כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג בניית פרגולות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

High Wood

9.4
שחר יאורי
בניית פרגולות, בניית דק
אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: הלני המלכה 19, ירושלים

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2010

רצינו לבנות פרגולת דקורטיבית שתקשט את המבואה של הבית, ובזמנו פנינו לשלושה מומחי עבודות עץ כדי לקבל מהם הצעות מחיר (שחר מ"היי ווד" היה אחד מהם). למרות שעברה כמעט חצי שנה מהשלב שבו עשינו את הבירורים עד לשלב של העבודה בפועל, כשהפרגולה כבר באמת התחילה לרקום עור וגידים - שחר הראה נכונות, ושמר איתנו על קשר לאורך כל התקופה, לבדוק מה קורה, ולראות שאנחנו אכן עדיין בעניין. בכלל - הכימיה איתו הייתה מאד טובה כבר מהרגע הראשון. הרגשנו שהוא מקצועי, הרגשנו שיש לו מה לתת לנו... כל אלו בשילוב ההצעת מחיר הדי אטרקטיבית שגם קיבלנו ממנו, גרמו לנו בסופו של דבר, באמת לבחור בו ולא באחרים.
הבנייה של הפרגולה עצמה לא הייתה פשוטה. היה מדובר בעבודה יחסית מורכבת בגלל שדבר ראשון הפרגולה הייתה חריגה במידות שלה (גודלה למעלה מ- 60 מ"ר), שנית - לא היה מדובר בפרגולה סטנדרטית שעומדת באמצע החצר, אלא בהמלצת אדריכלית, קישרנו אותה לכניסה של הבית, כדי ליצור מבואה יותר מיוחדת ויפה. שלישית - במסגרת המשימה, שחר היה צריך להתמודד עם בעיות תשתית שהתעוררו, שטיפה הקשו, אבל הוא התגבר עליהם כמו גדול.
משך העבודה הפיזי ארך משהו כמו ארבעה ימים. במהלכם ברוב הזמן עבד הוא עצמו לבד, ובחלק מהזמן, הביא עוד פועל כדי שיעזור לו.
אני באופן אישי מאד נהניתי מהחיבור איתו. לדעתי הוא הראה אחריות ומקצועיות מתי שהיה צריך - גם הגיע בזמן, גם נשאר עד מתי שצריך כדי שיוכל להספיק לסיים, וגם ברמת התוצאה המוגמרת - הוא לכל הדעות, יצר לנו פרגולה מרהיבה ומיוחדת, שבאמת לא רואים כל יום!

ממליץ עליו מכל הלב,
יעקב מישוב נטף.

, נובמבר 2010

לשחר מ - HIGH WOOD,
ברצוני להודות לך על שירות נפלא, עבודה סופר מקצועית ויחס אישי. היה תענוג להכיר אותך, ועוד יותר לצפות בך בשעת עבודה! הבחירה בך הייתה סוג של הימור מבחינתי (שכן מצאנו אותך בצורה מקרית בהחלט דרך האינטרנט), לא ראיתי עבודות קודמות שלך ולא יכולתי לצפות עד כמה אתה טוב... אבל במבחן התוצאה עמדת בכבוד ובאמת שעשית עבודה להתפאר.
בפעם הראשונה קראתי לך לצורך הקמה של שני משטחי דק איפאה, במיקומים שונים בחצר - שם עשית עבודה מוצלחת, תוך התגברות על בעיות לא פשוטות בכלל, כמו משטחי גובה שונים וצנרת ניקוז שקצת הפריעה לתשתית של הדק.
בשלב השני - כשראינו כי טוב - קראנו לך לעבודת השלמה נוספת, שהפעם כללה בנייה של מרפסת נוי מעץ (גם כן בחצר וגם כן מאיפאה), ועוד שתי פרגולות נוספות עם קירוי של במבוק וזכוכית חלבית.
עבודות העץ שביצעת ביחד עם צמחיית הגן ששילבנו בחצר, משדרגים את הגינה שלנו מאד, וגורמים לכל אחד שנכנס להיות אחוז התפעלות וישר לברר מי האומן - אני כבר אוטומטית נותן את הטלפון שלך... :)
רוב תודות, ואני מאמין שעוד ניפגש בעתיד לעבודות נוספות...

בתודה מראש,
אלי מכוכב יאיר

, נובמבר 2010

אם אתם מחפשים מתקין לדק, מומחה לעבודות עץ, שבאמת עושה עבודה איכותית וברמה גבוהה - אני ממליצה בחום ובאהבה - לנסות את שחר מ"היי ווד". ביצע בביתי עבודה של דק איפאה, כולל תשתית והכנה לדק (שהייתה קצת מסובכת, ודרשה לא מעט עבודה - אבל שחר התמודד עם כך בכבוד).
אני יכולה גם להגיד מניסיון, שאצל חברים טובים שלנו, גם עשה דק מאד דומה (גם כן מאיפאה) שיצא ממש יפה - כך שאני לא מדברת רק בשם עצמי, אלא גם בשם לקוחות אחרים שלו, והוא באמת פשוט מצויין!
ממליצה מאד!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור ירושלים, אזור מודיעין והסביבה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולה מאלומיניום

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

תאור העסק

חב' High Wood קיימת מס' שנים ועוסקת בבניה ועיצוב בעץ. אנו עובדים עם עצים ומרכיבים איכותיים בלבד בכדי שהלקוח ייהנה מהעבודה לאורך זמן. אנו אחראים על ביצוע מקצועי ומוקפד ושמים דגש על מתן שירות מקצועי

High Wood

High Wood

שחר יאורי


9.4

050-5665679
 

High Wood

שחר יאורי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5665679 חייג