א.א.א הדברות וחיטוי (י.ד) בע"מ

תחומי פעילות
 • הדברות
עלות ביקור
-
דרוג הגולשים
9.4

1 חוות דעת

9.4 1 חוות דעת
9.4

1 חוות דעת

050-5374666

כרטיס עסק זה של א.א.א הדברות וחיטוי (י.ד) בע"מ אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

פרטים כלליים

איש קשר

שנות ותק

איזור פעילות

כתובת

דב

30

אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

ת.ד 1133 קרית טבעון קריות-חיפה-עמקים

תאור העסק

שירותי הדברת מזיקים לאדם באישור המשרד להגנה הסביבה: נגד תיקנים (גו'קים), דבורים, עכברים, חולדות, פרעושים, נמלים, עקרבים, זוחלים (וכל סוגי המזיקים). עובדי החברה הינם בעלי עשרות שנות נסיון מקצועי .

שעות פעילות

א’-ה’08:00-20:00

ו’08:00-14:00

שבת18:00-21:00

זמין עכשיו לעבודה
סוגי התמחות

המלצות הגולשים

ציון 9.4
מתוך 1 חוות דעת
 • עמידה בזמנים
 • רמת שירות

כל ההמלצות על א.א.א הדברות וחיטוי (י.ד) בע"מ נאספו ע"י צוות האתר מלקוחות שהזמינו את שירותיו.

מאי 2010

ציון 9.4

 • רמת השירות

  ציון 10

 • עמידה בזמנים

  ציון 10

 • מחיר השירות

  ציון 8

באו לבצע הדברה נגד ג''וקים ונמלים, בבית שרק עברנו אליו. היו מאד אחראים ומקצועיים, ואפילו ביום ההדברה, התקשרו לוודא איתי ועם בן זוגי שההדברה עדיין בתוקף, שאנחנו בבית ושהכל בסדר. הגיעו גם בשעה שנקבעה איתם, ובכלל היו יותר מבסדר, ועמדו בהתחיבויות שלהם.
הבחור עצמו, שעשה את ההדברה, גם כן עשה רושם מאד נחמד, היה נראה שהוא מבין מה הוא עושה, נתן לנו הסבר מפורט על החומרים שבהם הוא משתמש, על האפקטיביות שלהם, ועל מה יש להקפיד בימים שאחרי ההדברה (לא לשטוף את הבית וכו'').
המחיר שלקחו, היה גם כן יחסית זול לעומת המדבירים האחרים שדיברנו איתם (הרוב רצו לקחת בין 300-350 ש"ח, והחברה הזאת לקחה מאיתנו רק 250 ש"ח).
בנתיים, ממה שנראה, ההדברה עובדת, ואין מזיקים בדירה, נראה שעשו עבודה טובה, אבל בכל מקרה גם ניתנה לנו אחריות של שנה על העבודה...

שירות: הדברת מזיקים