עץ חיים

9.5
אלירן מדמוני
בניית פרגולות, גדרות, בניית דק
אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: האורן 1, צפת

  95%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  93%

מחיר הוגן

27 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2021

אלירן היה מעולה שאין דברים כאלה! הגעתי אליו בהמלצת חבר וקראתי לו לבניית פרגולה מעץ על הגג ובסופו של יום, קיבלתי תמורה מלאה. אלירן לא רק גבה ממני מחיר הגון לגמרי ביחס להשקעה שלו אלא מה שהכי קסם לי זה צורת העבודה שלו ואופן ההתנהלות וגם היחס האישי שהוא נתן לי. בנוסף, הוא שיתף אותי בתהליך וגילה גמישות בכל ההיבטים ואני שמח שזכיתי לעבוד עם בעל מקצוע כמוהו ומגיע לו את חוות הדעת הכי טובה שיש!
יובל, בני ברק

, דצמבר 2021

עשיתי השוואת מחירים מול בעלי מקצוע לגבי בניית פרגולה מעץ למרפסת ואלירן נתן לי את ההצעה הזולה ביותר אז מיד סגרתי איתו. לאלירן מגיע צל"ש! הוא סיים את העבודה תוך יום אחד וביצע אותה במהירות המירבית ובאיכות גבוהה ביותר וקיבלתי תוצאה אסתטית, יפה ונקייה בדיוק כמו שביקשתי ובנוסף, הוא מצא פתרונות לכל בעיה והיה יעיל ומסור וזה בדיוק השירות שחיפשתי כל הזמן ואני ממליצה עליו בחיוך רחב!
הודיה, חיפה

, ספטמבר 2021

לקחתי כמה הצעות מחיר עבור בניית פרגולה מעץ וסנטף בחצר ביתי ואלירן מהאתר שלכם היה הכי זול וגם נשמע מקצועי ונתן לי כמה אופציות לבחור אז השתמשתי בשירותיו. אלירן ביצע את העבודה תוך זמן קצר! הוא היה קשוב לצרכים שלי ועבד במסירות, דיוק וקפדנות ושם דגש על גימורים ומעבר לכך, הוא שמר על סביבה נעימה ונקייה והיה לי תענוג לקבל ממנו שירות. אני ממליץ עליו בלי להסס, בעל מקצוע שאין כדוגמתו!
גלעד, שדה אליעזר

, ספטמבר 2021

אלירן חומד של בן אדם! צלצלתי אליו דרך האתר שלכם והשיח איתו היה מאוד נעים וחיובי אז הזמנתי אותו לבניית דק בכניסה לביתי. עוד לא יצא לי לפגוש בעל מקצוע כמו אלירן! הוא נתן לי תחושת נוחות וביטחון מהרגע הראשון וביצע עבודה מקצועית, יסודית, מוקפדת ונקייה וענה על כל הדרישות שלי ומעבר לכך, הוא היה אדיב, נחמד, סובלני, אחראי ורציני וגם גבה ממני מחיר הוגן לחלוטין.אני ממליץ עליו בפה מלא, תותח ביותר!
אליהו, חיפה

, יוני 2021

אלירן מקצוען שאין לי מילים! עבדתי איתו תקופה ממושכת ואני יכול לומר בביטחון מלא שמדובר על איש עם ניסיון רב ואחד שמבטיח הבטחות ובהחלט מקיים. הייתה לי חוויה לעבוד אצל אלירן! הוא הכי יסודי, הגון, אמין וישר כמו סרגל ויודע לתת יחס אישי ללקוחות וגם יש לו אהבה רבה למקצוע ומעבר לכך, הוא גובה מחירים נוחים ביחס לשוק ומעולם לא שמעתי ממנו אף תלונה מלקוח, אני ממליץ עליו מכל הלב ובשמחה רבה!
משה, צפת

, יוני 2021

השתמשתי בשירותיו של אלירן ואני לא מתחרט על זה! עשיתי סקר שוק לגבי בניית פרגולה מעץ במרפסת ביתי והוא נתן לי את הצעת המחיר המשתלמת ביותר וגם עשה עלי רושם של אדם אמין ואכן כך היה. אלירן עמד בהצלחה בכל הפרמטרים שלי! הוא היה קשוב לבקשות שלי ונתן לי פתרון יעיל לכל בעיה ובנוסף, מדובר על איש צנוע, רגוע ונעים הליכות וזה עזר לי להרגיש בנוח מולו ואפילו לפתח איתו קשר חברי, אני ממליץ עליו באהבה גדולה!
גואל, עפולה

, יוני 2021

אלירן נתן לי את המענה הכי מהיר וענייני מבין כל בעלי המקצוע שאיתם שוחחתי באתר שלכם ולכן, הזמנתי אותו לבניית דק בחצר ביתי והוא ביצע את העבודה לשביעות רצוני המלאה. אלירן מקצוען, יצירתי, אמין, מסודר ובקיצור "מנטש" אמיתי! הוא היה קשוב לצרכים שלי וגם שמר על סביבה נעימה ונקייה ומעבר לכך, הוא גבה ממני מחיר הגון יותר ממה שאחרים הציעו לי ואני ממליצה עליו באהבה גדולה, אין כמוהו!
אורנה, חיפה

, מרץ 2021

עשיתי השוואת מחירים לגבי בניית פרגולת עץ ואלירן נתן לי את ההצעה הכי זולה וגם שידר לי אמינות ויושר אז בחרתי בו ובסופו של יום, לא התאכזבתי! הוא עמד בכל הפרמטרים שהצבתי. אלירן ביצע עבודה עבורי יסודית, מקצועית ומושקעת! הוא התאים את הפרגולה לצרכים שלי ודאג שתהיה חזקה ואיתנה ויתרה מזאת, הוא גילה סבלנות ואיכפתיות במהלך העבודה והיה קשוב להערות שלי בכל עת, אני ממליץ עליו בלי לחשוב פעמיים!
עזריאל, ראש העין

, מרץ 2021

הגעתי לאלירן בזמנו דרך המלצות מפה לאוזן והוא ביצע עבורי מגוון עבודות לאורך השנים ובתקופה הנוכחית, בנה עבורי פרגולת עץ. אני יכול לומר בפה מלא שאלירן מקצוען בתחומו! כל פעם שאני זקוק לו הוא מיד מגיע וגם משתף אותי בתהליך העבודה ומשתמש בחומרים איכותיים ביותר! מעבר לכך, הוא בעל מקצוע אמין ואפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות ו"כשהוא בשטח לא צריך להיות במתח", אני ממליץ עליו באהבה רבה!
יעקב, נתניה

, דצמבר 2020

חיפשתי בעל מקצוע ובמקרה ראיתי את הפרסום של אלירן באתר שלכם, הוא נתן לי הצעת מחיר סבירה לחלוטין וסיכמנו שהוא יבנה עבורי גדר מקורות עץ ורשת מסביב לחצר. אלירן ביצע עבודה נפלאה! הוא השתמש בקורות עץ איכותיות ובנה אותן בצורה יציבה ויסודית כך שלא היו לי שום הערות ובנוסף, הוא ניחן בזריזות ידיים, אדיבות, חייכנות ומסירות והייתי מאוד מרוצה, אני ממליץ עליו בביטחון מלא ובאהבה!
יוסף, חפציבה

, דצמבר 2020

אלירן בעל מקצוע מיוחד במינו! הזמנתי אותו לבניית פרגולת עץ במרפסת שלי בעקבות המלצה של השכן והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה וייעוץ מכל הלב עם רעיונות שיכולות להתאים עבורי. כבר בהתחלה התחברתי לאלירן והוא נתן לי תחושה שאפשר לסמוך עליו בלב שלם! הוא נתן לי מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה ומעבר לכך, מדובר על איש פשוט, צנוע ורגוע ובעיקר אמין והגון, הוא אחד למיליון!
יוסף, עפולה

, אוגוסט 2020

אלירן בעל מקצוע אחד, יחיד ומיוחד! הגעתי אליו דרך אתר מדרג והוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה לבניית פרגולה מעץ בגינה פרטית והיו עליו ביקורות נהדרות. אלירן מאוד אמין, הוא ביצע עבודה ברמה גבוהה ועם חיוך ומלבד זאת, הוא קבע איתי זמנים ועמד בהם! הייתה לי תקלה והוא חזר לתקן אותה בלי תלונות ויתרה מכך, הוא נתן לי המלצות איך לשמור על הפרגולה והציג בפניי את כל הידע שלו בתחום!
עידן, חיפה

, אוגוסט 2020

אם אפשר לתאר בעל מקצוע במילה אחת אז אלירן הוא צדיק! הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה לגבי בניית פרגולה מעץ בחצר וכבר בהתחלה הוא שידר אמינות והמון ניסיון. אלירן חד משמעית בעל מקצוע מצוין ויוצא מן הכלל! הוא ביצע את העבודה מהלב והשתדל לעמוד בזמנים תוך הקפדה על דיוק והתאמת הפרגולה לצרכים שלי ומעבר לזה, עד היום אני בקשר אתו ומתייעץ אתו על דברים.
אלכסנדר, קריות

, אוגוסט 2020

קיבלתי המלצה על אלירן דרך חבר שהוא ביצע עבורו עבודה והיה מרוצה מאוד, הוא נתן לי את הצעת המחיר הכי זולה בשוק לבניית פרגולה מעץ בגינה וקבענו מועד לביצוע. אלירן בעל מקצוע רציני! הוא השתמש בחומרים איכותיים ועוד לפני שהכרתי אותו הבנתי שיש לו ניסיון וידע נרחב בתחום ומעבר לכך, הוא הסביר לי את כל תהליך העבודה בסבלנות והיה מאוד נינוח, רגוע ושקט, מומלץ בחום!
פיני, חיפה

, פברואר 2020

ראיתי עבודה שאלירן ביצע עבור חברה שלי והתוצאה מצאה חן בעיני מאוד לכן הזמנתי אותו. הוא ביצע עבורי בניה של ספרייה מעץ ופרגולה מעץ במרפסת. ביצעתי השוואת מחירים ואלירן גבה ממני מחיר סביר אבל עבדתי עם כל כך הרבה בעלי מקצוע שאכזבו אותי, כאשר הוא ממש הרשים אותי. אלירן אדם אמין ב100 אחוז, הוא דייק בזמנים, תקתק עבודה כמו שצריך וביצע אותה באיכות הכי טובה שראיתי ומעבר לכך הוא הסביר לי את תהליך העבודה שלו כי היה לו חשוב שאני אבין מה הוא עושה, ממליצה!
חנה, צפת

, פברואר 2020

אלירן איש ישר, אמין, הגון, איכותי ומקצוען, חיפשתי בגוגל בעל מקצוע בתחום הדקים והגעתי לאתר שלכם. לאחר בדיקה והשוואת מחירים עם כמה בעלי מקצוע החלטתי להזמין את אלירן כי הוא מצא חן בעיני ונתן לי הצעת מחיר הוגנת בהחלט. הוא בנה עבורי דק לברכת השחייה במרפסת. אלירן הגיע בזמן וסיים לבצע את העבודה לפני הזמן המיועד ובנוסף הוא גם דיבר לעניין, הייתי מרוצה ממנו מאוד!
גיורא, נתניה

, יוני 2019

לאלירן הגעתי דרך האתר שלכם שחיפשתי בעל מקצוע לבניית פרגולה מעץ בחצר ביתי, ראיתי המון המלצות חמות והחלטתי להתקשר אליו. הוא הגיע לביתי עוד באותו היום, ביצע מדידות, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע ונתן לי יעוץ לגבי סוג הפרגולה המתאימה עבורי, אחרי שהתרשמתי מהיחס והשירות של אלירן קבענו תאריך לביצוע העבודה. כעבור מספר ימים הוא הגיע עם כל הציוד הנדרש להקמת הפרגולה מעץ, בנה פרגולה מדויקת, הכל יציב ויושב בול במקום, עבד כל היום מכל הלב ותמיד ווידא שהכל יציב ובטוח, בסיום העבודה הוא אסף את כל הנסורת ואת כל הפסולת והשאיר מקום נקי ומסודר, המחיר שגבה היה הוגן, אני מרוצה מכל הבחינות, עשר של בחור, מומלץ ביותר.
גפני, צפת.

, יוני 2019

אלירן מדמוני איש מקסים, אומן אמיתי שפשוט כל ההתנהלות מולו ראויה לשבח!! הוא ביצע עבורי בניית ספסלים מעץ במשפחתון הילדים שברשותי, בנוסף שיפץ וצבע מתקן גדול מעץ שנמצא בחצר הילדים והכל יצא מדויק ומהמם. כל ההתנהלות מולו ראויה לציון הכי גבוהה שיש, הגיע בזמן שקבענו, נתן את כל כולו בעבודה, בעל מקצוע פרפקציוניסט שלא ויתר עד שהכל יצא כמו שצריך. המחיר שגבה היה הוגן והשירות שלו פשוט נהדר, היה נעים וכיף להיות בחברתו. בנוסף לכל מה שביצע הוא עזר לי לסדר מדפים במשפחתון ולא גבה על כך תשלום, אני מרוצה וממליץ עליו בחום, אדם מקסים שראוי רק להצלחה.
גיא, צפת.

, פברואר 2019

לאחר שביצעתי מספר בירורים לגבי התקנת מדרגות פנימיות בביתי החדש, החלטתי לבחור בהצעתו של אלירן מכיוון שזמינותו הייתה מידית והמחיר היה הוגן מבין כולם. הוא הגיע לפגישה מסודרת, הראה מגוון רחב של עבודות שביצע ולאחר שהתרשמתי מהיחס והמקצועיות שלו סגרנו תאריך. הוא הגיע בשעה שקבענו עם כל החומרים שהזמנתי והציוד הנדרש להרכבת המדרגות, היה מאוד מקצועי בעבודה, קשוב תמיד לצורכי הלקוח והיה נעים בחברתו. הכל יצא מושלם כמו שתכננתי ורציתי, אין ספק כי מדובר בבעל מקצוע ברמה גבוהה ואני ממליץ עליו בשמחה!
אבי.

, פברואר 2019

אין מילים בפי להודות לאלירן מחברת "עץ חיים" על העבודה המהממת שביצע. פניתי אליו לגבי התקנת פרגולה מעץ לחצר ביתי, הוא הגיע בשעה שקבענו להיפגש, ביצע מדידות, הראה מגוון רחב של פרגולות שביצע, ייעץ מה מתאים עבורי ולאחר שסגרנו מחיר הוגן קבענו תאריך. אלירן הגיע ביום שקבענו עם כל הציוד להתקנת הפרגולה, ביצע עבודה מדויקת, בטיחותית ויציבה. השאיר אחריו מקום נקי ומסודר ופשוט עבד ביעילות ולא מרח את הזמן, היה כל כך נעים בחברתו, אמין ונותן ללקוחות יחס חם וישרות אדיב, מומלץ בחום!
קובי,צפת.

, אוקטובר 2018

את אלירן מחברת "עץ חיים" הזמנתי לצורך תיקון שער עץ + התקנת מדרגות עץ פנימיות בבית חדש שעברנו אליו לפני מס' חודשים. השירות של אלירן היה מצוין, רואים שהוא יודע את העבודה, חי ונושם אותה וזה ניכר בכל צעד שלו. כל ההתנהלות מולו היתה חיובית ונעימה, הוא בחור שירותי, קשוב ואדיב ללקוח והרגשתי שהוא ממש עובד איתי בשיתוף-פעולה. הוא ענה לי על כל שאלה בסבלנות וכל דבר קטן שביקשתי לתקן הוא נאות לעשות זאת בשמחה - העיקר שאהיה מרוצה. אחלה שירות! מומלץ!
רונן.

, אוקטובר 2018

אלירן מ"עץ חיים" בחור חרוץ ומוכשר שעשה עבורי עבודה מקצועית ונהדרת! העבודה כללה בניית גדר עץ מסביב לבריכה ובניית פרגולה ואני מאוד מרוצה מהאיכות הגבוהה, הגימורים החלקים והנקיים והמחיר ההוגן. חשוב לציין שאלירן עמד בלו"ז שקבענו וסיים הכל בהתאם למה שנקבע מראש, הוא נתן לי את כל המידע שהייתי צריך בכל שלב, ייעץ לי ועזר לי לבחור את סוג וצבע העץ שהכי מתאימים לצרכיי. מדובר בבחור מקסים, אדיב ושירותי בעל תודעת-שירות גבוהה ומגיעות לו רק מחמאות. התוצאה הסופית יפיפייה ואני מאוד מרוצה. מומלץ!
חיים.

, מאי 2018

את אלירן מחברת "עץ חיים" הזמנתי לצורך בניית ספרייה גדולה מעץ בכולל שבנינו בשכונה, העבודה מקצועית ונראית נהדר ואני ממליץ עליו בחום. הוא עמד בכל מה שהבטיח לנו - הן מבחינת הזמנים והן מבחינת איכות העבודה והמחיר. אלירן עבד עם חומרים איכותיים, עבד בצורה יסודית וטובה והספרייה נראית נהדר, ממש כפי שתכננו. הוא תקתק את העבודה, לא מרח את הזמן ועבד ברצינות ובצורה קפדנית ביותר. אני מאוד מרוצה מאיכות העבודה, המחיר היה סביר וכל ההתנהלות מולו היתה חיובית - ממליץ!
אבי, צפת.

, מאי 2018

אלירן מחברת "עץ חיים" ביצע עבורי בניית פרגולה עץ במרפסת שמש, העבודה איכותית, היחס נהדר ואני שמח להמליץ עליו מכל הלב! בתחילה אלירן הגיע בצורה מסודרת, הראה לי דוגמאות שונות של פרגולות ועזר לי לבחור מה הכי מתאים לי. הוא הסביר לי איך תהליך העבודה הולך להתבצע וממש גרם לי להבין מה הוא יעשה. היחס שלו אליי כלקוח היה מקסים, הוא אדיב וקשוב ונעים לעבוד איתו. רואים שהעבודה איכותית וברמה מאוד גבוהה והגימורים והפינישים נראים מצויין. המלצתי עליו לשכנים שלי והוא ביצע עבורם בניית ספריית עץ גדולה והם מאוד מרוצים. אחלה שירות - מומלץ!
זהר, צפת.

, ספטמבר 2017

אין לי מילים! כשאלירן הגיע אלינו היו לנו 4 הצעות בכיס עבור בניית פרגולה, דק ומדרגות עץ אבל זה לא היה עניין של כסף,
המחיר היה סביר ואפילו הסתדרנו על הנחה נחמדה. כשהוא הגיע לקחת מידות הוא גם ייעץ לנו מנסיונו בסבלנות, הסביר בפירוט מה דעתו, לא מיהר, ממש השקיע בנו זמן כדי שנהיה מרוצים. מדובר באיש פשוט ומקצועי מאד, בלי הצגות! מה שהבטיח זה מה שקיבלנו - עבודה מקצועית ויפיפייה, הכל יושב בדיוק במקום ונראה נפלא! את הפרגולה הדק ומדרגות העץ צריך פשוט לראות ולהתענג! מומלץ!
צבי.

, ספטמבר 2017

אלירן מחברת "עץ חיים" ביצע עבורנו בניית גדר עץ על חומה מאבן לצורך הפרדה בין הגינה שלנו לגינה של השכנים. אלירן בחור אחראי ומקסים, העבודה נהדרת ויפה וניכר שהוא עובד עם החומרים הכי טובים בשוק. הוא הגיע בכל יום בשעות הבוקר המוקדמות ועמל על בניית הגדר, הכל יושב בול במקום ונראה נפלא, אלירן עמד בכל מה שהבטיח לנו - גם מבחינת לוחות זמנים וגם מבחינת המחיר - המחיר שנקבע בתחילה זה המחיר שגבה בסיום העבודה. ממליצה בחום לכל מי שמחפש בעל מקצוע אמין ועבודה איכותית!
משפחת גפן, צפת.

, ספטמבר 2017

על אלירן מחברת "עץ חיים" יש לי רק דברים טובים להגיד, בעל מקצוע משכמו ומעלה, בחור מקסים, נעים לעבוד איתו והכי חשוב אמין! הוא ביצע עבורנו מעקה מעץ למרפסת בקומה 2, גדר עץ מסביב לחצר גדולה ובניית נדנדה מעץ לחצר - הכל פשוט נראה נהדר! אין דברים כאלה! בראש ובראשונה ניכר שהוא עובד עם החומרים הכי טובים שיש, העבודה איכותית ונראית נפלא. מעבר למקצועיות, אלירן הוא בחור נחמד, נותן יחס טוב ללקוחות, עובד נקי ומסודר ולאורך כל השבועיים שעבד פה בקושי הרגשתי בנוכחותו. הדבר שהיה לי הכי חשוב זה האמינות, רציתי לבחור בעל מקצוע שאוכל לסמוך עליו ואכן כך היה, אלירן עמד בכל מה שהבטיח לנו, הן מבחינת לוחות זמנים והן מבחינת מחיר, המחיר שנקבע בתחילה זה בדיוק המחיר שהוא גבה בסיום העבודה, הוא לא התקטנן איתנו על תוספות קטנות שהיה בהן צורך והיה לו חשוב שנהיה מרוצים. ממליצה בחום!
רותם.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור הצפון, אזור הגליל והעמקים, מישור החוף הצפוני, אזור חיפה והקריות

 א'-ה' 07:00-21:00, ו' 07:00-14:00, שבת 19:00-21:00

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

בניית גדרות
הקמת גדר חיה

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

התמחויות

בניית פרגולות

בניית פרגולות עץ
בניית פרגולה הצללה
בניית פרגולות לוחות פלסטיק
בניית פרגולה מאלומיניום

גדרות

בניית גדרות
הקמת גדר חיה

בניית דק

בניית דק רגיל
בנית דק סמוי

תאור העסק

עץ חיים ידועה בתור חברה עם מעל 10 שנים של יצירה, בניה והגשמת חלומות בעץ מלא. אנו מתמחים בהקמת פרגולות, דקים, גדרות, צימרים, ספריות ובתי עץ. ביצוע אומנותי ברמת גימור גבוהה ובעיצובים שאתם חולמים מתוך יחס אישי ואמין עם המון מקצועיות, שימוש בחומרים איכותיים והקפדה על הפרטים הקטנים, התקשרו עכשיו!

עץ חיים

עץ חיים

אלירן מדמוני


9.5

073-2721740
 

עץ חיים

אלירן מדמוני

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721740 חייג