כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון טלוויזיות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלקטרוניקה הנשיא

9.4
דוד בזון
תיקון טלוויזיות
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: חיפה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, מאי 2014

רציתי להמליץ לטובה על דוד הטכנאי "אלקטרוניקה הנשיא". העזרה שהוא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ טלפוני (ולא בביקור בית) - אבל דוד היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגיש צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת.
הטלוויזיה שלנו קיבלה מכה בדיוק במסך ונוצרו סדקים בכל מיני מקומות והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קיבלתי המלצות על דוד והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר ועל המקום הוא אמר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על הטלוויזיה - מדובר במסך LCD מאחר והדרך היחידה לתקן את המסך היא להחליף אותו לחדש, הוא הסביר לי שמדובר בשברים ואין דרך אחרת.
הוא אמר לי שהחלפה של כל המסך הפנימי תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות טלוויזיה חדשה.
דוד היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כ"כ מפורט דרך הטלפון ובעצם מנסים לחסוך ללקוח את עלות הביקור - לא יאמן! התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו בטלפון על-כך שהוא התנהג איתי ביושר והודיתי לו מקרב לב.
יהודה, חיפה.

, מאי 2014

אני ממליצה מכל הלב על דוד מ"אלקטרוניקה הנשיא"!! מדובר בבעל מקצוע יעיל, מקצועי ופדנטי!
לפני מספר ימים רכשתי טלוויזיית LCD חדשה, מדובר בטלוויזיה שטוחה שניתן לתלות אותה על הקיר ומכיוון שראיתי שמבחינה בטיחותית עדיף שאקרא לבעל מקצוע שיבצע את ההתקנה ושלא אנסה לתלות אותה בעצמי.
מאחר ואני לא מכירה טכנאי טלוויזיות, עשיתי חיפוש באינטרנט של טכנאי טלוויזיות מהאזור שלי. באינטרנט היו כמה תוצאות התקשרתי לחלקם לקבל הצעת מחיר וביניהם גם התקשרתי לדוד וביררתי אתו אם הוא מבצע התקנות של מסכי טלוויזיה, דוד היה מאד נחמד בטלפון, אמר שהוא בהחלט מבצע התקנות, המחיר שהוא רצה על ההתקנה היה סביר מאוד, הוא היה נשמע נורא נחמד ואמר שישתדל להגיע עוד באותו יום, וגם קיים (אפילו התקשר מהדרך להודיע שהוא מגיע, ולוודא שאני אכן בבית כדי לקבל אותו).
את העבודה - כמו שציינתי, עשה בצורה מקצועית ביותר!! הקפיד שהטלוויזיה תהיה מותקנת באופן בטיחותי ואסתטי. דוד עשה אחלה של עבודה, לקח את המחיר שסוכם ואני ממליצה עליו בחום.
סואר, חיפה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

"אלקטרוניקה הנשיא" בניהולו המסור של דוד בזון הינה מעבדה ותיקה ומשוכללת לתיקון טלויזיות הפועלת משנת 1980. המעבדת מטפלת בתיקון כל סוגי הפלזמות, מסכי LCD, וידאו, מערכות קול וכו'. דוד ידוע כבעל מקצוע אמין ומקצועי בקרב קהל לקוחותיו ומומלץ מאוד.

אלקטרוניקה הנשיא

אלקטרוניקה הנשיא

דוד בזון


9.4

054-4837803
 

אלקטרוניקה הנשיא

דוד בזון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4837803 חייג