כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון טלוויזיות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אזקיאל (א.מ) אלקטרוניקה

9.4
מוריס אזקיאל
תיקון טלוויזיות
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: בן גוריון 72, הרצליה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

8 חוות דעת מהימנות

, יולי 2015

מוריס טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליץ! מדובר בתיקון טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם התמונה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי למוריס מ״אזקיאל אלקטרוניקה״ לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות. הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, מוריס קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
מוריס הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. מוריס לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה אחד "הגו'קים" בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, מוריס תיאם איתי החזרה של הטלוויזיה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! מוריס הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
ליאור.

, יולי 2015

מוריס בעל מקצוע יוצא מן הכלל, עד אליו לא נתקלתי בנותן שירות כזה אמין וטוב שממש רוצה לעזור ללקוח! מוריס נתן לי פתרון מעולה לבעיה ותיקן את הטלוויזיה למופת - ממליצה עליו ממש בחום! מדובר בטלוויזיית פלזמה שפשוט לא נדלקה, הזמנתי מספר טכנאים שייעצו לי להעיף את הטלוויזיה, שלא ניתן לתקן אותה. כמעט וכבר זרקתי אותה אבל בדקה האחרונה החלטתי לנסות לפנות לבעל-מקצוע נוסף.
נכנסתי לאתר שלכם, חיפשתי חוות דעת טובות על טכנאים בתחום האלקטרוניקה וכך הגעתי למוריס "אזקיאל אלקטרוניקה", באמת התרשמתי שמדובר באיש מקצוע טוב והזמנתי אותו להגיע לראות במה מדובר. מוריס הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, פתח את הטלוויזיה ותוך מספר דקות (ולהפתעתי המוחלטת) עלה על הבעיה, הוא הראה לי במה מדובר, אני לא מבינה כלום אבל נתתי לו אישור להמשיך בתיקון.
מוריס במיומנות רבה עשה עבודת הלחמה, שלא האמנתי שניתן לעשות ובאורח פלא ממש הטלוויזיה חזרה לעצמה למרות כל התחזיות של בעלי-המקצוע הקודמים. מוריס לקח מחיר הוגן עבור התיקון, כמו שציינתי, התיקון הסתכם אצלי בבית ותוך שעה הייתה לי טלוויזיה תקינה. אין לי ספק, שאם בעתיד יהיו לי בעיות איעזר בו שוב.
ממליצה בחום - בטי.

, יולי 2015

יש לי טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם ההפעלה שלה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי למוריס "אזקיאל אלקטרוניקה" לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות.
הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, מוריס קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר. מוריס הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת מחיר מדויקת. מוריס לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, הלכתי להביא אותה מהמעבדה ושילמתי למוריס את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! מוריס הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
אפרים.

, ינואר 2015

מוריס אזקיאל טכנאי טלוויזיות מעולה! אני מאוד מרוצה וכמובן ממליץ עליו בחום!
הגעתי אליו במקרה בחיפוש באינטרנט אחרי שהטלוויזיה שלנו התקלקלה. התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה בכלל לא נדלקת ואני לא מבין מה הסיבה לכך, הסברתי לו שאני רוצה לקבל הצעת מחיר לפני ולדעת אם זה בכלל שווה תיקון. מוריס קבע איתי שעוד באותו יום הוא יבוא לאסוף את הטלוויזיה למעבדה ויבדוק במה מדובר.
מוריס הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, היה אדיב מאוד ונעים שיחה, הוא פירק את הטלוויזיה מהמקום שלה ולקח אותה למעבדה. הוא הבטיח שיודיע לי במה מדובר ואם אסכים הוא יבצע את התיקון. כעבור זמן קצר הוא התקשר להודיע שהבעיה קשורה לספק הכוח שהתקלקל, הוא נתן לי הצעת מחיר שלפי מה שבדקתי באינטרנט נחשבת להוגנת ואישרתי לו להמשיך בתיקון.
קבענו שעה והוא החזיר את הטלוויזיה, התקין אותה במקום, הדלקנו אותה וכמובן הבעיה נפתרה, מוריס נתן לנו אחריות על התיקון וגבה בדיוק את המחיר שסוכם. אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות, הזריזות והשירות הנעים וממליץ עליו בחום!
גדי.

, ינואר 2015

מוריס נתן לי שירות יוצא מן הכלל, היתרון הגדול בלקחת אותו לעבודה, זה העובדה שהוא מגיע לבית הלקוח ואם יש אפשרות, הוא מבצע את התיקון באותו הרגע ואין צורך למסור את הטלוויזיה למעבדה. שירות באמת מעולה, ממליץ בחום!
למוריס הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן, הייתה לי תקלה בטלוויזיה שלא נדלקה ולמעשה אפילו נורת החיווי לא דלקה, חיפשתי בעל מקצוע בתחום והרמתי טלפון למוריס אזקיאל. הסברתי לו במה מדובר, הוא אמר לי מה האופציות שיכולות להוביל לתקלה ונתן לי פחות או יותר טווח מחירים אפשרי.
מוריס קבע איתי שעה והתייצב בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש לעבודה כולל חלקים חלופיים, ישר ניגש לבדוק במה מדובר, פתח את הטלוויזיה מאחורה והראה לי תוך כדי בדיקה שמספר רכבים בלוח התנפחו ויצרו את הקצר ולכן הטלוויזיה לא נדלקת.
הוא אמר לי שיש אופציה להחליף את כל הלוח, אבל היא עולה מאוד יקר כ1400 ש"ח, ובכדי לא להכביד עלי בהוצאה, הוא אמר שייקח לו מעט זמן, אבל יפרק חלק חלק ויחליף וילחים כל חלק בנפרד ובכך יחסוך לי בהוצאה.
כמובן שהייתי מופתע לטובה, אני בטוח שבעל מקצוע אחר לא היה טורח וישר דופק לי מחיר גבוה עבור החלפת כל הלוח, מוריס עשה עבודה מקצועית ובסיום התיקון הטלוויזיה חזרה לתפקוד מלא - הוא אפילו החליף לי את הרכיבים למתקדמים יותר שההספק שלהם גבוה ומחזיק ליותר שנים! בקיצור, מה אני אגיד - שירות פר אקסלנס! לא להאמין!
יעקב נעים.

, ינואר 2015

יש לנו בבית טלוויזייה ישנה שהפסיקה לפעול ללא התראה מוקדמת. חיפשתי טכנאי טלוויזיות אמין ומקצועי שיגיד לי בכנות האם אפשר או בכלל כדאי לתקן את הטלוויזיה. מאחר ואני לא מכיר בעלי מקצוע בתחום חיפשתי באינטרנט אחר טכנאי טלוויזיות עם המלצות, כך במקרה הגעתי למוריס אזקיאל. התקשרתי אליו קיבלתי הסבר מלא על השרות.
מוריס הגיע אלינו עוד באותו היום, בדק את הטלוויזיה והסביר לי במפורט את המורכבות של הבעיה בטלוויזיה שלי. מוריס זיהה במהירות במה מדובר והסביר לי בדיוק מה עלות החלק ומה עלות העבודה וגם את דעתו אם כדאי לתקן את הטלוויזיה. לאחר התלבטות קלה שלי החלטתי לבצע את התיקון, יוצא משתלם יותר מלקנות טלווזיה חדשה.
למוריס כבר היה את החלק הנדרש, הוא ביצע את החלפת הרכיב במהירות ובמקצועית ובתום התיקון הטלוויזיה שבה לפעול.
קיבלתי שירות אדיב מקצועי ואיכותי - ממליץ בחום!
בר ניב.

, דצמבר 2014

מוריס אזקיאל טכנאי מעולה! הגעתי אליו במקרה בחיפוש באינטרנט אחרי שטלוויזיית ה- LCD שלנו התקלקלה.
התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה מראה תמונה לא ברורה ואני לא מבין מה הסיבה לכך, הסברתי לו שאני רוצה לקבל הצעת מחיר לפני ולדעת אם זה בכלל שווה תיקון.
מוריס קבע איתי שעוד באותו יום הוא יבוא לאסוף את הטלוויזיה למעבדה ויבדוק במה מדובר.
מוריס הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, היה אדיב מאוד ונעים שיחה, הוא פירק את הטלוויזיה מהמקום שלה ולקח אותה למעבדה. הוא הבטיח שיודיע לי במה מדובר ואם אסכים הוא יבצע את התיקון. כעבור זמן קצר הוא התקשר להודיע במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר שלפי מה שבדקתי באינטרנט נחשבת להוגנת ואישרתי לו להמשיך בתיקון.
קבענו שעה והוא החזיר את הטלוויזיה, התקין אותה במקום, הדלקנו אותה וכמובן הבעיה נפתרה, מוריס נתן לנו אחריות על התיקון וגבה בדיוק את המחיר שסוכם. אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות, הזריזות והשירות הנעים וממליץ עליו בחום!
איתן מזור.

, דצמבר 2014

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מטכנאי הטלוויזיות - מוריס אזקיאל, מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה, ביצע תיקון באופן מקצועי ולקח מחיר סביר מאוד.
מדובר בטלוויזייה ישנה (מסוג הבוקסה) שעבדה מצוין עד ליום שישי בערב, קרה לנו משהו ממש ממש מוזר ודווקא כשהטלוויזיה הייתה כבויה, פתאום שמעתי קולות מהטלוויזיה (על אף היותה כבויה) והחל לעלות עשן מהחלק האחורי. זה היה ממש ממש מוזר וחיפשתי בעל מקצוע בתחום שיבוא לראות במה מדובר, היה לי חבל לזרוק אותה.
למוריס הגעתי דרך האינטרנט, הוא היה אדיב, הסביר לי בטלפון שכנראה מדובר ברכיב במסך ונתן לי מראש טווח מחירים אפשרי, קבעתי עם מוריס שיגיע והוא אכן הגיע בשעה שסיכמנו.
מוריס הביא איתו ציוד מקצועי ואת הרכיב ששיער שבו מדובר, הוא ערך בדיקה אצלי בבית ולהפתעתי קלע בול לבעיה ועל המקום הוא ביצע את ההחלפה של אותו רכיב.
מוריס סגר את הטלוויזיה והראה לי שכעת הבעיה נפתרה. מבחינת המחיר הוא היה עשר ועמד במחיר הטלפוני. השירות שלו היה מהיר יעיל ומקצועי, הטלוויזיה עובדת מצוין ואני מודה על על הכל.
דפנה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

מתמחים בתיקון טלויזיות מכל הסוגים: פלזמות,LCD וכו.שירות לבית הלקוח אדיב ומקצועי.

אזקיאל (א.מ) אלקטרוניקה

אזקיאל (א.מ) אלקטרוניקה

מוריס אזקיאל


9.4

052-2584619
 

אזקיאל (א.מ) אלקטרוניקה

מוריס אזקיאל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2584619 חייג