מיטב המיזוג שירות תיקונים

9.2
משה אלזם
טכנאי מזגנים
אזור המרכז
כתובת העסק: אימבר 6, חולון

  96%

הגעה בזמן

  95%

מקצועיות

  85%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2018

משה הטכנאי מחברת "מיטב המיזוג שירות תיקונים" מקצוען אמיתי! הוא ביצע עבורי תיקון מכונת-כביסה במהירות וביעילות ואני מאוד מרוצה! משה בחור חביב ורציני, הוא יודע את העבודה ועושה אותה מכל הלב. הוא הגיע בשעה שקבענו, בדק את מכונת-הכביסה בצורה יסודית ומקיפה כדי לעלות על מקור התקלה ולא להחליף סתם חלקים שייקרו את המחיר. לאחר שעלה על הבעיה הוא ביצע את התיקון ובסיום ביצע בדיקה נוספת כדי לראות שהכל עובד כמו שצריך. בחור אחראי, ישר ואמין, עבד מולי בשקיפות מלאה, ענה לי על כל שאלה בסבלנות וגם המחיר שגבה היה הוגן בהחלט. אחלה שירות! מומלץ!
אריק, בת-ים.

, אפריל 2018

על משה הטכנאי אני ממליץ בחום! מדובר בבחור על-הכיפאק, מקצועי ומבין עניין שמבצע עבודה טובה! הזמנתי אותו לצורך תיקון-מכונת כביסה וכבר בשיחת הטלפון הראשונה התרשמתי ממנו לטובה. הוא עמד בזמנים שקבענו, הגיע עם כל הציוד שלו וביצע בדיקה יסודית למכונת-הכביסה. אני אומנם כבר לא זוכר מה בדיוק היתה התקלה אך תוך זמן קצר הכל היה מאחורינו ומשה הראה לי שהמכונה עובדת בצורה תקינה. בחור טוב, אדיב ומקצועי ומגיע לו ציון טוב מאוד! ממליץ ללא ספק!
שלומי, יהוד.

, אפריל 2018

אל משה מחברת "מיטב המיזוג שירות תיקונים" פניתי לצורך תיקון מכונת-כביסה, יצרתי איתו קשר, הסברתי לו שמדובר במכונת-כביסה שנתקעת באמצע הפעולה ולא מוציאה מים, הוא היה אדיב ונחמד ותיאמנו שיגיע עוד באותו יום. משה הגיע בשעה שקבענו וניגש לבדוק את מכונת-הכביסה, הוא הסביר לי שהבעיה היא במשאבה וצריך להחליף אותה ומאחר ולא היתה לו משאבה הוא נסע לקנות וחזר אחרי שעה עם המשאבה החדשה. הוא ביצע את החלפת המשאבה ובסיום הראה לי שהכל עובד כמו שצריך. המחיר שגבה לא היה יקר, השירות היה טוב ואני שמח להמליץ עליו.
גבי, בת-ים.

, ספטמבר 2016

יש לי מזגן מיני מרכזי שהפסיק לקרר והזמנתי את משה לתיקון הבעיה. משה הגיע וישר התחיל לבדוק את המזגן ולחפש את מקור הבעיה. לאחר הבדיקה המקיפה שביצע מצא כי הבעיה היא עודף גז ולכן שיחרר קצת מהגז במזגן. על הביקור גבה ביקור עלות בלבד. אני חושב שיש בו מן האמינות מאחר ולא גבה ממני מחיר גבוה יותר עקב חוסר הידע שלי בנושא.

, יולי 2016

משה פשוט מדהים, אני קוראת לו צדיק שלי (ככה הוא רשום לי בטלפון), זה כבר לא משה (: נהינו כבר חברים, כל פעם שאני צריכה ייעוץ ברכישת מוצר חשמלי או תיקון אני פונה רק אליו. סומכת על משה בעיניים עצומות אפילו שלחתי אותו לאמא שלי שהיא אישה מסוגרת ומשה היה עדין איתה וישר באופן יוצא מהרגיל - ממליצה בחום!
אני מכירה את משה הטכנאי כבר המון זמן ואני יכולה להעיד שהוא אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר שיצא לי להכיר! בכל מה שקשור לתיקון מזגנים ומוצרי חשמל (משה טיפל לי במזגנים, מקרר, מקפיא, תנור אפייה) אני עובדת רק איתו. הוא יודע לאתר תקלות ולפתור אותן מהר ועל הצד הטוב ביותר. אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. אם משה מודיע על תקלה, אפשר להיות בטוחים שהמידע שלו אמין ומקצועי, הוא אף פעם לא עובד על הלקוחות שלו ותמיד נותן להם שירות בגובה העיניים. משה נותן שירות נהדר, הוא גמיש בזמנים, נענה מהר לקריאות שלי, מגיע בשעה שקובעים איתו וגם אם הוא לא מצליח לעלות על הבעיה או שזאת תקלה שלא ניתן לתקן הוא תמיד לוקח רק מחיר ביקור - פשוט אמין ביותר והוגן.
במשך כל הזמן שחלף מאז הכרותנו, לא הייתה לי אף תלונה כלפיו מדובר באדם ישר אמין ומקצועי - ממליצה מכל הלב.
אליזבט.

, יולי 2016

משה איש מקצוע אמין זמין, יעיל, המחירים שלו הוגנים ובכל הקשור לתיקון מזגנים ומוצרי חשמל אנחנו נעזרים רק בו - ממליצה בחום. את משה אנחנו מכירים כבר שנה, הוא הגיע אלינו מספר פעמים לתיקון מוצרי חשמל, הוא בקיא בכל מה שקשור למוצרי חשמל ונעזרנו בו גם לתיקון מזגן שלא קירר כמו שצריך.
מההיכרות מולו אני יכולה לספר שמדובר באיש מקצוע אמין מאוד, לו"ז אצלו זה לו"ז, הוא דייקן מאוד, בעל-מקצוע שאפשר לעבוד איתו בראש שקט, יודע לבצע את כל תיקוני החשמל במוצרים שונים ואפשר לסמוך עליו בכל מצב שיידע לפתור את התקלה על הצד הטוב ביותר. משה מכיר ויודע את העבודה לעומק וכשאני מזמינה אותו לתקן איזשהו מוצר, אני תמיד מקבלת ממנו מידע אמין, אם ישנה אפשרות לעקוף תיקון באופן טכני מבלי לבצע החלפה של חלקים, הוא תמיד ישתדל וילך לקראת ורק אם יש צורך ממשי יבצע החלפה של חלק תקול. הוא תמיד ייעץ לי נכון, נותן לי פתרונות מעולים, הוגן מקצועי ואנושי!!!
מבחינת המחירים הוא לוקח מחירים הוגנים לשוק, אני מאוד מאוד מרוצה מהשירות שלו וממליצה עליו מכל הלב.
לימור קליין.

, מרץ 2016

מרוצה מאוד ממשה, הוא ביצע את התיקון מעולה (היה זיהוי איכותי ומחיר על הכיאפק) ועמד במחיר שסוכם - ממליץ בחום. את משה מחברת "מיטב המיזוג" הזמנתי על מנת לטפל במזגן העילי שלנו בחדר שינה (1.5 כ"ס) שעשה בעיות בחימום, הגעתי אליו דרך האתר שלכם, קראתי המלצות והתרשמתי לטובה, התקשרתי לראות אם הוא זמין להגיע, משה שאל אותי את סיבת הקריאה, הסברתי לו במה מדובר, הוא מצידו היה עשר, אמר לי מה יכולות להיות הסיבות לתופעה ונתן לי טווח מחירים מראש. תוך שעתיים משה כבר היה אצלי עם כל הציוד הנדרש וניגש ישר לבדוק מה מקור התקלה.
מהר מאוד הוא הצליח לאתר את הבעיה (ובאמת אחת מההבחנות שנתן בטלפון היו נכונות) ולטפלה, משה הסביר לי שמדובר בהחלפת חיישנים שלא מתפקדים טוב ולכן לא מזהים שצריך לחמם את החדר.
הצעת המחיר של משה על החלפת החיישנים, הייתה הוגנת ונתתי לו אישור לטפל בבעיות. משה עבד ביעילות ובזריזות, ביצע החלפת חיישנים כך שנכון להיום המזגן מחמם כמו שצריך! מלבד המקצועיות, התרשמתי שמשה הוא אדם שירותי, נעים וחביב ואני בהחלט איעזר בשירותיו גם בעתיד - ממליץ בחום!
אריק.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, מחירים סבירים בהחלט, זמן זה זמן, מקצועי מאוד!
הגעתי למשה "מיטב המיזוג" שירות תיקונים דרך המלצה מחבר לגבי תיקון מכונת כביסה שהייתה מקצרת והייתי מאד מרוצה מהשירות המקצועי שלו!
משה היה הראשון שהגיב, ותוך פחות משעתיים כבר הגיע אליי הביתה בכדי לתקן.
כשמשה בדק את מכונת הכביסה שלי, הוא אבחן תקלה בגוף חימום. לטענתו - גוף החימום של המכונה כבר היה כולו שרוף, וממה שהבנתי ממנו, זה גם בדיעבד מה שהביא לקצר בכל הבית.
למשה היה ברשותו גוף חימום חלופי ברכב. הוא ירד להביא אותו, חזר עם החלק, התקין אותו, ואפילו נשאר עוד רבע שעה, כדי לוודא ליתר ביטחון שהמכונה עובדת בצורה תקינה, ושלא מקצרת עוד.
נותנן לו ציון עשר - במהירות תגובה ובדייקנות בהגעה. ממליץ עליו לכולם!
גבי.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, משה מעניק לנו גם שירות מקצועי, גם שירות מהיר וגם יעיל, הוא תמיד עונה לטלפונים גם לאחר תיקון, אדיב נחמד וישר - ממליצה מכל הלב.
משה איש מקצוע יוצא מן הכלל, הוא ביצע אצלנו תיקונים שונים במוצרי החשמל הביתיים וגם במזגנים בבית ובעסק שלנו ואני יכולה להעיד שמילה שלו זאת מילה, זמן זה זמן - אם הוא אומר שעה הוא מגיע בול על הדקה ומבצע את התיקון על הצד הטוב ביותר, יש לו ידיים טובות וזריזות, הוא לא נמרח עם הזמן ומתקתק עבודה.
משה תמיד עולה על הבעיה המדויקת, כמעט אף פעם לא טעה ולכן לא היה צריך לחזור על תיקון פעמיים!
מעבר לכך המחירים שלו ממש סבירים - לא גבוהים מידי ולא זולים מידי, מדובר בבעל מקצוע שיש לו את הידע והבקיאות בכל מה שקשור לתיקון מוצרי חשמל ביתיים ומיזוג אוויר - קסם של אדם!!! המלצתי עליו גם לחברים ולמשפחה וכולם ללא יוצא מן הכלל, מרוצים ממנו מאוד!
ענבל.

, יוני 2015

מרוצה ממנו מאוד, משה "מיטב המיזוג" בא בשעות אפילו מאוחרות בלילה, השירות שלו מאוד מקצועי וההתרשמות שלי ממנו חיובית ביותר - ממליץ בחום!
נעזרתי בשירותיו של משה פעמיים, בפעם הראשונה הוא עשה עלי רושם מצוין, הגיע בזמן העריך נכון את התקלה וטיפל בה במחיר סביר ולכן כשהייתה לי תקלה נוספת כעבור מספר חודשים במזגן החלטתי להזמין אותו שנית.
סגרתי עם משה שעה, הוא הגיע כמסוכם, הייתה לנו בעיה במזגן בשעה מאוד מאוחרת, תשע בערב ובכל זאת משה הגיע! הוא בדק את המזגן, עלה שהבעיה קשןרה לפרופלור והחליף את החלק בעלות סבירה.
אשתי ואני היינו מרוצים מאוד וכמובן שנמשיך להיעזר בו גם בעתיד! טכנאי מצוין!
רפי.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

טכנאי מוסמך 18 שנה בביצוע תיקונים מזגנים, מכל הסוגים ועוד...הנחה הולמת לגיל הזהב! לא עובד בשבתות וחגים. יום שישי עד השעה 13:00 א-ה 8:00-19:00

מיטב המיזוג שירות תיקונים

מיטב המיזוג שירות תיקונים

משה אלזם


9.2

073-2721557
 

מיטב המיזוג שירות תיקונים

משה אלזם

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721557 חייג