כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון מקררים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

קירור צביקה

9.4
צביקה מימון
תיקון מקררים
אזור המרכז
כתובת העסק: חיל האוויר 3, ראשון לציון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, מרץ 2014

לצביקה הגעתי דרך האתר, ההמלצות שקראתי עליו היו חיוביות וקבעתי איתו שיגיע לבדוק את המקרר שעשה לי בעיות בקירור.
קבעתי עם צביקה למחרת, הוא הגיע כמו שעון שוויצרי בדיוק כפי שסוכם, היה אדיב מאוד וניגש למלאכה. הוא איתר צ'יק צ'אק את מקור התקלות והסביר לי שהכול תקין חוץ מדלת המקרר שלא אטומה כמו שצריך ולכן הקור בורח ובנוסף יש צורך למלא את בלון הגז.
צביקה נתן לי במקום הצעת מחיר, המחיר היה נשמע לי ריאלי ולא מוגזם וסגרתי איתו את התיקון.
דבר ראשון צביקה טיפל בדלת, ביצע תיקון של איזשהו ציר תקול ולאחר מכן ניגש למלא את הגז החסר. בסיום התיקון, שילמתי לצביקה את המחיר שסוכם ונפרדנו לשלום. אני יכולה לספר, שמאז שצביקה היה אצלנו וטיפל בעניין, המקרר חזר לעבוד במלוא המרץ!!!
סה"כ קיבלתי שירות טוב, מקצועי ובמחיר הוגן - ממליצה בחום!
אורית.

, מרץ 2014

הייתה לי בעיה במקרר, הוא עבד כרגיל אבל שמתי לב שפעולת הקירור שלו נחלשה שלא כמו בעבר. חיפשתי טכנאי מקררים שיבוא במהירות לסדר את הבעיה, כי לא רציתי שהדברים במקרר יתקלקלו.
לצביקה הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם והרמתי אליו טלפון. צביקה היה נחמד מאוד, הרגיע אותי ואמר שיבוא כמה שיותר זריז. באמת אחרי זמן קצר הוא הגיע ובדק את המקרר, הוא היה מאוד ישר והגון ואמר לי ישר שזו לא בעיה חמורה והמקרר לא התקלקל חס וחלילה אלא רק נגמר הגז בבלון ושצריך למלא אותו בחזרה. צביקה נתן לי הצעת מחיר הוגנת ונתתי לו לבצע את המילוי. צביקה מילא את הבלון בגז והמקרר חזר מידית לעבוד בכל הכוח.
היית מאוד מרוצה מהשירות של צביקה, הוא היה מקצועי, ישר ואמין. הוא גם לא דרש יותר מדי, נתתי לו מה שמגיע וזהו, בלי הרבה בעיות. אני ממליצה עליו, הוא נתן אחלה של שירות ואם תהיה לי בעיית קירור בעתיד, אקרא לו בשנית.
יעל, פתח-תקווה.

, מרץ 2014

לפני כמה שבועות התחלתי לשים לב שהמקרר שלנו מקפיא את המוצרים גם בפריג'ידר והחלטתי להזמין טכנאי קירור ולראות במה מדובר.
נכנסתי לאתר שלכם ובדקתי בעלי-מקצוע באזור המרכז וראיתי כמה תוצאות, נכנסתי לקרוא קצת המלצות ולאחר מכן בחרתי להרים טלפון לצביקה שהיו עליו חוות דעת טובות. הסברתי לו מהי הבעיה וקבענו לאותו היום.
צביקה הגיע אלינו בשעה שנקבעה, בדק את המקרר ועלה על הבעיה במהירות, הוא הסביר לי שמדובר בבעיה בחיישן שאחראי על וויסות הטמפרטורה, ומכיוון שהחיישן פגום המקרר עובד בעצם בלי הפסקה, מה שגורם להקפאת המוצרים. ביקשתי ממנו לתת הצעת מחיר ולאחר שהבנתי שההוצאה בגדר הסביר, נתתי את האישור שלי לתיקון.
צביקה היה מאוד מקצועי, פירק את החיישן התקול וביצע את ההחלפה לחיישן חדש והמקרר חזר לעבוד בצורה תקינה, צביקה היה מאה אחוז מכל הבחינות ולקח בדיוק את המחיר שסוכם. קיבלתי שירות טוב, אמין והוגן, צביקה טכנאי ראוי!
מאיר לוי.

, מרץ 2014

צביקה בעל-מקצוע מקסים!
הגעתי אליו דרך האתר שלכם, לפניו הגיע אלי איש טכנאי קירור שגרם לי נזק - הייתה לי בעיה במקרר של חברת סמסונג, המקרר לא עבד טוב וכמו שאמרתי הזמנתי בהתחלה בעל מקצוע אחר שהחליף לי איזשהו חלק וגרם נזק תוך כדי עבודה ובנוסף לכך הבעיה לא נפתרה.
כשניסיתי להשיג את אותו בעל-מקצוע, הוא אפילו לא טרח לענות לי ולכן החלטתי להזמין את צביקה, שהיו עליו חוות דעת טובות.
שוחחתי עם צביקה, הסברתי לו מה העניין וקבענו ליום המחרת. צביקה הגיע אלי בדיוק בשעה שסיכמנו, הוא עשה בדיקה יסודית במקרר והציע להחליף את המאוורר, הצעת המחיר שלו הייתה סבירה ונתתי לו אישור לבצע את ההחלפה. צביקה עשה עבודה זריזה ויעילה ונתתי לו צ'ק על העבודה. כעבור כמה ימים, ראיתי שהבעיה חוזרת על עצמה והתקשרתי לצביקה, שבניגוד לבעל-המקצוע הקודם, הסכים להגיע ולקח אחריות על התיקון שלו. צביקה הגיע אלי, בדק שוב את המקרר ולאחר הבדיקה החוזרת, המליץ לי להחליף את המקרר והסביר לי שלא שווה לי לתקן אותו. צביקה היה מאוד מאוד ישר, הציע להחזיר לי את הצ'ק על המאוורר ולתת לו צ'ק חדש, רק על סכום הייעוץ וכך עשיתי.
אני שמחה שהפעם יצא לי להכיר טכנאי הוגן ולאור ההתנהלות האמינה של צביקה, אני ממליצה עליו בחום.
לין קילגור, פתח-תקווה.

, יוני 2012

מקרר "LG" עם נזילה של מים, פניתי ל"קירור צביקה, דרך האתר שלכם בעקבות ההמלצות הטובות. צביקה ציין בשיחה כמה יעלה כל הסיפור וקבענו מתי הוא יגיע.
צביקה הגיע בזמן שקבענו, עם כל הכלים ובהמשך התברר שגם עם חלקים הנחוצים לתיקון. הוא פתח את המקרר ופירק את תא ההקפאה, בדק מאיפה נובעת הנזילה עד שאיתר והסביר לי שמדובר בפילטר, הוא הסביר לי שאורך חיים של פילטר ממוצע הוא שנה ובנוסף צינור המים גם כבר ישן וזקוק להחלפה. באישורי כמובן, צביקה ביצע את ההחלפה של שני החלקים, תוך כדי שהוא מציג בפניי את החלק הבלאי ואת החלק החדש בניילונים, הוא ביצע ניקיון כללי "על הדרך" וכשסיים בדק יחד איתי שהמקרר תקין, מקרר ואין נזילה.
צביקה ניקה וסידר אחריו, הוא איש נעים הליכות עם תודעת שירות גבוהה ומקצועי בתחומו. צביקה גם איש ישר, המחיר לא השתנה וקיבלתי חשבונית ואחריות על העבודה ועל החלקים לשנתיים. אני ממליץ עליו, לפי ניסיוני הטוב בכל בעיה בתחום.

מיכאל מרמת גן.

, מאי 2012

המקרר אצל אימי בקריית אונו - אמקור XL - אגר קרח והפסיק לקרר בחלק התחתון שלו. חיפשתי טכנאים באתר זה והתרשמתי מההמלצות הכתובות על צביקה כך שהחלטתי לפנות אליו. בשיחת טלפון עמו ועל פי תיאורי הוא שיער מה התקלה, ציין אומדן מחיר ואף דייק בה בהשערתו. תוך זמן קצר, מעבר לסביר, הגיע עובד של צביקה, בשם לירן. בחור מקסים ושקט שעבד ביעילות (בלי כל המסביב), הפגין מקצועיות וגבה בדיוק את הסכום עליו סוכם מראש. אגב, התקלה נפתרה ע"י החלפת התרמוסטט, לירן הראה לי את החלק והסביר לי בדיוק מה הוא עושה ומה הבעיה. לירן לא עזב את בית אימי לפני שראה שהמקרר תקין ומקרר. כל הסיפור ארך בסך הכל חצי שעה שאחריה המקרר חזר לעצמו וסביבתו נראה פיקס, כאילו לא היה טכנאי. על החלק שהוחלף יש לי אחריות לשנתיים, על המקרר קיבלתי אחריות מקיפה על המקרר ולאחר יומיים שהמקרר קיצר צביקה שלח עובד נוסף שהגיע והחליף גוף חימום ללא תשלום נוסף.
עבור התשלום קיבלתי חשבונית. אכן, אמינות ושירות הן לא מילים גסות.ממליץ בחום על צביקה ועובדיו.

אבי, קרית אונו.

, אוקטובר 2011

כשהמקרר במטבח מתחיל להרעיש זה לא משהו שניתן להתעלם ממנו, וכבר באותו היום הבנו כי עלינו להזמין בעל מקצוע לתיקון המקרר.
באופן ראשוני פנינו לאינטרנט והזמנו בעל מקצוע, הגיע לבתינו בעל מקצוע קצת מבוגר הסתכל על המקרר ופשוט לא מצא את עצמו, לפני שהוא יצא, למזלנו, הוא נתן לנו טלפון של בעל מקצוע שלטענתו יאתר ויפתור בקלות את התקלה, וכך זכינו להכיר את צביקה מ"קירור צביקה".
לאחר שיצרנו קשר עם צביקה והסברנו לו כי המקרר עושה רעשים שלא ניתן להתעלם מהם (מקרר סמסונג דיגיטלי), צביקה הגיע יותר מהר ממה שציפיתי והחל לבדוק את המקרר, האמת שאת מהלך הבדיקה אני לא כ"כ יודעת הוא נעזר במכשירים ספציפיים שבעזרתם הבין כי יש להחליף כרטיס במקרר, ומסתבר כי הוא לא טעה כי מאז אנחנו לא שומעים את המקרר.
אם הייתה לי אפשרות להעניק לצביקה תואר, הייתי אומרת כי הוא דוקטור לתיקונים!!
צביקה הוא בעל מקצוע מעולה שעושה את עבודתו נאמנה, יודע בדיוק מה צריך לעשות וניגש ישר לעניין, אנחנו מאוד מרוצים ממנו, המלצתי עליו לכל החברים שביקשו ממני טכנאי למקרר ומעתה ואילך נזמין אך ורק אותו, כן ירבו בעלי מקצוע כמוהו :-)

תודה רבה,
בת שבע מברקת.

, אוקטובר 2011

אומרים שתמיד טוב לקבל חוות דעת נוספת ובמקרה שלי אני בהחלט מסכימה.
יש לי מקרר מסוג אמנה שיום אחד הפסיק לקרר, שהזמנתי את בעל המקצוע הראשון לביתי הוא אמר כי יש למלא גז במקרר, מס ימים לאחר מילוי הגז המקרר שוב לא קירר ושיצרנו איתו קשר הוא אמר שאין מה לעשות וצריך לזרוק את המקרר.
כשהבנתי שמדובר בהוצאה כ"כ גדולה החלטתי לקבל חוות דעת נוספת וכך הגעתי לצביקה "מ"קירור צביקה", חיפשנו באינטרנט בעל מקצוע בתחום המקררים והגענו לאתר "טוב תודה".
כבר בשיחה הראשונה צביקה נשמע לי אמין, ומעבר לזה שהוא לא דרש תשלום עבור ההגעה לבדיקה.
מאחר וצביקה הבין כי מדובר בבעיה דחופה, הוא הגיע עוד באותו היום אלי הביתה, לאחר בדיקה מעמיקה צביקה הבין כי מדובר בדליפת גז ואם נתקן את הדליפה המקרר יעבוד כראוי, ובאמת כך היה.
צביקה הגיע עם כל הציוד הנדרש, תיקן את הדליפה, והשאיר אחריו מקרר שעובד ממש כמו חדש ובנוסף אמר כי יש אחראיות לשנה על העבודה! רק לאחר איתור התקלה צביקה קבע את המחיר עבור התיקון שהיה בהחלט סביר.
אין מילים שיוכלו לתאר את צביקה, הן כבעל מקצוע והן כאדם הגון ואמין שיודע את עבודתו.
בפעם הבאה שאצטרך בעל מקצוע, רק את צביקה אזמין!

המון תודה,
גולדה מגני תקווה.

, יולי 2011

דבר אחד אני רוצה להגיד על צביקה מימון מ"קירור צביקה"... פשוט טכנאי מעולה! איש מנומס מאד, יסודי בעבודתו - כשתפגשו אותו תבינו לבד - שיש לכם כאן עסק עם אדם שהוא מקצוען אמיתי ולא עם סתם עוד איזה חאפר!
אני הגעתי אל צביקה (אחרי שהומלץ לי עליו) - לטפל בבעיה שקשורה למקרר שיש לי. המקרר הפסיק לעבוד (וגם הפסיק לקרר) והייתי צריכה טכנאי SOS, שיבוא ויציל לי אותו.
התקשרתי לצביקה, אמרתי לו מה הסימפטומים של הבעיה, והוא שאל אותי בטלפון כמה שאלות מנחות (כמו איזה מקרר יש לי, הדגם שלו וכו' וכו'). בהתאם לפרטים שאני נתתי לצביקה, ולידע המקצועי שלו - הוא נתן לי בטלפון כמה אופציות לתקלות אפשריות כולל מחירים. אחרי זה קבענו זמן שיהיה מתאים גם לי וגם לו - כדי שיוכל להגיע.
בערב - צביקה הגיע. אחרי שבדק את המקרר מכל הכיוונים והסתכל, הוא עלה על בעיה חשמלית שקשורה בחיווט. למזלי לא היה צורך בשום חלק להחליף ובשום תיקון רציני, כך שגם המחיר היה מאד זול.
יומיים אחרי זה - שמתי לב, שהמקרר אמנם עובד בסדר, אבל הפעם - משמיע רעשים שלא היו מקודם. קראתי שוב לצביקה (כי הנחתי שהבעיה קשורה בתיקון שעשה). צביקה הגיע, סידר עוד איזשהו חלק (שלדבריו "זז" - במהלך העבודה על המקרר), ולא גבה ממני על זאת כל תשלום נוסף.
עבר כבר שבוע וחצי, והמקרר, הודות לצביקה חזר לעצמו. בשורה התחתונה - אני מאד מרוצה!

, יולי 2011

אני ואשתי ממליצים ביותר על צביקה מימון! צביקה הוא טכנאי ברמה! קשוב, יעיל - מגיע כל פעם שאנחנו זקוקים לו.חשוב מהכל - הוא יודע לטפל כמעט בכל בעיה שצצה. גם אם הבעיה מורכבת או סבוכה - צביקה לא מתייאש ומרים ידיים. הוא לא עוזב את בית הלקוח - עד שהכל מסודר!
יצא לנו להזמין את צביקה כבר מספר פעמים לביתנו - בעיקר עבור תקלות שקשורות במקרר. אתמול - הוא הגיע אלינו כדי לטפל בבעיה שקשורה למערכת הקירור. הבעיה התחילה מהמקפיא שהפשיר לנו את כל המוצרים שהיו בתוכו (וחייב אותנו להוציא את כל מה שהיה בפנים - החוצה). יותר מאוחר באותו יום, שמנו כבר לב, שהבעיה מתפשטת לכיוון החלק של המקרר עצמו - וגם בו שמנו לב שמתחילים להפשיר מוצרים.
לא היה מצב, שאנחנו נשארים עם מקרר שלא עובד בשיא הקיץ... לפיכך - מיד התקשרנו לצביקה. צביקה הגיע תוך כמה שעות (קצת יותר מאוחר באותו יום). הוא מיד עלה על הבעיה, ומצא שהיא קשורה למאוורר. לדבריו של צביקה, המאוורר אינו עבד, אין מה שיקרר את המנוע, ולכן זה מה שגורם למערכת כולה להתחמם. צביקה פירק את חלק המאוורר הישן, ושם אחד חדש במקומו, שהיה לו איתו בהישג יד. שילמנו לו את מה שצריך.
היום בבוקר, שמנו כבר לב, שהמקרר (כולל המקפיא) חזרו לעצמם ועובדים כמו שצריך. ההוכחה שלנו לכך הייתה - קוביות קרח ששמנו במקפיא, ואכן הפכו לקרח... צביקה גם היה ממש נחמד. התקשר,יותר מאוחר באותו יום, כדי לוודא שאכן הכל בסדר. אמרנו לו שכן, וגם מסרנו לו המון תודה!
בשורה התחתונה - צביקה הוא טכנאי עשר! מאד מאד ממליצים עליו!

צביקה ותחיה,
מתל-אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תאור העסק

קירור צביקה~יצאתי צדיק בטלוויזיה .שירות מוסמך לתיקון מקררים ביתיים מתוצרת כל החברות אמנה, סמסונג, תדיראן, אמקור, שארפ, LG, פריג'ידר, ג'נרל אלקטריק ועוד... עשרות טיפים לתיקון המקרר ואיך להפעילו נכון באתר, שירות מהיר אמין ומקצועי ביקור ובדיקה חינם 24 שעות מגיע עם כל החלפים הדרושים לתיקון המקרר נותן אחריות שנתיים לכל תיקון טכנאי מוסמך למקררים דיגיטלים נופרוסט ומכנים 20 שנות ניסיון מבצע גם החלפת אטמים וכיון דלתות לכל המקררים מתן שירות: ימים א' - ו' בשעות 6:00 - 23:00 לא בשבת

קירור צביקה

קירור צביקה

צביקה מימון


9.4

052-2503354
 

קירור צביקה

צביקה מימון

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2503354 חייג