כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

איכות השירות

9.4
איציק אילוז
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מייבש כביסה, תיקון תנורים
אזור השרון
כתובת העסק: שבטי ישראל 9, נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

13 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מהשירות של איציק, הוא נתן לנו שירות ברמה גבוהה!! כל הכבוד!! המקרר שלנו הפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי שיגיע עוד באותו היום לבצע את התיקון לפני שהמצרכים יתקלקלו. הגעתי לאיציק דרך האתר שלכם, בחרתי בו בגלל ההמלצות הטובות, הוא היה מקצועי וענייני מהרגע הראשון ששוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים מראש.
איציק הגיע בזמן שקבענו ופעל במקצועיות רבה. הוא בדק את המקרר ואיתר מיד את התקלה שהייתה ביחידה הפנימית. התרמוסטט הישן פשוט לא עבד ובלי לבזבז את הזמן, החליף את החלק הישן בתרמוסטט חדש שהיה איתו בהישג יד, הוא הציג לי את התרמוסטט החדש באריזה והסביר בכל שלב מה בדיוק הוא עושה.
לאחר שהתקין את התרמוסטט החדש ערך בדיקה כללית נוספת למקרר לוודא שאין בעיות נוספות, ובדק שהמקרר שב לקרר. עם סיום העבודה איציק טרח לנקות ולסדר אחריו והשאיר לי חשבונית. איציק עשה עבודה נהדרת במיומנות וגבה באמת מחיר הוגן! ממליץ בחום.
איגור.

, אפריל 2016

המקרר שלנו התחיל לעשות בעיות בקירור וחיפשתי באינטרנט איש מקצוע שיטפל בבעיה בדחיפות. פניתי לכמה בעלי מקצוע ומכולם איציק אילוז היה זמין להגיע הכי מהר שאפשר. הוא הודיע לי שיגיע בתוך כמה שעות ובסוף אפילו הקדים. הוא אמר לי את עלות הביקור בטלפון והערכה כללית של המחיר לתיקון או החלפת חלקים שיידרשו.
איציק הגיע ומצא שהבעיה היא בגוף החימום של המקרר, הוא החליף גוף חימום חדש וחיכה לראות אם המקרר עובד טוב ואכן הבעיה נפתרה והמקרר שב לפעול בצורה תקינה. בסיום הוא גם טרח לעשות ניקיון וסדר ולהחזיר כל דבר למקומו. הייתי מאוד מרוצה הן מהיחס הנעים והסבלני והן מהמקצועיות והענייניות שבה הוא פעל.
מבחינת המחיר הוא לקח על התיקון סכום סביר ולא מופרז - לא ניסה לדפוק אותי במחיר ומניסיוני נדירים בעלי מקצוע כאלה, איציק עמד במילה שלו, זמן אצלו זה זמן שגם זה מדד מאוד חשוב עבורי והשירות יוצא מהכלל. אני ממליצה בחום.
רעות.

, נובמבר 2015

איציק היה נהדר, עלה על הבעיות מהר וביצע את התיקונים עוד באותו היום! מדובר בתיקונים של מקרר, חיפשתי טכנאי מקצועי שמתמחה גם בקירור שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה.
חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים וכך הגעתי לאיציק "איכות השירות". שוחחתי איתו בטלפון ולקחתי הצעת מחיר, איציק ידע לכוון לבעיה ולתת טווח מחיר הגיוני, הוא מצא חן בעיניי והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, איציק היה פנוי והגיע אלי באותו היום בשעה שסיכמנו. הוא ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר את הבעיה במקרר, נתן לי הצעת מחיר מדויקת שעמדה בטווח המחירים הנאמר לי מראש ונתתי לו להמשיך בעבודה.
איציק נסע להביא את חלק החילוף המסוים, הוא התקין את החלק החדש במהירות ובמקצועיות ותיקן את הבעיה במקרר. בסיום ההתקנה, הוא נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הכל חזר לפעולה הוא גבה ממני את המחיר שסוכם. עד עכשיו המקרר עובד מצוין ונראה שהבעיות מאחורינו. הייתי מרוצה מהשירות שלו ואני בהחלט ממליץ עליו!
משפחת גיל.

, נובמבר 2015

איציק היה מקצועי, טיפל בתקלה בהצלחה והיה קשוב לצריכים שלנו וסיפק את התיקון בזמן מהיר! מדובר בתיקון מקרר שהתקלקל לגמרי, חיפשתי בדחיפות טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי טכנאי מומלץ, לשמחתי נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות על מספר טכנאים ומבין כולם בחרתי להזמין את איציק "איכות השירות" שהיה זמין להגיע עוד באותו היום.
איציק הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המקרר ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר והראה לי שמדובר במנוע שנשרף, המידע שלו היה אמין מאוד, הוא הבטיח לספק את המנוע עד למחרת בבוקר וכך היה. איציק חזר בבוקר, הרכיב את המנוע החדש והמקרר חזר לפעולה. לגבי המחיר, אומנם נתתי את האישור שלי אבל לטעמי וממה שבדקתי המחיר היה יקר יותר. בכל אופן השירות עצמו היה באמת בסדר, איציק השתדל לבצע את התיקן כמה שיותר מהר ובאמת עמד במילה שלו.
יוסי.

, נובמבר 2015

היינו מאוד מרוצים מהשירות המקצועי של איציק, הוא הגיע אלינו תיק תק, גילה את הבעיה תוך דקות ספורות, ביצע תיקון מקצועי. לקח מחיר הוגן על השירות. לא היה יקר! ואין סיבה שלא איעזר בשירות שלו גם בעתיד! מדובר בתיקון מכונת כביסה שהפסיקה לעבוד וחיפשתי טכנאי מקצועי שיגיע לראות במה מדובר.
לאיציק "איכות השירות" הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי בהמלצות הרשומות עליו אצלכם באתר, התרשמתי שמדובר בטכנאי מקצועי והתקשרתי להזמין אותו לראות במה מדובר. איציק הגיע אלינו עוד באותו היום בשעה שנקבעה וניגש ישר לעבודה, הוא פתח את המכונה ואיתר את התקלה תוך דקות ספורות, הוא הסביר לי שמדובר בתיקון של חלק הקשור למנוע, הוא ציין בפני את עלות הרכיב והתיקון, המחיר היה הוגן ונתתי לו אישור ללכת להביא את החלק, איציק חזר אלינו עוד באותו היום עם החלק והוא ביצע את התיקון לשביעות רצוננו.
המכונה שבה לפעול ואני יכול לספר שמעבר למקצועיות של איציק, הוא היה מאוד אדיב ומנומס ואנחנו נשמח להיעזר בו שוב בעתיד!
ערן.

, אפריל 2015

אני מאוד מרוצה מהשירות המקצועי של איציק "איכות השירות", מדובר במקצוען שגם לוקח מחירים הוגנים - מומלץ בחום!
לפני מספר ימים המכונה (מכונת כביסה) הפסיקה לעבוד בשלב הסחיטה והיה ברור שיש בעיה במשאבה, חיפשתי בעלי-מקצוע בתחום ולקחתי הצעות מחיר על החלפה למשאבה חדשה. בעלי מקצוע ששוחחתי עמם נקבו מחירים גבוהים שהגיעו לעלות של 30% מעלות מכונה חדשה עבור החלפת משאבה.
נכנסתי גם אליכם לאתר וניסיתי לאתר מישהו בעל-המלצות חיוביות ו"באיכות השירות" קיבלתי מחיר הוגן. שוחחתי עם איציק שנקב במחיר הנמוך מבין כולם, קראתי עליו המלצות טובות והזמנתי אותו להגיע לבצע את החלפת המשאבה.
איציק הגיע עם המשאבה המתאימה לדגם המכונה שמסרתי לו מראש, הוא כמובן בדק את המשאבה ומצא שאכן המשאבה נדפקה משרשרת שנשאבה לתוכה. איציק ביצע את החלפת המשאבה, סגר את המכונה ובדק שהיא נכנסת למצב סחיטה.
נכון להיום כחודש לאחר התיקון המכונה עובדת בצורה תקינה.
תודה לכם ולאיציק!
צבי טיבר.

, ינואר 2015

איציק מ"איכות השירות" בחור נחמד מאד! עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, עשה רושם של אדם אמין ויותר חשוב מהכול - לקח על התיקון מחיר שפוי וסביר.
מכונת הכביסה שלנו לא הצליחה לנקז את המים, התקשרתי לכל מיני טכנאי שירות, וכולם מבלי להגיע נתנו לי בטלפון דיאגנוזה של משאבת מים שכנראה "הלכה". פניתי לכמה טכנאים, בכוונה כדי להשוות מחירים, ביניהם היה גם איציק שנתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! (זולה בסדר גודל של כמעט 200 שקלים!) כמובן שהזמנתי אותו להגיע.
איציק הגיע בשעה המדויקת שסוכמה עם החלק הדרוש - משאבת מים חדשה. הוא עשה תיקון מקצועי ויפה ועבד בצורה מסודרת ונקייה. איציק הראה לי את המשאבה המקולקלת, הסביר לי איך רואים שהיא לא תקינה, וגם מה ההבדל בינה לבין המשאבה החדשה.
מדובר באיש מקצוע אמין, עמד במחיר שסוכם וסידר את התקלה במהירות. אני בהחלט אזמין אותו גם בעתיד אם יהיה צורך.
ממליצה בחום - מרינה.

, ינואר 2015

איציק טכנאי מצוין, אני מאוד מרוצה ממנו וממליץ עליו בחום - אם אצטרך טכנאי מוצרי חשמל בעתיד, אפנה אליו בשמחה!
מדובר בתיקון מקרר של אמא שלי, שהתקלקל לגמרי, חיפשתי עבורה בדחיפות טכנאי שיגיע לראות במה מדובר. נכנסתי לאינטרנט וחיפשתי טכנאי מומלץ, לשמחתי נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות על מספר טכנאים ומבין כולם בחרתי להזמין את איציק שהיה רגיש לעניין ופינה עצמו מהכל.
איציק הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את המקרר ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר והראה לי שמדובר במנוע שנשרף, המידע שלו היה אמין מאוד, והמחיר שרצה על החלפת מנוע היה ממש הוגן לפי מה שבדקתי, סיכמנו שיבצע את התיקון.
איציק נסע להביא את המנוע שמתאים, הוא חזר במהירות, הרכיב את המנוע החדש והמקרר חזר לפעולה.
אמי הייתה מרוצה מאוד וגם אני - ממליצים בחום!
מאיר.

, ינואר 2015

לפני מספר שבועות, פניתי לאיציק - טכנאי שירות שרשום אצלכם באתר תחת השם "איכות השירות". הייתה לי בעיה במדיח כלים שהפסיק להוציא מים, ועבד על ריק. היות ואין לי ידע או הבנה כלשהי במדיחי כלים, וגם לא הכרתי שום טכנאי טוב, התחלתי לחפש באינטרנט אחר אחד כזה, וממש במקרה נפלתי על האתר שלכם "טוב תודה".
איציק היה מאד חביב בטלפון, הסברתי לו מה הבעיה. הוא אמר שהכי טוב שיראה את הבעיה במו עיניו ותאמנו זמן שיתאים לשנינו.
איציק הגיע בשעה שקבענו, הוא פתח את המדיח והגיע למסקנה שמשאבת המים היא זאת שעושה את הבעיות, ושצריך להחליף אותה.
לשמחתי איציק סיפק את המשאבה עוד באותו היום, כך שהוא החליף לי אותה ישר ופתר לי את הבעיה מיד.
איציק היה מאוד מאוד מקצועי, ואני מאמין שאזמין אותו אם אצטרך גם בעתיד.
ירון.

, דצמבר 2013

שלום וברכה!
שמי מוריס, ורציתי להמליץ על איציק, כי הוא נתן לנו חווית שירות מאוד אמינה והוגנת ואני לא חושב שזה פשוט למצוא בעלי-מקצוע כאלה בארץ.
להורים שלי יש מקרר ישן, שלאחרונה החל לעשות בעיות עד שהפסיק בכלל לקרר. הזמנו את איציק, שיגיע לראות במה מדובר. איציק הגיע אלינו באותו היום בשעה שקבענו, פתח את המקרר ובדק אותו ממש טוב. המסקנה שלו הייתה - שלא כדאי לנו לבצע את התיקון, הוא אמר שהעלות גדולה מדי ולא משתלמת ועדיף לנו לקנות כבר מקרר חדש.
איציק היה מאוד ישיר וכנה, לא ניסה למרוח אותנו, לא ניסה להוציא מאיתנו כסף על תיקון גדול, למרות שאני בטוח שהיו המון בעלי-מקצוע שלא היו נוהגים כמוהו וקופצים על המציאה! היינו מופתעים ממנו לטובה, הוא לקח רק את עלות הביקור ואנחנו ממליצים עליו מכל הלב.
מוריס.

, דצמבר 2013

המקרר שלנו מחברת "אמנה" התחיל לעשות בעיות בקירור וחיפשתי באינטרנט איש מקצוע שיטפל בבעיה בדחיפות. פניתי לכמה בעלי מקצוע ומכולם איציק אילוז היה זמין להגיע הכי מהר שאפשר. הוא הודיע שיגיע בתוך כמה שעות ובסוף אפילו הקדים. הוא אמר לי את עלות הביקור בטלפון והערכה כללית של המחיר לתיקון או החלפת חלקים שיידרשו.
איציק הגיע ומצא שהבעיה היא בגוף החימום של המקרר, הוא החליף גוף חימום חדש וחיכה לראות אם המקרר עובד טוב ואכן הבעיה נפתרה והמקרר שב לפעול בצורה תקינה. בסיום הוא גם טרח לעשות ניקיון וסדר ולהחזיר כל דבר למקומו. הייתי מאוד מרוצה הן מהיחס הנעים והסבלני והן מהמקצועיות והענייניות שבה הוא פעל.
מבחינת המחיר הוא לקח על התיקון סכום סביר ולא מופרז - לא ניסה לדפוק אותי במחיר ומניסיוני נדירים בעלי מקצוע כאלה, איציק עמד במילה שלו, זמן אצלו זה זמן שגם זה מדד מאוד חשוב עבורי והשירות יוצא מהכלל. אני ממליץ בחום.
דרור, כפר-טרומן.

, נובמבר 2013

החשמל אצלנו בבית התחיל כל פעם לקפוץ, לא הבנתי מה הסיבה. ניסיתי כל פעם לנתק מכשיר אחר עד שהתברר לי שהבעיה היא במקרר שכנראה מקצר ולכן הפיוז קופץ.
חשבתי להזמין טכנאי מקררים שיבדוק היטב את המקרר לפני שאני מחליט ללכת לקנות חדש, כי זו הוצאה גדולה מאוד. חבר שלנו נתן לי את המספר של איציק ודיברתי אתו בטלפון. איציק אמר לי שהוא יגיע לראות את המקרר וינסה לתקן אותו, לא קבענו מחיר מראש כי לא היה ברור לו אם בכלל יהיה אפשר לתקן את הבעיה. איציק הגיע אליי הביתה הכי מהר שאפשר ובדק את המקרר. לאחר בדיקה קצרה אמר לי שאפשר לתקן את המקרר והבעיה דיי פשוטה וקשורה לתרמוסטט, המחיר היה הוגן ולדעתי סביר בהחלט.
איציק החליף את התרמוסטט לחלק מתאים ועשה עבודה טובה וזריזה, היה מאוד מקצועי ורציני. התרשמתי ממנו לטובה!
ערן, כפר סבא.

, נובמבר 2013

שלום וברכה!
שמי אלי ואני רוצה להמליץ בחום על איציק מ"איכות השירות"!
הייתה לנו בעיה במקרר אמקור, הוא עבד אבל לא קירר כמו שצריך. חיפשתי טכנאי מקררים שיבוא במהירות לסדר את הבעיה, ראיתי באינטרנט פרסום עם מספר הטלפון של איציק ומיד התקשרתי. איציק אמר שיבוא כמה שיותר זריז ויראה במה מדובר.
איציק הגיע אלינו תוך זמן קצר ובדק את המקרר, הוא היה מאוד ישר והגון ואמר לי ישר שזו לא בעיה חמורה אלא רק נגמר הגז בבלון ושצריך למלא אותו בחזרה. תוך כדי מילוי הגז איציק שם לב שצינור של הגז קצת סדוק ועשה גם הלחמה של הצינור ולאחר מכן מילא את הבלון בגז והמקרר חזר מידית לעבוד בכל הכוח.
היית מאוד מרוצה מהשירות של איציק, הוא היה מקצועי, ישר ואמין. לקח ממני קצת מעבר בגלל ההלחמה, אבל כמובן שזה בתחום המקובל ולא הפריז במחיר. ממליץ עליו בחום!
אלי, רעננה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מייבש כביסה

ביקור טכנאי מייבש כביסה
תיקון מייבשי כביסה
החלפת חלקים במייבשי כביסה

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

תאור העסק

איכות השירות הינה חברה המתמחה במתן שירותי תיקונים לכל סוגי מכשירי החשמל הבייתים : •המקררים •המקפיאים •מכונות כביסה •מזגנים •מדיחי כלים •מייבשים •תנורים שרות מקצועי ואמין יחס חם לכל לקוח אנו משתמשים בחלקים מקוריים .ניתנת אחריות על כל החלפת חלק .שעות שירות גמישות לפי צרכי הלקוח. אספקת חלפים חדשים ומקוריים במחירים זולים. אחריות מקצועית על כל תיקון .מתן שירות תיקונים מהיר ומקצועי תוך שעתיים מרגע הקריאה .שרות אקספרס לתושבי קרית השרון.החלפת פילטר מים לכל סוגי המקררים

איכות השירות

איכות השירות

איציק אילוז


9.4

050-5450617
 

איכות השירות

איציק אילוז

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5450617 חייג