כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אינסטלטור יהלומי

9.4
משה יהלומי
אינסטלטורים
אזור המרכז
כתובת העסק: מחל 43, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  83%

מחיר הוגן

29 חוות דעת מהימנות

, אוקטובר 2013

הייתה לי נזילה מעצבנת בברז המקלחת ולא הצלחתי לתקן אותה בעצמי. נכנסתי לאינטרנט לאתר טוב תודה, חיפשתי שם אינסטלטור אמין ומקצועי. קראתי כמה המלצות על בעלי מקצוע שונים, אבל משה הכי תפס לי את העין וגם היו עליו המלצות מאוד טובות.
שוחחתי איתו בטלפון, משה היה ממש נחמד ואמר שיגיע לבדוק את הנזילה באותו הבוקר. משה הגיע אלי כעבור זמן קצר, ניגש לבדוק את הברז, תוך כדי בדיקה הוא הראה לי שהברז שבור ומחליד ולכן יש נזילה ממנו. היינו צריכים להחליף את הברז, משה התנדב מיוזמתו ללכת לקנות לי ברז (אני בחרתי את התקציב) וחזר תוך חצי שעה וישר ניגש לעבודה. הוא החליף את הברז במיומנות ובזריזות ולקח ממני את הסכום שסיכמנו עליו מראש. כיף שיש בעל מקצוע כזה! בהחלט איעזר בו בפעם הבאה!!
ערן עטיה, רמת גן.

, אוקטובר 2013

הייתה לי סתימה די רצינית באמבטיה. חיפשתי באינטרנט אינסטלטורים מוסמכים והגעתי למשה יהלומי דרך האתר שלכם - נאמרו שם מילים חיוביות עליו והרמתי לו טלפון לקבל הצעת מחיר.
שוחחתי עם משה בטלפון הסברתי לו מה הבעיה, והוא נתן לי הצעת מחיר כללית עם טווח מחירים שאדע מראש את העלויות.
משה היה זמין מאוד לעבודה, והגיע אלי באותו היום עם כל הציוד הנדרש לפתיחת סתימות. הוא החדיר לצנרת ספיראלה חשמלית וניקה את הצנרת באופן יסודי. הספיראלה החשמלית מסתובבת בסיבובים מהירים, כאשר לראשה מוצמד ראש מיוחד לפתיחת הסתימה. לאחר ניקוי הצנרת באמצעות הספיראלה, משה שטף טוב טוב את הצנרת עם מים, בכדי שהלכלוך שהתפרק יצא לגמרי החוצה ממערכת הצינור. בסיום העבודה הוא השאיר לי את האזור נקי ומוסדר. מבחינת המחיר, היה קצת יקר ( 300 ש"ח) אבל זה בטווח המחירים שסוכם מראש.
דליה, רמת גן.

, אוקטובר 2013

הייתה לי סתימה בצינור מים שיוצא מהמקלחת ועזרים ידניים לא הצליחו לשחרר את הסתימה.
חיפשתי באתר שלכם אינסטלטור מקצועי שיגיע לפתוח את הסתימה בעזרת מכשור מתאים. קראתי כמה וכמה המלצות על בעלי מקצוע והחלטתי להזמין את משה יהלומי שהיה הכי זמין ונשמע לי הנורמלי מבין כולם.
הוא הגיע אלי ממש מהר באותו היום, נתן לי הצעת מחיר על המקום על סך 300 ש"ח ונתתי לו אור ירוק. משה פתח את הסתימה עם ספירלה חשמלית מקצועית, ושחרר את הסתימה באמצעותה דיי בקלות ובסיום שטף את הצינור עם זרם מים חזק. בסיום התיקון הוא לקח ממני כפי שסוכם - 300 ש"ח (בדיעבד אמרו לי שהמחיר יקר) אבל סה"כ קיבלתי שירות טוב.
ספי מתל אביב.

, אוקטובר 2012

משה הוא איש מקסים בעל חזות נקיה ומסודרת ומקצוען אמיתי. פניתי אליו דרך חוברת פרסום לאחר שצינור שהיה סמוי בגינה שלנו נחתך במהלך עבודות בגינה. הסברתי למשה בדיוק מה קרה ומה צריך והוא נתן לי הצעת מחיר בהתאם וקבע איתי את הזמן שבו יגיע ואכן הגיע. כשהבנו שיש פיצוץ בצינור, חפרנו אותו החוצה מעל האדמה וכשמשה הגיע הוא החליף את הקטע צינור המדובר, הידק ובדק שהכל תקין ואין נזילות או דליפות של מים, לאחר מכן הטמין את הצינור שוב במקומו באדמה.
משה היה אדיב, סבלני והתחושה הכללית הייתה שבאמת אכפת לו, מהבית שלך וממך הלקוח. הוא עמד במחיר ונתן לי חשבונית ובכך הוסיף לעצמו גם אמינות לרשימת המעלות. השאיר אחריו נקי ומסודר ולקוחה שתחזור אליו בשעת הצורך ותפיץ את שמו בקרב כל חבריה ומשפחתה. פשוט כדאי - לגזור ולשמור!

לימור מראשל"צ

, אוקטובר 2012

מקצוען, מצויד היטב, סבלני, כן וישר.
משה הוזמן אחרי חיפוש באינטרנט, דרך אתר טוב תודה. קראנו המלצות והחלטנו לקרוא לו לתקן נזילות בבית. משה קבע איתנו שעה והגיע בדיוק בשעה שקבענו. הוא בא עם ארגז כלים וניידת שהיא כמו אמבולנס של שרברבים, טרם בואו התגלתה נזילה והחלה הצפת מים מהביוב. משה זיהה פיצוץ בצינור והחליף קטע מהצינור שנשבר, הצינור היה גלוי ולכן עיקר הלכלוך שנוצר היה של המים והלכלוך שהם שוטפים איתם. אחרי שסיים את החלפת הקטע הוא ניגש לבדוק את מקור הנזילות שהיו מאוחרי האסלה בצינור עופרת, משה ביצע שם איטום ברמה גבוהה מאוד ואז יצא לקו מים הראשי שבחוץ, ושם פתח סתימה רצינית. הוא עבד במשך שעתיים לבדו אך השתלט על הבעיה ובדק שהכל תקין בסוף העבודה. למרות הקושי הוא היה מאוד סבלני והסביר את דרגות התיקון האפשריות ומחיר כל פעולה. בסוף המלאכה הוא ניקב וסידר אחריו מעל המצופה יחסית לעבודה שביצע. אנחנו מאוד מרוצים מצורת העבודה שלו, השקיפות והיחס החם. משה עמד במחיר שקבענו ונתן לי חשבונית שבה מפורטת כל פעולה וחלק שלה מהסכום הכולל. טיפל בכל הטעון טיפול. אנחנו מאוד מרוצים ולא בכדי טרחתי לרשום באופן עצמאי המלצה על משה .

יענקלה מרמת גן

, אוגוסט 2012

בחצר הבית של אימי נוצרה הצפה סביב צינור גלוי שהייתה ממנו נזילה, לכן חיפשתי בעלי מקצוע באתר. מבין רשימת בעלי המקצוע יהלומי הייתה לי הרגשה טובה לגביו בגלל התגובות הטובות שרשומות עליו והחלטתי לפנות אליו - לא טעיתי.
משה הגיע אליי בזמן שקבענו, הוא ניגש למקור הנזילה ותחילה סגר את הברז הראשי. יהלומי החליף חלק של צינור והרכיב מחברים חדשים, חיזק הכל וניגש לפתוח את הברז הראשי אחר כך המתין מס'' דק'' לוודא שהנזילה נפתרה וביצע בדיקה כללית של מערכת האינסטלציה בברזים שבבית, שם נמצא שהכל תקין.
כל הסיפור הזה ארך עשרים דק'' בערך ובסופו קיבלנו חשבונית.
יהלומי היה שירותי, זריז ומקצועי. ממליץ בחום.

מולי מתל אביב.

, דצמבר 2011

משה "אינסטלאטור יהלומי, הגיע אליי לאחר חיפוש באתר "טוב תודה" אחר בעל מקצוע בתחום האינסטלציה, נעזרתי בהשוואות המחירים שבאתר כדי לדעת כמה התיקון יעלה לי ובהמלצות החמות והדירוגים כדי לבחור את הבעל המקצוע הנכון.
הסתבר כי בחירתי הייתה נכונה ולכן רציתי לשבח את משה יהלומי, הוא הגיע אליי תוך פחות משעה מהרגע שדיברנו ע"מ לפתוח בסתימה בשירותים.
משה עשה עבודה מקצועית ונקייה תוך הסברים על מה הוא עושה ואיזה בעיות נוספות עשויות להיווצר לי מהתקנה לא טובה של ניאגרה (עבודה של אינסטלטור אחר).
משה הגדיל ראש ולא רק פתח את הסתימה אלא תיקן וסידר גם חלקים אחרים במערכת שהותקנו בעבר בצורה לא טובה ויוכלו בעתיד לגרום לבעיות.
בתור בן אדם שמבין קצת והתעסק לא מעט עם אינסטלאטורים, גם המחיר וגם האמינות קנו אותי, לקח 300 ₪ עבור התיקון כולל החלפת צינור שרשור קצר לביוב המרכזי.
משה הוא בעל מקצוע אמין, נחמד וכמובן מקצועי.

ממליץ בחום,
שי מחולון.

, דצמבר 2011

משה יהלומי הוא מספר אחד!!
מדובר בבחור אדיב, מקסים, בעל תודעת שירות מאוד גבוה, מסור לעבודתו, מסור ללקוחותיו, בעל פתיחות מחשבתית, רציני והכי חשוב מקצועי. את משה הזמנתי בזכות אתר "טוב תודה" לשם בניית תשתית מים שלמה מהדוד למקלחת.
כבר משיחת הטלפון הוא מפגין רצינות לעבדותו ושירות מעולה.
הוא זמין ללקוחות, בא לקראת הלקוח ונפגש בשעות שנוחות ללקוח, הוא קשוב לצרכים של הלקוח, הוא מייעץ, הוא לא בא לקחת את הכסף וללכת , הוא בא לעבוד ולשרת את הלקוח בצורה הטובה ביותר. את עבודתו הוא ביצע במגבלת הזמן שהקצבתי לו, בצורה יסודית ונקייה, ומקצועיות רבה
פשוט אין אנשים כמותו!
ממליץ בחום רב, לא פוגשים בכל יום בעל מקצוע שעושה עבודה טובה ונותן שירות מכל הלב.

בברכה,
שלומי מיפו

, אוקטובר 2011

עבור הדירה שאני משכיר שנמצאת בצפון תל אביב חיפשתי בעל מקצוע בתחום האינסטלציה שיגיע באופן בהול על מנת לתקן את הדליפות משתי האסלות המצויות בדירה.
אני מכיר את אתר טוב תודה ולכן גם הפעם לא חשבתי פעמים ואיתרתי בעל מקצוע משם וכמו תמיד גם הפעם יצאתי מרוצה.
משה מ"אינסטלאטור יהלומי" מאופיין בכנות ובהגינות שלו, שזה דבר לא טריוויאלי כלל בימנו.
נתחיל מהעובדה שבשיחת הטלפון עם משה אמרתי לו כי לדעתי מדובר בבעיה מסוימת ובהתאם לכך משה נתן את הצעת המחיר שלו, וכשהגיע לדירת הדיירים ופתח את האסלות ונכנס בעובי הקורה הוא הבין כי הבעיה היא באטמים של האסלות ולכן המחיר יקר יותר,
לפני שהוא התחיל את עבודתו הוא התקשר אליי על מנת לקבל את אישורי.
בנוסף משה חשש כי אולי יש צורך בהחלפת האסלות שהדבר כרוך בהשקעה כלכלית גדולה יותר, אך לפני שמיהר להחליף את האסלות הוא הציע שתחילה יחליף את האטמים ובמידה וזה לא יתאים רק אז יחליף את האסלות. בהתאם לכך משה החליף את האטמים בשתי האסלות והיום הדליפה בשתיהן לא קיימת.
מאוד התרשמתי ממשה שהוא לא ניסה למכור לי משהו יקר יותר ובכך להרוויח יותר כסף, אלא פשוט עבד בצורה ישרה והוגנת.
מהניסיון שלי ולצערי הרב בעלי מקצוע רבים בימנו איבדו את היושר שלהם.
ואילו משה מבין כי הלקוח הוא החשוב.
במעשה זה משה קנה אותי ואני אמשיך להמליץ עליו לכל מי שמחפש אינסטלאטור באזור המרכז

בברכה,
דקל מתל אביב

, אוקטובר 2011

אחריי שאתה מנסה פעם, פעמים, שלוש, אפילו ארבע פעמים לתקן את הסתימה במקלחת ועדין ישנה הצפה המתפשטת בכל פעם שאתה מתקלח זה סימן לפנות לבעל מקצוע שמבין בתחום על מנת שיסייע בפתרון הבעיה.
ערכתי חיפוש באינטרנט באופן בהול ובמקרה (אני לא זוכר איך ) הגעתי ל"אינסטלאטור יהלומי".
בשיחת הטלפון הסברתי למשה את הבעיה אליה נקלעתי, משה שמע את ייאושי ותוך מספר שעות התייצב בדלת ביתי. משה הגיע עם עובד נוסף והשניים מיד נכנסו לחדר המקלחת על מנת לתקן את הבעיה.
השניים הצליחו להוציא כשלושה דליים של מים, וכמובן הוציאו כמות שערות ואבק לא קטנה כלל.
את עבודתם סיימו מהר מאוד וסוף סוף היום אנו יכולים להיכנס למקלחת ללא חשש להצפה. משה עבד בצורה מצוינת ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו, עשה את עבודתו באופן מקצועי ובמהלך עבודתו הסביר לי כיצד אני יכול להימנע מהצפות וסתימות נוספות.
נהניתי לקבל שירות ממשה כי מעבר לזה שהוא פתר את הבעיה בצורה מושלמת הוא גם העשיר את הידע שלי בתחום האינסטלציה.

אני מאחל לכל לקוח שמחפש בעל מקצוע להיתקל בבעל מקצוע כמו משה מאנסלטור יהלומי.
תודה רבה על הכל!
בן מבת-ים.

, ספטמבר 2011

*** מומלץ בחום!!!*** התקשרתי למר יהלומי ב 16:00 לאחר שמספר אינסטלטורים איכזבו אותי. הוא אמר שיגיע תוך כשעה. הוא צלצל לאחר 55 דקות להודיע שיהיה אצלי תוך 30 דקות. הגיע כמובטח. הבעיה היתה שהפקק בכיור ניתקע (פקק מתכת המחובר למנוף מתכת). הוא תיקן זאת במהרה, בדק את שאר הכיורים בבית ואפילו עשה לי טובה והוריד את הכירה שהתקלקלה לאשפה. ולא רק זה - הוא בקש פחות כסף ממה שסכמנו בטלפון לפני הגעתו. אני בהחלט אפנה אליו שוב בעתיד לכל עבודות האינסטלציה.

, אוגוסט 2011

למשה הגעתי דרך דף הזהב והבחירה בו היתה סוג של הימור כי מעולם לא הכרתי אותו לפני כן. לשמחתי כבר לאחר 2 משפטים בטלפון הבנתי שמדובר באדם רציני. קבענו שעה והוא הגיע בדיוק בזמן עם חיוך על הפנים ונתן לי תחושה שיש על מי לסמוך. מעבר לעבודה המעולה שעשה הוא ליוה בהסברים כל צעד שעשה. אני חייב לציין שהופתעתי מאוד מהשירות, מהאדיבות, והמקצועיות שלו. אין ספק שאני אמליץ עליו בפני כל מכירי וחברי כי לא כל יום מוצאים אדם כזה שעומד בכל מילה שהוא אומר בשיחת הטלפון ואתה מבין די מהר שהוא לא מנסה "לסבן" אותך כמו אחרים בעבר. אפילו המחיר שגבה היה מאוד ריאלי לעומת אחרים שביקשו יותר ממנו. הלואי וירבו כמותו בארצנו.

, יוני 2011

נקודת המים של הברז באמבטיה, נשברה והתחילו לנזול מים. ניסיתי להתמודד עם הבעיה לבד ולנסות לתקן בעצמי, אבל משראיתי שאני לא מסתדר - החלטתי להזמין איש מקצוע.
התקשרתי למשה יהלומי האינסטלטור בשעה 21:00 בערב על מנת לתאם. הייתי בטוח שלפני היום שלמחרת, הוא לא יצליח להגיע... משה, למזלי הגדול - הפתיע - הוא הבטיח להגיע אליי תוך חצי שעה וקיים!
את הברז שבאמבטיה הוא סידר, התקין את הנקודת מים מחדש ותיקן את הנזילה. עבור השירות והתיקון - אפילו לא לקח לי תעריף מיוחד של לילה או משהו כזה... מחיר רגיל של ביקור פלוס תיקון - סה"כ יצאתי בנזק של 300 שקלים.
עצם העובדה שהוא הגיע כזה מהר, בהתראה כזאת קצרה, והכי חשוב ויותר מהכל - לא ניסה לנצל את המצוקה שהייתי בא (עצם זה שקראתי לו כבר אחרי שעות העבודה), וגבה ממני תשלום רגיל לכל דבר - כבר גרמה לי להעריך אותו בתור בעל מקצוע. קיבלתי את הרושם שהוא איש הגון ומקצועי, ואני בהחלט שמח שבחרתי בו.

שי
מתל-אביב

, מרץ 2011

דבר אחד אני יכול להגיד על אינסטלטור יהלומי - אדם מקצועי שבאמת מבין עניין. כבר בטלפון, מבינים שיהלומי הוא אינסטלטור אמיתי וגם אדם מאד אמין. לא מחרטט אותך, וזה חשוב מאד!
קראתי לו על מנת לבצע בביתי שתי עבודות שונות:
האחת - החלפה של ראשי ברזים במקלחת שהיו מקולקלים ודלפו (יהלומי סיפק גם את החלקים וגם תיקן את הדליפה).
השנייה - החלפה של צינור השקייה בגינה, שגם כבר היה רקוב ומקולקל.
יהלומי תיקן את כל מה שהיה צריך בזמן עבודה ממש קצר (דבר המעיד על יעילות). בנוסף גם ייעץ לי - מה לדעתו צריך לשפר ומה כדאי לעשות (כמו כל מיני ליקויים שאיבחן אצלי בצנרת - אבל אותם עדיין לא תיקנתי). חשוב מכל - המחיר שאמר לי בטלפון - זה גם המחיר שלקח. השאיר אותי מעל לכל - עם טעם טוב בפה, ועם הרבה שביעות רצון. מתחייב שאקרא לו גם בעתיד לתיקונים נוספים אצלי בבית, אם אצטרך!

בברכה חמה,
אודי

, פברואר 2011

מוצאי יום שבת האחרון - הופיעה לי סתימה מאד מאד רצינית בכיור של המטבח (סתימה שכבר הראתה את אותותיה כמה שבועות לפני - אבל ביום שבת זה כבר היה השיא).
חיפשתי אינסטלטור שיבוא לפתוח לי אותה, כאשר הכוונה שלי הייתה בכלל לתאם עם הבעל מקצוע לשעה שתהיה נוחה לשנינו ביום ראשון. הנחתי שאף בעל מקצוע לא יגיע אליי במיוחד ביום שבת בערב - רק כדי לפתוח סתימה, מה גם שלא רציתי לשלם "תעריף שבת" יקר.
חיפשתי באתר - אינסטלטור. התקשרתי לאחד שלא ענה לי, ואז הופניתי אוטומטית דרך המערכת של האתר לבעל מקצוע חלופי שהיה משה יהלומי.
משה היה סופר נחמד, הוא התעקש להגיע אליי כבר במוצאי שבת (הגיע תוך פחות משעתיים המתנה), ואפילו התחייב בפניי בשיחת טלפון שלא יקח ממני תעריף מוגזם, למרות שזה יצא יום שבת.
כשמשה הגיע הוא פתח את הסתימה שהייתה לי בכיור באמצעות ספירלה חשמלית, וגם נתן לי דיאגנוזה לגבי מה מצב הצנרת אצלי בבית, ומה כדאי שאולי אשקול להחליף בעתיד, כדי שלא ישנו לי בעיות מסוג זה בעתיד.
המחיר שבסוף לקח ממני על העבודה יצא 250 שקלים (באתר הוא מפרסם בערך מחיר של 200 שקלים על פתיחת סתימה, אבל כיוון שהיה יום שבת, לקח בכל זאת חמישים שקל יותר). לא התווכחתי איתו ואפילו די שמחתי לתת לו תשלום על המאמץ.
שמרתי את הכרטיס ביקור שלו ואת הטלפון האישי, ומבחינתי - ברור שאני אמשיך לעבוד איתו גם בעתיד כי הוא באמת הפתיע אותי לטובה ביחס שלו. נתן לי שירות שהוא מעל ומעבר, ולאור הנסיבות - גם במחיר שהוא בכלל לא מוגזם.

בברכה,
עמית

, ינואר 2011

הזמנתי את משה יהלומי האינסטלטור, דרך האתר שלכם לפתיחת סתימה שהייתה לי במקלחת. משה הגיע במהירות שיא, תוך רבע שעה מרגע שיחת הטלפון שלי איתו - כבר היה אצלי בבית!
היה גם ממש הוגן מבחינת המחיר. באתר, אמנם הוא מפרסם עבור פתיחת סתימה תעריף של בין 180 ל - 200 שקלים, אבל הסביר לי שמכיוון שהצנרת שלי בבית היא צנרת מתכת ישנה, שהיא מעט יותר בעייתית - יקח לי 250 שקלים.
הרגשתי שהוא מאד כן איתי, ולא מנסה למרוח, וגם מבירורים שעשיתי אחרי כן - התברר לי שבאמת מדובר במחיר מוזל, ושהרבה מאד אינסטלטורים, היו לוקחים לי גם 400 ואפילו 500 ש"ח - עבור פתיחת סתימה שכזאת - כך שבאמת לא יצא לי ביוקר.
לגבי האתר שלכם - רק אציין, שהוא ממש ממש עזר לי באיתור הבעל המקצוע. בלי שום קשר למשה, שעשה פשוט עבודה מקצועית, האתר שלכם גם מאד עזר לי לעשות קצת סדר בראש, מבחינת כמה בעלי מקצוע אמורים לקחת עבור כזה סוג של עבודה, וגם עבור עבודות אחרות.
מעכשיו שגיליתי אותו, אני מתכוונת להשתמש בו הרבה, וגם לכל מי שיוצא לי לשמוע שמחפש בעל מקצוע - אני ממליצה עליו בחום.
אחלה של אתר! שיחקתם אותה! וגם כל הכבוד למשה יהלומי האינסטלטור - פשוט איש מקצוע ממדרגה ראשונה!

טליה,
מתל-אביב

, דצמבר 2010

ניסיון ראשון שלי עם האתר שלכם - דרך האתר הזמנתי לפני כמה שבועות את משה יהלומי האינסטלטור, שיבוא לפתוח לי סתימה בשירותים, וקיבלתי ממנו שירות מצוין (יותר אפילו ממה שחשבתי).
עשיתי למשה בדיוק טלפון אחד (לא נאלצתי לרדוף אחריו ולהציף אותו במבול של טלפונים), קבעתי איתו שעה, הוא עמד בה והגיע (לא איחר או משהו כזה), את הסתימה בשירותים הוא פתח בקלילות (עם מכשיר מיוחד שהיה לו), וגם הדריך אותי מה לעשות כדי למנוע סתימות דומות שכאלו בעתיד.
עלות העבודה - 200 שקלים. לא עשיתי בירורים, אבל נשמע שמדובר במחיר שוק סביר, ככה שאין לי תלונות!
באמת ייאמר לזכותו - העניין של הזריזות, שהגיע מהר, וקבע איתי מהר - כדי באמת לעזור לי!

, נובמבר 2010

היה מאה אחוז מבחינת ההתנהלות והמחירים שלקח. אני ואשתי, הזמנו אותו על מנת שיתקן לנו נזילה בברז שטפטף במטבח.
הוא הגיע מהר, ממש תוך כמה שעות ספורות. פירק את הברז שהיה מקולקל, התקין לנו ברז חדש ומתאים במקום, שהיה לו בהישג יד - וטיפל לנו בצורה מושלמת בבעיה - בלי יותר מדי טררם, ובלי יותר מדי עניינים.
הבחירה במשה, שיבוא לתקן, הייתה די סוג של הימור - מבחינתי ומבחינת אישתי - לא הכרנו אותו לפני כן, ולא ידענו מה טיב עבודתו. הסתמכנו בשלב הבחירה - רק על ההמלצות הטובות שנרשמו עליו באתר. בסופו של עניין - הבחירה התגלתה כמאד מוצלחת. משה לא איכזב - גם לא ברמת התיקון, וגם לא ברמת המחירים. אנחנו מאד מרוצים שבחרנו בו ולא במישהו אחר.

, נובמבר 2010

משה האינסטלטור הגיע מהר ובזמן. ביצע את העבודה באופן מקצועי, וביעילות.
קראנו לו בשביל מטרה אחת - הוספת נקודת מים ונקודה של ביוב למכונת כביסה ש"עברה דירה" בתוך הבית (מחדר השירות למרפסת). על הדרך, גם ביצע שני תיקונים נוספים שביקשנו ממנו: הארכת צינור המים של המדיח, ותיקון נזילה שהייתה באסלה.
רוצה לצרף את המלצתי החמה לשירות הטוב שסיפק. חזר ממש במהירות ל - SMS ששלחנו אליו בבוקר דרך המערכת של האתר. תוך כמה שעות בודדות - כבר הגיע אלינו הביתה, והפך את מכונת הכביסה שלנו לשמישה. בגמר העבודה - דרש מחירים סבירים.
נהניתי ביותר לעשות איתו עסקים! אשמח להשתמש בשירותיו המקצועיים שוב, וגם אמליץ לאחרים.

בברכה, רני
מהרצליה

, אוגוסט 2010

באמת מדובר בזן נדיר של אינסטלטור - אדם ישר אמין מקצועי מאוד ומאוד הגון. הגיע לבדוק את לחץ המים בדירה, נתן פיתרונות יצירתיים ו"על הדרך" סידר עוד כמה דברים בדירה - בהחלט נותנת לו המלצה חמה - יישר כח.

הגענו אליו דרך האתר, לא הכרנו אותו לפני כן. בא לטפל לנו בבעיה של לחץ מים נמוך בדירה. כבר בטלפון התגלה כאיש מאד מאד הגון - אמר שאין לו בעיה רק לבוא לבדוק, בלי התחייבות, ואפילו בלי לשלם לו על ביקור, ושאנחנו כבר נחליט בעצמנו אם אנחנו רוצים לתקן או לא. כשהגיע, החליף לנו בדירה את אחד הצינורות הראשיים - מה ששיפר במעט את לחץ המים, וכמו שכתבתי קודם, גם על הדרך סידר לנו עוד כמה דברים בדירה, וביצע תיקוני אינסטלציה קלים...
הסביר לנו שאת הבעיה של זרם המים הנמוך - ניתן לפתור רק אם תוחלף כל הצנרת של הבית - אמר שהיא כבר ממש רקובה וישנה, ושעדיף לטפל בזה כמה שיותר מהר, כי היא רק תמשיך לעשות לנו עוד ועוד בעיות... נתן לנו הצעת מחיר להחלפה של כל הצנרת - וגם כאן לא ניסה יותר מדי ללחוץ או לדחוף, אמר שנעשה קצת חושבים, ועוד קצת בירורים, ואם נחליט שכן - אז שנתקשר אליו...
אחרי שבועים של חושבים - החלטנו שאנחנו אכן מעוניינים שהוא יעשה לנו גם את העבודה של החלפת הצנרת. הגיע ביום כמעט הכי חם של השנה, ועבד במשך קרוב לעשר שעות - עד שסיים הכל. עשה באמת עבודה מעולה - וגם נקייה ומסודרת, ובאמת שאין לנו מילים למראה התוצאות - העבודה שלו פשוט שיפרה באופן היסטרי את לחץ המים בדירה ואנחנו מאד מאד מודים לו!!
נתתי גם את הטלפון שלי לחמותי כששמעתי שהיא מחפשת אינסטלטור - אמרתי לה שהיא לא מתקרבת לאף אחד אחר - אלא רק לו, ושהיא כבר תגלה בעצמה איזה איש טוב הוא ובעל מקצוע מעולה!!

בעל מקצוע באמת מצויין!! ישר והגון - לא הולך ימינה ושמאלה, אלא רק עם האמת המקצועית שלו!! הרוויח אותנו כלקוחות לעוד המון המון שנים... אני מאד שמחה שיצא לי לפגוש אותו :)

בתודה,
בתיה

, יולי 2010

ממליץ מכל הלב!! גם תיקן לי בשניות סתימה שהיתה לי במטבח והיתה ממש מעיקה ומעצבנת, וגם על הדרך, סידר לי נזילה שהיתה לי בברז נוסף בדירה.
פעם ראשונה שאני פונה אליו, אבל ללא ספק אשמח לקרוא לו שוב, אם תתעורר בעית אינסטלציה נוספת אצלי בבית בעתיד. הוא גם אמין, גם אדיב, גם הגיע ממש מהר (תוך שעתיים מהרגע שדיברנו כבר הגיע אליי הביתה לתקן), וגם לוקח יופי של מחירים.
כל הכבוד!! יופי!!

, יוני 2010

שמי בני ואני רוצה להמליץ על משה יהלומי האינסטלטור. מדובר במיקצוען באינסטלציה אמינות ושירות הם אצלו כלל ברזל. אני משתמש בשרותיו כבר כמה שנים ואני מאוד מאוד מרוצה לאחרונה היתה סתימה בקו ביוב כתוצאה משורשים קראתי למשה הוא הגיע פתר את הבעיה ולקח סכום סביר ואף יותר זול מאינסטלטורים אחרים. במיקרה אחר היה פיצוץ בצינור בקיר שרץ גם מתחת לריצפה משה חצב בקיר הרים מרצפות והחליף את הצינור הרקוב במיקצועיות רבה. לאחר גמר העבודה ניקה את המקום והישאירו נקי ומסודר.ברצוני לציין עוד כי משה משתמש רק בחלקים איכותיים ובעליי תו תקן ישראלי .

, יוני 2010

שמי דפנה, אני גרה בתל אביב, ואני רוצה להמליץ על משה יהלומי האינסטלטור. מדובר באדם שעובד במקצועיות רבה ביותר. מזה כמה שנים, שאנחנו משתמשים בשירותים שלו. כל פעם שיש איזה תיקון או בעיית אינסטלציה - אנו מיד קוראים לו.
מדובר באדם ישר, שתמיד מגיע בזמן. גם אם מתקשרים אליו בשעה מאוחרת, הוא תמיד פנוי לשמוע, ולנסות לעזור.
תיקן אצלי בדירה מספר דברים: החליף לי ברז שנזל במטבח, תיקן לי נזילה שהיתה לי בשירותים.
בקיצור - אדם מאד אמין. מתקן בדיוק מה שצריך, לא מנסה לתחמן או להמציא כל מיני בעיות שלא קיימות. לוקח גם מחירים סבירים ביותר
אני ממליצה עליו בחום!! :-)

, יוני 2010

שלום, שמי גדי,
אני נציג ועד בית של בניין מגורים משותף בגבעתיים. רציתי לתת המלצה חמה על משה יהלומי. מדובר באיש מקצוע סופר מקצועי ומסור. עובד כבר עם הבניין שלנו קרוב לשנתיים. במהלך הזמן הזה תיקן ופתר לנו אין ספור בעיות בבניין: תיקן את הדלת כניסה והאינטרקום, תיקן את התאורת חדר מדרגות, פתר בעיות חשמל במספר דירות בבניין, פתר מספר בעיות אינסטלציה כמובן, נתן לנו ייעוץ לגבי החלפת צנרת בבניין, והחלפה של דודי השמש...
מה שאני אוהב אצלו, מעבר לזה שהוא מסור, ומסוגל לתקן כמעט כל בעיה, זה שגם הוא מאד זמין. מתי שאני אקרא לו הוא יהיה מוכן להגיע, אפילו עם מדובר בשעה מאוחרת בלילה. תמיד הוא שמח לתת עצות וטיפים. מאד מקצועי בעבודתו, לא מכניס אותנו להוצאות מיותרות, מתקן בדיוק את מה שצריך, וגם לוקח מחירים הוגנים!!
ממליץ עליו מכל הלב!! הלוואי והיו עוד בעלי מקצוע כמוהו!!

, מאי 2010

הגיע אלינו לתת ייעוץ לגבי החלפת צנרת אצלנו בבית. מדובר בצנרת בדירה ישנה, שבמשך שנים עשתה לנו ממש המון בעיות, ומכיוון שגם לא היינו מרוצים מהאינסטלטור הקודם - החלטנו לפנות למישהו חדש.
את הטלפון של אינסטלטור יהלומי, קיבלנו בהמלצת אתר טוב תודה, הם המליצו עליו בחום מהאתר, וגם אחרי שראינו את כל ההמלצות הטובות שנכתבו עליו - החלטנו שהוא שווה בדיקה.
למחרת, שיחת הטלפון, הראשונה שניהלנו איתו, הוא כבר הגיע, לתת לנו הצעת מחיר מסודרת. הוא עשה בדיקה מקיפה של כל הצנרת, הסביר לנו מהן הבעיות העיקריות, מה דורש תיקון מיידי, ומה פחות...
נתן לנו בעיקרון שתי אופציות להצעות מחיר - אחת יותר יקרה ואחת פחות, כדי שנעשה החלטה שקולה מה יותר עדיף בשבילנו...
אהבתי את זה שהוא היה מאד יסודי, היה חשוב לו שנבין באמת את מהות הבעיה בצנרת, וגם הורגש מצידו שהוא לא סתם מנסה לסחוט מאיתנו כסף, אלא באמת חשוב לו שגם המחיר שנשלם, יתאים לנו ויהיה לנו נוח!!
ממש עשה עלינו רושם טוב!! אני משוכנע שגם נזמין אותו שוב בעתיד!!

, מאי 2010

בעקבות סתימה במקלחת ביתי, חיפשתי באינטרנט אנשי מקצוע ע"מ לפתור את הבעיה ולהשוות מחירים. יצרתי קשר עם משה בשעה 19:45, ותפסתי אותו בעת אירוע משפחתי. כבר בשיחת הטלפון ניתן היה לשמוע שמדובר באדם חביב והגון המעוניין לעזור באמת. משה הגיע בשעה 21:50 ישר מהאירוע. ישר עלה על הבעיה ופתר אותה. באתר היה רשום שהמחיר הוא 150, אך נאמר לי ע"י משה שזהו מחיר עד שעה 17:00, ואחרי חמש הוא לוקח 250. בפועל הוא לקח 200 (הכי זול מכל שאר הצעות המחיר מישהו גם ביקש 600 שקל על פתיחת סתימה!!!). נוסף על כך, נשאר משה כמעט עוד חצי שעה - ע"מ לייעץ בפתרון בעייה חמורה יותר בצנרת של הבניין.
שמרתי את הכרטיס ביקור בארנק, ממליץ בחום לכל מי שמחפש בעל מקצוע רציני אחראי ואכפתי, שלא מגיע לדפוק שעון וקופה אלא לתת מענה ושירות ברמה הטובה ביותר.
ממליץ בחום לפנות אליו!!!

אלעד

, אפריל 2010

משה מאינסטלטור יהלומי, הוא בן-אדם חביב והגון שיודע לעשות את העבודה, ואני מאד ממליץ עליו!! לאחר חיפושים ממושכים באינטרנט, הגעתי בסופו של דבר אליו דרך אתר טוב תודה, ומאד התרשמתי לטובה ממנו גם כבן אדם וגם כאיש מקצוע!!
מעבר לזה שהוא הגיע ממש מהר (תוך שעתיים מהרגע שדיברתי איתו הוא כבר היה אצלי בדירה!), הוא גם פתר את הבעיה ממש מהר ותוך כמה דקות שחרר את הסתימה המטרידה שהיתה לי באמבטיה. גם במחיר היה בסדר גמור (לקח ממני 150 ש"ח עבור ביקור). שמרתי את כרטיס הביקור שלו על המקרר, וגם לחברים שלי המלצתי עליו. אם אתם צריכים אינסטלטור - אני ממליץ בחום לפנות אליו!!

, אפריל 2010

בא לטפל לי בסתימה "מציקה" במקלחת (מדובר בסתימה שהיתה כל הזמן חוזרת לי, ופשוט שיגעה אותי...). לזכותו יאמר שהוא הגיע בזמן ולא "ייבש" אותי בבית כמו שהרבה פעמים בעלי מקצוע עושים לי...
לקח לי עבור השירות מחיר של ביקור: 150 ש"ח סה"כ

, מאי 2010

רציתי לשבח את משה יהלומי מאינסטלטור יהלומי על העבודה הטובה שביצע אצלי בבית. מדובר באיש אמין, בעל מקצוע דייקן ויסודי, שעובד נקי ושאפשר לסמוך עליו!
משה הגיע לתקן לי נזילה שהתפתחה מתחת לריצוף במטבח שלנו. לאחר בירורים עם מספר אינסטלטורים, ולאחר כמה חוות דעת שקיבלתי (כל האינסטלטורים הפחידו אותי שמדובר בנזילה חמורה, ושצריך לפרק את כל הבלטות במטבח בשביל לאתר את הנזילה) - החלטתי לפנות למשה משום שהוא הבטיח שהוא יכול לטפל בבעיה נקודתית, מבלי לפרק את כל הריצוף במטבח.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

אינסטלטור עבודות אינסטלציה כללי , החלפת צנרת , תיקון פוצוצי מיים ונזקי צנרת , טיפול בדודי שמש , החלפת ברזים , החלפת אסלות וניאגרות , תיקון נזילות מיים באסלה,פתיחת כל סוגי הסתימות בבית ובחצר. ומה שחשוב שזאת הזכות ביושר לתת שרות של נאמנות ויסודיות .עבודה נקיה ללא השארת לכלוך ובנוסף פיתרון של בעיות מסובכות ביסודיות שווה לבדוק.

אינסטלטור יהלומי

אינסטלטור יהלומי

משה יהלומי


9.4

052-2424838
 

אינסטלטור יהלומי

משה יהלומי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-2424838 חייג