בני שרותי תיקונים

9.5
בני אטס
תיקון מקררים, תיקון מכונות כביסה, תיקון מדיחי כלים, תיקון תנורים, חשמלאים
אזור השרון
כתובת העסק: שועלי שמשון 7, כפר סבא

  98%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  87%

מחיר הוגן

49 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2022

הזמנתי את בני לתיקון התוף במכונת הכביסה שלי כי הוא הראשון שקפץ לי בעין כשחיפשתי בעל מקצוע באינטרנט ובסופו של יום, יצאתי מרוצה מהיחס שקיבלתי. בני ניגש ישר ולעניין! הוא בדק את מכונת הכביסה במסירות, דקדקנות, יסודיות וזריזות ואז הבין שהיא נשרפה ועדכן אותי בנושא וגם אמר לי לרכוש מוצר חדש ובנוסף, הוא גבה ממני מחיר סביר לחלוטין ביחס לזמן שהוא השקיע. שמחתי לגלות שעוד נותרו אנשי מקצוע כמוהו ואני ממליצה עליו בחום רב!
מיר, הוד השרון

, אפריל 2022

בני נתן לי שירות ממש הוגן! הזמנתי אותו דרך האתר שלכם לתיקון מדיח כלים כי ראיתי שכתבו עליו המון חוות דעת טובות והוא גם קרוב אלי גאוגרפית ובסופו של דבר, הכל היה אחלה. בני הגיע אלי במהירות ופירק את המדיח ולאחר מכן, בדק אותו ביסודיות, קפדנות, יעילות ומקצועיות אך הוא לא הצליח לתקן ובכל זאת, יצאתי מרוצה ממנו משום שראיתי שהוא התאמץ מאוד. אין ספק שמדובר פה על איש מקצוע איכותי וענייני ומגיע לו שאפו על ההשקעה!
רבקה, הוד השרון

, נובמבר 2021

לקחתי את בני מהאתר לצורך תיקון נזילה במכונת הכביסה שלי כי ראיתי שכתבו עליו ביקורות טובות ואכן, הוא נתן לי שירות כפי שציפיתי. בני הגיע אלי מאוד מהר ובדק את המכונה בקפדנות, יסודיות ויעילות ואחרי זמן קצר, הוא עלה על קרע שנוצר בגומיה ובאותו יום הזמין לי חלק חלופי ולמחרת כבר הגיע להרכיב אותו ומעבר לכך, הוא גבה ממני תשלום הגיוני לחלוטין ואני לגמרי יצאתי מרוצה ממנו בכל ההיבטים וממליץ עליו ללא צל של ספק!
שלמה, אייל

, אוגוסט 2021

הדלת של המקפיא שלי לא נפתחה וזה דרש טיפול יצירתי לכן, יצרתי קשר עם בני באתר שלכם כי ראיתי שהוא גר באזור שלי והזמנתי אותו לפתור את הבעיה. תחילה בני פירק את הדלת ובדק אותה ואחרי כן, הוא החזיר את המסילה למקום בקלילות וביעילות והכל חזר לתפקד בצורה מושלמת! מעבר לכך, הוא הסביר לי בסובלנות את התהליך והיה כל כך אדיב ואמין שבחרתי לשלם לו אפילו יותר ממה שהוא ביקש ואני ממליץ עליו מכל הלב!
שמעון, צור יגאל

, אוגוסט 2021

ראיתי שכתבו ביקורות טובות על בני באתר שלכם וסמכתי על זה אז הזמנתי אותו לתקן עבורי נזילה במקרר בעקבות המאייד שקפא. בני הגיע אלי במועד שקבענו וישר ניגש לעניינים, הוא בדק את המקרר בדקדוק, יעילות ויסודיות ואז פירק אותו והפשיר את הקרח באמצעות מים חמים ולאחר מכן, התקלה נפתרה בהצלחה! בנוסף, הוא שידר אמינות ויושר וגבה ממני מחיר הגון לחלוטין ואני ממליץ עליו בשמחה גדולה, פשוט אלוף!
יעקב, הוד השרון

, מאי 2021

שוחחתי עם בני דרך האתר שלכם כי הייתי זקוק לתיקון מכונת הכביסה שלי שהפסיקה לעבוד והיה לנו דו שיח ענייני מאוד שלאחריו סיכמנו מועד לביצוע העבודה. בני הגיע אלי די מהר ובדק את המכונה בדקדוק, יסודיות ומסירות! תוך זמן קצר הוא עלה על הבעיה והצליח לפתור אותה בקלילות וביעילות וגם הסביר לי את התהליך ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הגון לחלוטין ומבחינתי קיבלתי ממנו שירות מעל ומעבר למה שציפיתי!
מנחם, הרצליה

, מאי 2021

שוחחתי עם בני דרך האתר שלכם לצורך החלפת גומיה בדלת של מכונת הכביסה שלי והוא היחיד שהיה זמין להגיע אלי מהרגע להרגע אז קראתי לו. בני היה מאוד מקצועי! הוא החליף את החלק הנחוץ במהירות ובדייקנות ותוך כדי ענה על כל שאלותיי באדיבות ובסובלנות ובנוסף, למרות שהוא גבה ממני מחיר יקר יותר ביחס לאחרים אני כן ממליץ עליו ויודע שהוא ביצע את עבודתו בהצלחה רבה ועל כך מגיע לו ציון גבוה!
בן, הרצליה

, פברואר 2021

הזמנתי את בני לפתיחת סתימה במכונת הכביסה שלי בעקבות ההמלצות באתר וזו הייתה החלטה נכונה! מסתבר שהוא בעל מקצוע אמין ואיכותי. בני הגיע אלי ובדק את המכונה בזריזות ולאחר זמן קצר, הוא פתח פילטר שנסתם ואז המכונה חזרה לעבוד כמו שצריך! מעבר לכך, הוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות ואדיבות וגם גבה ממני מחיר הגון בהחלט, אני לא ממליץ על כל בעל מקצוע בכזאת קלילות אבל הוא הרויח זאת ביושר!
רון, כפר סבא

, פברואר 2021

הייתה לי נזילה במכונת הכביסה והזמנתי את בני דרך האתר שלכם כי ראיתי שיש עליו חוות דעת מצוינות והוא נשמע אדיב בשיחת הטלפון. בני היה מאוד כנה וישר איתי! הוא לא בזבז את הזמן ומיד בדק את מכונת הכביסה ופירק את כל החלקים ולאחר מכן, הסתבר לו שהנזילה לא ניתנת לתיקון אז הוא המליץ לי לקנות מכונה חדשה ולמרות כל ההשקעה שלו, הוא גבה ממני מחיר רק עבור הביקור, אני ממליץ עליו מכל הלב!
חנוך, נתניה

, נובמבר 2020

הזמנתי את בני דרך האתר לתקן עבורי את מדיח הכלים שלא עבד והוא היה פשוט מצוין בכל ההיבטים! הוא הגיע אלי בשעה המדויקת שקבענו ואחרי שהוא עשה סקירה קצרה למדיח הוא הבין שאין מה לתקן אותו והמליץ לי לרכוש אחד חדש. בני נתן לי שירות אדיב ביותר! מעבר לעובדה שהוא היה ישר ושיקף איתי את כל המידע מראש הוא גם גבה ממני מחיר הגון ואני שמח שלא התאכזבתי, הוא הוכיח את עצמו!
שלומי, ניר אליהו

, נובמבר 2020

המקרר שלי לא קירר את המזון כמו שצריך ולכן הזמנתי את בני דרך האתר שלכם באופן אקראי כדי שיסדר לי את התקלה. בני הגיע אלי במועד שקבענו ובדק את המקרר ולאחר מכן, הוא חיזק את הגומיות והמקרר חזר לעבוד כמו חדש! הוא נתן לי יחס חם ואישי וגם שירות מאוד מהיר, מקצועי והגון ושיתף אותי בכל המידע שהייתי זקוק לו ובסופו של יום, הייתי מרוצה לחלוטין ואני ממליץ עליו באהבה רבה!
ניקו, כפר סבא

, יולי 2020

חיפשתי באינטרנט טכנאי מקררים והגעתי לבני מהאתר שלכם באקראי, הוא היה נחמד בטלפון וזמין מהרגע להרגע שזה הרבה יותר חשוב לי מהמחיר! הוא החליף את המאוורר שנשבר במקרר ועוד כמה חלקים נוספים בגן ילדים בבעלותי, הייתי מאוד מרוצה ממנו. בני היה רגוע ושקט והסביר לי את הבעיה שנוצרה, הוא התאים את עצמו למקום והיה לו חשוב לעמוד בזמנים כך שאין ספק שאזמין אותו שוב אם אצטרך!
קטיה, רמת השרון

, יולי 2020

מתוך כל טכנאי המקררים שיש לכם באתר בחרתי את בני מתוך אינטואיציה! הוא תיקן עבורי את הפריזר שהצטבר בו קרח וגבה ממני מחיר הוגן לחלוטין. בני בדק את הפריזר וגילה שהצטבר קרח מאחורי האוורור שלו לכן עם המון סבלנות, הוא הוציא את התכולה של המקרר למעלה, חימם אותו עם פן ולאחר מכן ניגב את כל המים והפריזר הפשיר! מעבר לכך, הוא נתן לי שירות אדיב ומהיר עם המון אכפתיות ואני ממליצה עליו בחום!
אורנה, הוד השרון

, ינואר 2020

חיפשתי בגוגל תחת הקטגוריה של מתקני מקררים וכך מצאתי את בני באחד האתרים, הוא ביצע עבורי החלפת מאוורר של המקרר ואת המנוע שלו. מדובר על בעל מקצוע חמוד, מקסים ומאוד אמין, בני התקשר אלי לאחר שקבענו כדי לשאול אם הוא יכול להקדים והגיע בזריזות, הוא ראה מה הבעיה, קנה את החלקים וסידר אותם בלי בעיות. לא ביצעתי סקר שוק לפני כן, כי ידעתי פחות או יותר מה המחירים ובני דרש ממני מחיר שבהחלט התאים לכיסי.
תירי, כפר סבא

, דצמבר 2019

בני החליף עבורי את התריס של המקרר מכיוון שהוא לא עבד, הוא תיקן עבורי משהו נוסף בעבר והחלטתי לקרוא לו שוב גם הפעם כי נותרתי עם רושם מעולה ממנו. בני עשה מאמצים כדי לתקן לי את המקרר והוא היה מאוד יעיל ומקצועי, הוא הגיע בזמן שקבענו וגם סיים את התיקון מהר מאוד. לא ביצעתי סקר שוק הפעם מכיוון וכבר השתמשתי בשירותיו בעבר אבל המחיר שבני גבה היה הגון בהחלט.
טובה, כפר סבא

, מאי 2019

חיפשתי טכנאי לתיקון מייבש הכביסה שלי שהפסיק לעבוד, ראיתי באתר שלכם המלצות חמות על בני ובנוסף גם נמצא ברשימת המומלצים והחלטתי להתקשר אליו. תוך זמן קצר הוא הגיע לדירתי, ניגש ישר לתיקון המייבש, עלה על הבעיה במהרה ותיקן את החלק שהיה מקולקל, לאחר מכן וידא שהכל עובד כראוי והמתין כחצי שעה בכדי לוודא שהמייבש מבצע את הפעולה כמו שצריך. המחיר שגבה היה הוגן, השירות שנתן היה לשביעות רצוני ואני מרוצה מאוד, מומלץ ביותר!
נעמה, הוד השרון.

, מאי 2019

אני ממליץ על בני בחום, בעל מקצוע שמגיע בזמן והכי אמין שהכרתי! הוא תיקן עבורי את מכונת הכביסה הייתה מוציאה מים באמצע העבודה, תוך זמן קצר עלה על הבעיה והחליף את הגומייה שהייתה קרועה בדלת המכונה. המקצועיות שלו הרשימה אותי מאוד, לא מרח את הזמן ולא המציא תקלות בכדי לנפח את המחיר, קשוב ללקוח ומסביר כל דבר שמבצע, אדם הגון שנותן שירות מהלב ואני ממליץ עליו מכל הלב.
איציק, כפר סבא.

, אוקטובר 2018

פניתי ל"בני שרותי תיקונים" בעקבות מקרר שלא היה מקרר ומקפיא, בני הגיע בהתראה קצרה ומיד ניגש לטפל בבעיה, הוא החליף גומיה שהיתה לא תקינה, ביצע את עבודתו בזריזות ובמקצועיות רבה וגבה מחיר הוגן במיוחד לעומת כל בעלי המקצוע שביררתי לפני. אני ממליץ בחום רב על בני, אדם שירותי ובעל תודעת שירות גבוה, כן ירבו כמותו.
אוריה, צור יגאל.

, אוגוסט 2018

את בני הטכנאי אני זוכרת לטובה על השירות הטוב והמקצועי שלו ואני שמחה להמליץ עליו. פניתי אליו לצורך תיקון מקרר שהפסיק לעבוד באופן תקין, בני הבין את הדחיפות ונאות להגיע תוך זמן קצר. הוא הגיע כפי שהבטיח ובלי להתמהמה ניגש לבדוק את המקרר. אני אומנם כבר לא זוכרת באיזו תקלה בדיוק היה מדובר אך הוא ביצע את התיקון והראה לי שהכל הסתדר כמו שצריך. שירות פשוט נהדר! מומלץ.
שולי.

, אוגוסט 2018

לפני בערך חודשיים הזמנתי את "בני שרותי תיקונים" לצורך תיקון מקרר שהפסיק לקרר כמו שצריך, הסברתי לו בטלפון במה מדובר, הוא נתן לי טווח-מחירים אפשרי לתיקון התקלה ולמזלי היה זמין להגיע בהקדם. בני הגיע כפי שקבענו, ניגש ישר לבדוק את המקרר ותוך זמן קצר עלה על מקור התקלה. הוא ביצע את התיקון ולאחר שסיים הראה לי שהכל חזר לעבוד כמו שצריך! שירות איכותי, מהיר ויעיל ואני מאוד מרוצה! ממליצה.
מרי, הוד-השרון.

, מאי 2018

על בני הטכנאי יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור טוב, ישר ואמין שמבצע את עבודתו נאמנה. פניתי אל בני לצורך תיקון דלת במקרר, לא ידעתי מה הבעיה אך הדלת לא נסגרה כמו שצריך, הסברתי את זה בטלפון לבני והוא היה זמין להגיע עוד באותו יום. בני בדק את דלת המקרר והסביר לי שמדובר בתקלה פשוטה ושכל מה שצריך לעשות זה להחליף ציר בדלת והכל יסתדר. הוא ביצע את החלפת הציר והראה לי שהכל עובד כמו שצריך! שירות מהיר, יעיל ואמין! גם המחיר היה הוגן בהחלט ואני ממליץ על בני בחום!
תמיר, קדימה.

, מאי 2018

את בני הטכנאי הזמנתי לפני מס' חודשים לצורך תיקון מדיח-כלים, השירות שלו היה נהדר ואני זוכרת אותו לטובה על האמינות והיושר שלו! בני הגיע בשעה שקבענו וניגש ישר לבדוק את המדיח, הוא ביצע בדיקה יסודית, השקיע זמן ולא חיפף. תוך זמן קצר הוא עלה על מקור התקלה, הסביר לי שמדובר בתיקון קטן ושהמדיח יחזור לפעול כמו שצריך במהרה. הערכתי אותו על -כך שלא ניסה "לדחוף" לי תקלות שלא קיימות או החלפת חלקים כדי לייקר את עלות העבודה - ממש לא מובן מאליו! השירות שלו מצויין, המדיח חזר לפעול כמו שצריך ובני גבה מחיר הוגן, ממליצה!
הגר, כפר-סבא.

, יולי 2017

לפני מס' חודשים מכונת הכביסה שלי החלה לעשות בעיות בעת ההפעלה, לא הצלחנו להבין מה מקור הבעיה ולכן הזמנו את "בני שרותי תיקונים" לבדיקה ותיקון התקלה. בני הגיע במועד שקבענו וביצע בדיקה מקיפה למכונת הכביסה, אני כבר לא זוכר מה היתה בדיוק הבעיה אבל תוך זמן קצר התקלה היתה מאחורינו והמכונה חזרה לפעולה. המחיר שבני גבה היה סביר בהחלט ואני אשמח לפנות אליו שוב לקבל שירות בעתיד במידת הצורך. ממליץ בחום!
יורם, כפר סבא.

, יולי 2017

בני הטכנאי ביצע אצלי תיקון של מדיח-כלים שהחל לעשות בעיות בעת ההפעלה, השירות היה מעולה והמחיר הוגן ולכן אני ממליצה עליו אצלכם באתר! בני הגיע תוך שעות ספורות משיחת הטלפון שלי אליו וניגש למדיח כלים ללא דיחוי. הוא ביצע בדיקה ותוך זמן קצר עלה על התקלה. בני לא הלך עד שווידא שהמדיח חזר לפעילות תקינה ובסיום גבה מחיר הוגן עבור השירות. ממליצה עליו בחום לכל מי שמחפש טכנאי מקצועי שגובה מחירים טובים!
כלנית, רעננה.

, ספטמבר 2016

אני ממליץ בחום על בני שרותי תיקונים. הייתי צריך טכנאי מקררים לסדר את צינור קרוע במקרר. הזמנתי את בני, שהגיע בזמן עם הצינור הנדרש וישר הלך לטפל בבעיה בעל מקצוע מאוד יסודי ונעים. הרבה זמן לא התרשמתי מבעל מקצוע בצורה חיובית כזאת.
שחר.

, ספטמבר 2016

אני ממליץ על בני - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה! מדובר בתיקון מדיח כלים שלא הצלחנו להפעיל אותו. שוחחתי טלפונית עם בני, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה. בני הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המדיח. בני עלה על התקלה ולאחר התיקון - המדיח חזר לעבוד ללא הפרעות ותקלות. על התיקון בני לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליץ בחום!
יצחק.

, ספטמבר 2016

מדובר היה בעבודת תיקון דלת תנור שהייתה זקוקה להחלפת צירים, חיפשתי טכנאי שירות מהאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על "בני שירותי תיקונים" והרמתי טלפון, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים מראש, המחיר נשמע הוגן וקבענו שעה. בני הגיע אלי בדיוק בשעה שקבענו, הוא ביצע החלפה של הצירים ולשמחתי הרבה הצליח לסדר את הדלת, כעת היא נסגרת כמו שצריך וניתן להפעיל שוב את התנור. בסיום העבודה הודיתי לו על התיקון ושלמתי את המחיר שסוכם. שירות מהיר ומקצועי.
רונה.

, מאי 2016

יש לי מכונת כביסה מעולה שעד לאחרונה לא עשתה לי בכלל צרות ועבדה בצורה סדירה ויומיומית בלי שום תקלה. יום אחד בהפתעה גמורה המכונה החליטה שהיא לא סוחטת, המכונה הייתה מסיימת את כל התהליך של הכביסה והבגדים היו נשארים מלאים במים, אחרי עוד כמה הפעלות חוזרות ונשנות בניסיון להציל את המצב, המכונה התחילה גם להוציא מים החוצה. החלטתי לפנות לטכנאי על מנת לפתור את הבעיה ולסדר את המכונה כמה שיותר מהר.
את בני מצאתי באינטרנט, התקשרתי אליו ולשמחתי הוא הסכים לבוא עוד באותו יום בשעות הערב. בני בדק את המכונה ביסודיות ובכל פעם שלל סיבה אחרת לתקלה עד שהוא גילה שנתקעו גרביים בין התוף לחלק החיצון שסתמו את המשאבה וגרמו לכך שגם לא תהיה פעולת סחיטה וגם בסופו של דבר ייזלו מים החוצה.
בני היה סבלני מאוד ועשה הכל בצורה שקולה ורגועה בלי למהר, הוא לקח את הזמן ועשה עבודה מאוד יסודית והייתי מרוצה נורא מהגישה שלו. בני פשוט שלף את הגרביים שחסמו את זרם המים ופתר את הבעיה. גם המחיר שהוא דרש היה ממש סבבה ולא חרג מהטעם הטוב. אני ממליצה מאוד, בני היה אמין, מקצועי וזמין!
ורד.

, ינואר 2016

היינו מאוד מרוצים מהשירות של בני, מדובר בחשמלאי מקצועי ואמין - מומלץ בחום. היה לנו קצר חשמלי בבית שלא ידענו את המקור שלו וחיפשנו חשמלאי שיגיע לבדוק במה מדובר, נעזרנו באתר שלכם על-מנת לחפש חשמלאי מקצועי ומומלץ. קראנו חוות דעת טובות על בני והרמנו לו טלפון שיגיע לבצע תיקון.
בני הגיע בשעה שסיכמנו, ישר זיהה שהתקלה לא קשורה ללוח חשמל אלא כתוצאה מתקלה בדוד שמש, הוא מראש נתן לנו הצעת מחיר ולא חזר בו לרגע למרות שהעבודה הייתה מורכבת ממה שחשב. בני הסביר לי במה מדובר, הוא פירק את החלקים של הדוד, אמר לי מה צריך לקנות ובכדי לזרז את העניין החלטתי לעזור ולחפש את החלק בעצמי, במשך כל אותו הזמן בני המתין בסבלנות על גג הבית ולא עזב את המקום עד שחזרתי. בני ביצע את התיקון הנדרש, החליף את החלקים שגרמו לקצר, בסיום התיקון ביצע בדיקה לראות שהכל תקין ולשמחתנו הבעיה נפתרה.
כמו שציינתי, המחיר היה הוגן, על פניו מדובר באיש מקצועי, אמין, שירותי שמהווה מודל לחיקוי לשאר בעלי המקצוע!! ממש! בלי שום הגזמה!! בכל תקלה בעתיד אני אסתייע בשירותיו. תודה רבה לך בני!
ורד ואלי.

, ינואר 2016

מרוצים מאד! בני הגיע בדיוק בשעה שקבענו, איתר את התקלה והתמודד בצורה יפה עם בעיות שצצו בדרך, התרשמנו מיכולתו המקצועית, ובנוסף הוא גם איש נעים הליכות, מומלץ בחום!!!
הגעתי לבני שירות תיקונים דרך האתר שלכם לגבי תיקון תנור אפיה שעשה לנו קצר, קראתי עליו חוות דעת טובות והרמתי טלפון. כששוחחנו בטלפון, הסברתי לבני מה הבעיה ולפי ההסבר שלי אמר שיכול להיות שמדובר בגוף חימום תקול או בחיווט ונתן טווח מחירים בהתאם, המחירים נשמעו לי הוגנים וסגרנו שעה. בני הגיע אלי בשעה שקבענו, הוא בחן את התנור ואבחן שהתקלה קשורה לרטיבות של המגעים ולא לגוף חימום (בני ערך בדיקה יסודית הוציא את גוף החימום בכדי לוודא שהוא לא זה שמקצר ובאמת התנור קיצר גם אחרי שגוף החימום הוצא) בני היה מאוד יסודי, טיפל בבעיה באופן מקצועי ואפילו נשאר עוד רבע שעה כדי לוודא ליתר ביטחון שהתנור עובד בצורה תקינה.
ממליץ עליו בחום, נתן הצעה מוקדמת על סמך השיחה הטלפונית וכשראה שמדובר במשהו קטן יותר, היה ישר והוגן ונתן מידע אמין - בעל מקצוע יוצא מן הכלל, אשמח להיעזר בשירותיו גם בעתיד!
צבי עמיחי.

, ספטמבר 2015

מרוצה ממנו מאוד, בני הגיע אלי פעמיים שונות לצורך תיקון מקרר ביתי שברשותי, ההתרשמות שלי ממנו היא שהוא מקצועי מסור ובאמת לוקח מחירים סבירים - ממליץ בחום!
פניתי לבני שרותי תיקונים לצורך תיקון בעיה הקשורה למקרר שלא עבד כמו שצריך. לבני הגעתי דרך חיפוש באינטרנט, ראיתי שיש עליו המלצות טובות אצלכם באתר, שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, הצעת המחיר הייתה סבירה בהחלט (ביחס להצעות נוספות שקיבלתי) והחלטתי לסגור איתו את העבודה.
זמינותו לעבודה הייתה גבוהה, בני הגיע אפילו לפני המועד ההתחלתי שנקבע תוך תיאום מראש, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש, ערך בדיקה יסודית ועלה על הבעיה במהירות - החליף גוף חימום תקול. בסיום התיקון, גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם מראש, הוא באמת היה עשר ולכן בפעם השנייה שהייתה לי בעיה עם המקרר הזמנתי אותו שוב, גם הפעם הוא עלה על הבעיה במהירות, החליף מאוורר תקול ולקח מחיר הוגן. בעתיד אשמח להיעזר בו שוב כשאצטרך.
שמואל

, ספטמבר 2015

אני מאוד מרוצה מבני שרותי תיקונים, הוא באמת איש מקצוע ישר, עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר הוגן עבור השירות - מומלץ! הייתה לי בעיה עם מכונת הכביסה שהפסיקה לעבוד וחיפשתי טכנאי מכונות כביסה שיגיע לתת הערכת מחיר ולראות במה מדובר. הגעתי לבני דרך האתר, קראתי חוות דעת טובות והתקשרתי לראות אם זמין.
בני הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים הנחוצים לתיקון, הזיז את המכונה, פירק את הפלסטיקה מסביב למכונת הכביסה ובעצם ערך בדיקה יסודית, בסופו של דבר הוא הסביר לי שמדובר בתקלה פשוטה יחסית - בגדים שנתקעו מאחורי התוף.
הוא יידע אותי לגבי המחיר, השירות שלו היה מאוד מקצועי וההתנהלות הייתה אדיבה ומנומסת. כאשר בני סיים את התיקון הוא הרכיב בחזרה את כל החלקים של המכונה ונתן לי קבלה עבור העבודה. המכונה עובדת פיקס!
אבי שמש

, ספטמבר 2015

הייתי מרוצה מהשירות של בני, מדובר בטכנאי מקצועי ומעל הכל אמין - ממליצה עליו ומודה לו על השירות. מדובר בתיקון מכונת כביסה שעשתה לנו בעיות עם הוצאת אבקת הכביסה והמרכך, חיפשתי אצלכם באתר טכנאי מכונות כביסה, קראתי המלצות טובות על מספר בעלי-מקצוע ומתוכם מצא חן בעייני בני שיכל להגיע באותו היום ועלות הביקור שלו הייתה סבירה.
קבענו יום ושעה, בני הגיע בשעה שקבענו עם הציוד הנדרש, הוא היה מאוד סובלני ואדיב, בדק היטב במה מדובר, ממש פירק את המוכנה ועלה על הבעיה. הוא הסביר לנו שמדובר בחלק הפנימי של המתקן אבקה, החלק נשבר. בני ערך בירורים אם ניתן לקנות את החלק, משהבין שלא, הוא הפנה אותנו לחברה שמייצרת את המכונות ואמר שרק מהם אפשר להזמין את החלק. עבור זיהוי התקלה הוא לקח רק את עלות הביקור.
התרשמתי מרמת האמינות שלו, בני לא המציא סתם תקלות שלא היו קיימות, היה שקוף מולי לגבי סוג הבעיה ובאמת בזכותו השירות מהיצרן היה מהיר מכיוון שידענו להגיד להם איזה חלק בדיוק צריך. ממליצה על בני בחום, שירות נהדר!
שלומית

, יוני 2015

לפני כחודש היה לנו מקרה מוזר עם התנור שלנו, מדובר בתנור רגיל וותיק, רצינו להשתמש בתנור כמו שבכל יום רגיל אבל הדלת שלו סירבה להיפתח, לא משנה מה עשינו, ניתקנו מהחשמל וכו', זה לא עבד.
חיפשתי באינטרנט טכנאי מומלץ והגעתי לבני שירותי תיקונים דרך האתר שלכם. הסברתי לבני במה מדובר והוא אמר שיגיע.
בני הגיע בשעה שסיכמנו, הוא נתן עבודה וניסה לשחרר את הנעילה בכל מיני דרכים, כעבור כמה שמן יידע אותנו שכנראה בשביל לפתור את הבעיה נצטרך להחליף את הצירים של דלת התנור - עלות החלפת הצירים היא 700 ש"ח ולכן בסופו של דבר החלטנו שהעניין לא משתלם ושאנחנו מעדיפים לרכוש תנור חדש.
שילמנו לבני עלות ביקור ונפרדנו לשלום. סה"כ הוא באמת נתן עבודה למרות שלא הצליח לשחרר את הנעילה ללא החלפת הצירים.
אלעד.

, יוני 2015

המקרר הפסיק לעבוד וחיפשתי בדחיפות טכנאי מומלץ, נעזרתי באתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על בני שירותי תיקונים.
שלחתי לבני מיסרון בשעה 9:55 באמצעות האתר. בני חזר אלי מייד, ממש דקה אחרי המיסרון והגיע אלינו בזמן שסוכם.
בלי יותר מידי דיבורים, בני ניגש לבדוק במה מדובר, הוא אבחן את התקלה במהירות ובדייקנות, נסע לקנות את החלק (היה מדובר בהחלפת בקר) וחזר כעבור שעתיים לסיים את התיקון לשביעות רצוני המלאה.
בסיום התיקון בני גבה ממני מחיר הוגן, הוא היה אמין ומאוד מקצועי - ממליץ בחום!
יוסי.

, יוני 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מבני, הוא נתן לי שירות מעולה במחיר הוגן - ממליץ עליו בחום!
לקראת מוצאי השבת, המקרר שלנו החל לעלות ריח שרוף והוא קיצר את החשמל בבית, הוצאתי אותו מהשקע כך שהוא לא עבד ונכנסתי לאתר שלכם לחפש טכנאי מקררים.
קראתי המלצות על בני שירות תיקונים, שוחחנו בטלפון, הוא נתן לי טווח מחירים מראש בהתאם לסוג התקלה, לפי הבירורים שעשיתי באינטרנט המחירים היו הוגנים וסגרתי איתו הגעה.
לשמחתי בני הלך לקראתי והגיע במוצ"ש, הוא בדק את המקרר וגילה שאכן מדובר בהחלפת הסטרטר כמו שחשדנו מראש, הוא ביצע את החלפת החלק ונשאר לראות אם המקרר חוזר לפעול ושאין קצרים.
בסיום התיקון ניקה וסידר אחריו וגבה בדיוק את המחיר שסוכם. יצאתי מאוד מרוצה הוא באמת היה עשר - אחלה טכנאי!
דמיאן.

, נובמבר 2014

הייתה לי בעיה עם המקרר - הוא פשוט הפסיק את פעולתו לגמרי ולא קירר בכלל, חיפשתי בדחיפות טכנאי שיגיע כמה שיותר מהר לפתור את הבעיה. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מקררים מאזור המרכז, והגעתי לבני דרך האתר שלכם. הזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, בני היה פנוי והגיע מהר.
בני היה מקצועי, ערך בדיקה יסודית ובדק כמה אופציות, תוך מספר דקות הוא איתר שהבעיה קשורה לסטרטר של המקרר ושאצטרך להחליף אותו לחדש, שאלתי אותו לגבי המחיר, הוא רצה על החלפת הסטרטר כולל החלק עצמו 400 ש"ח, לפי מה שבדקתי המחיר בהחלט הוגן, מחיר ממוצע לשוק וסגרתי איתו את העבודה.
בני הלך להביא את הסטרטר שמתאים למקרר, הוא התקין את החדש במהירות ובמקצועיות. בסיום ההתקנה, בני נשאר כמה דקות לראות שהמקרר מתחיל בפעולת הקירור ורק כאשר הוא חזר לפעולה הוא לקח ממני כסף. בכל אופן הוא אמר שלא אמורות להיות בעיות נוספות ואם יקרה משהו אני מוזמן להתקשר אליו. עד עכשיו המקרר פועל מצוין ונראה שהבעיה נפתרה! שירות מקצועי!
ממליץ בחום - יעקב.

, נובמבר 2014

חיפשנו בעל מקצוע בתחום מכונות הכביסה לאחר שמכונת הכביסה שבביתי הפסיקה לעבוד, פשוט לא הייתה נדלקת, חיפשתי טכנאי אמין ומקצועי וערכתי חיפוש באינטרנט, במקרה הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת טובות על בני והרמתי טלפון.
כשדיברתי עם בני לא היה יותר מדי מה לתאר מאחר והמכונה פשוט לא עבדה, ולכן קבענו שיגיע לביתי ע"מ לנסות ולאתר את התקלה.
בני הגיע בשעה שקבענו, בדק את המכונה וראה כי היא לא עובדת, לכן הוא פירק את המכונה, הוציא את המנוע, עלה על הבעיה במהירות ותיקן את המנוע תוך פחות משעה. לאחר הפעולות שבני ביצע המכונה תקינה לחלוטין ועובדת נפלא! העבודה שבני עשה הייתה יעילה, מקצועית ואין ספק כי מדובר בבעל מקצוע אמין ואיכותי!
אני מאוד מרוצה מהשירות שקיבלתי, כמו כן המחיר שבני גבה היה הוגן ואף נמוך ממה שציפיתי ולכן אני ממליצה עליו בחום!
פנינה.

, ינואר 2014

הגעתי לבני שירותי תיקונים דרך אתר האינטרנט שלכם, שם עשיתי גם השוואת מחירים לבעלי מקצוע אחרים, ובחרתי בבני מכיוון שהוא היה הזול מכולם והוא עשה עלי רושם טוב כששוחחנו בטלפון. הסברתי לבני בטלפון שכשאני עושה כביסה לבנה בהרתחה הבגדים לא יוצאים חמים - בני הסביר לי שהבעיה היא כנראה בגוף חימום ויכול להיות שאצטרך להחליפו בחדש.
בני הגיע אלי עוד באותו היום עם הציוד הנדרש כולל גוף חימום חדש, בחן את תפקוד מכונת הכביסה, הראה לי שבאמת החלק של הגוף חימום נשרף ולכן החליט להרכיב גוף חימום חדש במקומו. בני פירק מאחורה את גוף החימום הישן והרכיב במקומו את גוף החימום החדש.
לקח לו מעט זמן לבצע את ההרכבה ובדק שמכונת הכביסה פועלת טוב ובסיום העבודה הוא לקח ממני בדיוק את המחיר שאמר לי בטלפון.
מרדכי, בן-שליו.

, ינואר 2014

מצאתי את הטלפון של בני באתר. פניתי אליו כדי שיתקן לי תקלה בתנור אפיה שקשורה למנגנון שלו.
בשיחת טלפון קצרה - קבענו שבני שיגיע אליי הביתה כדי לבדוק. בני אמר שיעשה את כל המאמצים כדי להגיע עוד באותו ערב, ולשמחתי - עמד במילה שלו ולא אכזב, ואפילו התקשר חצי שעה קודם לוודא שאנחנו אכן נמצאים, ושיש מישהו שיוכל לקבל אותו.
בני איתר תקלה במנגנון התנור, הוא תיקן את העניין ווידא שהכול בסדר.
בני היה בסדר מכל הבחינות - גם עמד בזמנים, גם במחיר שסיכמנו - פשוט בהכול. עבור התיקון הוא לקח מחיר סביר מאוד והכי חשוב - התנור חזר לעבוד במלוא הכוח!
סמי כהן.

, אפריל 2013

בני היה על-הכיאפק, שירות יעיל מהיר ומקצועי.
הייתה לנו בעיה במקרר מסוג אלקטרה שעשה רעשים בלי סוף, ששיגעו אותנו לגמרי.
חיפשתי באינטרנט בעל מקצוע שמתמחה במקררים, והגעתי לאתר שלכם ושם מצאתי את בני. הרמתי לו טלפון הסברתי לו מה הבעיה, קבענו שהוא יגיע יום למחרת לראות מה הבעיה.
בני הגיע בדיוק זמן ובשעה שנקבעו, הסתכל על המקרר ואמר לנו שהבעיה היא בצלחת אידוי מאחורי המקרר (המדחס) הבורג שם התרופף והוא פשוט חיזק אותו, בכל אופו התברר אח"כ שזה לא פתר את הבעיה והרעש בא ממקור אחר. בני נתן לנו הצעת מחיר על החלפת החלק - אמר לנו שזה לא מזיק למקרר ושנעשה את שיקול הדעת שלנו. על השירות עצמו והביקור לקח לנו 120 ש"ח, מחיר הוגן מאוד. ואנחנו מודים לו על המידע האמין ושירות הוגן!
גלית, כפר-סבא

, אפריל 2013

לפני כשבוע שמתי לב שהמקרר שלי מסוג אמנה לא מקרר כמו שצריך וחשבתי שיש חוסר בגז ולכן מילוי הגז יפתור את הבעיה. בכל אופן התקשרתי לבני (הגעתי אליו דרך האתר "טוב תודה") מסרתי לו את פרטי הבעיה, והוא הסביר לי בטלפון שלא בטוח שהבעיה היא בגז ושיש צורך שהוא יגיע אלי בכדי לבדוק את מקור הבעיה ולתת הצעת מחיר שתהיה הוגנת. הוא הגיע אלי באותו היום, בדק את המקרר, ראה שלא חסר גז, ואח"כ עבר לבדוק את המאווררים, הסתבר שהמאוורר הפנימי תקול ושיש צורך להחליפו.
בני הסביר לי, שהמאוורר אחראי על זרימת אוויר מסוימת בין המקפיא למקרר וחזרה. אם המאוורר שאחראי לפעולה זו אינו עובד כשורה פעולת הקירור נפגמת ולכן יש צורך להחליפו.
בני התקין את המאוורר החדש והחזיר את החלקים למקומם.
המקרר חזר לעבוד בצורה טובה, כמו חדש וטמפרטורת הקירור הייתה מצוינת. בני עשה עבודה עשר!
עופרה, כפר-סבא

, אפריל 2013

ברשותי מקרר מסוג תדיראן, שנים רבות הוא משרת אותנו נאמנה, אך לאחרונה החלו הבעיות, המקרר לא הפסיק לטרטר ולעבוד והטמפרטורה לא הייתה מאוזנת. חיפשתי באינטרנט בעל-מקצוע שמבין במקררים וכך הגעתי לבני דרך האתר שלכם.
שוחחתי עם בני בטלפון, הסברתי לו מה הבעיה, הוא טען בטלפון שהבעיה יכולה להיות בתרמוסטט ואולי יהיה צורך להחליפו במידה שלא יוכל לתקנו. בקשתי ממנו הצעת מחיר בטלפון, הוא נקב במחיר שהיה רשום באתר ולכן הזמנתי אותו לטפל בבעיה.
בני הגיע אלי יום למחרת, הכין כבר את חלק החילוף על כל מקרה שיצטרך להחליף את התרמוסטט. בני פירק את המכסה התחתון בתא ההקפאה, הוציא את התרמוסטט הישן וראה שהוא תקול ולכן התקין את התרמוסטט החדש במקומו. לאחר מכן בני נשאר לבדוק אם הטמפרטורה הסתדרה. בני ניקה אחריו ופינה את הפסולת שנשארה לאחר העבודה.
הייתי מרוצה מאוד מהשירות של בני ולכן אני ממליצה עליו בחום!
מלכה, רעננה

, אוגוסט 2012

לבני הגעתי דרך האתר שלכם. התקשרתי אליו בעקבות ההמלצות החמות שקראתי ופניתי אליו לטיפול בנזילת מים מהמקרר (אמקור שתי דלתות). בני, שהיה זמין בטלפון נענה לקריאתי והיה זמין במיידי, קבענו למחרת בבוקר למרות שיש לציין שהוא הציע להגיע באותו רגע.
בני הגיע בזמן שקבענו עם ארגז כלים והמון נכונות לפתור את הבעיה. הוא ניגש למקרר, ניתק אותו מהחשמל, פתח, פירק ובדק. במקרר, כך מסתבר, היתה סתימה בצינור ניקוז בני שפך מים חמים ניקה את הצינור ושיחרר את הסתימה. אחרי בערך 20 דק' הטיפול בסתימה הסתיים ובני החזיר את המדפים חזרה למקרר וניקה את אזור העבודה. לא סגרתי מראש מחיר עם בני אבל הוא לקח מחיר הוגן ודאגתי לבדוק את זה כשהוא הלך, בני לקח את המינימום בטווח מחירים המקובל.
בני איש מאוד סימפטי, הוא אדיב, דייקן וסבלני ללקוח, אבל הכי חשוב - ישר והגון. לכן אני ממליצה עליו.

רבקה מכפר סבא

, יוני 2012

פניתי לבני שרותי תיקונים בעקבות ההמלצות הכתובות עליו באתר. דיברנו בטלפון והסברתי לו שמדובר בתנור של "אלקטרה" שעושה רעשים מוזרים, כאילו משהו חלוד בהפעלה שלו. בני ציין בטלפון כמה יעלה לי הביקור והתיקון וקבענו שעה ויום שנוח לשנינו.
בני הגיע ביום הפגישה שקבענו, בזמן ומצוייד בכלים הנחוצים. הוא פתח את התנור ובדק אותו עד שהבין כי המאוורר השתחרר וצריך לחזק אותו, הוא חיזק, סגר וביחד בדקנו שהוא עובד בצורה תקינה.
הוא סידר אחריו, שילמתי את הסכום שנאמר לי מראש וקיבלתי חשבונית. בני היה מאוד שירותי ואדיב, הוא אחראי, דייקן, מקצועי ואמין. אני ממליצה עליו בחום.

הילה מרמת השרון

, אפריל 2012

באחד מימי השישי האחרונים מכונת הכביסה שלי של חברת "קריסטל" שבקה חיים. ביצענו חיפוש באינטרנט וכך הגעתי לאתר "טוב תודה", במהלך השוטטות ראיתי את בני שירותי תיקונים ושלחתי הודעת אס אם אס עם פרטיי. שעה לאחר מכן בני חזר אליי, וכבר באותו היום הוא הגיע אליי בדיוק בזמן שקבענו.
בני הזיז את המכונה, הוציא מספר ברגים ופתח את הפלסטיקה, ביצע מספר בדיקות והסביר לי שהמנוע לא תקין ועל כן הוא יקח אותו לתיקון ויחזיר אותו מס'' ימים לאחר מכן. בני הגיע בערך 3 ימים אחרי כן עם המנוע החדש, הוא פירק שוב את הפלסטיקה של המכונה חיבר את המנוע ואת כל החוטים וסגר את המכונה. לאחר מכן ווידא שאכן המכונה עובדת והכל תקין. התשלום היה אותו הסכום שנקבע מראש וקיבלתי חשבונית.
בני מקצועי ואפשר לסמוך עליו גם בעבודה וגם במחיר. הוא מאוד אדיב ונחמד והסביר לי מה הבעיה ומה הפיתרון הכי כדאי. לאחר העבודה הוא סידר וניקה אחריו ולא השאיר לי מיני פסולת מהתיקון.
אני ממליצה עליו בחום.
מיכל מכפר סבא.

, מרץ 2012

הגעתי לבני דרך חיפוש באינטרנט. בחרתי בו מתוך מספר בעלי מקצוע ששוחחתי איתם מאחר והוא היה זול מבחינת המחיר ושמעתי עליו ביקורות טובות מלקוחות אחרים שהוא ביצע עבורם תיקונים.
הבעיה הייתה במכונת כביסה מחברת "בוש" שלא סחטה ומקרר "אמקור" עם תקלה במערכת ה"נו פרוסט" כך שהצטבר הרבה קרח בתא ההקפאה.
בני הגיע בשעה שקבענו עם כל הכלים והחלקים הנחוצים לתיקון מהיר ויעיל של שני מוצרי החשמל. תחילה הוא תיקן את המכונה, הזיז אותה, פירק את הפלסטיקה וראה שהבעיה היא במשאבת המים שהייתה מאוד ישנה. הוא החליף את החלק והראה לי את המשאבה החדשה בניילונים, ניקה את הצנרת מים ולאחר מכן ביצע בדיקה שהמכונה סוחטת, חיבר חזרה את הפלסטיקה ועבר למקרר.
את המקרר בני הזיז וביצע בדיקה בחלק האחורי של המקרר ובחלק הקדמי, לאחר מכן הסביר לי כי התקלה נובעת ממאוורר לא תקין.
גם בהחלפה של המאוורר הוא הראה לי את החלק הישן ואת הוצאת החלק החדש מהניילונים ובנוסף ניקה את הלכלוך מהצינור ניקוז.
בני היה מאוד סבלני ושירותי, הוא דאג להסביר לי ושאני אבין מה הוא עושה ולמה נדרשת החלפה של החלקים, הוא יידע אותי מראש מה המחיר של כל חלק מעבודתו ועשה את הכל באדיבות.
כשבני סיים את התיקון הוא סידר אחריו ופינה את "שאריות" העבודה ויידע אותי שעם כל בעיה נוספת או חוזרת שרק ארים אליו טלפון.
אני מאוד ממליץ על בני ומהביקור האחרון שלו אני עובד רק איתו.
תודה רבה,
זאב מכפר סבא

, פברואר 2012

לפני כחודש, ביום שבת, מכונת הכביסה שברשותי, מסוג בוש,קיצרה בכל פעם שהפעלנו אותה.
לאחר שרשמתי בגוגל "תיקון מכונת כביסה" , הגעתי לכרטיס העסק של בני באתרכם. התרשמתי מהשוואת המחירים וההמלצות באתר ושלחתי לבני הודעה עם הפרטים שלי.
בני חזר אליי בבוקר יום ראשון וציינתי בפניו שאני זקוק לשירות בערב אותו יום. ואכן בשבע בערב הוא הגיע אליי.
כבר בשיחה עמי הוא ציין כי זה נשמע כמו הגוף חימום אך בכל זאת הוא רוצה לוודא זאת. לאחר בדיקה, קבע שגוף החימום אכן הוא שמקצר ויש להחליפו. כמובן, ששאל אותי אם אני מוכן להחליף את החלק ובהסכמתי הוא ביצע את ההחלפה , דאג להראות לי את החלק החדש ואף הראה לי את סימני הקצר בחלק הישן כדי שאהיה סמוך ובטוח שאין פה "חתול בשק" ואכן גוף החימום היה הבעייתי.
את אזור העבודה הוא השאיר נקי ומסודר אחריו ולאורך כל הדרך נתן שירות מצויין. בני היה אמין (המחיר שדרש היה זהה למה שפרסם באתר), נחמד ודאג כל הזמן שהכל ברור ומובן לי.
כמו כן הוא היה מאוד מקצועי, הגיע עם כל הכלים הדרושים וגם היום חודש לאחר שביצע את העבודה, מכונת הכביסה עובדת כמו שצריך.
אני יכול לסכם ולומר שאני בהחלט לקוח מרוצה.

בברכה,
דניאל ממושב נווה ימין.

, נובמבר 2011

אני רוצה להודות לבני על טיפולו המסור והשירות האדיב שהוא העניק לי.
ברשותי מקרר מסוג אמקור, לאחרונה הרחתי ריח לא נעים שמגיע מהמקרר, בתחילה חשבתי שמדובר במזון מקולקל שנשאר במקרר זמן רב, אך לאחר שערכתי ניקיון מסיבי והוצאתי את כל דברי השתייה והמזון הבנתי כי זה קשור למקרר ולא למזון שבתוכו.
ערכתי חיפוש אקראי באינטרנט וכך הגעתי לבני "מבני שירות תיקונים".
בשיחת הטלפון בני שמע את ייאושי והבין כי זה לא ניתן לדיחוי, ולכן בני הגיע לביתי מיד כשהיה פנוי וניסה לאתר את המהות לבעיה.
לצערי איני יודעת להגיד לתאר כיצד בני פתר את הבעיה, אך אני כן יכולה להגיד כי אני מרוצה מאוד מהשירות שקיבלתי.
בני עבד במהירות, גילה סבלנות רבה כלפיי וכלפיי דרישותיי, הצליח לאתר את המהות לבעיה ואף לפתור אותה.
אני סמוכה ובטוחה כי במידה ואצטרך בשנית בעל מקצוע בתחום המכשירים החשמלאים אחסוך את החיפוש באינטרנט ומיד אתקשר לבני.

בברכה,
איה מהוד השרון

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

תיקון מקררים

תיקון מקרר - כללי
תיקון תקלות מקררים
החלפת חלקים במקרר

תיקון מכונות כביסה

ביקור טכנאי מכונת כביסה
תיקון מכונות כביסה
החלפת חלקים במכונת כביסה
התקנת מערכות בקרה למכונות כביסה

תיקון מדיחי כלים

ביקור טכנאי מדיחי כלים
תיקון מדיח כלים
החלפת חלקים במדיחי כלים
התקנת מערכות בקרה למדיחי כלים

תיקון תנורים

החלפה ותיקון חלקי תנורים
החלפה ותיקון חלקי תנורים מכניים
תיקון והתקנת מערכות בקרה ובטיחות לתנור

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

בני שירות תיקונים עם ותק של 25 שנה, נותן שירות אמין, איכותי, מהיר ומקצועי עד לשביעות רצון הלקוח. אצל בני, אין תקלה שאין לה פתרון! נשמח לראות אותכם בין לקוחתינו המרוצים. נותן שרות תיקונים של מקררים,מכונות כביסה ,מייבשים ,תנורים, תיקוני חשמל וכו'.

בני שרותי תיקונים

בני שרותי תיקונים

בני אטס


9.5

073-2721407
 

בני שרותי תיקונים

בני אטס

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721407 חייג