אנחנו יודעים שחיפוש אחר בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים הוא אחד הנושאים המורכבים ביותר עבורכם, לכן הקמנו את "טוב תודה", האתר המקיף והיעיל המאפשר לכם לאתר את בעלי המקצוע הטובים ביותר באזור שלכם.

מתוך מטרה להביא לידיכם את הכלי היעיל ביותר, משנת 2005 אנחנו עושים רק זאת: מחברים בין בעלי עסק לצרכנים. לשם כך הקמנו מערכת טכנולוגית מתקדמת שמציגה בפניכם לא רק את אנשי המקצוע המתאימים לעבודה הנדרשת אלא גם פורשת בפניכם מחירונים מפורטים ומלאים לכל עבודה, קטנה כגדולה, בכל תחום (כמעט).

העובדים הטובים ביותר, באחריות

כל אנשי המקצוע שמופיעים באתר שלנו הם הטובים ביותר בתחומם. נקודה.
על הדרוגים וההמלצות שלהם אחראים הגולשים שקיבלו עבודה מנותן השירות, ורק הם יקבעו אם הם ימשיכו לעבוד איתנו. בסיום כל עבודה מוקד השירות שלנו יוצר קשר עם הלקוח ומבקש לשמוע ממקור ראשון איך התבצעה העבודה, איך התנהלה ההתקשרות עם בעל המקצוע ומהם הציונים המגיעים לנותן השירות. בעלי המקצוע יודעים שציונים נמוכים יוציאו אותם מהמערכת שלנו ולכן הם עושים הכול כדי להעניק לכם את העבודה הטובה ביותר.

אתכם, לאורך כל הדרך

כחלק מהחזון שלנו - להעניק לעשרות אלפי אנשים בישראל את השירות הטוב והאיכותי שמגיע להם - אנחנו עומדים לצד הלקוחות שלנו לכל אורך הדרך ואנחנו הכתובת לכל בעיה שעלולה חלילה להתעורר במהלך העבודה.
האחריות שלנו לא מתמצה במילים, אלא במעשים: אם לקוח לא מרוצה מהעבודה שהתבצעה אצלו, אנחנו מנהלים את התהליך מול בעל המקצוע שביצע את העבודה. במקרים נדירים כשתהליך זה לא עולה יפה, אנחנו מספקים בעל מקצוע אחר שישלים את העבודה – עד לשביעות הרצון המלאה של הלקוח.

ידע זה כוח

אנחנו מאמינים שכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, כלל האינפורמציה צריכה להיות שקופה וזמינה בפניכם. זו הסיבה שאנחנו מעמידים לרשותכם את המחירונים המפורטים שלנו כמו גם את ההמלצות האותנטיות של הגולשים.
בנוסף, אתם מוזמנים לשאול את בעלי המקצוע שאלות בתחום העיסוק שלהם ולקבל תשובה בתוך זמן קצר. באתר זמינים לרשותכם כתבות, טיפים ומידע מקצועי בתחומים שונים, שאותו כותבים אנשי המקצוע שלנו.