כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג הדברות או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

באג-מן הדברת מזיקים

9.6
יגאל רחימי
הדברות
אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה
כתובת העסק: הבציר 12, בית חשמונאי

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  88%

מחיר הוגן

4 חוות דעת מהימנות

, יוני 2013

לפני כשנה, נחתה עלינו בקונדיטוריה מכת ג''וקים קשה, היינו אובדי עצות, ולמרות שהזמנו חברת הדברה מסוימת, החומרים שלהם והריסוסים החוזרים ונשנים לא עזרו לפתור את מקור הבעיה.
כמעט שהרמתי ידיים, אבל אז שמעתי מבעל-עסק אחר באזור שלנו, שהוא ממש מרוצה מההדברה של יגאל מחברת "באג מן הדברות מזיקים". לקחתי ממנו את המס'', וקבעתי עם יגאל שיגיע לבצע ריסוס מטעמו.
אני רוצה לציין שרמת ההדברה של יגאל, היא אחת הטובות שיצא לי להכיר! יגאל משתמש בשיטת הדברה אחרת, עם חומרים מיוחדים - הוא יודע את העבודה ומבין במקצוע שלו.
הפעם, אחרי הריסוס של יגאל - הג''וקים הראו סימני נסיגה ואחרי הפעם השנייה, נעלמו כליל מהקונדיטוריה!
מאז כמובן, אני מזמין רק אותו להדברה. יגאל מגיע פעמיים בחודש, לבצע הדברה. הוא תמיד מגיע בזמן, לא מחפף ולא מבטל יום הדברה. אני מרוצה מאוד מהשירות שלו, וממליץ להשתמש דווקא בשירותיו!
טייאב, פתח-תקווה

, אוגוסט 2012

אני מנהלת בית ספר הכולל 1200 תלמידים בשנה. אני לא יודעת מהו גודל השטח אך הוא גדול כולל החצר כמובן.
ההדברה מבוצעת נגד נמלים, תיקנים ומכרסמים שונים כאשר יגאל עובר לאורך הקירות החיצוניים והפנימיים של המבנים השונים, בחדרי השירותים, פתחי אוורור, בורות ניקוז, בכניסות ויציאות ופתחים שונים. הוא עושה עבודה יסודית אם ישנו צורך להזזת שולחנות או כיסאות הוא עושה זאת ומחזירם למקומם בסופה של העבודה.
יגאל מגיע בזמן עם הציוד שהוא זקוק לו, הוא מאוד מקצועי וסבלני, מסביר מה הפעולות שהוא עושה ונגד אילו מינים וסוגים כל פעולה אפקטיבית. כשהוא מסיים את המלאכה הוא דואג להדריך אותנו ולהשאיר את המקום נקי ומסודר.
הסכום אותו אנו משלמים ליגאל הוא זהה בכל ביקור של יגאל. הוא מגיש לנו חשבונית ואחריות לשנה. יגאל בחור חביב ועבודתו מבוצעת באיכות המירבית. אנו ממליצים בחום עליו כמדביר.

בהערכה רבה,
סמדר מנהלת בית ספר בגדרה.

, אוגוסט 2012

אני מנהלת אולם שמחות בשפלה ולכן היגיינת המקום מאוד חשובה. אנחנו עובדים עם יגאל כבר שלוש שנים. כל כמה חודשים יגאל מגיע ומבצע הדברה נגד נמלים, ג''וקים, עכברים, חולדות ושאר מכרסמים ומזיקים.
יגאל מדייק בזמנים ומבצע הדברה יסודית לאורך הקירות, בבורות ביוב וניקוז, בתעלות, לאורך הקירות ומדביק כל מיני מדבקות מיוחדות בשקעי חשמל ומתחת למדפים כדי להרחיק סוג מסויים של ג''וקים אשר נמצאים בנקודות בהם קיים חום.
העבודה מתבצעת בין חצי שעה לשעה בהתאם לצורך ולעבודה.
יגאל דואג להזיז ספות, שולחנות וכל דבר אחר אשר דורש זאת ולאחר כן מחזיר הכל למקום, כשהוא מסיים הכל חוזר למקומו. בסוף העבודה יגאל מסביר בדיוק מה עשה, איפה ומה הפעולות הנדרשות לאחר מכן. הוא עובד בצורה מסודרת ולא משאיר אחריו לכלוך או בלאגן.
המחיר נותר קבוע ללא שינויים, חשבונית מוגשת לנו בסוף כל תשלום ובכל שלב בו נזקקתי ליגאל הוא התייצב ונתן שירות מעולה, גם אם זה היה מהרגע להרגע. בחור מקסים ומקצועי אני ממליצה בחום.

אולם אירועים "דולפין",
רמלה.

, מאי 2009

יגאל תודה רבה, נתראה בפעם הבאה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

שרותי הדברה לכל סוגי המזיקים למגזר הפרטי והעסקי,תחזוקה למסעדות,(התמחות בתיקן גרמני). שימוש בחמרים ידידותיים, התאמת סוג הדברה לבעלי אוכלוסיה רגישה, תינוקות אנשים מבוגרים ובעלי חיים. רשיון משרד הבריאות

באג-מן  הדברת מזיקים

באג-מן הדברת מזיקים

יגאל רחימי


9.6

050-6463943
 

באג-מן הדברת מזיקים

יגאל רחימי

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-6463943 חייג