוויזיה חזרה לעבוד. אני נורא מרוצה, השירות היה מצוין, אהרן עשה את העבודה בזמן קצר והמחיר סביר לחלוטין.
היה פשוט שווה לקחת אותה לתיקון, כי העלות לא הייתה גבוהה והשירות היה מצוין, עכשיו כל פעם שתהיה לי בעיה אני מיד הולכת לאהרן.
ממליצה בחום, עדי משילת

, נובמבר 2013

הייתה לי בעיה עם המסך שלא הצלחתי לראות תמונה, המסך היה חשוך למרות שראיתי שהוא עובד. צלצלתי לאהרן שיש לו מעבדה באזור שלנו והתעניינתי לגבי העלויות.
אהרן אמר שהוא לא יודע כמה זה יעלה כי לא ברור אם צריך להחליף חלק או שלא. הבאתי את המסך אליו למעבדה ואחרי יום או יומיים אהרן התקשר ואמר שהוא סידר את המסך. הסתבר שהייתה בעיה בכרטיס אינוונטר, אחד השנאים התקלקל ואי אפשר לתקן שנאי, צריך להחליף את כל הכרטיס, אז אהרן החליף את כרטיס האינוונטר לכרטיס חדש.
המחיר שאהרן דרש היה סביר לגמרי, שילמתי לו והייתי מאוד מרוצה, אהרן אמין מאוד, איש רציני ובעל ידע מקיף ומעמיק בתחום, אפשר לסמוך עליו במאה אחוז.
מאוד מומלץ, עמי מרעות

, מאי 2013

לפני כחודשיים, טלוויזיית הLCD שלי מחברת LG, התחילה לעשות בעיות ב"סטארטר". בכל פעם שניסיתי להדליק את הטלוויזיה, נורת ההדלקה הייתה נכבית מיד ובמקומה נדלקה נורת "הסטנד ביי". לאחר הרבה ניסיונות הטלוויזיה נדלקת עד הפעם הבאה וכן הלאה.
החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, וכך הגעתי לאהרון לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות.
הגעתי עם הטלוויזיה למעבדה שלו, הסברתי לו במה מדובר. אהרון אמר שיבדוק את הטלוויזיה, וכשתהיה לו הבנה בנוגע לפתרון הבעיה, הוא ירים אלי טלפון וייתן לי הצעת מחיר. לאחר יום קבלתי ממנו טלפון - הוא הסביר שהבעיה קשורה לספק הזרם ושהוא צריך להחליף את ה"קבלים האלקטרולטים".
המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון. יום למחרת הטלוויזיה הייתה מוכנה, שלמתי לאהרון את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! הטלוויזיה עובדת מצוין ואני שמח שמצאתי את אהרון, מעתה והלאה אני אשתמש רק בשירותיו, הוא מעולה!
עופר, מודעין

, מאי 2013

לאהרון מ"א.ש אלקטרוניקה" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן. יש לו מעבדה במודיעין והחלטתי להגיע אליו עם כמה מסכי מחשב, שהיו לנו במשרד והפסיקו לעבוד - אולי הוא יצליח "להציל" אותם! אהרון נתן לי מראש טווח למחירי התיקון, והחלטתי לתת לו לנסות להחיות אותם מחדש- למרות שהיו דיי ישנים.
לאחר כמה ימים, אהרון התקשר להודיע לי שהוא הצליח לתקן את רוב המסכים, חוץ משתיים שלא שווה להוציא עליהם כסף. הגעתי לקחת את המסכים מהמעבדה במודיעין - אהרון הסביר לי בכלליות על התקלות שהיו ואיך הוא פתר אותם, וביקש מחיר הגיוני ביחס לטווח המחירים שהציע לי מראש.
השירות שלו היה אמין ומקצועי - נחסך לי כסף רב (מאחר שלא הייתי צריך להשקיע כסף במסכים חדשים) ולכן אני נותן פה את המלצתי.
איתי, רעות

, מרץ 2013

הבן-אדם עשר!!! משכמו ומעלה, מקצועי, אמין ויודע את העבודה!
הייתה לי בעיה עם טלוויזית LCD שיושבת בלובי של הקאנטרי, לקח לה המון זמן להידלק. חיפשתי בעל מקצוע שיהיה זמין לתיקון התקלה, לא רציתי שאנשים ישארו בלי טלוויזיה בלובי, זה לא נראה טוב. קיבלתי המלצה על אהרון מחבר טוב. לאהרון יש מעבדת תיקונים, הרמתי אליו טלפון, הוא ביקש שאביא את הטלוויזיה אליו, בכדי שיוכל לראות מה הבעיה ולתת לי הצעת מחיר. המחיר היה גבוה, אבל הבנתי שככה המחירים בשוק.
קבענו שאבוא לאסוף אותה אחרי יומיים, אהרון עמד בזמנים שקבענו ואפילו התקשר ברגע שסיים לעבוד עליה. הבעיה נפתרה, הטלוויזיה עובדת פיקס!!! קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות לשנתיים.

אבי, מודיעין.

, מרץ 2013

הגעתי לאהרון דרך המלצה של חבר, בגלל תקלה במסך הטלוויזיה (טלוויזיית lcd ' 32), בהתחלה עשיתי בדיקה שכל החיבורים תקינים, ניסיתי לחבר את המכשיר לשקע חשמלי אחר ולהחליף בטריות לשלט, אבל הבעיה לא נפתרה.
הבאתי את הטלוויזיה למעבדה של אהרון, קיבלתי הצעת מחיר, לטעמי היא הייתה קצת גבוהה, אבל החלטתי ללכת על זה, כי שמעתי שהוא תותח בתיקונים. אהרון עמד בזמנים שסיכמנו, וכעבור יומיים הגעתי אליו לקחת את הטלוויזיה, אהרון עבר איתי על התקלה והסביר לי, שהוא החליף חלק בלוח של המסך, וראיתי שהתקלה נפתרה.
אהרון עמד במחיר שסוכם ולא דרש תוספת במחיר, צירף לי חשבונית ואחריות אם התקלה חוזרת. מאז הטלוויזיה חזרה לעבוד כמו שצריך, ובסה"כ אני מרוצה!

יוגב, מודיעין.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה, אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

א.ש. אלקטרוניקה הינה מעבדה המתמחה בתיקון כל סוגי הטלוויזיות! מסכי LCD ,LED ופלזמה,כמו כן אנחנו נותנים שירותי מעבדה ,בין היתר :תיקון מכשירי מיקרוגל ומסכי מחשב מכל הדגמים. א.ש אלקטרוניקה מספקת מכירה והתקנה של ממיר עידן עם 5 תחנות. אנו שואפים לתת את השירות האיכותי המהיר והמיטבי עבורכם,נשמח שתצטרפו לשאר לקוחותינו ותדרגו אותנו בחוות הדעת ע"מ שתמיד נוכל להשתפר עבורכם.

א.ש. אלקטרוניקה

א.ש. אלקטרוניקה

אהרון בן שבת


9.5

073-2721477
 

א.ש. אלקטרוניקה

אהרון בן שבת

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721477 חייג