ההמלצות שלכם על בעלי המקצוע

כל חוות הדעת שמופיעות באתר נכתבו בידי גולשים שקיבלו שירות מאחד מבעלי המקצוע שלנו. כל חוות דעת מבוססת אך ורק על עבודה שהתבצעה בפועל, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה והבטוחה ביותר עבורכם.

איך זה עובד?

כפי שההמלצות של גולשים אחרים עזרו לכם לבחור באיש המקצוע הנכון עבורכם, כך ההמלצות שלכם יסייעו לאחרים.

  1. בסיום העבודה אתם מוזמנים לחזור לאתר שלנו ולהיכנס לכרטיס העסק של בעל המקצוע שהעניק לכם שירות.

  2. מלאו את פרטיכם האישיים (שם פרטי, שם משפחה ומספר טלפון). הפרטים הללו הם אמצעי הזיהוי שלכם במערכת, וחיוניים לנו כדי להבטיח שמדובר בחוות דעת אמיתית והם לא יופיעו באתר, מלבד השם הפרטי.

  3. בחרו בקטגוריה "הוסף חוות הדעת" והוסיפו את התרשמותכם על רמת השירות (מ"יצא צדיק" ועד "מתחת לכל ביקורת"), על העמידה בזמנים (מ"הגיע בזמן" ועד "לא הגיע") ועל המחיר (מ"מחיר הוגן" ועד "מרגיש שעבדו עלי").

  4. באפשרותכם להוסיף גם חוות דעת כתובה, שבה תוכלו לתאר במילים שלכם את התנהלות בעל המקצוע לפני ובמהלך העבודה.
    שימו לב! על חוות הדעת להיות עניינית ולכלול את פרטי המקרה. אין להשתמש בשפה בוטה, בגידופים או באמירות שיש בהן משום הוצאת לשון הרע. המלצות שלא יעמדו בתנאים הללו לא יפורסמו.

תעבירו את זה הלאה

אנו מאמינים שככל שיהיו יותר המלצות נוכל להרכיב עבורכם את הרשימה הטובה ביותר של אנשי המקצוע; זו הסיבה שאנחנו מוודאים שכל מי שהזמין עבודה יספר על הרשמים שלו מנותן השירות.

נציגי שירות הלקוחות שלנו יוצרים קשר עם כל מי שפנה אל אחד מבעלי המקצוע באמצעות האתר, כדי לבדוק האם העבודה התבצעה לשביעות רצונו. בהמשך נציגי השירות שלנו מבקשים מהלקוחות לדרג את בעלי המקצוע ולתאר את אופן העבודה שלו ואת דרך ההתקשרות עמם.

באתר מתפרסמות אך ורק המלצות אותנטיות, אלו מסייעות לנו לערוך סינון ובקרה על איכות השירות שניתן לכם.

כך נקבע הציון של בעל המקצוע:

רק ההמלצות שאתם מעניקים קובעות את הציון המשוקלל של בעל המקצוע, ורק הן מאפשרות את המשך הופעתו באתר.

הציון של בעל המקצוע מורכב משלושה פרמטרים מרכזיים: רמת השירות, עמידה בזמנים והמחיר. אנחנו מאמינים שרמת השירות הוא הפרמטר החשוב ביותר, ולכן הענקנו לו את המשקל הגבוה ביותר. הציון הסופי שמופיע באתר הוא שקלול של כל הציונים שהעניקו הגולשים לאותו בעל מקצוע.

אנחנו מאמינים בשירות איכותי ללא פשרות, לכן בעל מקצוע שיקבל ציונים נמוכים או מספר גבוה של תגובות שליליות לא יוכל להמשיך להופיע אצלנו.