29

ספקי שירות בתחום קבלני גבס

5 טיפים לבחירת איש גבס מקצועי

במאמר זה תקבלו 5 טיפים מקצועיים וחשובים לבחירה נכונה של איש מקצוע לבנייה ועיצוב בגבס

חמישה טיפים לבחירת איש גבס מקצועי

לבנייה בגבס יתרונות רבים, זו הסיבה לכך שכיום אין כמעט פרוייקט בניה או שיפוץ המתבצע ללא שימוש בלוחות גבס ואלמנטים נוספים בגבס, כמו קרניזים ופרופילים. שימוש בלוחות גבס מאפשר הקמה מהירה וקלה של קירות פנים ומחיצות לחלוקה של חלל, בניית נישות, מזנונים, הנמכת תקרות, התקנת גופי תאורה שקועים, שיפור אקוסטיקה ובידוד תרמי ועוד. אם בעבר עבודות בנייה בגבס בוצעו כולן בתוך המבנה הרי שכיום קיימים גם לוחות גבס המתאימים להקמת קירות חיצוניים, השימוש בלוחות כאלה בבנייה קלה נמצא במגמת עליה מתמדת.

מכיוון שהשימוש בלוחות, קרניזים ופרופילים מגבס הפך כה נפוץ, אין כמעט בעל מקצוע מתחום הבניה שלא הזדמן לו לבצע עבודה בהיקף כזה או אחר בגבס. שיטות העבודה בגבס אינן קשות ליישום אבל ידע, ניסיון וכישרון הופכים חלק מבעלי המקצוע לאמנים של ממש בתחום הבנייה בגבס.
גבס הואחומר גלם המאפשר לאנשי מקצוע איכותיים להוציא תחת ידיהם עבודות מדוייקות ברמת גימור גבוהה מאוד כמו גם להפוך עיצובים מורכבים ותוכניות יומרניות למציאות בשטח.
ההיצע הגדול של קבלנים ושיפוצניקים המציעים שירותי בניה בגבס עלול להפוך את בחירת איש הגבס המתאים ביותר עבורכם למורכבת. מכיוון שחשוב מאוד לבחור נכון אספנו עבורכם חמישה טיפים שיסייעו לכם למצוא את בעל המקצוע שיבצע עבורכם את המלאכה לשביעות רצונכם המלאה ובמחיר המתשלם ביותר.

אין תחליף להמלצות

כמו עבור כל שירות או מוצר שאנו רוכשים המלצות משמשות מדד טוב לאיכות. חשוב מאוד לוודא שחוות הדעת שאתם לוקחים בחשבון לכאן או לכאן הן אמינות. כיום ניתן בקלות למצוא חוות דעת באינטרנט אבל לפעמים אלה אינן משקפות את המציאות. מצד אחד בעלי מקצוע ועסקים מקפידים שבאינטרנט יופיעו תיאורים מחמיאים, מצד שני לקוח אחד לא מרוצה שהשתלח בלשון בוטה אינו מעיד בהכרח על איכות עבודה ירודה או חוסר אמינות.
מומלץ לקבל המלצות מלקוחות קודמים, לא רק כאלה שבעל המקצוע עצמו מפנה אותנו אליהם. אפשר לפנות לחברים ובני משפחה שנעזרו בשירותיו של איש גבס ולשאול אם הם ממליצים גם לכם לפנות אל אותו בעל מקצוע. אפשר גם לקבל הפניות מפורומים ואתרים המפנים לבעלי מקצוע שאיכות עבודתם מובטחת.

העדיפו בעל מקצוע המתמחה בבנייה בגבס

מכיוון שבנייה בגבס היא כה נפוצה, בעלי מקצוע רבים מתחום הבנייה והשיפוצים לקחו חלק בפרוייקט שכלל עבודה בגבס. כך יוצא שגם מי שצברו ניסיון מועט בלבד עשויים להרגיש בטוחים מספיק כדי להציג עצמם כאנשי גבס ולתת לכם הצעת מחיר לביצוע עבודה אפילו אם היא בהיקף גדול וברמת מורכבות גבוהה יחסית.
ככל שהדבר נוגע לבנייה בגבס מומלץ להעדיף בעלי מקצוע המתמחים בתחום זה. ישנם קבלנים המגדירים עצמם כקבלני בניה בגבס ולוקחים על עצמם רק פרוייקטים כאלה. עבור פרוייקט גדול מומלץ לפנות אל קבלן גבס כזה. פרוייקטים קטנים ופשוטים יותר אפשר למסור גם למי שבנייה בגבס אינו תחום עיסוקם הבלעדי אולם חשוב מאוד לוודא שיש להם מספיק ניסיון. בקשו להתרשם מעבודות קודמות שביצע איש המקצוע שאת שירותיו אתם שוקלים לשכור, במידת האפשר בחנו את העבודה במו עינכם ולא רק מתמונות.

אמינות חשובה לא פחות ממקצועיות

כמו בתחומים רבים כך גם בכל הקשור לתחום אנשי גבס, רמה גבוהה של מקצועיות היא הכרחית אבל חשובה לא פחות האמינות. בעל מקצוע שאמינותו מוטלת בספק עלול לגבות מכם מחיר גבוה בהרבה ממחיר שוק הוגן. אולי עוד גרוע מזה, הוא עשוי לנסות לחסוך בעלויות ולהשתמש בחומרי גלם מאיכות ירודה. בעיה נוספת שמאפיינת בעלי מקצוע לא אמינים היא אי עמידה בלוחות זמנים שהובטחו לכם. כדאי לדעת שיש בעלי מקצוע שיודעים לשווק את עצמם באופן מוצלח אבל תוך כדי ביצוע הפרוייקט מתגלה פרצופם האמיתי. כמו לגבי רמת המקצועיות , הדרך הטובה ביותר לוודא שמדובר בבעל מקצוע אמין היא לחקור, לאסוף חוות דעת מכל מקור שניתן כולל פניה ללקוחות קודמים.

קבלו הצעות מחיר מפורטות

כדי לבחור איש גבס מומלץ, איכותי, אמין ושעימו יש לכם שפה משותפת בקשו הצעות מחיר מכמה מועמדים שעברו את שלב הסינון הראשוני והרשימו אתכם כמקצועיים מספיק ואמינים מאוד.
חשוב להתעקש לקבל הצעות מחיר מפורטות, כאלה בהן מתואר בדיוק מה מתחייב בעל המקצוע לבצע, כמה זה יעלה לכם (בלי להשאיר מקום לתוספות שונות) וכמה זמן ייקח להשלים את העבודה. רק כשיהיו בידיכם כמה הצעות מחיר כאלה תוכלו להשוות ביניהם ולבחור את בעל המקצוע המתאים ביותר.

שפה משותפת ונכונות להתאים את מהלך ביצוע העבודה לצרכיכם

חשוב לא להחליט מראש ללכת עם בעל המקצוע שנותן את הצעת המחיר הנמוכה ביותר. יש דברים נוספים שצריך לתת עליהם את הדעת, כך למשל בעל מקצוע שקל לכם לתקשר איתו יוכל להבין הנחיות שתיתנו ולבצע את העבודה בהתאם. פרוייקט בנייה עלול להעמיס על שגרת החיים ויעזור מאוד אם בעל המקצוע יהיה כזה שמבין זאת ומעוניין לעשות מאמץ כדי להפחית את הפגיעה בשגרת חייכם.

29

ספקי שירות בתחום קבלני גבס

מצא בעל מקצוע

קבלני גבס מומלצים תל אביב

א  שלמה עבודות גבס
א . שלמה עבודות גבס

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 30

חוות דעת

אשר הוא בעל
מקצוע ברמה גבוהה, איש הגון, נעים הליכות, שמבצע את עבודתו לתפארת. יישר כוח!! בא לבצע אצלי שיפוץ כללי בדירה.

אילן שיפוצים
אילן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 22

חוות דעת

אילן בעל מקצוע
משכמו ומעלה, הוא באמת באמת בעל מקצוע פשוט מצוין! אילן ביצע אצלנו עבודת צביעה יסודית בתוך הדירה - דירת 2.5 חדרים, הוא עשה צביעה של קירות, צביעה של תקרות, ביצע שיוף של הקירות והחלקתם, עשה תיקוני שפכטל היכן שהיה צורך.

עבודת אינסטלציה ושיפוצים
עבודת אינסטלציה ושיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 25

חוות דעת

בחור הגון מאוד,
מקצועי ונחמד. הגעתי אליו דרך האתר כאן, עוד באותו יום הגיע אליי לבית וישב איתי על תוכנית עבודה והצעת מחיר. יש לנו באמצע הבית שני עמודים תומכים שרצינו לעשות להם חיפוי קרמיקה.

רפ שיפוצים
ר.פ שיפוצים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 5

חוות דעת

הגעתי לבאסים בעקבות
המון המלצות שקיבלתי מחברים ומלבד זאת, עשיתי השוואת מחירים והוא היה בין הזולים! הוא ביצע עבורי עבודות צבע, סיוד ושפכטל בדירה שלי. אין לי מילה אחת רעה לומר על באסים!

שיפוצי השרון
שיפוצי השרון

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

חיפשתי בעל מקצוע
לצורך שיפוץ כללי בדירה שלי ויצרתי קשר עם איגור בעקבות המלצה שקיבלתי, הוא עשה עלי רושם מצוין וקנה אותי עם טוב הלב שלו לכן, סגרתי איתו את העבודה. איגור לא אכזב אותי לשנייה!

9.8

voice-icon 10

חוות דעת

על פולד מחברת
הניקיון "פסגה" יש לי רק מילים חמות להגיד - בעל מקצוע מצויין, פדנטי, רציני ועושה עבודה מכל הלב! הוא ביצע עבורי ניקיון דירה לפני כניסה כבר פעמיים ואני יכול להמליץ עליו בלב שלם!

יה שיפוצים בעמ
י.ה שיפוצים בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 13

חוות דעת

עם יוסי אני
עובד כבר שנים, בעל מקצוע שבנה ומתחזק את כל רשת המינימרקטים שלי ואני מרוצה כל פעם מחדש, בעל מקצוע אמין וישר.

אבי שיפוצים וגבס
אבי שיפוצים וגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 3

חוות דעת

אבי הגיע אלי
עם מספר פועלים ויצאתי מאוד מרוצה מהעבודה שלהם! הם שיפצו את כל האמבטיה שלי והגעתי אליהם דרך המלצה של חברה. אבי והצוות שלו עמדו בזמנים שקבענו מראש והיו באמת 10 מכל הבחינות!

פרפקטו  ביצוע עבודות בנייה
פרפקטו - ביצוע עבודות בנייה

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 14

חוות דעת

על איציק יש
לי רק דברים לומר, בנאדם סימפטי ושירותי שביצע עבודה בול כמו שרציתי ואני ממליצה עליו בחום!!! הוא הרכיב עבורי 3 גגונים מעץ במרפסות שבביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו, ביצע מדידות מדויקות של הגגונים במרפסות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע וסגרנו תאריך לביצוע העבודה.

JAA עבודות שיפוצים
JAA עבודות שיפוצים

לפרטי העסק

9.4

voice-icon 68

חוות דעת

חיפשתי שיפוצניק מומלץ
עם ניסיון שיעשה לי עבודת גבס בסלון. בחיפוש באינטרנט הגעתי למס' שיפוציניקים בינהם לאשרף. אשרף הגיע מוכן עם צילומי עבודות קודמות שלו, נתן רעיונות יצירתיים ועשה רושם של אחד מקצועי שמבין עניין.

אפ השבחת מבנים
א.פ השבחת מבנים

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

יש לי דירה
בבעלותי בחיפה שהייתה מאוד מוזנחת והרוסה ואפרים ביצע בה כמה שינויים הכוללים צבע ושפכטל, סידור רטיבויות, תיקון ריצוף וכו'. אפרים מקצוען בתחומו וביצע עבודה יסודית ומדויקת ביותר!

כנאני נדאל
כנאני נדאל

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 6

חוות דעת

נדאל הגיע אלי
עם 2 אנשי צוות נוספים והם היו מקצועיים! הם ביצעו עבורי עבודות גבס קטנות וסידרו את כל המנורות בביתי, הגעתי אליהם דרך המלצה של טכנאי המזגנים שאתו אני עובד.

נועם שיפוצים
נועם שיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 34

חוות דעת

אלי מאוד יסודי,
נוח וגמיש, העבודה שלו ברמת גימור מושלמת! עוד יתרון חשוב - נועם מספק את החומרים ולכן מוזיל בצורה משמעותית את הוצאות השיפוץ. את אלי הכרתי דרך חברים טובים שעשו שיפוץ בדירתם והיו מרוצים מאוד.

אדי לשיפוצים
אדי לשיפוצים

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 52

חוות דעת

את אדי אנחנו
מכירים הרבה מאד שנים. הוא איש שיפוצים קבוע אצלנו בבית, ואנחנו לא מחליפים אותו באף אחד אחר. מעבר לזה שהוא עושה עבודה פשוט מעולה - אצלו האמינות והנאמנות זה דבר ראשון.

דני תורגמן
דני תורג'מן

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 7

חוות דעת

דני בעל מקצוע
מדהים ואין לי מילה אחת רעה לומר עליו! הגעתי אליו דרך מעצבת הפנים שלי והוא ביצע עבורי שיפוץ בכל הבית כולל עבודות צנרת. אני מאוד מרוצה מהעבודה שדני ביצע עבורי!

קורן שיפוצים
קורן שיפוצים

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 29

חוות דעת

בביקור אצל חבר
ראיתי עבודת שיפוץ יפה שנעשתה אצלו, מבירורים עלה שמו של בני מקורן שיפוצים. לאחר שיחה עם בני התיישבנו לתכנונים ותיאום ציפיות. בני תרם בשלב התכנון רבות מניסיונו המקצועי וכך גם סוכם המחיר עבור השיפוץ.

טל קבלן שיפוצים
טל קבלן שיפוצים

לפרטי העסק

9.6

voice-icon 16

חוות דעת

טל הקבלן שיפוצים
אחלה בחור, הוא הגון, נחמד ואדיב והיה תענוג לעבוד איתו! פניתי אליו לצורך הדבקת קרמיקה בקירות הפנימיים של בית-כנסת, מדובר בעבודה עדינה ומורכבת וטל עמד במשימה בהצלחה רבה.

עץ אבות
עץ אבות

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הזמנתי את אוהד
דרך המלצה של מכר לבניית קירות גבס בדירתי ולעבודות צבע, טיח וריצוף במבנה תעשייה והוא גם נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה! הוא בעל מקצוע אמין והגון. אהבתי את ההתנהלות של אוהד לאורך כל הדרך!

שיינר חנוך בינוי וניהול פרוייקטים בעמ
שיינר חנוך- בינוי וניהול פרוייקטים בע"מ

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 4

חוות דעת

אני מנהלת אזור
ברשת אירוקה ואני שמחה להמליץ בחום על חנוך. בעל מקצוע שמעסיק אנשים רציניים ואחראים שמתחזקים לנו את החנויות בצורה הכי טובה שיש. בכל תקלה שיש בחנות ברשת חנוך תמיד זמין ומגיע עם הצוות שלו בזמינות כה קצרה, כל תקלה בחנות מטופלת בזריזות וביעילות.

9.4

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
בכדי להודות ולשבח את מוטי, החזיר לי את האמון שאבד לי שנפגשתי עם בעלי מקצוע שונים בנוגע לצביעת ביתי מבחוץ ולגבי ריצוף החצר.

9.8

voice-icon 2

חוות דעת

רציתי לחדש את
התקרה שלי שנראתה לא טוב וחיפשתי חברת שיפוצים לצורך הקמת תקרה נמתחת בביתי. לא ידעתי למי לפנות ומי יוכל לעשות עבודה כזאת, חיפשתי באינטרנט ואחרי כמה שיחות עם בעלי מקצוע בחרתי ב- SKYVIEW.

סימון שיפוץ וחידוש הבית
סימון שיפוץ וחידוש הבית

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

את סימון אני
מכיר המון שנים ותמיד הוא מבצע עבורי עבודות שיפוצים שונות בביתי. בפעם הראשונה הוא הגיע וביצע ריצוף לכל הבית וצביעה של הקירות, העבודה שלו מדהימה, החומרים והציוד שלו איכותיים מאוד וזה ניכר בתוצאה הסופית של העבודה.

מלך הגבס
מלך הגבס

לפרטי העסק

9.7

voice-icon 2

חוות דעת

הגעתי לשמעון דרך
המלצה חמה של חבר, הוא בנה עבורי מזנון מגבס בדירה והייתי מאוד מרוצה ממנו! מלבד העובדה שהוא דרש את המחיר הזול ביותר לאחר סקר שוק שעשיתי, הוא גם ביצע את העבודה בזריזות, יעילות ועם המון נחישות.

דויד ישי שיפוצים וצבע
דויד ישי שיפוצים וצבע

לפרטי העסק

9.2

voice-icon 5

חוות דעת

לאחר בירורים ופגישות
ייעוץ עם בעלי מקצוע שחיפשתי בתחום הריצוף, החלטתי לסגור עם דוד מכיוון שהצעתו הייתה הכי הוגנת מבין כולם וזמינותו הייתה מידית.

עדי עבודות גבס
עדי עבודות גבס

לפרטי העסק

9.5

voice-icon 3

חוות דעת

אין לי מילים
לתאר את עדי- פשוט בעל מקצוע בחסד עליון. פניתי אליו לצורך בניית מסגרת לטלוויזיה מגבס בסלון בביתי, הוא הגיע במועד שקבענו, נתן הצעת מחיר מסודרת והוגנת, ענה על כל שאלותיי ולאחר שהתרשמתי מעבודותיו סגרנו תאריך לתחילת העבודה.

רומנו ובניו בעמ
רומנו ובניו בע"מ

לפרטי העסק

0

voice-icon 0

חוות דעת

מומלץ לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון והמלצות טובות

כדאי לאסוף מספר הצעות מחיר מאנשי מקצוע לפני הסגירה

התקשורת ותיאום הציפיות עם איש המקצוע חשובים במיוחד

כתבות ומאמרים

גבס רגיל, ירוק או ורוד, סוגי קירות גבס ואיך בוחרים ביניהם?

גבס רגיל, ירוק או ורוד, סוגי קירות גבס ואיך בוחרים ביניהם?

מהם לוחות הגבס הקיימים בשוק? מהן תכונותיו הייחודיות של כל סוג ומתי נעשה בו שימוש? במאמר הבא נדבר על הכל.

קרא עוד
עיצוב בגבס לחדרי ילדים, מדפי גבס, נישות גבס לספרים ועוד

עיצוב בגבס לחדרי ילדים, מדפי גבס, נישות גבס לספרים ועוד

במאמר נלמד כיצד נישות גבס יכולות לסייע לנו בעיצוב חדר ילדים מרהיב ונעים למשחק ושינה, בקלות וביעילות.

קרא עוד
נישת גבס לטלוויזיית פלזמה

נישת גבס לטלוויזיית פלזמה

המאמר יסביר כיצד אפשר להשתמש בעבודות גבס לפלזמה הביתית כתחליף עיצובי לזרוע המתכת הישנה.

קרא עוד
בידוד תרמי בדירת מגורים - כל מה שחשוב לדעת

בידוד תרמי בדירת מגורים - כל מה שחשוב לדעת

במאמר יוסבר מהו בידוד תרמי, מהי החשיבות שלו, ומהם השלבים להתקנה איכותית.

קרא עוד