כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג קבלני גבס או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

חזי אקוסטיקה עבודות גבס

9.4
חזי נקש
קבלני גבס
אזור המרכז
כתובת העסק: אלעד, אזור השרון והמרכז

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2010

חזי הוא שיפוצניק לא רגיל... חיפשתי בעל מקצוע וקיבלתי בן-אדם. מעבר ליכולת הביצועית שלו ולרמת עבודה, הוא גילה פשוט תכונות של מסירות ואכפתיות שעוד לא נתקלתי בה בשום בעל מקצוע שעבדתי איתו. היה לו חשוב שגם כמובן העבודה תצא מעולה, וגם מבחינת העלויות - הוא דאג שיעלה לי כמה שפחות (אם זה בחומרי גלם, במוצרי בנייה שהזמין מהספקים וכדו'. בעוד שבעלי מקצוע אחרים היו גוזרים עליי קופון ולוקחים עליי עוד עמלות ותוספות של כסף על החומרים, הוא פשוט נתן לי את החומרים במחירי עלות!).
עשה לי שיפוץ כללי במשרד היי-טק שבבעלותי ברמת החייל. העבודה כללה הריסה של קירות, בנייה של מחיצות גבס, נישות ותקרה אקוסטית, צביעה מחדש, התקנה של גופי תאורה, חציבה של תעלות מיזוג אוויר ובעצם הכל מלבד העבודות חשמל שבמבנה.
יצא באמת פשוט יפהפה. עברו כבר ארבעה חודשים מאז השיפוץ - וגם אני, גם העובדים וגם הלקוחות נהנים מדי יום ביומו מהתוצאות המדהימות!!

המון המון תודה, ובע"ה נשתמש בשירותיך שוב,
יוסי

, ספטמבר 2010

שיפוצניק בחסד - ממליץ עליו בחום!! הזמנתי אותו בעיקרון דרך האתר, אבל יצא לי גם לשמוע עליו קצת לפני ביקורות וחוות דעת מאד טובות מאנשים אחרים שהוא עבד אצלם.
כבר כאשר דיברתי איתו בפעם הראשונה בטלפון, הוא עשה עליי רושם מעולה. בהשוואה לבעלי מקצוע אחרים שדיברתי איתם, הוא נתן לי להרגיש שהוא באמת אחד שאפשר לסמוך עליו ושהוא באמת כזה שמבין עניין - היה קונקרטי, אמר לי בדיוק מה אני צריך, ומה הוא ממליץ לי לעשות ואיך.
ברמת הביצוע - עשה פשוט עבודה חבל על הזמן. אני יכול להגיד מניסיון שבהשוואה לעבודות גבס ששיפוצניקים אחרים עשו לי בזמנו בבית, הוא בהחלט נמצא בכמה דרגות מעל כולם. בנה לי קיר גבס בחדר עבודה בשילוב עם נישה ומדפים... יצא ממש ממש יפה, וזאת בהחלט לא הפעם האחרונה שאני מתכוון לקרוא לו :)

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

תאור העסק

עבודות גבס במחיר של פועל אמין ואחראי עם המון המון סבלנות

חזי אקוסטיקה עבודות גבס

חזי אקוסטיקה עבודות גבס

חזי נקש


9.4

050-2391490
 

חזי אקוסטיקה עבודות גבס

חזי נקש

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-2391490 חייג