כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

ד"ר פוליש

9.4
ברק שרעבי
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: וינגייט 23, ת"א

  98%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

19 חוות דעת מהימנות

, נובמבר 2016

רציתי לעשות ניקיון יסודי לדירה שלי לפני שנכנסתי אליה ולאחר סקר שוק של השוואות מחירים החלטתי לסגר עם ברק מד"ר פוליש. הסברתי בידיוק מה העבודה שאני רוצה שתעשה וקבענו מועד לביצוע העבודה. ביום שקבענו הגיעו עובדים של ברק עם כל הציוד הדרוש לניקיון והחלו בעבודה. המחיר היה סביר, העבודה הייתה בסדר, למרות שהתפקששה מרצפת שלא נוקתה כראוי הכל התנהל בסדר ובסך הכל אני די מרוצה.
טובי, פתח תקווה.

, ספטמבר 2016

ברק מחברת "דר פוליש" ביצע עבורי ניקיון כללי של דירה לפני כניסה לרבות פוליש למרצפות. ברק הגיע וביצע עבודת ניקיון ברמה טובה, הפוליש היה מצוין! מבחינת המחיר, ברק גבה את המחיר שסגרנו עליו מראש, לא היו ניסיונות להקפיץ את המחיר, הכל עבר חלק מהבחינה הזאת - מומלץ!
חן.

, ספטמבר 2016

חיפשתי חברת ניקיון מקצועית, התקשרתי לברק "דר פוליש" הסברנו שמדובר בדירה אחרי צביעה וכמובן פרטנו את רמת העבודה המבוקשת. ברק נתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה. אני רוצה להגיד שהופתעתי מהם לטובה. הם הגיעו מוקדם בבוקר עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחילו לנקות ולתקתק עבודה ולא מרחו את הזמן.
העבודה כללה ניקיון של חלונות ותריסים, אמבטיות שירותים, דלתות משקופים ורצפות. העבודה נעשתה ביסודיות, התרשמנו ממנו לטובה והיינו מאוד מרוצים מהניקיון - ממליצה.
יפה.

, ספטמבר 2016

מדובר בניקיון דירה לפני כניסה, חיפשתי חברת ניקיון מקצועית, לקחתי הצעות מחיר, ההצעה של ברק מחברת "דר פוליש" נראתה לי מאוד וסגרתי איתו יום ושעה לביצוע הניקיון. הצוות של ברק הגיע בשעה שסיכמנו, עברתי איתם על הבית להראות במה הכי חשוב לי להתמקד, הם היו בסדר, הניקיון היה מקצועי והמחיר זהה למה שסוכם.
מוטי.

, יולי 2016

ברק מעולה, מכל הבחינות, נאמן מקצועי יש לו צוות מעולה עובדים כמו שצריך, סיימו את העבודה באותו יום והבריקו את הבית - ממליץ ממש בחום, חברת ניקיון מקצועית ואמינה. מדובר בניקיון בית של שתי קומות אחרי שיפוץ, לצערי הרב אנשי המקצוע שהיו אצלנו בבית לא התחשבו בנו בכלל מבחינת ניקיון והגענו למצב שלא יכולנו לנקות את הבית באופן עצמאי, הכל היה מלא כתמי צבע טיח ורובה שלא היה אפשר להוריד אותם בקלות ונזקקנו לחברת ניקיון מקצועית עם ציוד רציני שתבצע עבורנו את עבודות הניקיון לפני כניסתנו לבית. לשמחתי קיבלתי המלצה על חברת "דר פוליש", שוחחתי עם ברק, נפגשנו, הוא היה מאוד מקצועי, השרה עלי אווירה בטוחה ונעימה, הצעת המחיר שלו הייתה מעולה והוחלט לסגור איתו את העבודה.
קבעתי עם ברק יום ושעה והוא התייצב עם הצוות שלו על הבוקר בשעה שנקבעה עם כל הציוד הנדרש ויחד הם עשו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו מספר שעות לא מבוטל על ניקיון הבית, עשו ניקיון של כל הבית, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, קרצוף הרצפה, חלונות דלתות אבק בכל הבית, פשוט הכל כולל קירצוף להסרת צבע ורובה מהרצפה - עבודה מאוד מקצועית.
ברק עבר איתי על הכל ווידא שאני שבעת רצון, אני רוצה לציין שהוא פשוט הפתיע אותי לטובה, הם דאגו שהכל יבוצע לשביעות רצוני - פשוט תענוג! הודיתי לברק על איכות העבודה, המלצתי עליו הלאה למספר אנשים שחיפשו חברת ניקיון ואמשיך להמליץ לכל אחד אחר! אפשר לסמוך על ברק במאה אחוז!
אבי.

, יולי 2016

הייתי מאוד מאוד מרוצה מחברת הניקיון של ברק, מלבד הניקיון המקצועי היה נעים ונוח להתנהל מול ברק, שכן מדובר באדם אדיב מקצועי ומנומס - מומלץ בחום.
הגעתי לברק ד"ר פוליש בעקבות המלצה ועכשיו כשאנחנו אחרי הניקיון, אני חושב שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והיסודי שהוא העניק לנו. העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון אחרי שיפוץ גדול, הכל מלא אבק, כתמי צבע, רובה וכו'... ביקשנו לערוך לשטח ניקיון כללי יסודי. קבעתי עם ברק לוח זמנים והוא התייצב עם הצוות המקצועי שלו על הבוקר בשעות שנקבעו עם כל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עבדו המון שעות על ניקיון השטח, התייצבו על הבוקר, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, פוליש והברקה קריסטלית לרצפות, פשוט הכל ובסיום הם עשו עבודת קירצוף והסרת צבע מהמרצפות.
הופתעתי מאוד מרמת הניקיון, לא ציפיתי לכזאת תוצאה. פשוט תענוג כאילו לא עברנו שיפוץ. מעבר לכך ברק הוא בחור אדיב מאוד, הוא עמד בכל מה שסוכם ואני ממליץ עליו ועל אנשי הצוות שלו בחום.
חיים.

, יולי 2016

ברק עשה לנו עבודה פנסטית, עבודה נהדרת, הרצפה הייתה מלאה רובה ושאריות צבע, הקבלן לא חס עלינו. והצוות של ברק הצליחו להבריק הכל, עשו קסמים. מדובר בחבר'ה דינמיים נחמדים נעימים, אנשים חרוצים - ממליץ בחום. מדובר בניקיון של בית חמישה חדרי שינה סלון מקלחות ושירותים אחרי שיפוץ, הדירה הייתה מאובקת כמובן ומלאה בכתמי צבע טיח ורובה, כך שלא יכולנו לטפל בעניין הניקיון באופן עצמאי. חיפשתי חברת ניקיון מקצועית שתבצע את הניקיון עבורנו, קיבלתי המלצות טובות על חברת "דר פוליש" בראשותו של ברק והרמתי טלפון לקבל הצעת מחיר.
מעבר להצעת המחיר שברק נתן לנו, לקחנו עוד הצעות מחברות ניקיון נוספות, היו הצעות ממש נמוכות באופן מחשיד מדי (בסופו של דבר, אם לוקחים אנשי מקצוע זולים הם עושים עבודה גרועה, או שמעלים במחיר באותו יום ומתקילים אותך) והיו הצעות ממש גבוהות שלא באו בחשבון. הצעת המחיר של ברק הייתה האטרקטיבית מבין כולם - הצעת מחיר ממוצעת לכל הדעות. מעבר לכך, ברק היה מאוד נחמד ומקצועי, יצר עלינו רושם טוב ולכן סגרנו איתו את העבודה. ברק הגיע עם מספיק אנשי צוות, הם הגיעו עם כל הציוד הנדרש כולל חומרי ניקיון והבריקו את הבית מהמסד ועד הטפחות. לא הייתה פינה שברק והצוות שלו לא עברו עליה. הם ניקו את הכלים הסניטריים, את הקרמיקה בשירותים ובמקלחת, עברו על החלונות ועל התריסים, כולל המסילות, לאחר מכן ניקו את הארונות ואת המטבח, צחצחו את הרצפה בצורה ממש מוצלחת - באמת נתנו עבודה. אין לי מילים!
מבחינת המחיר, שילמתי בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בטלפון, ברק מצידו לא ניסה לגבות יותר והיה באמת הוגן. אני מרוצה מאוד מהשירות שלו - ממליץ עליו בהחלט.
אילן.

, מרץ 2016

אני מרוצה מאוד, ברק והצוות עשו עבודת ניקיון טובה, עמדו בלוח זמנים והתנהלות עבודה לשביעות רצוני! הגעתי לברק מחברת "דר פוליש" בעקבות המלצה, השירות היה מהיר, איכותי ונעים. העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירת ארבעה חדרים שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה.
ברק אמר שהוא נוהג לראות את הדירה לפני ובאמת הוא הגיע ונתן הצעת מחיר הוגנת ביחס לחברות נוספות שבדקנו מולם הצעות מחיר. קבעתי עם ברק יום ושעה, והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם צוות עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה מקצועית ויסודית.
הם עבדו ללא הפסקה, ניקו את המקלחות, שירותים, מרצפות, כלים סניטריים, הכל כולל הכל. הם עברו על כל מה שביקשתי, לא היו חיפופים ורואים שנעשתה עבודה יסודית. הודיתי לברק על הניקיון, שלמתי לו עבור העבודה את המחיר שסוכם מראש, הכל עבר נעים וחלק - מומלץ!
יוני.

, נובמבר 2015

את ברק "דר פוליש" אנחנו מכירים כבר שנים רבות. מדובר באיש מקצוע משכמו ומעלה, אדם אמין ישר והוגן. מילה שלו זאת מילה! הוא זמין ולא מתחמק מאחריות, עושה עבודה מצוינת ונותן שירות נפלא!
לפני המון שנים חיפשנו חברה רצינית שתהיה אחראית על עבודות הניקיון בסיום הבנייה (אני קבלן בנייה), בזמנו נפגשנו עם כמה וכמה חברות ניקיון ובחרנו לעבוד עם ברק שעשה עלינו את הרושם החיובי מבין כולם ונתן לנו הצעת מחיר טובה ומשתלמת. חתמנו על חוזה עבודה ויצאנו לדרך. ברק הוכיח את עצמו מהר מאוד, הוא דאג שכל בקשה שלנו תטופל בצורה יעילה ומהירה, הצוות שלו נהדרים אחד אחד, אין מילים!
הוא אחראי בעצם על ניקיון כללי של כל הדירות והבתים לפני הכניסה של הלקוחות וכל המשתמע מכך, השירות שלו נפלא, לוח הזמנים שלו מצוין ואם אנחנו עובדים איתו שנים זה אומר הכל!!! אנחנו ממליצים עליו בחום, תענוג לעבוד עם בעל מקצוע כזה, זה לא קל בימינו למצוא בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים.
אלי.

, נובמבר 2015

שלום וברכה, שמי אילן ואני קבלן בנייה כבר המון שנים ורציתי לתת המלצה על חברת "דר פוליש" של ברק שרעבי! לברק הגעתי לפני מספר שנים, המליצו לי עליו ומהרגע הראשון שפגשתי בו, הבנתי שמדובר בבעל-מקצוע רציני שניתן לסמוך עליו. אני מעסיק אותו בתחום עבודות בנייה ושיפוצים בבתים בשביל ניקיון יסודי לפני כניסתם של הדיירים.
במהלך השנים שעברו, ברק שוב ושוב התגלה כבעל-מקצוע איכותי שעושה עבודה נהדרת באופן מקצועי, עומד במילה שלו, מי שמכיר את התחום צריך לדעת שזאת עבודה שדורשת דייקנות בזמנים, ושבעל המקצוע צריך להיות מאוד מיומן ומדויק כאשר הוא עובד במקביל לקבלן כדי לא לעכב את כניסת הלקוחות לבתים. ברק עומד במילה שלו, שעה זאת שעה, הוא מבצע את העבודות שלו בצורה פנטסטית והייתי מאוד מרוצה ממנו ומהמחירים שלו - עד עכשיו אין לי אפילו תלונה אחת! הכל אצלו פשוט מעולה! יש לברק צוות פועלים חרוץ ומקצועי ותמיד הוא עומד בלוח הזמנים, תמיד עומד בציפיות ומספקים עבודת ניקיון יסודית ממש! רק מילים טובות!
אילן.

, נובמבר 2015

אני מאוד מרוצה מברק ומצוות הניקיון שלו, הם עשו עבודת ניקיון מאוד יפה ונתנו שירות מכל הלב - ממליצה בחום!!! לברק מחברת "דר פוליש" הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן ולאחר שהשוויתי בינם לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות, החלטתי להזמין את ברק והצוות לביצוע עבודה של ניקיון אחרי שיפוץ בבית של אמא שלי שעבר תמ"א 38.
ברק - הבעלים, הגיע אליה הביתה כדי לראות את מצב הבית, להגיד לי איזה סוג של ניקיון הוא ממליץ לי לעשות, וגם נתן לי הצעת מחיר מסודרת עבור הניקיון, המחיר שלו היה הוגן וסגרנו עניין. קבענו מועד עבודה, ביום העבודה הגיעו אלינו ברק והצוות שלו בדיוק בשעה שנקבעה, ברק והצוות שלו תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ומבחוץ, ניקיון של קירות, כתמי צבע שנשארו על הפאנלים, סניטרייה, ארונות וריהוט של המטבח. בנוסף הם ניקו את הריצפה קירצפו אותה והבריקו.
ברק היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי, לא לקח תוספות אקסטרה - ביקש בדיוק כמו שנקבע בסיכום הראשוני. בשורה התחתונה יצאתי מרוצה מאד. הם גם יצאו סבבה במחיר וסבבה בשירות ואני חייבת לציין שהופתעתי לטובה.
נטלי.

, ספטמבר 2015

הייתי מאוד מרוצה מחברת הניקיון של ברק "דר פוליש", הייתי מרוצה באמת מהכל, מהגישה, מהמחיר, מהמקצועיות מהניקיון היסודי, הם באמת היו עשר במאה אחוז!!! ממליצה בחום! לפני כמה שבועות דיירים שלי עזבו לאחר שתם החוזה ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית לפני הכניסה של הדיירים החדשים.
ל"דר פוליש" הגענו דרך האתר שלכם, קראנו חוות דעת טובות, ולקחנו מהם הצעת מחיר. מעבר להצעת המחיר שברק נתן לנו, לקחנו עוד הצעות מחברות ניקיון נוספות, ההצעות היו ממוצעות למחירי השוק, אבל מבין כולם ברק היה נשמע לנו אמין ומקצועי, הותיר רושם טוב והחלטנו לסגור איתו את עבודת הניקיון כולל פוליש. מדובר בדירת ארבעה חדרים וסגרנו על ניקיון כללי של כל הדירה כולל פוליש. ברק הגיע עם אנשי צוות נוספים, הם הגיעו עם כל הציוד הנדרש כולל חומרי ניקיון וצחצחו את הבית - פשוטו כמשמעו!
לא הייתה פינה שברק והצוות שלו לא עברו עליה. הם ניקו את הכלים הסניטריים, את הקרמיקה בשירותים ובמקלחת, עברו על החלונות ועל התריסים, כולל המסילות, לאחר מכן ניקו את הארונות ואת המטבח, צחצחו את הרצפה כולל פוליש - באמת נתנו עבודה מכל הלב! אין לי מילים! הצוות עצמו מעבר למקצועיות היו מאוד נחמדים ואדיבים, הם עובדים בחריצות עם חיוך על הפנים, אפילו אכלנו צהריים יחד - באמת היה תענוג לעבוד מולם - ממליצה בחום!
שולה.

, ספטמבר 2015

ברק והצוות שלו היו מקסימים, כמעט ולא היה צורך להגיד מה לעשות, חברת ניקיון מקצועית! לפני כמה שבועות רצינו להיכנס לדירה אחרי שיפוץ ומאחר שמצב הניקיון שלה היה רע, החלטנו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית. ל"דר פוליש" הגענו דרך המלצה, ולקחנו מהם הצעת מחיר. מעבר להצעת המחיר שברק נתן לנו, לקחנו עוד הצעות מחברות ניקיון נוספות, ההצעות היו יותר מדי גבוהות לעומת ההצעה של ברק, הוא היה נשמע לנו אמין ומקצועי והחלטנו לסגור איתו יום ושעה. סגרנו על ניקיון כללי של כל הדירה.
הם הגיעו עם כל הציוד הנדרש כולל חומרי ניקיון והבריקו את הבית מהמסד ועד הטפחות. לא הייתה פינה שברק והצוות שלו לא עברו עליה. הם ניקו את הכלים הסניטריים, את הקרמיקה בשירותים ובמקלחת, עברו על החלונות ועל התריסים, כולל המסילות, לאחר מכן ניקו את הארונות ואת המטבח, צחצחו את הרצפה - באמת נתנו עבודה מכל הלב! אין לי מילים!
מבחינת המחיר, שילמתי בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בטלפון, מצידם הם לא ניסו לגבות יותר והיו באמת הוגנים. אנחנו מרוצים מאוד מהשירות שלהם וממליצים עליהם! אחלה של חברת ניקיון - מאוד מומלצים.
חזי.

, מאי 2015

הוא עשה עבודה בסדר גמור, עבודה מקצועית, עמד בלוח הזמנים, הגיע עם מספר אנשי הצוות שסגרנו מראש ונתן עבודה רצינית 100 אחוז!!! מומלץ בחום!!!
מדובר בעבודת ניקיון של מתחם משרדים (1200 מ"ר) שיפוץ מאוד גדול וכמובן שבסיום השיפוץ היו כתמי צבע רובה טיח והמון אבק. ראינו שלא ניתן להשתלט על זה לבד והחלטנו לפנות לחברת ניקיון מקצועית עם ציוד מקצועי.
קיבלתי המלצה טובה על ברק שרעבי מחברת "דר פוליש", הזמנתי אותו להגיע לראות את המקום ולתת הצעת מחיר, ברק הגיע כמסוכם, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת וסגרתי איתו את עבודת הניקיון.
מדובר בעבודת ניקיון גדולה שארכה חמישה ימים (כפי שסוכם מראש), ברק הביא חמישה אנשי צוות עובדים חרוץ ומיומן, הם הביאו איתם מכונת פוליש וקרצוף, הביאו אמצעיים להסרת רובה טיח וצבע והתרשמתי שמדובר בחברה ממש הוגנת.
חברי הצוות עמלו המון שעות על צחצוח המשרדים, בתום העבודה הכל היה נראה פיקס - הרצפה הבריקה החלונות גם והם הצליחו להסיר את כל כתמי הצבע. שילמתי לברק בדיוק את המחיר שסוכם ואני באמת ממליץ עליו בחום - אחלה של חברה!
רמי.

, מאי 2015

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מברק "דר פוליש", הוא והצוות שלו עשו אצלנו עבודה רצינית ומקצועית - הכל היה פיקס, ממליץ עליהם בחום!
אחרי שיפוץ דיי גדול שעשינו בבית (שישה חדרים + שלושה חדרי מקלחת ושירותים), חיפשנו חברת ניקיון שתבריק לנו את הבית בצורה יסודית. עשינו הרבה טלפונים ובירננו מחירים אצל לא מעט בעלי מקצוע ולבסוף החלטנו לקחת את ברק מחברת "דר פוליש" לביצוע הניקיון. להבדיל מאנשי המקצוע האחרים, ברק הראה רצינות ונכונות לקחת את העבודה וגם מבחינת הזמנים הוא היה זמין בשבוע שרצינו.
ברק הגיע ביום העבודה בשעה שנקבעה וביחד עם הצוות שאיתו ניגשו לעבודה (עבדו מתשע בבוקר עד ארבע ללא הפסקה). עבודתם כללה ניקיון של כל הבית, כולל מקומות בעיתיים במיוחד כמו תריסים וחלונות שספגו הרבה אבק וצבע עקב עבודות השיפוצים, הם ניקו גם מגירות מטבח ארונות, דלתות משקופים ופנאלים. הם הצליחו להסיר את כל כתמי הצבע והטיח וניקו את הבית למופת.
כשנכנסו לבית היינו מאוד מאוד מרוצים, הבית נראה מעולה, נקי טיפ טופ! בשורה התחתונה - מומלץ ביותר!
רן.

, אפריל 2015

אני מאוד מאוד מאוד מרוצה מחברת "דר פוליש", ברק בעל מקצוע מעולה, יודע לתת שירות טוב אמין ומקצועי.
למעשה זאת כבר הפעם השלישית שאני מזמינה אותו לתת שירות ניקיון, כל פעם שעברתי דירה הזמנתי אותו וזה הגיע למצב שאני כבר משאירה את המפתח שלי מתחת לדלת ונותנת לו להיכנס חופשי - מנקה והולך, אין עליו!!!!
הזמנתי אותו לנקות דירה, אחת אחרי שיפוץ ואחת לפני כניסה ועכשיו הזמנתי אותו לנקות את המשרד שלנו לפני הכניסה אליו.
כמו תמיד הוא נתן עבודה יוצאת מגדר הרגיל, פשוט אמרתי לו כמו תמיד במה להתמקד והוא והצוות המקצועי שלו תיקתקו עבודה, גם כשהייתה לי הערה על משהו הוא חזר שוב וניקה.
בקיצור שירות יוצא מן הכלל! אני מרוצה עד הגג, המלצתי עליו למלא חברות שלי ולא שמעתי תלונה אחת!
דיקלה.

, נובמבר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מברק והצוות המקצועי של חברת הניקיון "ד'ר פוליש", הם עשו עבודה נהדרת - ממליצה בחום!
הגעתי לברק בעקבות המלצה מחברים ואני חושבת שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה יד שנייה שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם ברק בהתראה מהיום למחר ממש והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם שלושה עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו מספר שעות לא מבוטל על ניקיון הבית, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים,הכל כולל פוליש. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשנכנסתי לבית היה לי ברק בעיניים. לא ציפיתי למצוא את הדירה כל כך נקייה ומבריקה. פשוט תענוג. מעבר לכך ברק הוא בחור אדיב מאוד, הוא נתן אקסטרות בניקוי שלו מעל ומעבר למה שסיכמנו וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.
הדס.

, נובמבר 2014

עברנו לבית מושכר והוא היה מאוד מלוכלך לכן לפני שנכנסו אליו חיפשנו חברת ניקיון שתכשיר את הבית לכניסה. חיפשנו באינטרנט והגענו באופן אקראי לברק מחברת "ד'ר פוליש", עשינו השוואה בינו לבין 2 חברות נקיון נוספות ובסוף סגרנו עם "דר פוליש" בגלל המחיר האטרקטיבי וחוות הדעת המומלצת.
מבחינת ההתנהלות ברק היה עשר, האו הגיע בדיוק בשעה שקבענו עם שלושה אנשי צוות וכל החומרים הנדרשים לביצוע הניקיון בדירה, הם עבדו במרץ, היו מאוד נחמדים ומנומסים, כל בקשה שהייתה לנו בוצעה במלואה ותוך חיוך על הפנים.
יצאנו מרוצים מאוד מהנקיון והיעילות של החבר'ה, עשו עבודה מאד יסודית ועמדו מאחורי כל התחייבויותיהם - הרצפה יצאה מבריקה וכל הכתמים נעלמו לחלוטין! התריסים והחלונות שהיו מלאי אבק, פאנלים, ארונות מטבח, אמבטיות ושירותים - נוקו בצורה מדהימה! זכיתי לשירות מעולה ואדיב (חשוב לא פחות!), אחראי מקצועי ויעיל. התוצאה הייתה מדהימה ונותר לי רק להמליץ בחום!
יוליה.

, נובמבר 2014

את ברק אני מעריכה בשל מספר דברים, מקצועיות אמינות אבל בעיקר בשל יחסי האנוש הנפלאים שלו, איני מכירה היום בעלי מקצוע שכאלה, שבאים לקראת הלקוחות שלהם, גמישים איתם, מגלים הבנה וסבלנות.
הזמנתי את ברק לנקות דירה שתכננו לעבור אליה שלא נוקתה באופן מסיבי מזה תקופה ארוכה, ובייחוד לאחר צאת הדיירים הקודמים.
ברק שאל למצב הדירה, סיכם איתי בטלפון את הפרטים כולל המחיר ומספר אנשי הצוות שיגיעו לביצוע העבודה, הוא לא השמיט פרטים והיה מאוד ישר ואמיתי.
ביום הניקיון, ברק הגיע עם אנשי הצוות המקצועיים שלו, הוא הביא איתו את כל הציוד הנדרש לעבודה ובא לעשות עבודה נטו.
הניקיון כלל: פוליש, הברקת חלונות ותריסים בכל החדרים, ניקיון דלתות ומשקופים, ניקיון שירותים, מקלחת, ארונות מטבח וארונות בחדרים.
היום הדירה נראית מדהים! והכל הודות לברק ואנשי הצוות המקסימים שלו.
אני מודה לברק ולצוות שלו שהקלו עליי ועל בעלי את הכניסה אל הבית ועל המעבר הקשה ואני רוצה להוסיף שמכיוון ואני עובדת קבלן בתחום הבנייה, המלצתי לדיירים החדשים בפרויקט להיעזר בשירותיו של ברק ועד עכשיו שמעתי רק דברים טובים - כולם מרוצים!
ג'ולי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

בקליניקה של ד"ר פוליש מיטב המומחים לפוליש, ליטוש אבן, ניקיון בתים, הברקה של מרצפות ומשטחים מסוגים שונים. ד"ר פוליש שרותי ניקיון מתקדמים ללקוחות פרטים, חברות ועסקים.

ד"ר פוליש

ד"ר פוליש

ברק שרעבי


9.4

052-4883550
 

ד"ר פוליש

ברק שרעבי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4883550 חייג