כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג תיקון טלוויזיות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אסף שירותי אלקטרוניקה

9.4
אסף פילוסוף
תיקון טלוויזיות, חשמלאים
אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: חיים בן עטר 7, רמלה

  100%

הגעה בזמן

  99%

מקצועיות

  82%

מחיר הוגן

20 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2016

חיפשתי טכנאי טלויזיות והגעתי לאסף מחברת "אסף שירותי אלקטרוניקה". השארתי את הטלויזיה במעבדה שלו, ולא לקח הרבה זמן עד שאסף יצר איתי קשר לעדכן אותי מה הבעיה ומה תהיה עלות התיקון ולאחר שקיבל את הסכמתי הטלויזיה הייתה מתוקנת מהר. אסף מאוד אדיב וסבלני, משדר אמינות ויושרה. אני מאוד מרוצה מכל ההתנהלות וממליץ עליו.
יאיר, גדרה.

, אוגוסט 2016

נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי לאסף שירותי אלקטרוניקה לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות. הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, אסף קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
אסף הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. אסף לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה עם אחד הרכיבים בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, אסף תיאם איתי החזרה של הטלוויזיה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! אסף הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
רבקה.

, אוגוסט 2016

אסף היה מקצועי ואמין, ביצע תיקון באופן מקצועי ביותר, הופתעתי לטובה ואני בהחלט ממליצה בחום.
הייתה לי בעיה עם הטלוויזיה שריצדה וכל מספר דקות נעלמה התמונה וחזרה. הזמנתי אליי את אסף שהיה מאוד נחמד ואכפתי (הגיע אלינו בשעת ערב, מה שבדר"כ לא קורה עם בעלי מקצוע), סבלני, פתח את הטלוויזיה אצלי בבית, עבד שעה פלוס, ועשה הכל בכדי שלא אצטרך "לזרוק" את הטלוויזיה. שירות מקצועי יוצא מן הכלל. אסף היה אמין והגון ודרש סכום סביר, לא נסחף עם הקטע של המחיר, היה מאוד ישר ואמיתי. אני אישית ודאי אחזור אליו אם אצטרך, השירות שלו מומלץ מאוד.
אבישג.

, אוגוסט 2016

שירות עשר, אמינות אדיבות, לאורך כל התיקון הועברה אינפורמציה בכל רגע, דיווח מלא לפני החלפת חלק, אסף עדכן אותי מבחינת עלויות! היה עשר!
פניתי לאסף בעקבות תקלה בטלוויזיית LCD, היו לי בעיות בהדלקה, המסך לא נדלק וחיפשתי מענה ופתרון לבעיה. שוחחתי עם אסף בטלפון הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים, היה לי שווה לבצע את התיקון והזמנתי אותו להגיע לוודא שאכן מדובר בספק כוח. אסף פתח את הטלוויזיה ראה והראה לי שספק הכוח "הלך", ביצע את התיקון הנדרש, כמו שציפיתי הייתה הצלחה בתיקון והפתרון היה מוצלח. המחיר ששילמתי על התיקון היה באמת הוגן, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליץ עליו בחום.
דובי.

, פברואר 2016

רציתי להמליץ בחום על טכנאי האלקטרוניקה אסף פילוסוף. העזרה שהוא נתן לי אמנם הסתכמה בסופו של דבר רק בייעוץ - אבל אסף היה כזה שירותי, אדיב ונחמד, שאני באמת חושב שאפשר לתת עליו חוות דעת מפרגנת.
טלוויזית הפלאזמה שלנו לא נדלקה והחלטתי להרים טלפון לטכנאי שיגיע לראות במה מדובר. קראתי המלצות טובות אצלכם באתר על אסף מחברת "אסף שירותי אלקטרוניקה" והרמתי לו טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו שעת הגעה. אסף הגיע בשעה שסיכמנו, בדק את הטלוויזיה, החליט לקחת אותה אליו למעבדה, הסביר לי שיכול מאוד להיות שלא יהיה לנו שווה לתקן את הטלוויזיה אם מדובר בהחלפת המסך. כעבור מספר ימים אסף התקשר אלי והסביר לי שלדעתו לא כדאי לי להשקיע כסף על הטלוויזיה מאחר והדרך היחידה לתקן אותה היא להחליף את כל המסך שהוא נורא נורא יקר, הוא אמר לי שהחלפה שלו תעלה לי מאוד יקר ובהפרש קטן אוכל למעשה לקנות טלוויזיה חדשה.
אסף היה מאוד מאוד ישר, אני לא מאמין שיש הרבה בעלי-מקצוע שהיו נותנים ייעוץ כזה אמין. התרשמתי ממנו מאוד, הודיתי לו על-כך שהוא התנהג איתי ביושר והודיתי לו מקרב לב.
יוסי.

, פברואר 2016

הייתי בהחלט מרוצה! אסף בן אדם מקסים, המחיר הוגן ממש, אסף עמד בלו"ז סיפק מצידו שירות מעולה, מגיע לו ציון עשר בכל הפרמטרים, ממליצה עליו בחום. פניתי ל"אסף שרותי אלקטרוניקה" דרך האתר שלכם, בעקבות תקלה בטלוויזיית LCD, היו לי בעיות בהדלקה, המסך לא נדלק וחיפשתי מענה ופתרון לבעיה.
שוחחתי עם אסף בטלפון הסברתי לו במה מדובר והוא אמר לי שכנראה מדובר בספק כוח, אמר לי את טווח המחירים, היה לי שווה לבצע את התיקון והזמנתי אותו להגיע לוודא שאכן מדובר בספק כוח. אסף הגיע בשעה שקבענו, פתח את הטלוויזיה ראה והראה לי שספק הכוח "הלך", הוא החליט לקחת את החלק אליו למעבדה, ביצע את התיקון הנדרש ובא כעבור מספר ימים להחזיר את הספק התקין.
אסף הגיע אלי בתיאום מראש, הגיע בשעה שהבטיח, כמו שציינתי עמד בלו"ז ותוך מספר ימים הייתה לי טלוויזיה תקינה. אסף החזיר את ספק הכוח למקום וחיבר את הטלוויזיה, כמו שציפיתי הייתה הצלחה בתיקון והפתרון היה מוצלח. המחיר ששילמתי על התיקון היה באמת הוגן, התרשמתי לטובה ואני בהחלט ממליצה עליו בחום.
ירדן.

, פברואר 2016

אסף טכנאי מקצועי, עלה על הבעיה במהירות וטיפל בה במחיר הוגן - ממליץ! מדובר בתיקון טלוויזיה LCD שלאחרונה הייתה לי בעיה עם התמונה ולכן החלטתי לחפש טכנאי אלקטרוניקה - שאולי יוכל לטפל בבעיה. נכנסתי לאתרי אינטרנט של בעלי-מקצוע, נעזרתי בהמלצות של האתר שלכם וכך הגעתי לאסף שירותי אלקטרוניקה לאחר שקראתי עליו חוות דעת מצוינות. הרמתי אליו טלפון, הסברתי לו במה מדובר, אסף קבע איתי שעה ואמר שיגיע לראות במה מדובר.
אסף הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו והחליט לקחת את הטלוויזיה אליו למעבדה, הוא אמר שיתקשר להודיע במה מדובר ולתת הצעת מחיר מדויקת. אסף לקח את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות התקשר להסביר לי שיש בעיה עם אחד הרכיבים בכרטיס מסך, הוא נקב בעלות התיקון, המחיר שהוא הציע עבור התיקון היה הוגן מבחינתי ונתתי לו "אור ירוק" לבצע את התיקון.
כשהטלוויזיה הייתה מוכנה קיבלתי טלפון, אסף תיאם איתי החזרה של הטלוויזיה, הוא הגיע בשעה שסיכמנו, שילמתי לו את מה שמגיע לו, ולשמחתי הבעיה נפתרה!! אסף הוא בן אדם נחמד, שירותי, איש מקצוע אשר יודע את עבודתו, ניגש לעניין, לא מורח את הזמן ואני מאוד מרוצה - שירות יוצא מן הכלל!
ציון.

, יולי 2015

אני ממליצה מכל הלב על אסף אלקטרוניקה!! מדובר בבעל מקצוע יעיל, מקצועי ואמין! לפני מספר ימים הזמנתי את המנקה הקבועה לנקות את הבית, משום מה לאחר הביקור שלה הטלוויזית פלאזמה שלנו לא עבדה. בהתחלה לא קישרתי שאולי זה קשור אליה והחלטתי להזמין טכנאי טלוויזיות לראות במה מדובר.
מאחר ואני לא מכירה טכנאי טלוויזיות, עשיתי חיפוש באינטרנט של טכנאי טלוויזיות מהאזור שלי. באינטרנט היו כמה תוצאות, התקשרתי לחלקם לקבל הצעת מחיר וביניהם גם התקשרתי לאסף דרך האתר שלכם וביררתי אתו מה עלות הביקור, אסף היה מאד נחמד בטלפון, המחיר על עלות הביקור היה סביר מאוד, הוא היה נשמע נורא נחמד ואמר שישתדל להגיע עוד באותו יום, וגם קיים (אפילו התקשר מהדרך להודיע שהוא מגיע, ולוודא שאני אכן בבית כדי לקבל אותו).
אסף הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא את הציוד הנדרש, ערך בדיקה לטלוויזיה ובערך תוך דקה הבין שבסה"כ מדובר בחיווט רופף מאחורי הטלוויזיה שנגרם מהתזוזה של הטלוויזיה במהלך הניקיון. אסף הסביר לי את העניין, סידר את החיווט וכמובן היה אמין ולקח רק עלות ביקור. לא המציא המצאות - אמין מאוד!
ממליצה בחום - שרי.

, יולי 2015

אסף טכנאי מקצועי, הגעתי אליו במקרה בחיפוש באינטרנט אצלכם באתר, אחרי שטלוויזיית הפלאזמה שלנו התקלקלה.
התקשרתי וסיפרתי לו שהטלוויזיה לא מראה תמונה ולא קול, הסברתי לו שאני רוצה לקבל הצעת מחיר לפני ולדעת אם זה בכלל שווה תיקון. אסף קבע איתי שעוד באותו יום הוא יבוא לאסוף את הטלוויזיה למעבדה ויבדוק במה מדובר.
אסף הגיע בדיוק בשעה שנקבעה, היה אדיב מאוד ונעים שיחה, הוא פירק את הטלוויזיה מהמקום שלה ולקח אותה למעבדה. הוא הבטיח שיודיע לי במה מדובר ואם אסכים הוא יבצע את התיקון. כעבור זמן קצר הוא התקשר להודיע במה מדובר ונתן לי הצעת מחיר שלפי מה שבדקתי באינטרנט נחשבת להוגנת ואישרתי לו להמשיך בתיקון.
התיקון ערך שלושה ימים, קבענו שעה והוא החזיר את הטלוויזיה, התקין אותה במקום, הדלקנו אותה וכמובן הבעיה נפתרה, אסף נתן לנו אחריות על התיקון וגבה בדיוק את המחיר שסוכם. אני מרוצה מאוד מהאמינות, המקצועיות והשירות הנעים וממליצה עליו בחום!
פנינה.

, יולי 2015

לפני מספר שבועות התעוררו בטלוויזיה שלנו מסוג LCD בעיות שקשורות לתמונה - יותר נכון לא ראו תמונה, לא רציתי לוותר עליה והיה לי חבל לקנות מסך חדש בלי לערוך בדיקה כמו שצריך ולנסות לסדר אותה. חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע בתחום, עלו לי כמה תוצאות, שוחחתי עם חלק מבעלי המקצוע, קיבלתי הערכות למהות התקלה והצעות מחיר בהתאם.
הצעת המחיר של אסף אלקטרוניקה הייתה הטובה ביותר וסגרתי איתו את העבודה. את הטלוויזיה הפקדתי ברשותו של אסף, שוחחנו פנים מול פנים והוא אמר שברגע שיידע בוודאות את מקור הבעיה הוא יעשה לי טלפון וייתן לי את עלות התיקון במדויק.יום למחרת אסף התקשר, הודיע שהבעיה קשורה לכרטיס המסך כמו שחשב מראש - הכרטיס נשרף והוא אמור להחליף אותו בכרטיס חדש. שאלתי אותו לגבי המחיר, הצעת המחיר שלו הייתה בסדר גמור, פחות או יותר כמו התעריפים שמופיעים באינטרנט ויצאנו לדרך.
ברגע שאסף סיים לעבוד על הטלוויזיה, הוא התקשר והודיע לי שאני יכולה לבוא לאסוף אותה בחזרה. הגעתי אליו למקום, הוא הראה לי שהתקלה תוקנה, קיבלתי ממנו אחריות וקבלה. השירות שלו היה מהיר אדיב ומקצועי ואם אצטרך בעתיד טכנאי טלוויזיות כמובן שאחזור אליו.
ויוי.

, ינואר 2015

אני מרוצה מאוד מהשירות של אסף! הוא עשה עלי רושם ממש ממש טוב! ממליצה בחום!
יש לנו טלוויזיית פלאזמה ולפני כמה ימים ניגשנו להדליק אותה ולא הצלחנו, היא פשוט לא הגיבה. כמובן שניסיתי לכבות ולהדליק אותה בשנית, אולי הבעיה תסתדר. בכל אופן זה לא הסתדר והרמתי טלפון לאסף בהמלצתו של חבר.
שוחחנו, סיפרתי לו מה הבעיה, הוא אמר שכנראה יספיק להגיע אלינו עוד היום, לראות במה מדובר ולפי זה ייתן הצעת מחיר. אסף הגיע בדיוק בשעה שקבענו איתו, אפילו לא דקת איחור.
בדק את המסך, נתן הצעת מחיר שהייתה סבירה בהחלט ולקח את הטלוויזיה אליו למעבדה. ביום ראשון הטלוויזיה כבר הייתה מוכנה, אסף מסר לנו את הטלוויזיה לאחר התיקון.
בדקתי שאכן הטלוויזיה תקינה ושלמתי לו את הסכום כפי שסוכם מראש, קבלתי ממנו קבלה ואחריות על התיקון. השירות של אסף היה פשוט מעולה!
ליטל.

, ינואר 2015

יש לי טלוויזיה שטוחה ולא מזמן הייתה לי בעיה איתה שהיא לא עבדה כמו שצריך, כנראה בעיה חשמלית או משהו אני לא בדיוק יודע, אני רק הבנתי שהפלזמה נדפקה ושכדאי לנסות להזמין טכנאי.
פניתי לאסף אלקטרוניקה אחרי שהשם שלו עלה בפרסום באינטרנט, ראיתי שהוא מגיע ללקוח הביתה ומצא חן בעיניי שאפשר לסדר את העניין בלי להיסחב עם המסך עד למעבדה שלו.
דיברתי עם אסף טלפונית, נתתי לו את הכתובת וקבענו שעה עוד באותו יום. לא דיברנו על סכום בגלל שלא היה ברור מה התקלה וזה תלוי בזה מסתבר.
בקיצור אסף הגיע בשעה שנקבעה, בדק את המכשיר ואמר שיש בעיה גדולה משחשב והוא ייאלץ לקחת את הטלוויזיה למעבדה, נתתי לו או.קיי ואסף לקח אותה למעבדה, כעבור מספר שעות הרים אלי טלפון והסביר לי שכנראה אחד הילדים הקטנים השחיל איכשהו מטבע של עשר אגורות מאחורה, הוא היה צריך לפרק את כל העסק עד שמצא שמדובר בעשר האגורות האלה. הפלזמה עבדה מיד לאחר מכן כמו שצריך.
שילמתי לאסף מה שהגיע לו, סכום סביר בהחלט אגב, והודיתי לו מקרב לב. שירות כזה לא קיבלתי כבר הרבה זמן. מומלץ בחום.
יובל.

, ינואר 2015

אסף טכנאי טלוויזיות מוסמך, אמין ומקצועי, נעזרתי בשירות שלו ואני בהחלט ממליץ עליו בחום!
עד לא מזמן, הכל היה בסדר עם הטלוויזיה שלנו עד שיום אחד המסך של הטלוויזיה נדפק, שמענו קול אבל לא הצלחנו לראות תמונה. חשבתי שיש סיכוי שאצטרך לרכוש טלוויזיה חדשה, אבל בכל אופן החלטתי לפנות לשירותיו של טכנאי טלוויזיות ולראות אם ניתן לתקן, ואם כן האם זה בכלל משתלם להשקיע בתיקון, או שעדיף לקנות טלוויזיה חדשה.
לאסף הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, שוחחתי איתו בטלפון והסברתי לו מה הבעיה, הוא הציע לי להביא את הטלוויזיה אליו למעבדה ולאחר מכן ייתן לי הערכת מחיר.
מסרתי לאסף את הטלוויזיה וכעבור מספר שעות קיבלנו ממנו טלפון, אסף הסביר לנו שניתן לתקן את הטלוויזיה ונתן לנו הצעת מחיר משתלמת והחלטנו לתקן אותה. אסף היה נחמד ופירט לי בסבלנות את מהות הבעיה, מדובר בכרטיס מסך הLCD שלנו, ניתן להחליפו ולאחר מכן התמונה תחזור.
אסף ביצע את התיקון אצלו במעבדה, כשסיים תיאם איתנו זמן הגעה והחזיר לנו את הטלוויזיה "בריאה ושלמה". המחיר ששילמתי היה הוגן כפי שנאמר לי בטלפון ואפילו קיבלתי ממנו אחריות על התיקון. נהניתי לקבל כזה שירות, מדובר בבעל מקצוע ישר, בחור טוב, דובר אמת ובהחלט ניתן לסמוך עליו.
יוסף.

, דצמבר 2012

פניתי ל"אסף אלקטרוניקה" לאחר שטלוייזיית פלזמה אצלנו הפסיקה לעבוד, המכשיר עצמו היה נדלק אבל לא ראו שום תמונה חוץ ממסך שחור או לבן, ראיתי במקרה פרסום של אסף באותו יום והתקשרתי אליו לראות מה אפשר לעשות.
אסף שמע בדיוק מה בעיה ואמר שהוא יבוא אלינו לעשות בדיקה, הוא קבע איתי שעה והגיע בדיוק מתי שסיכם. הוא היה נחמד מאוד ומנומס, הוא בדק את הטלוויזיה במקום והסביר שיש איזה בעיה עם כרטיס ובמקום הוא תיקן את זה. בתוך כמה דקות שהוא היה אצלנו טלוויזיה כבר חזרה לעבוד, על התיקון הזה הוא גבה מחיר מצוין שהפתיע אותי לטובה כי אני רגילה שלוקחים ממני כלמיני טכנאים רק על ביקור לבד יותר כסף. אני מאוד מרוצה ממקצועיות שלו, היחס הנעים שלו וכמובן מחיר מצוין שהוא גבה על עבודה שלו.

רוזה, רמלה

, דצמבר 2012

אסף אחלה בחור עם ידי זהב, הוא הציל לי את הטלווזיה רגע לפני שהתייאשתי וחשבתי לקנות חדשה. אנחנו גרים די קרוב ושמעתי פה ושם עוד קודם לכן מחברים ואנשים בסביבה על המעבדה של אסף וכשהפלזמה אצלי הפסיקה לעבוד סופית החלטתי ברגע האחרון לפנות אליו אולי הוא יוכל להציל אותה.
אסף הציע לבוא לאסוף את המכשיר אך מאחר ואנחנו גרים קרוב העדפתי שכבר אקפוץ אליו במקום ישירות למעבדה ואמסור לו את הטלוויזיה. כעבור יום או יומיים הוא התקשר הסביר שהבעיה היא בספק כוח שצריך להחליף אותו, הוא הסביר לי את העלות של התיקון וההחלפה, המחיר היה נשמע סביר והוגן ונתתי לו אישור לביצוע.
בתוך כמה ימים מהרגע שמסרתי לו הטלוויזיה כבר חזרה אליי והפעם עובדת כמו שצריך. אסף טיפוס ישר ולעניין, נעים לקבל ממנו שירות והוא מקצוען אמיתי. אני ממליץ בחום.

איתי, רמלה

, דצמבר 2010

פניתי לאסף אלקטרוניקה דרך אתר טוב תודה.
לאחר שהסברתי לאסף בטלפון את מהות הבעיה, הגיע אליי בזמן שסיכמנו. אסף בדק את מכשיר הטלויזיה ,ואמר לי שהספק פשוט נשרף. לכן לקח את הטלויזיה איתו, ולאחר יום חזר כשהטלויזיה תקינה ועובדת.
המחיר היה טוב מאוד , והרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו. קראתי עליו את ההמלצות והתרשמתי לטובה.

, דצמבר 2010

לפני מספר ימים, הייתה לי בעיה בטלוויזית LCD שלא הצליחה להידלק (נורת החיווי לא פעלה, והמסך היה שחור).
שלחתי SMS לכמה טכנאים מהאתר שלכם. אסף היה הראשון שחזר אליי, וגם ממש במהירות (תוך פחות מעשר דקות).
אסף נתן לי שירות מאד אדיב ועוזר. הסברתי לו שאני זקוקה לטכנאי בדחיפות האפשרית, והוא עשה את כל המאמצים כדי להכניס אותי ללוח העבודה שלו, והצליח להגיע אליי כבר בשעות הצהריים.
התיקון שביצע היה יחסית פשוט - בסה"כ הלחים חזרה כמה חוטי חשמל שיצרו נתק ומנעו מהטלוויזיה לעבוד. על התיקון הוא לקח ממני מחיר של 100 שקלים.
אהבתי את היושר וההגינות של אסף - להודות באמת בסיבה האמיתית לתקלה, ולא להמציא לי כל מיני בעיות שלא קיימות כדי סתם לקחת ממני עוד קצת כסף. התיקון היה פשוט - נראה לי שהזמן והדלק שביזבז עליי עלו לו יותר ממה שהוא גבה... בכל מקרה שמרתי את הטלפון שלו למקרה הצורך, ועל בטוח אזמין אותו גם בהמשך, כשאתקל בתקלות חשמל נוספות.
תודה לאסף, ותודה גם לאתר - על השירות היעיל!

בברכה,
סימונה שטרן

, נובמבר 2010

אסף נתן שירות טוב ומהיר - תיקן את הספק בטלוויזית LCD שלא נדלקה.
במקום לרוץ בין מעבדות, ולשלם הרבה מאד כסף - אסף הגיע עד אליי הבייתה, פירק את הטלוויזיה, לקח את החלק המקולקל, תיקן אותו במעבדה הפרטית שלו, וכעבור שלושה ימים, בתיאום מראש ביננו - שב עם החלק החדש (והמתוקן), הרכיב, והטלוויזיה חזרה לחיים.
שרות מעולה ועד הבית - אני ממליץ על אסף בחום. גם המחירים שלו נורמאליים וסבירים (בהתחשב בעובדה שלא אני עצמי הייתי צריך להביא ולקחת את הטלוויזיה ממנו... חסך לי זמן והתרוצצויות מיותרים). עלות התיקון כ - 500 שקלים.

, אוקטובר 2010

פניתי לאסף אלקטרוניקה לתקן לי מסך מחשב שהיה מקולקל. אסף, תחילה הגיע וניסה לפתור את הבעיה על המקום אצלי בבית. משראה שהמלאכה היא קצת יותר מורכבת ממה שחשב, לקח את המסך איתו למעבדה, תיקן אותו שם, וכעבור כמה ימים - החזיר לי אותו כמו חדש והמסך שב לעבוד.
יש לציין אותו על המהירות שהפגין בביצוע העבודה. התקופה הייתה תקופת החגים, ועם כל הלחץ - דאג לתקן לי את המסך כמה שיותר מהר, ולהחזיר לי אותו כדי שלא אתקע כל-כך הרבה ימים ללא מחשב שעובד. גם המחיר שלקח היה סביר והגיוני - בהתחשב שנתן לי שירות ממש עד הבית, ולא אילץ אותי לקחת אליו את המחשב ולהחזיר אותו, באופן עצמאי עם כל הנסיעות וכל הטרחה...

, נובמבר 2010

אסף היקר,
אין כמוך!! הרשמת אותנו רבות בזכות המקצעויות וההגינות שלך. הצלחת לתקן לנו טלוויזית אל.סי.די שטכנאי אחר כשל והמליץ לי בכלל לזרוק... יותר מזה, ולא פחות חשוב - עשית הכל עם חיוך, סבלנות והרבה רצון טוב שכל-כך מאפיינים אותך... עוד לא יצא לי לפגוש טכנאי ברמה שלך ואני מודה לך המון!
איתרתי את הטלפון שלך, לפני כחודש דרך האתר, לאחר שטלוויזית ה - אל.סי.די שבסלון, שבקה פתאום חיים ולא נדלקה. טכנאי שבאזור טען שהתיקון יעלה לי לפחות 800 שקלים... התקשרתי אלייך, אתה הגעת, אפילו לא היה לי צורך להתרוצץ עם כל המכשיר הגדול עד אלייך למעבדה... אתה פירקת את החלק, תיקנת, ולאחר שלושה ימים החזרת והרכבת מחדש - והכל במחיר של 500 שקלים בלבד.
שבועיים לאחר מכן, טלוויזית אל.סי.די נוספת שברשותנו, קטנה יותר (32 אינץ') שבחדר שינה, התקלקלה בגלל סיבה דומה. שוב פניתי לטכנאי באזורי, שבכלל המליץ לי לזרוק אותה ולקנות חדשה... זכרתי את השירות הטוב שנתת ואותך לטובה, התקשרתי אלייך. הפעם הבאתי עד אלייך את המכשיר, כדי שתראה מה אפשר לסדר ומה ניתן לעשות (אם בכלל...) לאחר שלושה ימים התקשרת - בישרת שהטלוויזיה תקינה, ושהכל עובד. הגעתי אלייך שוב, לקחתי את הטלוויזיה וגם כאן, היית מאד מתחשב במחירים, ולקחת לי בסה"כ 400 שקלים על כל התיקון.
אתה בן-אדם שמבין מה הוא עושה. אני מאד התרשמתי ממך לטובה. הגעתי אלייך במקרה, אבל קנית את האמון שלי בזכות ולא בחסד, אני מאחל לך בריאות, פרנסה, והרבה לקוחות ב"ה שיהיו מרוצים כמוני.

בברכה חמה,
שלום זכריה,
מרמלה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

תיקון טלוויזיות

התקנת טלוויזיות
תיקון טלוויזיה כללי - טכנאי טלוויזיות
תיקון טלוויזיה רגילה
תיקון טלוויזיה LCD
תיקון טלוויזית פלזמה

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

אסף שירותי אלקטרוניקה - טכנאי טלויזיה מוסמך. תיקון והתקנת כל סוגי הטלוויזיות LCD\Plasma\LED של כל החברות. שירות מקצועי מהיר ואדיב. מחירים נוחים לכל כיס. אחריות על כל תיקון. שירות ותיקון בבית הלקוח.

אסף שירותי אלקטרוניקה

אסף שירותי אלקטרוניקה

אסף פילוסוף


9.4

050-8321791
 

אסף שירותי אלקטרוניקה

אסף פילוסוף

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-8321791 חייג