כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

קירור עדן

9.4
גבריאל שוורץ
תיקון מקררים, טכנאי מזגנים
אזור השרון
כתובת העסק: רעננה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, ינואר 2013

הזמננו את "קירור עדן" לתקן אצלנו 3 מזגנים שונים שהיו בהם בעיות שונות, החל מאחד שלא עבד בכלל ועד לאחד שפשוט לא קירר כמו שצריך, מדובר במזגנים שהם רכוש הקיבוץ ומותקנים במבנה המזכירות במקומות שונים.
קיבלנו שירות אדיב, מקצועי, מהיר ואמין. הבחור עצמו היה מאוד סבלני, מאוד חביב ונחמד, הגיע בתוך כמה שעות מהרגע שקראנו, בדיוק בשעה שקבענו, התקלות סודרו בשיטתיות ובמהירות, הוא בא מצויד בחלקי חילוף שונים ככה שלא היה צורך ללכת לבזבז זמן על מציאת כלמיני חלפים דרושים, הכל היה מוכן מראש וכשהתגלתה תקלה בחלק מסויים אז הוא פשוט בא, הראה את החלף הפגום ואת החלק החלופי החדש, הסביר מה התיקון והעלות המדויקת ולאחר שסוכם על כך התיקון התבצע במהירות וביעילות. על העבודה קיבלנו אחריות ל3 חודשים ואני יכולה להגיד שכבר הספקנו לשכוח מתי הייתה הפעם האחרונה שבה המזגנים עבדו ככה, הוענק להם טיפול יסודי שפשוט חידש אותם לגמרי!

דורית, מושב משמרת

, ינואר 2013

בתפקידי כמנהל אחזקה בפנימייה לילדים אני עובד עם מספר בעלי מקצוע שונים, אחד הוותיקים והמוצלחים בבעלי המקצוע שאני עובד איתם זה גבריאל מקירור עדן, כבר שנים רבות שאנו עובדים רק איתו, הן בכל התחום של תחזוקה שוטפת של המזגנים במבנה והן בתיקון תקלות שקורות.
אם לתאר את גבריאל בשתי מילים זה שהוא פשוט ''מאה אחוז''! בעל מקצוע יוצא מהכלל. אחראי מבין, רציני, מקצוען ממדרגה ראשונה, במשך כל השנים שאנו עובדים יחד אני לא יכול למצוא בעיה אחת שהייתה איתו. כל תיקון שלו הוא גם מהיר וגם יעיל ומוכיח את עצמו, ומבחינתי זה הדבר שעליו נמדדים בעלי המקצוע אצלנו, כל הנושא של קריאות חוזרות, אם אחרי שבעל מקצוע כבר היה אצלי אני צריך לקרוא לו שוב לטפל באותה תקלה אחרי כמה זמן אז אני יודע שכנראה העבודה לא מקצועית. אצל גבריאל מקירור עדן לא היו לי דברים כאלה. תיקון שלו זה סוף סיפור. אני יודע שיותר לא צפויות לי הפתעות אם הוא תיקן משהו, ואם יש איזה דבר הוא לעולם לא יסתיר מידע או ייפה את הדברים אלא יעדכן על כך מראש. אני ממליץ עליו במאת האחוזים.

מוטי, כפר סבא

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

שירות ותיקון מקררים-כל סוגי המקררים והמקפיאים. שירות ותיקון מזגנים-כל הדגמים:ביתי ותעשייתי וצ'ילרים ופאן קויל. מזגנים ניידים. קירור עדן חינם בעל ותק של 17 שנה. בעלי מקצוע איכותיים שבראש סדר העדיפויות עומד אמון ואדיבות.

קירור עדן

קירור עדן

גבריאל שוורץ


9.4

052-4445187
 

קירור עדן

גבריאל שוורץ

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4445187 חייג