כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון טלוויזיות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אלקטריל

9.4
אייל שני
תיקון טלוויזיות
אזור המרכז, אזור השפלה
כתובת העסק: שד דב הוז 52, חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

7 חוות דעת מהימנות

, יוני 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מאייל, לפי דעתי הוא טכנאי טלוויזיות מספר 1 בארץ, אין אף אחד שמשתווה לו!
נעזרתי בשירותיו של אייל כבר מספר פעמים, ובכולם ללא יוצא מן הכלל הוא התנהג באמינות ביושרה, מדובר בבעל מקצוע רציני לא איזה נוכל, נותן שירות מעולה בהתאם לבעיה האמתית ולא ממציא סיפורים בכדי להוציא כספים מיותרים מלקוחות.
בפעם האחרונה שנעזרתי בשירותיו של אייל זה היה בקשר למסך טלוויזיה LCD, לא הייתה תמונה וכמובן שישר הרמתי טלפון והתקשרתי לאייל שיגיע לראות במה מדובר.
כמו תמיד אייל דייק והגיע בול בשעה שקבענו, הוא ערך בדיקה אצלי בבית והודיע לי שהפעם הוא יצטרך לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה מכיוון שמדובר בתיקון דיי מורכב של כרטיס המסך. אייל כמו תמיד יידע אותי מראש לגבי המחיר, המחיר כרגיל היה הוגן מאוד וסגרנו עניין.
אייל לקח אליו את הטלוויזיה, תיקן את כרטיס המסך והתקשר לתאם איתי מועד להחזיר את הטלוויזיה. הוא הגיע אלי, התקין לי את הטלוויזיה בחזרה על הקיר והראה לי שהבעיה נפתרה.
ההתנהלות של אייל ברמה מאוד גבוהה, שירות יצא מן הכלל ואני באמת חושב שלא תמצאו יותר טוב ממנו! ממליץ בחום ובאהבה!
שלומי.

, יוני 2014

אייל מחברת "אלקטריל" טכנאי מעולה! הגעתי אליו במקרה בחיפוש באינטרנט אחרי שטלוויזיית ה- LCD שלנו התקלקלה.
התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה בכלל לא נדלקת ואני לא מבין מה הסיבה לכך, הסברתי לו שאני רוצה לקבל הצעת מחיר לפני ולדעת אם זה בכלל שווה תיקון. אייל קבע איתי שעוד באותו יום הוא יבוא לאסוף את הטלוויזיה למעבדה ויבדוק במה מדובר.
אייל הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, היה אדיב מאוד ונעים שיחה, הוא פירק את הטלוויזיה מהמקום שלה ולקח אותה למעבדה. הוא הבטיח שיודיע לי במה מדובר ואם אסכים הוא יבצע את התיקון. כעבור זמן קצר הוא התקשר להודיע שהבעיה קשורה לספק הכוח שהתקלקל, הוא נתן לי הצעת מחיר שלפי מה שבדקתי באינטרנט נחשבת להוגנת ואישרתי לו להמשיך בתיקון.
קבענו שעה והוא החזיר את הטלוויזיה, התקין אותה במקום, הדלקנו אותה וכמובן הבעיה נפתרה, אייל נתן לנו אחריות על התיקון וגבה בדיוק את המחיר שסוכם. אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות, הזריזות והשירות הנעים וממליץ עליו בחום!
משה.

, מאי 2014

ברשותי טלוויזיית פלאזמה לא הכי חדשה אבל גם לא ישנה ובכל זאת התעוררו אצלה בעיות שקשורות לתמונה - יותר נכון לא ראו תמונה.
לא רציתי לוותר עליה והיה לי חבל לקנות מסך חדש בלי לערוך בדיקה כמו שצריך ולנסות לסדר אותה.
חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע בתחום, עלו לי כמה תוצאות, שוחחתי עם חלק מבעלי המקצוע, קיבלתי הערכות למהות התקלה והצעות מחיר בהתאם. הצעת המחיר של אייל הייתה הטובה ביותר וסגרתי איתו את העבודה. את הטלוויזיה הפקדתי ברשותו של אייל, שוחחנו פנים מול פנים והוא אמר שברגע שיידע בוודאות את מקור הבעיה הוא ירים לי טלפון וייתן לי את עלות התיקון במדויק.
יום למחרת אייל התקשר, הודיע שהבעיה קשורה לכרטיס המסך כמו שחשב מראש - הכרטיס נשרף והוא אמור להחליף אותו בכרטיס חדש. שאלתי אותו לגבי המחיר, הצעת המחיר שלו הייתה בסדר גמור, פחות או יותר כמו התעריפים שמופיעים באינטרנט ויצאנו לדרך.
ברגע שאייל סיים לעבוד על הטלוויזיה, הוא התקשר אלי והודיע לי שאני יכול לבוא לאסוף אותה בחזרה. הגעתי אליו למקום, הוא הראה לי שהתקלה תוקנה, קיבלתי ממנו אחריות וקבלה. השירות שלו היה מהיר אדיב ומקצועי ואם אצטרך בעתיד טכנאי טלוויזיות אחזור אליו.
שמעון.

, מאי 2014

אייל שני טכנאי מעולה! נעזרתי בשירותיו פעמיים והוא עשה את מלאכתו נאמנה!
בפעם הקודמת שהזמנתי אלי את אייל, זה היה לצורך תיקון מסך מחשב, חברה שלי המליצה עליו בחום ובעצתה הרמתי אליו טלפון והוא הגיע לסדר את התקלה. המענה מצידו היה מהיר יעיל ואיכותי. הוא איתר את התקלה במהירות ותיקן אותה במחיר הוגן בלי לספר סיפורים ובלי לתחמן - איש ישר מידות ובעל מקצוע נהדר!
בפעם השנייה שהזמנתי את אייל, היה מדובר בתקלה בטלוויזיה שלנו, הייתה לנו תקלה ממש מוזרה, כשהדלקנו את הטלוויזיה שמענו את הקול של הערוץ עליו לחצנו, אבל לא הייתה בכלל תמונה. כמובן שהשם של אייל ישר קפץ לי לראש והתקשרתי אליו לראות אם ניתן לסדר את העניין. אייל הסביר לי שכנראה מדובר בכרטיס במסך, אך עליו לבדוק את הטלוויזיה קודם. אייל קבע איתי יום ושעה והגיע לקחת את הטלוויזיה לבדיקה והתקשר לבשר לי שאכן מדובר בכרטיס המסך, שאלתי אותו לגבי עלויות, הוא נתן לי הצעת מחיר שכללה את עלות כרטיס המסך+זמן עבודה. בדקתי מחירים באינטרנט ובאמת המחיר שאייל הציע היה הוגן ועמד בממוצע של השוק. נתתי לו אישור לעבוד על הטלוויזיה, השירות שלו גם הפעם היה מהיר, תוך זמן קצר אייל הודיע לי שהטלוויזיה מוכנה וקיבלתי ממנו אחריות על התיקון לשנה - עד עכשיו הכל מצוין!
לאור הניסיון הטוב שלי עם אייל, אני ממליצה עליו לכל מי שמחפש טכנאי טוב שלוקח מחירים סבירים.
שרון, חיפה.

, מאי 2014

לפני מספר ימים, צצה בעיה בטלוויזיית הLCD שלנו, היא לא עבדה כמו שצריך וכמובן שחיפשתי טכנאי טלוויזיות אמין ואכן הגעתי אליו!
את ההמלצה על אייל, קיבלתי מחברה שלי שנעזרה בשירותיו והייתה מאוד מרוצה, לקחתי ממנה את המספר והתקשרתי אליו לקבל הצעת מחיר. יש לציין שהיום שבו הטלוויזיה הפסיקה לעבוד, היה יום חג ובכל זאת אייל נענה לבקשה שלי והגיע לקחת את הטלוויזיה אליו לבדיקה.
לגבי המחיר, אייל אמר לי שאין מה לדאוג ולפני כל תיקון שהוא מבצע הוא מתקשר ליידע את הלקוח מה עלות התיקון.
עוד באותו יום, קיבלתי מאייל טלפון, הוא יידע אותי שהבעיה קשורה ללוח הפיקוד, הוא אמר שזה כרוך בהחלפת רכיב מסוים וסגר איתי על המחיר של הרכיב כולל העבודה עצמה - המחיר היה הוגן מאוד ושמחתי שלא מדובר במחיר אסטרונומי.
סגרתי אם אייל שברגע שיסיים עם התיקון, שירים לי טלפון ומכיוון שמדובר ביום חג, אני בעצמי אגיע לקחת את הטלוויזיה ממנו. אייל עבד על הטלוויזיה במהירות, הרים לי טלפון כשסיים והגעתי אליו על-מנת לקחת את הטלוויזיה, אייל הראה לי שהטלוויזיה פועלת כמו שצריך ונתן לי את המילה שלו שהתקלה לא אמורה לחזור על עצמה, וגם אם משהו משתבש הוא פה באחריות.
השירות של אייל היה מעל ומעבר למה שציפיתי, אייל הגדיל ראש למעני וסידר את הטלוויזיה אפילו שהיה מדובר ביום חג - שירות יוצא מן הכלל, ממליצה מכל הלב.
דנה, חולון.

, מאי 2014

אייל טכנאי טלוויזיות מוסמך, אמין ומקצועי, נעזרתי בשירות שלו ואני בהחלט ממליץ עליו בחום!
עד לא מזמן, הכל היה בסדר עם הטלוויזיה שלנו עד שיום אחד המסך של הטלוויזיה נדפק ולא הצלחנו לראות תמונה. חשבתי שיש סיכוי שאצטרך לרכוש טלוויזיה חדשה, אבל בכל אופן החלטתי לפנות לשירותיו של טכנאי טלוויזיות ולראות אם ניתן לתקן, ואם כן האם זה בכלל משתלם להשקיע בתיקון, או שעדיף לקנות טלוויזיה חדשה.
לאייל הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו מה הבעיה, אייל הציע לבוא לקחת את הטלוויזיה ולערוך בדיקה יסודית אצלו במעבדה ולאחר מכן ייתן לי הערכת מחיר. קבענו יום ושעה, אייל הגיע כמתוכנן, פירק את המסך מהקיר ולקח אליו לבדיקה.
כעבור מספר שעות קיבלנו ממנו טלפון, אייל הסביר לנו שניתן לתקן את הטלוויזיה ונתן לנו הצעת מחיר משתלמת והחלטנו לתקן אותה.
אייל היה נחמד ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, מדובר בכרטיס מסך הLCD שלנו, ניתן להחליפו ולאחר מכן התמונה תחזור.
אייל ביצע את התיקון אצלו במעבדה, כשסיים תיאם איתנו זמן הגעה והחזיר לנו את הטלוויזיה "בריאה ושלמה". המחיר ששילמתי, היה הוגן כפי שנאמר לי בטלפון ואפילו קיבלתי ממנו אחריות לשנה על התיקון. נהניתי לקבל מאייל שירות, מדובר בבעל מקצוע ישר, בחור טוב, דובר אמת ובהחלט ניתן לסמוך עליו.
רונן, קרית-אתא.

, ינואר 2010

כבר בטלפון אייל זיהה את מקור הבעיה. בניגוד לאחרים, לא ניסה "למכור לי עוד בעיות" בטלויזה. אמין וזול!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

תאור העסק

אלקטריל הינה מעבדת אלקטרוניקה ותיקה המתמחה בשיווק ותיקון מוצרי אלקטרוניקה, תוך הקפדה על שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. *שעות פעילות: ימים א-ה בין השעות 8:00 - 20:00. שישי וערבי חג בין השעות 8:00 - 13:00. **לא עובד בשבתות וחגים**

אלקטריל

אלקטריל

אייל שני


9.4

052-2788539
 

אלקטריל

אייל שני

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2788539 חייג