אהוד חשמלאי מוסמך

9.5
אהוד שירי
חשמלאים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: קיבוץ גלויות 32, פתח תקווה

  94%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  92%

מחיר הוגן

15 חוות דעת מהימנות

, יולי 2020

הזמנתי את אהוד בפעם הראשונה כדי להתקין לי שקעים בקיר, לאחר מכן שוב פעם שנייה על מנת לחבר נקודות חשמל בספרייה חדשה שקניתי והגעתי אליו דרך האינטרנט ממש במקרה. כבר בהתחלה ראיתי שאהוד איש ירא שמיים וישר! מעבר לזה שהוא דרש מחיר הוגן ביותר בהשוואה לבעלי מקצוע אחרים בתחום הוא ביצע עבודה נפלאה ומקצועית, יש לי רק מילים טובות לומר עליו!
דוד, פתח תקווה

, יולי 2020

אהוד ביצע עבודת חציבה לצורך תשתית והתקין מנורת לד בסלון, בחדר שינה ובמקלחות בביתי. הגעתי אליו דרך המלצה של אחי שהשתמש בשירותיו בעבר. אהוד איש חביב וביצע את העבודה באווירה טובה, הוא מאוד השתדל לעשות את המיטב על מנת להתקין את המנורות בדרך הכי יעילה וגם המחיר שהוא דרש ממני היה סביר לחלוטין, התוצאה נהדרת ולא מילה נוספת מיותרת!
אלי, תל אביב

, פברואר 2020

לאחר שחיפשתי חשמלאי באינטרנט, הגעתי לאהוד דרך אחד מאתרי הפרסום והוא הראשון איתו שוחחתי. הזמנתי אותו שיתקן עבורי את הדוד חשמל משום שהייתה לי בעיה בו. אהוד בחור מקסים, מקצועי ואמין, נהניתי להיות במחיצתו, הוא הגיע בזמן וגם סיים את העבודה במועד הנדרש. לא ביצעתי השוואת מחירים אבל המחיר שאהוד דרש ממני היה סביר בהחלט ואין ספק שאזמין אותו שוב בעת הצורך.
חניתה, פתח תקווה

, ינואר 2020

לאהוד החלטתי לפנות מכיוון שאני מכיר את אחיו, הוא ביצע עבורי עבודות חשמל בבניין המשותף בו אני גר, שכוללות: תיקון תקלה של קצר, החלפת תאורת חירום והחלפת חלק בארון חשמל. אהוד תיקן את מה שהיה צריך לתקן בזריזות וביעילות ואפילו סיים את העבודה לפני הזמן ומאז הכל עובד כמו שצריך. ביצעתי סקר שוק לפני כן והמחיר שאהוד גבה ממני היה בסדר גמור. ממליץ!
בני, פתח תקווה

, יולי 2019

אני משמש כוועד בית בבניין בו אני גר, נכנסתי לאינטרנט לחיפוש חשמלאי שיתקן את הקצר שיש בבניין. ראיתי המון המלצות על אהוד ולא חשבתי פעמיים ומיד צלצלתי אליו, ואכן צדקתי בבחירתי. בעל מקצוע נהדר עם שירות מהלב. הוא הגיע בשעה שקבענו ומיד ניגש ללוח החשמל הראשי בבניין, סידר את התקלה בזמן כה קצר, החליף את הפחת שהיה שרוף, סידר את חוטי החשמל שהיו גלויים ותוך זמן קצר התאורה בבניין חזרה לעבוד כמו שצריך. מאז ועד היום אני פונה רק אליו בכל הקשור לתחזוקת החשמל בבניין וגם בדירתי, מומלץ בחום אדם ישר והגון.
יהודה, פתח תקווה.

, יולי 2019

אין לי מילים בכדי להודות לאהוד על עבודתו המקצועית, בעל מקצוע בחסד עליון ואני ממליץ עליו בחום. הוא ביצע עבורי עבודות חשמל שונות בביתי, ראשית הגיע בשעה שקבענו, פירק גופי תאורה ישנים והתקין גופי תאורה חדשים שרכשתי. כל ההתנהלות מולו נהדרת, נותן שירות מהנשמה והעבודה שלו הכי מקצועית ונקייה שראיתי, בנוסף ביצע התקנה של נקודות חשמל בדירה, המחיר שגבה היה הוגן, כל עבודה שקשורה בחשמל אני מיד פונה אליו, בעל מקצוע שלא שוכחים שירות ואמינות ברמה אחרת, מומלץ ביותר.
שלמה, פתח תקוה.

, מרץ 2019

את אהוד אני מכיר המון שנים והוא ביצע עבורי עבודות חשמל שונות בדירתי. פניתי אליו לצורך התקנת נקודות חשמל במקומות שונים בדירה, הוא הגיע בשעה שקבענו, מיד ניגש לעבודה, התקין נקודות חשמל בצורה מקצועית, הסביר כל דבר שמבצע, וידא שהכל מורכב כראוי וגבה מחיר הוגן. לאחר שהיתי מרוצה מהשירות, הזמינות המידית והמחיר ההגון הזמנתי אותו שוב לביצוע התקנת גופי תאורה שרכשתי, גם בפעם השנייה הייתי מרוצה מאוד, פשוט מקצוען אמיתי ובעל מקצוע הכי ישר שיש!
גדעון, פתח תקוה.

, מרץ 2019

חיפשתי חשמלאי מוסמך להתקנת גופי תאורה שונים בדירתי החדשה ולאחר מספר בירורים בתחום החלטתי לבחור בהצעתו של אהוד שהייתה הכי הוגנת מכולם. כבר למחרת הוא הגיע בשעה שקבענו, התקין את כל גופי התאורה שרכשתי, ביצע עבודה מקצועית, היה נקי ומסודר בעבודתו, כל מה שקדח בתקרה דאג לטאטא ולאסוף את הלכלוך, המחיר שגבה היה הוגן , השירות שלו מקסים ואני מרוצה וממליץ עליו מכל הלב.
שי, כפר סבא.

, נובמבר 2018

אהוד החשמלאי הגיע אלינו מטעם חברת הביטוח שלנו ואני שמח מאוד שנתקלנו בו, השירות שלו היה 10 והכל היה נהדר. הוא הגיע לצורך תיקון קצר חשמלי בבית, עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד הנדרש וביצע בדיקה יסודית ביותר. הוא עלה על מקור התקלה, ביצע את התיקון כמו שצריך ולא הלך לפני שווידא שהכל הסתדר וחזר לעבוד בצורה תקינה. השירות שלו נהדר, הוא עצמו בחור אדיב וחביב ואני שמח להמליץ עליו.
משה.

, נובמבר 2018

אהוד החשמלאי בחור מקצועי, מהיר וטוב ואני מאוד מרוצה! כבר מזמן לא נתקלתי בבעל-מקצוע שמבצע עבודה כל-כך טוב ופותר את הבעיה במהירות כזו, אין דברים כאלה! קבעתי איתו לשעה 8 בבוקר והוא הגיע ממש בול בזמן, הוא ניגש לבדוק את דוד השמש שלי שהפסיק לעבוד כמו שצריך ותוך זמן קצר עלה על התקלה, הוא הסביר לי שצריך להחליף את התרמוסטט, נתן לי הצעת-מחיר הוגנת ואישרתי לו להמשיך בעבודה. השירות שלו היה מהיר ביותר, הוא החליף את התרמוסטט במיומנות רבה ומיד בסיום הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. אחלה שירות! מומלץ!
יורי.

, יולי 2018

אהוד החשמלאי ביצע עבורי מס' עבודות חשמל שונות ואני מרוצה ממנו בכל פעם מחדש! אהוד בחור הגון, ישר, רציני ואחראי ואני סומך עליו בעיניים עצומות. העבודות שביצע כללו - תיקוני חשמל שונים בבית, חשמל בגינה, שינוי תשתית חשמל ועוד.. בכל מה שקשור לעבודות חשמל אני פונה רק אליו כי אני יודע שיש לי עסק עם מקצוען אמיתי. אהוד בעל גישה חיובית ללקוח, גובה מחירים הוגנים ואני שמח להמליץ עליו!
בני, הרצליה.

, יולי 2018

אהוד שירי החשמלאי ביצע עבורי עבודה נהדרת, אני מאוד מרוצה וממליצה עליו מכל הלב. יצרתי איתו קשר לצורך התקנת גוף תאורה גדול שרכשתי והחלפת 15 מנורות קטנות שמוצמדות לתקרה - הוא עמד בזמנים שקבענו, היחס שלו אליי כלקוחה היה אדיב ונעים, הוא ענה לי על כל שאלה בסבלנות וביצע עבודה מקצועית וטובה. בסיום היה לו חשוב לוודא שאני שבעת-רצון ורק לאחר מכן גבה את התשלום. ממליצה!
שוש, כפר-סבא.

, פברואר 2018

את אהוד החשמלאי הזמנתי לצורך עבודות חשמל עבור סבתא של אשתי, הוא ביצע עבודה טובה ומקצועית ואני ממליץ עליו. העבודה כללה - תליית מנורות, החלפת שקעי חשמלי ותיקונים שונים והכל בוצע על הצד הטוב ביותר. אני אומנם תיאמתי איתו את הגעתו אך לא הייתי נוכח בבית בזמן העבודה, ולמרות זאת, הוא לא התעצל, ביצע עבודה יסודית ומקצועית ואפילו כשהיה צורך שיגיע פעם נוספת לבצע תיקון קטן הוא לקח אחריות והגיע שוב ללא בעיות. היחס שלו מעולה, המחירים הוגנים ואין ספק שאפנה אליו שוב בעתיד במידת הצורך. מומלץ!
יהודה, בני-ברק.

, פברואר 2018

על אהוד החשמלי יש לי רק דברים טובים להגיד - בחור מקסים, מקצועי, אמין וניכר שהוא מכיר את העבודה. הוא ביצע עבורי עבודות חשמל שונות בביתי - התקנת גופי תאורה, תיקון שקעי חשמל וכו'.. בכל פעם שהזמנתי אותו הוא הגיע בזמן, ביצע עבודה יסודית ומקצועית, הסביר לי בדיוק מה הוא עושה ומה מקור התקלה ובאופן כללי מאוד נעים לעבוד איתו. אני שמח להמליץ עליו ואין לי ספק שאמשיך לעבוד איתו בעתיד.
יוסי, פתח-תקווה.

, פברואר 2018

אהוד החשמלאי בחור הגון וישר ואני סומך עליו בעיניים עצומות! הוא ביצע עבורי מס' עבודות שונות, בין היתר - חשמל חכם בכל הבית, התקנת שקעי חשמל חדשים ותיקון תקלה בדוד שמש - אין תקלה שהוא לא הצליח לפתור! הוא מקצועי ביותר, יסודי ובאופן כללי נעים לעבוד מולו. הוא מגיע בזמנים שקובעים איתו, עובד בצורה טובה ונהדרת ואני ממליץ עליו מכל הלב. אני פונה רק אליו בכל מה שקשור לחשמל בביתי.
ברק, טירת-הכרמל.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 07:00-19:00, ו' 07:00-13:00

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

התמחויות

חשמלאים

ביקור חשמלאי
עבודות חשמל
לוחות חשמל
התקנת נקודות חשמל
התקנת אביזרי חשמל

תאור העסק

אהוד שירי חשמלאי מוסמך בעל ניסיון לעבודות חשמל ותקשורת. מומחה במתן פתרונות מהירים ומתקדמים לכל סוגי התקלות לבית ולעסק. החברה מעסיקה חשמלאים מוסמכים בלבד אשר יש להם את כל האישורים הדרושים על פי חוק. צוות העובדים מטפל בתקלות דחופות ובכל סוגי התיקונים קטנים כגדולים (שירות 24 שעות S.O.S ) העבודות מתבצעות תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ובזמינות מרבית. לחשמל והזרם צוות מקצועי ומיומן שיודע להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. המטרה שלנו היא לתת את השירות הטוב והיעיל ביותר לכל לקוח. לכל התיקונים יש אחריות מלאה.

אהוד חשמלאי מוסמך

אהוד שירי


9.5

073-2721497
 

אהוד חשמלאי מוסמך

אהוד שירי

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721497 חייג