א.ב אינסטלציה

9.7
אלירן ברוכים
אינסטלטורים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: חנה סנש 4, אזור

  90%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  100%

מחיר הוגן

3 חוות דעת מהימנות

, אוגוסט 2020

התפוצץ לנו הצינור בבניין ואני כוועד בית חיפשתי בעל מקצוע שיפתור לנו את הבעיה, הגעתי לאלירן במקרה דרך אחד מאתרי הפרסום והוא נתן לי הצעת מחיר אטרקטיבית, לכן הזמנתי אותו. אלירן הגיע אלינו במהירות והחליף כמה חלקים בצינור, לאחר מכן הוא עבד מצוין! הוא אמין וביצע עבודה טובה וגם גילה המון סבלנות ואיכפתיות ומעבר לכך, הוא עמד בכל ההבטחות שלו ואני ממליץ עליו בלי להסס!
בן, ראשון לציון

, אוגוסט 2020

אלירן הגיע אלי בשעות הלילה המאוחרות כדי לאבחן נזילת מים שהייתה בדירתי, חיפשתי באינטרנט אינסטלטורים באזור גבעתיים ויצרתי אתו קשר לאחר שראיתי שיש עליו המלצות נהדרות. אלירן הצליח לאתר את נזילת המים ויום למחרת הוא הגיע שוב עם פועל נוסף, יחד הם תיקנו את הנזילה במהירות ובצורה מקצועית! יתרה מכך, הם טיפלו עבורי בכמה נזילות קטנות נוספות בברזים ולא דרשו תשלום נוסף, ממליץ בחום רב!
יורי, גבעתיים

, אוגוסט 2020

אלירן בעל מקצוע מצוין! אני מכיר את המחירים בתחום האינסטלציה והוא דרש תשלום סביר לחלוטין ובנוסף, חבר שלי המליץ עליו והוא פתח עבורי סתימה בשירותים והחליף את הברז. אלירן הופיע אצלי בדירה בדיוק בזמן שקבענו וניגש ישר לעבודה, הוא ביצע אותה בצורה רגועה ושקטה וזה נתן לי הרבה ביטחון ושקט נפשי שהוא יודע מה הוא עושה ומעבר לכך, הוא נתן לי יחס מדהים ואני ממליץ עליו ללא ספק!
משה, תל אביב

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 07:00-23:00, ו' 07:00-15:00, שבת 21:00-23:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

א.ב אינסטלציה היא חברה בעלת 10 שנות ניסיון בתחום. אנו נותנים שירות של כל עבודות האינסטלציה שכוללות פתיחת סתימה, איתור נזילת מים, התקנת כלים סניטריים, החלפת צנרת מים, תיקון פיצוץ בצנרת וכו'. אנו שמים דגש על עמידה בזמנים ושירות אמין, איכותי ומקצועי (במידה והעבודה מתבצעת עלות הביקור נכלתת כבר בתוכה)

א.ב אינסטלציה

אלירן ברוכים


9.7

073-2421981
 

א.ב אינסטלציה

אלירן ברוכים

9.7

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2421981 חייג