אורית אילוף כלבים

9.8
אורית סלמה
אילוף כלבים
אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: דרך קריית עמל 4, נשר

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  95%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2018

יש לי בבית 2 כלבים ולאחרונה הבאתי גורה קטנה, דבר שהצריך ממני לפנות לאורית המאלפת לצורך הקניית משמעת בסיסית לגורה וביצירת אינטראקציה חיובית בין 3 הכלבים. ביצענו איתה רק 4 מפגשים מאחר והיא עברה לאזור הצפון אבל אין לי ספק שלא הייתי מוותרת עליה אם זה לא היה הכרחי מאחר והיא בנאדם כל-כך טוב עם יחסי בין-אישי מדהים ומקצועיות מעל ומעבר, באמת שאין עליה. חלק מהמפגשים נערכו בבית וחלק בגינה ליד הבית, היא נתנה לי טיפים, השאירה לי תרגילים לבצע בבית, היא אפילו שולחת הודעה ומתעניינת איך הולך ואני אנחנו מסתדרים ותמיד תמיד זמינה לכל שאלה. כשעובדים עם אורית יודעים שיש על מי לסמוך ולמי לפנות, היא עובדת מכל הלב והנשמה ולצערי נדיר למצוא נותני שירות כמותה. ממליצה מכל הלב!
עדה, ראשון-לציון.

, נובמבר 2018

אין על אורית! היחס שלה אישי וחם, היא קשובה, זמינה און-ליין לכל שאלה ובאמת שמגיעות לה רק מחמאות. אל אורית פניתי בעקבות החלטה במשפחה להביא כלב הביתה, היא הסבירה לנו בדיוק במה זה כרוך כדי שנהיה בטוחים שאנחנו מוכנים לעשות את הצעד הזה. לאחר שהחלטנו ללכת על זה אורית עזרה לנו למצוא את הגור הקטן ומאותו רגע התחלנו איתה במפגשים כדי להסתגל לאורך החיים עם הכלב בבית ולהקנות לו הרגלי משמעת. אורית מגיעה לכל מפגש בזמן, היא מביאה לנו עצות מדויקות ונכונות, משאירה לנו תרגילים לבצע בבית ואפילו הסריטה לנו את התרגילים כדי שלא נשכח איך לבצע אותם כשהיא איננה. היא מאוד מסורה לעבודה שלה ועושה אותה מכל הלב! אני ממליצה עליו בלי צל של ספק!
מיכל, חולון.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 10:00-18:00, ו' 10:00-12:00

התמחויות

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

התמחויות

אילוף כלבים

חינוך גורים - פתרון בעיות התנהגות
אילוף כלבים מגיל שנה ומעלה

תאור העסק

מאלפת כלבים ומטפלת התנהגותית מוסמכת. מאד מאמינה בהתאמת הגישה הנכונה בין אדם לכלבו וביצירת תקשורת מיטבית ומהנה עבור שני הצדדים, תוך שיתוף פעולה וכבוד הדדי זה לזה. שיטות העבודה שלי מותאמות באופן אישי לצרכי הכלב ומשפחתו. משירותיי: שיעורים פרטניים בבית הלקוח אילוף בתנאי פנסיון שני השירותים כוללים פתרונות רחבים לבעיות התנהגות, הקניית כלים פשוטים וישימים, ליווי ותמיכה לכל אורך הדרך.

אורית אילוף כלבים

אורית אילוף כלבים

אורית סלמה


9.8

073-2721453
 

אורית אילוף כלבים

אורית סלמה

9.8

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721453 חייג