אבי קור מיזוג אוויר

תחומי פעילות
 • טכנאי מזגנים
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

4 חוות דעת

9.4 4 חוות דעת
9.4

4 חוות דעת

050-3660094

כרטיס עסק זה של אבי קור מיזוג אוויר אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

אבי

15

אזור הדרום

משק 94 ד.נ. שדה גת מושב איתן

תאור העסק

מכירה, שירות והתקנה לכל סוגי המזגנים. ביצוע עבודות חשמל לפרטיים, מוסדות, מפעלים ועוד.

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 4 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על אבי קור מיזוג אוויר נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

אוגוסט 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני ואבי גרים באותה השכונה ושמעתי ממכרים ושכנים רבים שהוא טכנאי מזגנים מצוין ולכן כשהחלטתי לרכוש ארבע מזגני עילי לחדרי הבית היה לי ברור שאני מזמין את אבי שיבצע את ההתקנות.
מדובר בארבע מזגני עילי מסוג טורנדו שפוזרו בחדרי הבית ובסלון. אבי נתן לי הצעת מחיר על-הכיאפק, הייתי מבסוט ממנו! ביום ההתקנה אבי הגיע עם פועל נוסף שעזר לו בהתקנת המזגנים. הם בחנו את הבית שלי מבחוץ והחליטו לכל חדר איפה המיקום האופטימלי ביותר לחבר את המנוע. לאחר מכן הם עברו חדר חדר ביצעו את ההתקנות בצורה זריזה אך עם הקפדה על התקנה באיכות טובה ויפה והקפיד להשאיר אחריו נקי ומסודר.
אבי איש מקצוע מצוין, עומד במילה שלו ובקיא מאוד בעבודתו. הייתי מאוד מרוצה מהתנהלותו לאורך היום ומאיכות ההתקנה אין לי ספק שאמליץ עליו גם למשפחתי ולמכרי. הוא איש המזגנים שלי! ובהחלט מגיע לו את כל הפרגון שרק אפשר לתת!
ירון

שירות: התקנת ארבעה מזגני עילי

אוגוסט 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

את אבי מ"אבי קור מיזוג אוויר", יצא לי להכיר עוד כשהיה צעיר, כשעבדתי כטכנאי מיזוג אוויר והוא היה עובד בצמוד אליי בכל מה שקשור להתקנה של מערכות מיזוג אוויר - מזגני עילי, מיני מרכזי ומרכזי, הכל מהכול ואני חייב לציין שלמדתי ממנו הרבה!!!
אני יכול להגיד על אבי - שהוא בעל מקצוע בחסד עליון. דבר ראשון הוא טכנאי מזגנים עם הרבה מאד ניסיון, והרבה רצון לעבוד ולתת שירות טוב ללקוחותיו, הוא בקיא בהתקנות ותיקונים של כל סוגי המזגנים - מזגני עילי, מיני מרכזי, מרכזי וכו'. מעבר לזה, הוא גם, כמובן מקצועי - בין אם זה מדובר בהתקנות, ובין אם זה מדובר בתיקונים - הוא תמיד ימכור וימליץ על מזגנים טובים, ולא ינסה למכור ללקוח בולשיט כדוגמת תיקונים שאין בהם צורך, והכי חשוב - כשאבי מבצע את ההתקנה או התיקון אתם יכולים להיות בטוחים ושקטים שהמזגן הותקן כהלכה ולא תצטרכו לקרוא לו לתיקונים חוזרים.
לסיכום - אני ממליץ על אבי בחום!! הוא פשוט איש מזגנים מעולה!
יובל, אזור הדרום.

שירות: התקנות מזגנים

אוגוסט 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

שכן שלי המליץ על אבי ומסתבר שהוא ידע על מה שהוא מדבר. חיפשתי טכנאי מזגנים מקצועי ואמין ואבי לא אכזב אותי. הוא עשה עבודה מצוינת עם ההתקנה של המזגן ומרוב שהייתי מרוצה אפילו המלצתי עליו להורים שלי וגם אצלם הוא עשה עבודה דומה.
אצלי הוא התקין מזגן עילי מסוג אלקטרה. את המזגן רכשתי בעצמי ואת ההתקנה והתשתית אבי עשה בעצמו. הוא עבד במהירות ובדייקנות לפי הספר והכל דפק כמו שצריך. אבי הגיע בזמן, דרש וקיבל מחיר סביר לחלוטין ועשה עבודה מצוינת. הייתי מרוצה מהתוצאה אז גם ההורים שלי זמן לא רב אחר כך לקחו אותו לעבודה. אצלם אבי התקין מזגן מסוג תאדירן וגם אצלם הכל עובד חלק והם היו מאוד מרוצים מהיחס והשירות. מניסיוני אבי יש עבודה נהדר ומומלץ מאוד לעבוד אתו.
אביעד, מען

שירות: התקנת מזגן עילי ועבודות חשמל

יוני 2013

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

אני מחזיק בית פרטי במושב של שישה אפשר להגיד שבעה אפילו חדרים. ברוב החדרים יש לנו מזגנים, אבל היו שניים שרציתי להחליף כי הם כבר ישנים ולא מקררים כמו שצריך ועוד אחד רציתי בשביל אחד מחדרי השינה שלא היה בו מזגן קודם.
את אבי אני מכיר מהישוב ואני יודע שהוא מתעסק עם מזגנים, אז היה לי ברור שקודם כל אפנה אליו לברר עלויות ואחר כך אם לא יסתדר אני אחפש מישהו אחר. היה עוד שיקול ששיחק תפקיד שרציתי גם לרכוש את המזגנים עצמם וגם לעשות את ההתקנה אצל אותו בן אדם.
לשמחתי העניין עם אבי הסתדר, הוא נתן לי הצעת מחיר טובה גם עבור רכישה של המזגנים וגם עבור ההתקנה וסיכמתי איתו על ארבעה מזגנים עיליים של אחד ואחד וחצי כוח סוס.
אבי לא מרח אותי והזדרז לקבוע תאריך לעבודה. הוא הגיע בזמן ועשה עבודה טובה כולל תשתית איפה שהיה צריך עם גימורים יפים. היינו מרוצים מאוד מהתוצאה ומהיחס של אבי ואנחנו ממליצים עליו לכולם.
אלי, מושב איתן

שירות: התקנת מזגנים