מעבדת אור

9.4
אמנון כהן
תיקון טלוויזיות
אזור השרון
כתובת העסק: רחוב הרימון 85, נווה ימין, כפר סבא

  97%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

45 חוות דעת מהימנות

, מאי 2021

אמנון הראשון שהרמתי אליו טלפון באתר שלכם לצורך תיקון מסך הטלויזיה שלי והוא עשה עלי רושם חיובי והיה זמין להגיע אלי באותו היום אז בחרתי בו. אמנון לקח את הטלויזיה למעבדה שלו ובדק אותה בדקדוק וביסודיות ובינתיים הביא לי אחת חלופית והחזיר לי אותה לאחר יומיים שהיא תקינה לגמרי! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר שהתאים לכיסי והיה נחמד, אדיב וסובלני לאורך כל הדרך, קיבלתי ממנו שירות יוצא מן הכלל ואני ממליץ עליו בחום!
גל, רעננה

, מאי 2021

הזמנתי את אמנון דרך האתר לתיקון טלויזיה שנדלקת ומיד נכבית כי קראתי עליו תגובות טובות והוא אכן נתן לי אחלה שירות! יצאתי מרוצה לחלוטין. אמנון הגיע אלי ולקח את הטלויזיה למעבדה שלו ואחרי כמה ימים הוא החזיר לי אותה שהיא תקינה! הוא היה כנה איתי ואמר שלא הייתה לה שום בעיה אלא רק עשה לה ריסטארט וגם גבה ממני מחיר הגון בהחלט, גיליתי שמדובר על בעל מקצוע איכותי וישר ואני ממליצה עליו ללא היסוס!
שרה, רעננה

, פברואר 2021

קיבלתי בזמנו המון המלצות על אמנון דרך הפייסבוק ובעקבות זאת, הזמנתי אותו לתקן עבורי את הטלוויזיה שנכבתה כל פעם בעת השימוש והוא לקח אותה לבדיקת מעבדה. אמנון נתן לי שירות אמין ומהיר ביותר! הוא החזיר לי את הטלוויזיה יום למחרת כאשר היא עובדת כמו חדשה ולא היו לי שום תלונות כלפיו! בנוסף, הוא היה אדיב ומנומס וגם נתן לי אחריות במידה והטלוויזיה שוב לא תעבוד, ממליצה מאוד!
יפעת, כפר סבא

, פברואר 2021

בעבר לקחתי את הטלוויזיה שלי לבדיקה במעבדה של אמנון והייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו לכן, יצרתי אתו קשר שוב לאחרונה לתיקון טלוויזיה אחרת שנדלקת ומיד נכבית. השארתי את הטלוויזיה שלי אצל אמנון והוא החליף בה חלק מסוים וכבר יום למחרת הוא החזיר לי אותה תקינה! מעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ונתן לי יחס אדיב ומכל הלב, אני ממליץ עליו בשמחה גדולה!
אלי, קדומים

, יולי 2020

אמנון נתן לי שירות בעבר ושמרתי את הטלפון שלו, הזמנתי אותו לאחרונה לתקן עבורי טלווזית LCD כי המסך לא עבד. הבאתי את הטלוויזיה שלי למעבדה של אמנון וביקשתי ממנו שיתקן לי אותה בזריזות ואכן כך היה! הוא החליף את הלדים ויום למחרת כבר החזיר אותה שהיא עובדת מצוין, מעבר לכך הוא איש נעים הליכות וכיף לשתף אתו פעולה ולשוחח אתו ובנוסף שילמתי לו מחיר הגון לחלוטין.
ניר, בת חפר

, יולי 2020

הגעתי לאמנון דרך המלצה של חבר, הוא תיקן עבורי טלוויזיית LCD שלא נדלקה. הבאתי את הטלוויזיה שלי למעבדה של אמנון והוא ישר עלה על התקלה והחליף את כרטיס הבקרה וחלק נוסף, לאחר שבוע הוא החזיר לי אותה שהיא עובדת בצורה תקינה! בנוסף, הוא בעל מקצוע אדיב ואמין ולא ניסה לגבות ממני כסף מיותר, שילמתי לו מחיר סביר לגמרי, הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני ממליץ עליו בחום!
יורם, עמק חפר

, פברואר 2020

אמנון הגיע לתקן עבורי טלוויזיית LCD כי המסך לא עבד ולא ראו כלום, חיפשתי באינטרנט טכנאי טלוויזיות וראיתי באתר שלכם שהוא מהאזור שלי ושיש המלצות מעולות עליו, זה מה שגרם לי להזמין אותו. אמנון אדם מהימן, המחיר שהוא גבה ממני היה פחות או יותר כמו כולם והוא הגיע אלי במהירות, לקח את הטלוויזיה למעבדה שלו והחזיר לי אותה יום למחרת כאשר הכל עובד כרגיל, בנוסף הוא גם נתן לי אחריות ואמר ש"אם יש בעיה אני כאן", ממליץ!
פיני, כפר סבא

, פברואר 2020

את אמנון מצאתי באתר שלכם אחרי חיפוש באינטרנט, הייתי צריכה שהוא יגיע אלי כדי לתקן את טלוויזיית הפלזמה שלי שלא עבדה. אמנון מקצועי ונעים הליכות, הוא הגיע אלי די מהר ועלה על הבעיה תוך כמה דקות. הוא טען שנשרף חלק כלשהו בטלוויזיה, מהסיבה הזו הוא ייעץ לי לקנות חדשה כי זה יותר משתלם עבורי לטענתו. לפני הכל אמנון שידר לי אמינות ורצון רב לעזור ורק אחר כך דרש תשלום שלגמרי היה הגון!
חדווה, כפר סבא

, נובמבר 2019

וואו וואו איזה אדם אמנון! מקסים, ישר, הגון, נאמן, נותן מחיר הוגן ושירות מצוין.
פניתי אליו לפני שנתיים כשהייתה לי תקלה בטלוויזיה ומאז אני פונה אליו בכל פעם שיש לי תקלה. הוא אף פעם לא מחייב אותי אם הוא לא יכול לתקן בעצמו ולא משאיר אותי לבד אלא מפנה אותי לבעלי מקצוע אחרים ובודק שהסתדרתי. גם כשהוא מבצע את התיקון בעצמו הוא לוקח מחירים מצחיקים. באמת אכפת לו והוא עושה הרבה מאמצים כדי שהכל יסתדר בצורה הכי טובה שאפשר. כל-כך מגיע לו הפרגון הזה כי הוא נותן מעצמו כל-כך הרבה ומשקיע. אין אנשים כאלה. יצאת צדיק זה ביטוי שיושב עליו בול!
גלעון, כפר סבא

, נובמבר 2019

אני מכיר את אמנון שנים רבות, בזמנו קניתי אצלו את מכשיר הוידאו הראשון שלי עוד בימים שהיתה לו חנות. מאז אני נעזר בו לאורך השנים במידת הצורך ואני בכל פעם נדהם מחדש מהלב הרחב והסבלנות שלו. לאחרונה קרתה תקלה במסך הטלוויזיה שלי וכאשר התקשרתי אליו נתן לי כמה עצות כדי לנסות להימנע מקנייה של מסך חדש, וכאשר נוכחנו לדעת שאין ברירה הוא תדרך אותי צעד צעד לגבי קניית הטלוויזיה, דיברתי איתו גם מהחנות והוא אמר לי מה לשאול את המוכר ולמה לשים לב. אני אדם מבוגר ולא מתמצא בתחום ובלעדי התמיכה שלו לא הייתי יודע מה לעשות. הוא הוריד את המסך הקודם והרכיב את החדש שישב על מוט מתכווננן בחדר השינה, עבד קשה ובסופו של דבר גבה תשלום יותר נמוך ממה ששיער מלכתחילה. אין לי מילים, אדם זהב!
קלמי, כפר סבא

, נובמבר 2019

אמנון תיקן לי טלוויזיה ישנה ודקה שהיה צריך להחליף בה את לוח הפיקוד. הוא ביצע לי את העבודה בצורה הוגנת ביותר ולקח את הטלוויזיה לבדיקה במעבדה. הוא אמר שבמידה ולא יצליח לתקן לא ייקח כסף וכך היה.
לפני שהגעתי ליצחק פניתי לבעל מקצוע אחר שלא הצליח לתקן לי את הטלוויזיה וגם גבה ממני כסף. אני מאוד אוהב את הטלויזיה הזאת ולכן לא התייאשתי והמשכתי לחפש. אמנון לא רק שהצליח לתקן אותה אלא גם נתן לי אחריות ל-3 חודשים. אני לא ממש בקיא במחירים אבל לדעתי הוא לקח לי מחיר סביר לגמרי.
יצחק, הוד השרון

, מאי 2019

את אמנון מ"מעבדת אור" הזמנתי לצורך תיקון טלוויזיה, הייתי מרוצה מהשירות ואני ממליץ עליו בחום! אמנון עמד בכל מה שהבטיח לי - מילה שלו זאת מילה וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות! הוא הגיע בזמן, ביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה ותוך זמן קצר הצליח להבין את מקור הבעיה. הוא ביצע את התיקון הנדרש ולא הלך לפני שוידא שהטלוויזיה עובדת כמו שצריך. השירות טוב והמחיר הוגן - מומלץ!
יניב, קדימה.

, מאי 2019

עם אמנון אני עובדת כבר הרבה זמן ואני מרוצה מאוד משירות, הזמינות המידית והמקצועיות. פניתי אליו לראשונה להתקנת טלוויזיות בחברת הביטוח בה אני עובדת, הוא הגיע והתקין את הטלוויזיות שרכשנו וביצע עבודה מקצועית מאוד, המחיר היה הוגן והשירות היה נהדר. מאז ועד היום אמנון הוא איש התחזוקה שלנו בכל הקשור להתקנה ותיקון הטלוויזיות בחברה, בעל מקצוע רציני, מקשיב לצורכי הלקוח, מילה אצלו זאת מילה ואני מרוצה מאוד וממליצה בעיניים עצומות.
מיכל, כפר סבא.

, דצמבר 2018

אמנון מ"מעבדת אור" פשוט 10, אני מכיר אותו המון שנים ופניתי אליו לצורך תיקון טלוויזיה שלא נדלקת, הוא הגיע לדירתי בשעה שקבענו עם כל הציוד המשוכלל שלו ומיד החל בפתרון התקלה, פירק את הטלוויזיה ותוך דקות אחדות מצא כי ספק הכוח שרוף וצריך להחליפו, למזלי לא היה צורך לקחת את הטלוויזיה למעבדה ולחכות מספר ימים, באותו רגע אמנון פירק את הספק התקול והחליפו בחדש והטלוויזיה נדלקה ועובדת כראוי. אני מודה לו על השירות המהיר, האדיבות והמקצועיות. אין ספק כי אפנה אליו תמיד במידת הצורך.
יקיר.

, דצמבר 2018

התקשרתי לאמנון מ"מעבדת אור" לצורך התקנת טלוויזיה על הקיר, שוחחתי עם מספר טכנאים לקבלת הצעת מחיר ולבסוף בחרתי בו מכיוון שהמחיר שגבה היה הוגן במיוחד. הוא הגיע ביום שקבענו ומיד ניגש להתקין את הטלוויזיה, מדד את המיקום לתלייה עם פלס, קדח בקיר את התושבת ולאחר מכן התקין את הטלוויזיה. אמנון מקצועי בעבודתו, את האבק שהצטבר ברצפה מהקדיחה ניקה והשאיר מקום מבריק, בנוסף נתן הסבר על תפעול הטלוויזיה ולא גבה על כך תשלום. ממליצה עליו בחום!
תמר, כפר סבא.

, יוני 2018

אמנון היה פשוט 10, פניתי אליו לצורך תיקון טלוויזיית LCD שלא הצלחתי להדליק אותה, ומדי פעם גם אם היא הייתה נדלקת לא הצלחתי לכבות אותה. אמנון הגיע כפי שסיכמנו עם כל הציוד המקצועי שלו, פתח את הטלוויזיה ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. הוא ביצע תיקון של החלק הנדרש ולשמחתי הבעיה נפתרה. גם המחיר היה הוגן ואני כמובן ממליץ עליו!
דוד.

, יוני 2018

אמנון מ"מעבדת אור" טכנאי מקצועי ואיכותי, כשהגיע הוא עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במהירות ובמחיר הוגן ואני כמובן ממליץ! מדובר בתיקון טלוויזיה שלאחרונה עשתה בעיות בעת ההפעלה, נכנסתי לאתר שלכם "טוב תודה", קראתי על אמנון המלצות חמות והחלטתי לפנות אליו. אמנון הגיע בדיוק בשעה שקבענו, לקח את הטלוויזיה למעבדה ולאחר בדיקה קצרה התקשר לעדכן אותי באיזו תקלה מדובר, המחיר שרצה עבור התיקון נשמע לי הוגן ואישרתי לו להמשיך בעבודה. כשהחזיר את הטלוויזיה הוא הראה לי שהכל עובד כמו שצריך ואני מרוצה! מומלץ!
דב.

, פברואר 2018

אל אמנון מ"מעבדת אור" פניתי לצורף פירוק טלוויזיה והתקנתה במיקום אחר, העבודה היתה מקצועית ביותר ואני שמח להמליץ עליו. הוא עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע את פירוק הטלוויזיה בזהירות ובמיומנות. לאחר-מכן ביצע את התקנת הטלוויזיה במיקום החדש, הכל יושב בול במקום, חזק ויציב ונראה נפלא! שירות נפלא ומקצועי כזה לא קיבלתי כבר הרבה זמן! גם המחיר שגבה היה הוגן ואני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר.
צביקה.

, פברואר 2018

על אמנון מחברת "מעבדת אור" אני ממליץ בחום! קיבלתי שירות נהדר ומקצועי ואני מאוד מרוצה. הגעתי אליו לראשונה לפני בערך שנה דרך האתר שלכם, הסברתי לו שמדובר בתקלה בטלוויזיה שאני לא מצליח להבין מה מקורה וביקשתי שיגיע בהקדם. אמנון נאות להגיע עוד באותו יום, ביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה ותוך זמן קצר עלה על התקלה. הוא ביצע תיקון ובסיום הראה לי שהכל עובד כשורה. מאז המלצתי עליו לעוד מס' אנשים ולא שמעתי אפילו חצי תלונה! מומלץ ללא ספק.
אסי, כפר-סבא.

, אוקטובר 2017

על אמנון טכנאי הטלוויזיות יש לי רק מילים טובות, מדובר בבחור חביב ומקצועי, אחראי והוגן ואני שמח להמליץ עליו אצלכם באתר. יצרתי קשר עם אמנון, הסברתי שמדובר בתיקון טלוויזיה ושאני צריך שיבדוק מה בדיוק הבעיה, הוא נתן לי הצעת מחיר הוגנת וקבענו מועד להגעתו. אמנון הגיע בשעה שקבענו עם כל הציוד הנדרש, ביצע בדיקה יסודית לטלוויזיה ועלה על מקור התקלה בלי שום בעיה. התיקון בוצע במקצועיות רבה והטלוויזיה חזרה לפעול כשורה תוך זמן קצר. שירות מקצועי מאוד! מומלץ ללא ספק!
יעקב, קדימה.

, אוקטובר 2017

את אמנון מ"מעבדת אור" הזמנתי לצורך תיקון טלוויזיה, הייתי מרוצה מהשירות ואני ממליץ עליו בחום! אמנון עמד בכל מה שהבטיח לי - מילה שלו זאת מילה וניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות! הוא הגיע בזמן, ביצע בדיקה מקיפה לטלוויזיה ותוך זמן קצר הצליח לעלות על מקור הבעיה. הוא ביצע את התיקון הנדרש ולא הלך לפני שוידא שהטלוויזיה עובדת כמו שצריך. השירות טוב והמחיר הוגן - מומלץ!
יניב, קדימה.

, אוקטובר 2016

הייתה לי בעיה עם הטלוויזיה שלקח לה הרבה זמן להידלק (חצי שעה בערך) והזמנתי את אמנון מ"מעבדת אור" שיעזור לי. אמנון הגיע והחל לבדוק את הטלוויזיה וקבע שצריך להחליף לה חלק מסוים. אני באמת חייב לציין לשבח את הניסיון שלו לעזור לי. אמנון יצר קשר עם החברה שמייבאת את הטלוויזיה לארץ וביקש מהם שיעזרו לו עם חלקים, הם סירבו ונוצרה סיטואציה שלאמנון לא הייתה דרך לעזור. בסופו של דבר הוא הציע לי לבדוק אם עדיין יש לי אחריות על הטלוויזיה ובמידה וכן שאנסה להפעיל את האחריות ואז החברה תצטרך לתקן וזה באמת מה שקרה בסוף. אז עם כל הרצון אמנון לא תיקן לי אותה באופן ישיר אלא בדרך עקיפה, ומבחינתי הרבה זה בזכות אמנון. אני מאוד ממליץ עליו. האמינות, יושרה, הידע בתחום והרצון לעזור מאוד בולטים בתכונות של אמנון ומייחדים אותו.
יריב, צורן.

, ספטמבר 2016

הזמנתי את אמנון מ"ממעבדת אור" להתקנת פלזמה על הקיר לאחר שקראתי המלצות באתר. בגדול השירות היה בסדר. אמנון איחר קצת מהשעה שקבענו והיינו צריכים לחכות לעוד עובד שלו שיגיע. ההתקנה בוצעה ברמה טובה. המחיר נראה לי קצת יקר. בעתיד אני כן אשתמש בשירותיו לתקלות או התקנות.
רוני, כפר סבא.

, אוגוסט 2016

אמנון טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליץ! מדובר בתיקון טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם התמונה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה. אמנון הגיע בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה. שירות עשר.
חיים.

, אוגוסט 2016

אמנון "מעבדת אור" טכנאי עם ניסיון, מקצועי, רואים שהוא יודע את העבודה, נותן הסבר על כל דבר ועניין, הוא תיקן לנו שלט של טלוויזיה במחיר הוגן. ידע לזהות את התקלה במהירות, את השלט תיקן וכבר למחרת חזרתי להביא אותו מהמעבדה. מרוצה מאוד.
יחיאל.

, אוגוסט 2016

אמנון היה מאה אחוז, התקשרתי אליו לתיקון טלוויזיית LCD שלא הצלחנו להדליק אותה לעתים ולפעמים גם אם היא הייתה נדלקת לא הצלחנו לכבות אותה. אמנון הגיע בשעה שסיכמנו עם ציוד מקצועי, פתח את הטלוויזיה איתר את התקלה, ביצע תיקון של החלק הנדרש. לשמחתי הבעיה נפתרה, לגבי המחיר אני לא יודע להגיד כי לא בדקתי עם אנשים אחרים, אבל נראה שהיה בסדר. מרוצה מהתיקון ובהחלט ממליץ.
משה.

, אפריל 2016

פניתי לאמנון "מעבדת אור" בעקבות תקלה בטלוויזיית פלאזמה, היו לי בעיות בהדלקה והיא כל הזמן קיצרה את החשמל. הגעתי לאמנון דרך האינטרנט, חיפשתי טכנאי טלוויזיות ודיי מהר הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על אמנון, התרשמתי לטובה, התקשרתי והזמנתי אותו להגיע לראות מה הבעיה.
אמנון הגיע אלי, הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בלוח בקרה, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. לאחר מכן קיבלתי טלפון, אמנון דיווח לי שאכן מדובר בלוח בקרה והוא מבצע את התיקון. נתתי את האישור שלי ובאמת תוך פחות מעשרים וארבע שעות הטלוויזיה הייתה מוכנה.
אמנון נתן שירות מצוין ואפילו החזיר את הטלוויזיה אלינו, ווידאנו שבאמת היא חזרה לפעול, הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, אמנון נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על החלפת לוח הבקרה - ממליצה בחום.
רותם.

, דצמבר 2015

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של אמנון מ"מעבדת אור", מדובר בטכנאי אמין, רציני ומקצועי - ממליצים בחום! פניתי לאמנון בעקבות תקלה בטלוויזיית הLCD שלנו, לא הצלחנו להדליק אותה וחיפשנו טכנאי אמין ומקצועי, בעלי קיבל המלצה מחבר על אמנון "מעבדת אור" בכפר סבא.
שוחחתי עם אמנון, תיארתי לו את הבעיה בטלפון, הוא מבחינתו אמר שכנראה מדובר בהחלפת ספק כוח, אמר לי מה טווח המחירים והזמין אותי להגיע למעבדה למסור את הטלוויזיה לתיקון. מבחינת הזמינות לעבודה, אמנון תיקן את הטלוויזיה עוד באותו היום, הוא החליף את הספק כוח, הראה לבעלי את החלק הישן, ואת החלק החדש שהוא שם במקום. אמנון פתר לנו את הבעיה במהירות לא מרח את הזמן והשאיר אחריו נקי ומסודר.
היינו מאוד מרוצים מהתיקון המקצועי והשירות האדיב. מבחינת המחיר, אמנון נתן הצעת מחיר באמת סבירה, בעלי טרח ועשה סקר שוק ובאמת המחיר היה ממוצע למה שהשוק מציע, מחיר הוגן ולא מופרז. אמנון הוכיח את עצמו כטכנאי אמין ומקצועי, נשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד ואנחנו בהחלט ממליצים עליו בחום.
מרים ויוסי.

, אוגוסט 2015

התרשמתי שאמנון טכנאי מקצועי ואמין, הוא היה בסדר גם מבחינת הזמנים וגם מבחינת המחיר, לכן אני בהחלט ממליץ עליו. יש לי טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם ההפעלה שלה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי לאמנון "מעבדת אור" לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות.
הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, אמנון קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר. אמנון הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת מחיר מדויקת. אמנון לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, הלכתי להביא אותה מהמעבדה ושילמתי לאמנון את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! אמנון הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
גבי.

, אוגוסט 2015

הייתי מאוד מרוצה מהשירות של אמנון, הוא עמד בזמנים, לקח מחיר ממש סביר - שירות מצוין מומלץ בחום לכל מי שמחפש טכנאי אמין ומקצועי.
שמעתי שאמנון מ"מעבדת אור" הוא אחד הטובים בתחום תיקון טלוויזיות, בטח באזור שלנו והיה לי ברור שאני אפנה אליו, התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה שלי לא נדלקת. אמנון קבע איתי שאגיע לשים אצלו במעבדה את הטלוויזיה, הבאתי למעבדה של אמנון את המסך שלי, חברה טובה בסך הכל, אבל המסך עשה כל הזמן בעיות בהדלקה, פעם נדלק פעם לא נדלק והגיע הזמן לתקן אותו. אמנון בדק את המסך והתברר שהלך שם אחד הקבלים, ויש צורך להחליף אותו.
הוא אמר לי מראש מה עלות התיקון, המחיר שלו היה הוגן לטעמי. אמנון החליף את "הקבל" והמסך באמת חזר לפעול. הייתי מאוד מרוצה מהשירות של אמנון, שמחתי שהוא הצליח לפתור את הבעיה ומה גם שזה לא עלה יותר מדי, אמנון דרש סכום הגיוני וסביר, ברור לי שלהבא אפנה אליו שוב במקרה הצורך.
משה שפירה.

, אוגוסט 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של טכנאי הטלוויזיות אמנון "מעבדת אור", הוא סיפק לנו שירות מהיר מקצועי ובמחיר הוגן - מומלץ! פניתי לאמנון בעקבות תקלה בספק הכוח של הטלוויזיה, מדובר בטלוויזיית פלאזמה. היו לי בעיות בהדלקה ובקיצור, המסך לא נדלק. הגעתי לאמנון "מעבדת אור" דרך הממלצות אצלכם באתר, נאמרו עליו רק דברים טובים. נסעתי אליו למעבדה כי הבנתי שמדובר באיש מקצועי מאוד שיודע לפתור כמעט כל בעיה.
נסעתי עם המסך למעבדה, הסברתי לאמנון במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים אם אכן בכך מדובר. לאחר מכן קיבלתי טלפון, אמנון דיווח לי שאכן מדובר בספק כוח והוא מבצע את התיקון. נתתי את האישור שלי ובאמת תוך פחות מעשרים וארבע שעות הטלוויזיה הייתה מוכנה.
נסעתי להחזיר אותה, ווידאנו שבאמת היא חזרה לפעול, הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, אמ נוןנתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות לשנה.
איתן.

, ינואר 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של אמנון מ"מעבדת אור", מדובר בטכנאי אמין, רציני ומקצועי - ממליץ בחום!
פניתי לאמנון בעקבות תקלה בטלוויזיית הLCD שלנו, לא הצלחנו להדליק אותה וחיפשתי טכנאי דרך האתר שלכם, קראתי חוות דעת ממש טובות על אמנון וטלפנתי לקחת הצעת מחיר.
שוחחתי עם אמנון, תיארתי לו את הבעיה בטלפון, הוא מבחינתו אמר שכנראה מדובר בהחלפת ספק כוח, אמר לי מה טווח המחירים והזמין אותי להגיע למעבדה למסור את הטלוויזיה לתיקון.
מבחינת הזמינות לעבודה, אמנון תיקן את הטלוויזיה עוד באותו היום, הוא החליף את הספק כוח, הראה לי את החלק הישן, ואת החלק החדש שהוא שם במקום. אמנון פתר לי את הבעיה צ'יק צ'אק, לא נמרח עם הזמן והשאיר אחריו נקי ומסודר.
הייתי מאוד מרוצה מהמקצועיות שלו ויחסי האנוש הטובים שלו. מבחינת המחיר, אמנון נתן הצעת מחיר הוגנת ולא הפריז במחיר, פירט לי את עלות הספק ועלות העבודה. קיבלתי ממנו חשבונית ואחריות על התיקון.
יוסף.

, ינואר 2015

אם אני יכול לסכם את השירות שקיבלתי מאמנון "מעבדת אור", אני יכול לספר שקיבלתי שירות מקצועי, אבל היה משהו אחד שנראה לי קצת גרידי בנוגע למחיר, לא סכום גדול אבל אציין פה במה מדובר.
יש לי בבית טלוויזיית פלאזמה דיי יקרה שהיו לה בעיות בהדלקה וחיפשתי טכנאי טלוויזיה שייתן לי חוות דעת במה מדובר.
נכנסתי לאינטרנט והאתר שלכם עלה כאופציה, חיפשתי באמצעות האתר טכנאי וכך הגעתי לאמנון מ"מעבדת אור", שוחחנו בטלפון, הסברתי במה מדובר, אמנון ביקש שאגיע למסור את הטלוויזיה, הוא יערוך בדיקה ויעדכן אותי במה מדובר.
נסעתי למסור את הפלאזמה למעבדה ויום למחרת כבר קיבלתי טלפון מאמנון, הוא הסביר לי שלא ניתן לבצע תיקון ובעצם הטלוויזיה הלכה.
נסעתי לאסוף את הטלוויזיה, הודיעו לי שהמחיר על הבדיקה הוא 80 ש"ח, מחיר סביר לגמרי, אבל כשביקשתי מהם דו"ח בשביל חברת הביטוח לגבי פשר הבעיה ולמה לא ניתן לתקן אותה, הם משום מה דרשו על-כך 40 ש"ח וזה קצת צרם לי.
מעבר לכך השירות היה אמין ומקצועי.
דביר, צור יגאל.

, ינואר 2015

בגדול אני מרוצה מהשירות המקצועי של אמנון "מעבדת אור", הוא נתן לי ניתוח מקצועי של הבעיה וסיפק מידע מפורט בנוגע לבעיה.
ברשותי טלוויזיית LCD מחברה לא מוכרת שנקראת "CEA" בכל אופן לא חשבתי שהעניין יהווה בעיה והחלטתי לחפש טכנאי טלוויזיה שיראה אם ניתן לטפל בבעיה.
לאמנון הגעתי דרך האתר שלכם, שוחחנו ושאלתי מה הכתובת של המעבדה והגעתי להפקיד בידו את הטלוויזיה. פירטתי לאמנון מה הבעיה, הוא הסביר לי שיצטרך לפתוח את הטלוויזיה כדי לאבחן במדויק מה הבעיה ולדעתו זה קשור לספק הכוח של המסך.
השארתי את הטלוויזיה במעבדה וכעבור יממה קיבלתי טלפון מאמנון, הוא הסביר לי שלא ניתן לתקן את הטלוויזיה מאחר והחלק התקול קשור לתוכנה של לוח הפיקוד ובעצם לא ניתן להשיג את החלק הזה מהיצרן של הטלוויזיה פה בארץ.
המידע נשמע לי דיי אמין, אמנון אמר לי מה עלות הבדיקה וכבר אמרתי לו שישאיר את המסך אצלו כי אין לי למה להגיע לקחת אותה. אמנון לא גבה את המחיר על הבדיקה. השירות היה מקצועי.
הילה.

, יוני 2014

אני מאוד מרוצה מהשירות של אמנון, הוא פתר את הבעיה בזריזות ומקצועיות ולקח מחיר הוגן לפי המחירון המופיע אצלכם באתר.
הכל היה בסדר עם הטלוויזיה שלי (פלאזמה) עד שבוקר אחד הטלוויזיה לא נדלקה ובנוסף גם לא הייתה נורת חיווי (לא אדום לא ירוק...), ניסיתי לנתק את הטלוויזיה מהחשמל והיא עדיין לא נדלקה והבנתי שכנראה אצטרך טכנאי.
חיפשתי בעלי מקצוע באינטרנט והגעתי במקרה לאתר שלכם, הסתכלתי על טכנאים מאזור הרצליה והגעתי לדף העסק של אמנון מ"מעבדת אור", קראתי פידבקים חיוביים והתקשרתי לקבל הצעת מחיר.
אמנון דיבר איתי על אופציה מסוימת ונתן לי טווח מחירים אפשרי, סגרנו שעה והוא הגיע כמתוכנן. יש לציין ולשבח את אמנון שהיה מאוד נחמד ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, הוא נתן לי הצעת מחיר לגבי החלפת כרטיס המסך, ההצעה עמדה בסיכום שהיה בינינו בטלפון והפקדתי בידיו את המלאכה. אמנון דאג להביא כרטיס חדש, הוא ביצע את ההתקנה באופן מקצועי, השירות שלו היה מהיר ובאמת הטלוויזיה חזרה לפעולה - אני מרוצה.
משה, הרצליה.

, יוני 2014

רציתי להמליץ לטובה על אמנון הטכנאי "מעבדת אור". העזרה שהוא נתן לי, אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ אבל הוא היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת מרגישה צורך לתת עליו חוות דעת מפרגנת.
הטלוויזיה שלנו עשתה בעיות בהדלקה ככה סתם, כל פעם הדלקנו אותה והיא כבתה ללא התראה כעבור כמה שניות וככה מספר פעמים רצוף, והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר.
ראיתי המלצות טובות אצלכם באתר על הטכנאי אמנון והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי הערכה לגבי מה מדובר וקבענו שיגיע בשעה מסוימת.
אמנון הגיע כפי שסוכם, ערך בדיקה ולאחר עשרים דקות הודיע לי חגיגית שאין שום בעיה בטלוויזיה וכנראה שמדובר בבעיה בהוט.
אמנון היה מאוד מאוד ישר ואפילו לא הסכים לקחת עלות ביקור, אני לא מאמינה שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ אמיתי ובעצם מנסים לחסוך ללקוח את עלות הביקור - לא יאמן! אחרים מזמן היו דוחפים לי תיקון שלא לצורך! התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו על-כך שהוא התנהג איתי ביושר ואמרתי לו שאם הבעיה תחזור על עצמה אני אתקשר אליו שיגיע.
באמת לאחר שהלך, הרמתי טלפון להוט, הם בדקו במה מדובר והנציג אמר לי לשנות משהו בהגדרות ובאמת הבעיה נפתרה ועד היום לא חזרה על עצמה! אמנון צדק ויצא צדיק!
טלי, כפר סבא.

, יוני 2014

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מטכנאי הטלוויזיות - אמנון כהן "מעבדת אור", מדובר בבעל מקצוע משכמו ומעלה, ביצע תיקון באופן מקצועי ולקח מחיר סביר מאוד.
מדובר בטלוויזיית LCD שהייתה לה בעיה במסך ולא היה ניתן לצפות בה. חיפשתי בעל מקצוע בתחום והגעתי לאמנון דרך ההמלצות הרשומות אצלכם באתר, קראתי ביקורת חיובית והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר כללית.
אמנון היה אדיב, הסביר לי בטלפון שכנראה מדובר ברכיב במסך ונתן לי מראש טווח מחירים אפשרי, קבעתי עם אמנון לאותו היום והוא אכן הגיע בשעה שסיכמנו. אמנון הביא איתו ציוד מקצועי ואת הרכיב ששיער שבו מדובר, הוא ערך בדיקה אצלי בבית ולהפתעתי אמנון קלע בול לבעיה ועל המקום הוא ביצע את ההחלפה של אותו רכיב.
אמנון סגר את הטלוויזיה והראה לי שכעת הבעיה נפתרה. מבחינת המחיר הוא היה עשר ועמד במחיר הטלפוני. השירות שלו היה מהיר יעיל ומקצועי, הטלוויזיה עובדת מצוין ואני מודה על על הכל.
איציק, הרצליה.

, נובמבר 2013

השירות של אמנון היה נהדר ובטוח שאשתמש בשירותיו גם בעתיד! יש לנו טלוויזיית LCD ולפני כמה ימים ניסינו להדליק אותה והיא פשוט לא עבדה, כך סתם פתאום. כמובן שניסיתי לכבות ולהדליק אותה בשנית, אולי הבעיה תסתדר. בכל אופן זה לא הסתדר והרמתי טלפון לאמנון דרך האתר שלכם. סיפרתי לו מה הבעיה, הוא אמר שכנראה יספיק להגיע אלינו עוד היום, לראות במה מדובר ולפי זה ייתן הצעת מחיר. אמנון הגיע בדיוק בשעה שקבענו אתו, אפילו לא דקת איחור.
אמנון בדק את המסך, נתן הצעת מחיר שהייתה סבירה בהחלט ולקח את הטלוויזיה אליו למעבדה. תוך יום יומיים הטלוויזיה כבר הייתה מוכנה ואמנון הגיע אלי למסור לי את הטלוויזיה לאחר התיקון, בדקתי שאכן היא נדלקת ושילמתי לו את הסכום כפי שסוכם מראש.
קבלתי ממנו קבלה ואחריות על התיקון. השירות של אמנון היה נהדר ואני ממליצה עליו בחום!
לילך קליין.

, נובמבר 2013

יש לי בבית טלוויזיה פלזמה גדולה של חברה טובה ומוכרת. קניתי אותה לפני שנתיים בערך ובכל התקופה הטלוויזיה עבדה מצוין. פתאום מסיבה לא ברורה לא הייתה תמונה, היה חיבור לחשמל ולממיר אבל לא הייתה תמונה.
חיפשתי בעל מקצוע טוב שיתקן אותה בהקדם האפשרי, היה לי חבל על הפלזמה ולא רציתי להתייאש ממנה כל כך מהר, חשבתי שאני אשקיע קצת בתיקון שלה בתקווה שבאמת אפשר לתקן אותה.
התקשרתי לאמנון אחרי שקיבלתי את המספר שלו מחבר מהעבודה, תיארתי לו מה קרה ואמנון אמר שאני אביא את הפלזמה אליו למעבדה והוא ינסה לתקן אותה, אמנון לא נתן הצעת מחיר כי לא היה לו ברור מה הבעיה בדיוק.
נסעתי אליו למעבדה, השארתי אותה שם ואחרי כמה ימים אמנון התקשר למסור שהפלזמה תוקנה ועובדת פיקס, אני לא מבין מה בדיוק הוא עשה אבל אני מודה לו מאוד, הוא סידר אותה וגם לא במחיר יקר וחסך לי הרבה כסף.
מומלץ מאוד, יוסי מבת ים

, נובמבר 2013

אל אמנון מ"ממעבדת אור" הגעתי במטרה שיתקן לי טלוויזיה שלא עבדה. עשיתי חיפוש באינטרנט של בעלי מקצוע שמתקנים טלוויזיות והגעתי לאתר שלכם. באתר נחשפתי להמלצות הטובות שנרשמו על אמנון, קראתי אותן, והחלטתי להזמין אותו, כדי שיבוא וינסה לטפל לי בתקלה.
כששוחחנו בטלפון יעקב הסביר לי שהוא מגיע לבית הלקוח, בודק בכלליות את המכשיר ולאחר מכן נותן הצעת מחיר ולוקח אליו למעבדה את המכשיר לתיקון ובסיום העבודה מביא את המכשיר המתוקן עד לבית הלקוח. אמנון הגיע אלינו כבר באותו יום שיצרתי אתו קשר, בדק את הטלוויזיה ואמר לנו שמאחר ששומעים קול ללא תמונה כנראה מדובר בהחלפה של ספק הכוח ואם יהיה עניין אחר, הוא ירים אלינו טלפון לתת הצעת מחיר חדשה. המחיר שאמנון נקב על התיקון נשמע לנו סביר בהחלט והפקדנו את הטלוויזיה בידיו המסורות ומסרנו לידיו את הטלוויזיה.
אמנון עמד במילה שלו, הרים אלינו טלפון בסיום העבודה לתאם מועד הגעה ודיווח שהתקלה תוקנה. הוא הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו מסר לידינו את הטלוויזיה, ביקש שנחבר אותה לחשמל ונראה שאכן תיקן אותה. הייתי מאוד מאוד מאוד מרוצה מכל ההתנהלות שלו מולנו ואני בהחלט מתכוונת להזמין אותו בעתיד לכל תקלה או בעיה שתהיה... ממליצה עליו בחום רב!
שרה, רעננה.

, נובמבר 2013

אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות של אמנון "מעבדות אור", הוא פתר לי את הבעיה בזריזות ומקצועיות. בעיקרון הכל היה בסדר עם הטלוויזיה שלי פלזמה של טושיבה ואז פשוט באחד הימים כשניסיתי להדליק אותה לא ראיתי תמונה למרות שהיה סאונד. ניסיתי לנתק את הטלוויזיה מהחשמל והיא עדיין לא נדלקה.
נכנסתי לאתר שלכם בכדי לחפש טכנאי טלוויזיות מאזור כפר סבא, קראתי חוות דעת טובות על אמנון והזמנתי אותו אלי הביתה לראות מה הבעיה, אמנון היה נחמד נורא ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, נתן לי הצעת מחיר טובה, לקח את הטלוויזיה למעבדה שלו והחזיר לי אותה למחרת. אמנון התקין אותה בחזרה על הקיר והראה לי שיש תמונה וקול והטלוויזיה חזרה לעבוד פיקס!
אמנון היה מאוד מקצועי, סידר את סביבת העבודה אחרי שסיים והשאיר נקי. לקח את המחיר שסוכם ולא ניסה לגבות ממני כסף נוסף, כמו שבעלי מקצוע אחרים נוהגים לעשות ונתן שירות אמין זריז ומהיר.
להב, כפר סבא.

, פברואר 2013

בכל פעם שפניתי למעבדת אור תמיד נענו לקראתי בזריזות ובאדיבות, אמנון בחור כזה שנותן הרגשה שהוא תמיד לרשותך ואיפה שאפשר לעזור הוא יבוא, הרמה המקצועית שלו מאוד גבוהה ואין כמעט תקלה שהוא לא מסוגל להתמודד איתה, גם דברים שאף אחד אחר לא הצליח לסדר אמנון הצליח לתקן במהירות ובמחירים סבירים.
אמנון תיקן לי טייפ ישן מאוד עם ערך נוסטלגי עבורי, כמעט התייאשתי מהאפשרות לתקן אותו אחרי שבכל מקום דחו אותי, עד שהגעתי לאמנון שסידר את הטייפ והשיב אותו לחיים בתוך יומיים. מאז אני פונה לאמנון בכל מיני דברים דומים ותמיד יוצא עם אותה הרגשה טובה. לא מזמן הוא הגיע אליי לבית ובמקום הוא סידר טלוויזיה שהיתה לה בעיה עם החיבורים ובתוך כמה דקות הוא פתר את הבעיה לשביעות רצוני. אני ממליץ מאוד.

חיים, אלפי מנשה

, נובמבר 2012

זו פעם ראשונה שאני נעזרת בשירותי האתר טוב תודה ואחרי ניסיון כלכך מוצלח עם הבעל מקצוע הראשון שמצאנו כאן אשוב לכאן בהמשך בכל פעם שנצטרך איש מקצוע.
הייתה לנו בעיה בטלוויזיית LCD של חברת הייר, 42", הטלוויזיה "השתגעה" הייתה נדלקת ונכבית כל הזמן, ההמלצות שקראנו על אמנון הרשימו אותנו מאוד ואכן גילינו שהן היו נכונות אחת לאחת.
הוא הגיע עוד באותו ערב שבו קראנו לו, בן אדם כזה נחמד, לבבי, עושה רושם מאוד הגון וידידותי, הגיע ובדק את הטלוויזיה, פירק אותה מהזרוע שלה, לקח אותה למעבדה ולמחרת כבר החזיר אותה תקינה ועובדת בצורה מלאה. הוא לא הסתפק בהחזרת הטלוויזיה אלא החזיר אותה למקום, הרכיב אותה כמו שצריך להיכן שהיא הייתה מחוברת קודם לכן. אמנון הסביר שהייתה בעיה במעגל הפיקוד של הטלוויזיה שהצריכה תיקון חלק והחלפת חלק נוסף, המחיר שנגבה היה מאוד סביר והוגן לתיקון ובתוך טווח המחירים שאמנון נתן בהערכת המחיר הראשונית. אמנון נתן לנו חשבונית על התשלום ואנו נותרנו מאוד מרוצים מהשירות האדיב, המענה והטיפול המהיר והמחיר ההוגן. מומלץ

רינה, כפר סבא

, נובמבר 2012

אני לא נוהגת לענות על סקרים, לא כותבת תגובות ולא חוות דעת. אבל כשמדובר באמנון ממעבדת אור אני שמחה לספר עליו מכל הלב. אני לא יודעת אם יש מספיק כוכבים שאפשר להעניק לבן אדם הזה על היושר, ההגינות, המחירים והמקצועיות.
אני מתקנת אצלו במשך שנים מוצרי חשמל שונים ותמיד תמיד זוכה לסבלנות בלתי רגילה ויחס נהדר. הידיים שלו זה משהו לא ייאמן. לא מזמן הוא הקים לי לתחייה פאטיפון ישן שלא חשבתי שיש לו סיכוי. לאחרונה ממש קיבלתי במתנה מכשיר DVD שלא היה לי איך לחבר אותו לטלוויזיה הישנה בבית, התקשרתי לאמנון, הוא הגיע לקחת את הטלוויזיה, סידר חיבורים והחזיר אותה עם מתג קטן שהוא התקין בצד כך שאפילו אני שיש לי פוביה ממחשבים ומכשירים אלקטרוניים מסוגלת לתפעל את זה בהזזת כפתור.
האמינות, המקצועית והאישית שלו, אין לי מספיק מילים לתאר. איש נעים הליכות, אין דבר שהוא יסרב לו, תמיד הוא מצליח לפתור דברים, והמחירים שהוא לוקח הוגנים יותר מכל אחד אחר בתחום. הייתי שמה עליו את כל הכוכבים שרק אפשר.

אסתר, כפר סבא

, נובמבר 2012

העבודה הראשונה שאמנון ממעבדת אור ביצע עבורי מחזיקה מעמד כבר 15 שנה! טלוויזיה די ישנה שלא הפסיקה לייצר לנו בעיות לפני שהיא עברה תחת הידיים של אמנון. מאז שהוא סידר אותה, לפני חמש עשרה שנה, ועד היום, היא עובדת ברצף ובלי שום בעיה אחת! אמנם מדובר בטלוויזיה כלכך וותיקה אך עבורי היא בעלת ערך נוסטלגי וזיכרון נעים. המקרה הזה הוא פשוט דוגמה טובה לעבודה האיכותית והלא רגילה שאמנון עושה.
מאז בכל פעם שיש לנו תקלות מהסוג הזה כמובן שאנו פונים רק לאמנון. לאורך כל השנים הידיים הנפלאות שלו הצילו לנו מכשירי חשמל שלא נראה היה שיש להם תקווה כלשהיא. רק לפני חודש הוא תיקן עבורנו מסך המשמש גם כמסך מחשב וגם כמסך טלוויזיה שהפסיק להידלק, עוד באותו היום שבו פנינו אליו הוא הספיק להגיע לאסוף את המסך, לתקן אותו, ולהחזיר אותו תקין ועובד כמו שצריך. את עבודתו המקצועית, הנדירה באיכות שלה, אמנון עושה תמורת מחירים מאוד נורמליים שהופכים את התיקון למוצרי החשמל שהתקלקלו אצלנו לעניין פשוט ומשתלם מאוד. אני ממליצה בחום לכל מי שעוד לו נתקל ביכולות הלא רגילות של אמנון. הוא סופרמן אמיתי בתחום הזה, אין תקלה שהוא לא יידע לפתור בפתרון הטוב ביותר.

שלי, רעננה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

תיקון כל סוגי מכשירי החשמל כדוגמת: טלוויזיות, מגברים ומכשירים רפואיים, מערכות סטראו, שלטים מכל הסוגים ועוד בצורה יסודית ואיכותית. אנו בעלי ותק של 25 שנות מוניטין שהשאירו אחריהן אלפי לקוחות מרוצים במחירים מעולים! השירות אמין, מקצועי כולל אחריות.

מעבדת אור

מעבדת אור

אמנון כהן


9.4

073-2721479
 

מעבדת אור

אמנון כהן

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721479 חייג