כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג דודי שמש וחשמל או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

א.דוודים ואינסטלציה - נימרוד

9.6
אסף בנימיני
דודי שמש וחשמל, אינסטלטורים
אזור השפלה
כתובת העסק: בתיה מקוב 26 ת.ד. 999, רחובות

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

2 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2012

אנו מתגוררים במגדל קומות בו אין אפשרות להתקנת דודי שמש. עד היום הסתדרנו עם פתרון של חימום בגז אך מאחר ואנו שומרי שבת לא ניתן היה להשתמש במים החמים בשבת. בני משרת עכשיו בצבא והיה חשוב לנו שיהיה לו מים חמים בשבתות שהוא מגיע. לשם כך פניתי לכמה וכמה בעלי מקצוע במטרה להתקין דוד חשמלי שאותו נחבר לשעון שבת שיחמם את המים מראש לפני כניסת השבת.
מכל המתקינים איתם שוחחתי אסף מחברת "א. דוודים ואינסטלציה" עשה עליי את הרושם האמין וההגון ביותר. תיחקרתי אותו לעומק והתרשמתי מהמקצועיות ומהאמינות והחלטתי להזמין אותו. היו כאלה שנתנו הצעות מחיר גבוהות ממנו והיו כאלו שנתנו הצעות מעט נמוכות יותר, אך החלטתי ללכת עליו בגלל הרושם הטוב ולשמחתי זו החלטה שהצדיקה את עצמה.
אסף הגיע בדיוק בזמן יחד עם עוד בחור. עוד קודם לכן הוא התקשר אליי מהמפעל של הדודים לברר מה אני מעדיף, דוד צר וארוך או רחב וקצר, עניין שגם עזר לי בתכנון המקום. הוא הסביר בדיוק מה הוא מתקין, הוציא הכל חדש מהניילונים, התקין את הברזים והצנרת, עשה חיווט יפה, ועבד בצורה מסודרת ונקייה. יש פרטים קטנים שבהם בעלי מקצוע יכולים "לסדר" את הלקוח שלהם פשוט כי אין לו את הידע בתחום, אסף הוכיח בדיוק את ההיפך. הוא התקין מערכת אל חזור לפריקת לחצים מהדוד בעקבות החימום ולא רק זה הוא גם לא השאיר את זה פתוח אלא עשה משם חיבור יפה בצינור למרזב של המזגן בכדי שאותן טיפות קטנות שמשתחררות ייצאו לשם. בבדיקה שערכתי אצל שכנים ומכרים מערכת כזאת לא מותקנת למרות שהיא שומרת ומאריכה את חיי הדוד.
אני יכול לומר במפורש שאסף לא בא רק בשביל להרוויח כסף, הוא בא כדי לתת שירות ורואה את טובת הלקוח לנגד עיניו. נדיר למצוא בעלי מקצוע כאלו וזו תחושה נעימה כשאפשר ככה לפרגן. הבית נשאר אחריו נקי ומסודר ואפילו את הפלסטיקים הקטנים של הברזים הוא אסף איתו. עבורי זו הייתה חוויית שירות מומלצת ויוצאת מהכלל.

אלכס, אשדוד

, אפריל 2010

פניתי לחברת א.דוודים ואינסטלציה משום שהייתי צריך לשנות את המיקום של הדוד והקולטים על הגג שלי (לא היה מדובר בהתקנת דוד חדש, אלא פשוט בהעתקת המיקום שלו, משום שיש לי סככה על הגג שעשתה צל על הקולטים, והפריעה לדוד לקלוט שמש ולחמם את המים).
עשיתי בירורים אצל כמה מתקיני דודים מאזור המרכז, ובסוף החלטתי ללכת על חברת א.דוודים, משום שהיתה הכי סבירה מבחינת מחיר. אני חיב לציין שהם עשו עבודה מצוינת, והיו מאד אמינים ומקצועיים - בעיקר, משום שלא מדובר בעבודה פשוטה (לקח להם בערך 4-5 שעות לסיים את העבודה).
על כל השירות, כלומר: הזזת הקולטים, הזזת הדוד, ותוספת של צינורות ומתקן להגבהת הדוד - הם גבו ממני מחיר של 900 ש"ח, שלדעתי זה מחיר סביר ביותר עבור כל העבודה שנעשתה והציוד שהושקע (שוב, כמו שציינתי עשיתי השוואת מחירים...). אני ממליץ עליהם בחום!!

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

דודי שמש וחשמל

התקנת דוד שמש (ללא קולטים)
התקנת מערכות מובנות (דוד וקולטים)
התקנת דוד חשמל
תיקון דודים
תיקון דודי שמש
התקנת קולטים

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

מפיץ מורשה של נימרוד.עסק המתמחה בשיווק,התקנה טיפול של דוודי שמש\חשמל ומער' סולאריות,החלפת מאיץ גוף חימום מהיר לכל סוגי הדוודים,אחזקת משאבות,חיטוי וניקוי מאגרי מים וכל עבודות האינסטלציה.לא בשבת

א.דוודים ואינסטלציה - נימרוד

א.דוודים ואינסטלציה - נימרוד

אסף בנימיני


9.6

050-7777118
 

א.דוודים ואינסטלציה - נימרוד

אסף בנימיני

9.6

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-7777118 חייג