טכנאי טלוויזיה צדיק

תחומי פעילות
 • תיקון טלוויזיות
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

1 חוות דעת

9.4 1 חוות דעת
9.4

1 חוות דעת

050-5436137

כרטיס עסק זה של טכנאי טלוויזיה צדיק אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון טלוויזיות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

איזור פעילות

שאול

אזור המרכז, אזור השרון

תאור העסק

יצאתי צדיק בתכנית של חיים הכט תיקון טלויזיות מכל הסוגים בבית הלקוח התקנת מערכות קולנוע ביתי + הדרכות

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 1 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על טכנאי טלוויזיה צדיק נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

דצמבר 2012

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

טכנאי מעולה! הגעתי אליו במקרה בחיפוש באינטרנט אחרי שהטלוויזיה אצלנו (LCD עם מסך ארבעים ושניים אינץ'') התקלקלה. ראיתי שהוא יצא צדיק בטלוויזיה ואמרתי ננסה. התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה נכבית ונדלקת כל הזמן והוא קבע איתי שעוד באותו יום הוא יבוא לאסוף את הטלוויזיה למעבדה לתיקון.
שאול הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, היה אדיב מאוד ונעים שיחה, הוא פירק את הטלוויזיה מהמקום שלה ולקח אותה למעבדה. הוא הבטיח שעד ארבעה ימים לכל המאוחר הטלוויזיה תחזור. כעבור יומיים הוא התקשר להודיע שהטלווזיה מוכנה. הוא הסביר לי שהייתה בעיה בספק כוח ובלוח הכפתורים שאותם הוא החליף. קבענו שעה והוא החזיר את הטלווזיה, התקין אותה במקום ונתן אחריות לשנה על העבודה.
אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות, הזריזות והשירות הנעים. מאז התיקון הטלוויזיה עובדת כמו שצריך והמחיר שנגבה בעבור התיקון היה אטרקטיבי בהחלט.

יוסי, צור

שירות: תיקון טלוויזיה 42"