כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

רם שרות אמין ומקצועי

9.4
רם נאור
תיקון מקררים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: שלונסקי 21 תל-אביב, תל-אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2013

הייתה לי בעיה במקרר, הוא עבד אבל לא קירר כמו שצריך. חיפשתי טכנאי מקררים שיבוא במהירות לסדר את הבעיה, כי לא רציתי שהדברים במקרר יתקלקלו. ראיתי פרסום עם המספר טלפון של רם ומיד התקשרתי. רם היה נחמד מאוד, הרגיע אותי ואמר שיבוא כמה שיותר זריז.
באמת אחרי זמן קצר הוא הגיע ובדק את המקרר, הוא היה מאוד ישר והגון ואמר לי ישר שזו לא בעיה חמורה והמקרר לא התקלקל חס וחלילה אלא רק נגמר הגז בבלון ושצריך למלא אותו בחזרה. רם מילא את הבלון בגז והמקרר חזר מידית לעבוד בכל הכוח. אחרי זה רם בדק שאין דליפה מהצינור שמוביל לבלון והתברר שלא הייתה דליפה והגז פשוט נגמר בבלון.
היית מאוד מרוצה מהשירות של רם, הוא היה מקצועי, ישר ואמין. הוא גם לא דרש יותר מדי, נתתי לו מה שמגיע וזהו, בלי הרבה בעיות. אני ממליצה עליו, הוא נתן אחלה של שירות ואם תהיה לי שוב בעיה אני אתקשר רק אליו. מומלץ!!!
אילנית מבני ברק

, נובמבר 2013

אני רוצה להמליץ על רם לכולכם! המקרר שלי הפסיק לעבוד לפתע, בלי סימנים מוקדמים. חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע ונכנסתי לאתר שלכם, שם מצאתי את רם, שאמר לי בטלפון שהוא צריך לראות במה מדובר ואחר כך לפי העניין נקבע מחיר.
רם הגיע אלינו בשעה שקבענו, בדק את המקרר והודיע שיש בעיה עם המנוע, הוא נסע להביא את החלק המתאים, הראה לי שהמנוע חדש מהקופסה, הוא החליף את המנוע לחלק חדש והמקרר חזר לעצמו. בנוסף אני רוצה לציין שרם נשאר כעשרים דקות לבדוק שהמקרר עובד כמו שצריך ואין בעיות נוספות. לסיכום הוא עלה על הבעיה במהירות והיה ישר והגון ושידר אמינות רבה. אני ממליצה עליו ומודה לו על היחס והשירות.
רוזה מתל-אביב.

, נובמבר 2013

יש לנו מקרר של אמקור בבית כבר הרבה שנים והייתה לנו בעיה שהוא קירר ללא הפסקה והקפיא לנו דברים. חיפשתי אצלכם באתר טכנאי מקררים וקראתי על רם המלצות טובות. התקשרתי אליו והסברתי לו את הבעיה, הוא אמר שהוא לא יכול לנקוב במחיר ושהוא צריך לבוא ולראות את המקרר ולפי התיקון שנדרש הוא יקבע את המחיר, קבעתי עם רם שיגיע עוד באותו היום.
רם הגיע די מהר וגם עלה על הבעיה מהר, הסתבר שהייתה בעיה עם התרמוסטט, הוא אמר לי שצריך להחליף אותו ואמר לי שזה יעלה כך וכך, זה נשמע לי מחיר סביר לחלוטין והסכמתי. הוא תיקן במהירות את המקרר והשאיר לי את התרמוסטט הישן. הייתי מאוד מרוצה מהשירות שלו, ממהירות ההגעה והעבודה ומהמחיר ההוגן. אני ממליץ עליו בשמחה.
אלכס, כפר-סבא.

, נובמבר 2013

כל מילה טובה שרשומה באתר על "רם שירות אמין ומקצועי" מגיעה לו בזכות!! רם הוא טכנאי מעולה, שנותן שירות מעולה. פניתי לרם, לאחר שגיליתי תקלה במזגן. המזגן אינו קירר והנחתי שהבעיה קשורה לגז. דיברתי עם רם בטלפון, ושאלתי אותו כמה הוא לוקח על מילוי גז. רם - אגב, היה בין המוזלים באתר, ולכן החלטתי להזמין אותו.
הוא הגיע מהר! כמו שחשבתי - באמת היה חסר גז, אבל רם עשה בדיקה כללית ואבחן שיש דליפה (של גז) באחד הצינורות וצריך למצוא אותה... רם חיפש וחיפש עד שמצא, ולבסוף סתם את החור ממנו מגיעה הדליפה.
רם לא היה כמו שאר בעלי המקצוע שיצא לי להכיר ולא לקח הרבה כסף, ובאמת פתר את הבעיה! אני מפעילה את המזגן - והוא לא יורד באיכות הקירור שלו אלא מקרר היום ממש כמו בהתחלה שקנינו אותו. מצטרף להמלצות וממליצה עליו בחום!
סיון, רמת גן.

, מאי 2012

המקרר שלי מסוג "אמנה" לא קירר. בעלי חיפש ברשת טכנאי והגיע לאתר טוב תודה, שם קראנו על רם המלצות טובות והחלטנו להזמינו.
כבר בשיחה רם שוחח איתנו בנועם, עם המון סבלנות והיה מאוד נחמד. הוא לא הסכים לקבוע מחיר מבלי לראות קודם במה מדובר. רם הגיע בשעה שקבענו ואף טרח להתקשר חצי שעה לפני כן. הוא הזיז את המקרר, פתח אותו ולאחר כל הבדיקות, הסביר לי כי מדובר בכרטיס הפיקוד שהיה מאוד ישן ולכן לא ביצע את תפקידו במערכת. רם הציג בפניי את עלות התיקון כולל החלפה של החלק ובאישורי, ניגש לרכבו, הביא כרטיס חדש וביצע את ההתקנה בחלק האחורי של המקרר, לאחר שהציג בפניי את החלק החדש בניילונים. רם גם הוסיף וניקה את הרדיאטור לשיפור עבודת המקרר ללא עלות נוספת. לאחר שסיים את התיקון הוא בדק שהמקרר תקין כעת ומוכן לשימוש יום יומי, לאחר מכן החזיר את המקרר למקומו וניקה אחריו.
לאחר ששילמתי את המחיר שסוכם ביננו, רם נתן לי חשבונית ונפרדנו כל אחד לדרכו. אני ממליצה בחום על רם- בגלל השירות המעולה, המקצועיות ואיכות העבודה שלו והיושר והאמינות.

אביבה מגני תקווה

, נובמבר 2011

רם הוא ללא ספק בעל מקצוע מעולה, השירות שקיבלתי ממנו היה מעבר למצופה.
הזמנתי אותו על מנת להחליף את המנוע של המקרר שבביתי,(מקרר מסוג שארפ) והוא עשה זאת על הצד הטוב ביותר.
אני לא רגילה לקבל יחס כה חם ונעים מבעלי מקצוע, ואילו רם הגיע עליי עם חיוך גדול ועם רצון לעזור.
המחיר שהוא גובה נמוך ביחס למחירים שבעלי מקצוע אחרים הציעו ובנוסף בתום התקנת המנוע החדש הוא העניק לי אחריות לשנה.
רם מאוד אמין ואחראי, לאחר שהוא סיים את עבודתו המשכתי לשמוע רעשים מוזרים מכיוון המקרר וללא כל ויכוח הוא הגיע ביום למחרת וביצע את עבודתו עד שפתר את הבעיה,
ושוב כל זאת עשה ברוח נעימה רגועה ומחויכת.
לאור הכרת תודה ולאור העבודה שחשוב לי שאנשים אחרים יהנו משירותו הטוב אני רושמת המלצה זאת וממליצה בחום על רם שירות אמין ומקצועי, כי שירות שכזה לא מקבלים במקום אחר.
תודה רבה על הכל!!!

עירית
מהרצליה

, נובמבר 2011

בעקבות המלצה שקיבלנו נכסנו לאתר "טוב תודה" וחיפשנו בעל מקצוע בתחום המקררים, זה היה יום שבת אך הבעיה הייתה דחופה מאחר והמקרר שלנו, מקרר של אלקטרה, הפסיק לעבוד.
פנינו לכמה בעלי מקצוע מהאתר והראשון שחזר אלינו היה רם מ"רם שרות אמין ומקצועי", חשבנו שבעל מקצוע יוכל להגיע רק ביום ראשון אך להפתעתנו הרבה רם הגיע כבר במוצאי השבת, תוך שעה מהרגע שדיברנו איתו.
מה היה מקור הבעיה איני יודע בדיוק, לכן הזמנתי את רם, אך אני יודע כי רם פתח את המקרר וניסה לאתר את מקורה, הבעיה הייתה קשורה לחשמל ולמאוורר של המקרר, רם כמובן הצליח לאתר את התקלה ולתקנה, כמו כן רם תיקן את הגומייה שעל דלת המקרר ע"מ שהדלת תיסגר כראוי והקור יישאר במקרר והיום המקרר מקרר נהדר.
רם הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע את העבודה בזריזות ובנחישות, עבד בצורה יפה ונקייה.
רם גבה מחיר סביר, והשאיר לנו מגנט שנוכל ליצור קשר במידה ותעלה בעיה בעתיד. היום המגנט משמש אותנו כדי להמליץ על רם לכל חבר שמבקש בעל מקצוע אמין ואיכותי :-)

תודה על השירות, ממליץ בחום
דן מרמת אביב

, אוקטובר 2011

כשמקבלים שירות איכותי ומקצועי, חשוב מאוד להפיץ זאת על מנת שכולם יזכו ליהנות משרות זה.
רם הציע את הצעת המחיר הטובה והזולה ביותר, סיפרתי לו בדיוק מה הבעיה והוא מיד נקב במחיר הכולל גם עבודה (900 ₪), אציין כי לאור בדיקה שערכתי בקרב מספר בעלי מקצוע מדובר במחיר מאוד זול ,בעוד שאחרים הציעו כ- 1200 ₪.
הבעיה הייתי החלפת המדחס של מקרר מסוג ,"אלקטרה", אני יודע כי מדובר בעבודה לא פשוטה אשר חייבת להיות מדויקת ולכן רם הקדיש לה כשלוש שעות. רם עבד בצורה מאוד יסודית ונקייה, דאג להראות לי כי מדובר במדחס חדש, מהקופסא ולא משומש.
רם היה כה נחמד ואדיב, והיה כייף לקבל ממנו שירות, בתום עבודתו הוא עשה לי הנחה של 50 שקלים והלך רק לאחר שראה כי אני שבע רצון. יום למחרת נזכרתי כי אני רוצה להחליף את הגומיות של המקרר היות והן חלשות ומעט ישנות, רם חסך לי מאות שקלים והסביר לי בטלפון כיצד לבצע זאת.
אין ספק שרם הינו אדם נעים וידידותי, מקצועי ושירותי, אשר שם דגש רב על שביעות רצונו של הלקוח. לכן אמליץ עליו לכל חבר שמחפש בעל מקצוע בתחום המקררים.
לשם השוואה אציין כי כמה שעות לפני שיחת הטלפון שלי עם רם היה אצלי בעל מקצוע אחר שדרש כ- 1,200 ₪, כשאמרתי לו כי איני מעוניין בשירותו הוא גבה 150 ₪ על ביקור הבית, לעומת זאת כששוחחתי עם רם הוא ציין כי הוא אינו גובה מחיר על ביקור הבית.
מי יתן ויהיו עוד הרבה אנשי מקצוע כמותו, שידגלו ביושר, שקיפות ושירות מקצועי.

בברכה,
אורי מבתים.

, דצמבר 2010

רם נתן לי שירות מצויין. בשיחת הטלפון קצת חששתי - המחיר שלו היה יותר זול ב 600ש"ח מכל שאר הטכנאים. היה צורך להחליף את המנוע-מדחס, ואכן הוא הגיע עם מדחס חדש, הטוב ביותר שקיים בשוק. ניקה את המערכת, החליף אותו, מילא גז, ועשה עבודה יסודית. תיקן עוד מספר דברים במקרר, ללא תוספת תשלום. והשאיר את המקום מסודר ונקי. האיש אמין, מקסים, נחמד ומהימן, מקצועי ביותר, ומומלץ. אין ספק שמהיום אמליץ עליו לכל אחד הצריך תיקון. בנוסף נתן לנו אחריות של שנה על התיקון. 850 ש"ח להחלפת מדחס - אין ספק שזוהי מציאת השנה - הייתי בוחר אותו לטכנאי העשור!!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תאור העסק

גילית בעיה במקרר ? המומחה יפתור לך אותה,באחריות ! השירות האמין ביותר.20 שנות ניסיון,לכל סוגי המקררים הביתיים. הביקור והבדיקה בחינם*

רם שרות אמין ומקצועי

רם שרות אמין ומקצועי

רם נאור


9.4

054-4566991
 

רם שרות אמין ומקצועי

רם נאור

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-4566991 חייג