פסגת הפוליש ניקיון הדברה

9.5
שמואל יחזקאל
חברות ניקיון, הדברות
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום
כתובת העסק: משה דיין 91, חולון

  98%

הגעה בזמן

  97%

מקצועיות

  89%

מחיר הוגן

9 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2021

יצרתי קשר עם שמואל בעקבות המלצות רבות מפה לאוזן לצורך ביצוע פוליש והדברה בדירה לפני מעבר ועל הדרך גם ביצעתי השוואת מחירים והוא נתן לי את אחת ההצעות הזולות ביותר משום כך, בחרתי בו. לשמואל מגיע רק שבחים! הוא לא חסך לעצמו בחומרים ובזמן וביצע את העבודה בצורה הכי יסודית, מקצועית ואיכותית שיש! מעבר לכך, הוא עבר איתי על כל אזור ולא פספס אפילו את הפינות המוזנחות בדירה, שירות אחד מהטובים שחויתי!
דודו, תל אביב

, אפריל 2021

אני לא מתחרטת לרגע שבחרתי בשמואל! הגעתי אליו דרך המלצות מפה לאוזן וגם ראיתי שיש עליו חוות דעת מדהימות באתרי הפרסום אז זה הותיר עלי רושם חיובי. לכן, הזמנתי אותו לביצוע פוליש וניקיון בדירה לאחר שיפוץ. שמואל ביצע עבודה מוקפדת, יסודית, מושקעת ואיכותית ולא עזב את המקום עד שהדירה הייתה מתוקתקת ונוצצת! מעבר לכך, הוא היה אדיב וזמין עבורי בכל הזדמנות ואני ממליצה עליו בלי לחשוב פעמיים!
טליה, תל אביב

, אפריל 2021

קיבלתי המלצה חמה על שמואל ממכר ולכן, הזמנתי אותו לניקיון כללי בדירה לפני מעבר ובהחלט יצאתי מרוצה! מדובר על בחור מקצועי, ישר והגון. שמואל ביצע עבודה יסודית ומושקעת וגם השתמש בחומרים איכותיים ובסופו של יום, הוא הותיר את הדירה מבריקה ומצוחצחת! בנוסף, הוא גילה רצינות ואחריות וגם נתן לי מענה מהיר ויעיל לכל שאלה ומצא פתרון לכל תקלה, אני ממליצה עליו באהבה גדולה!
דקלה, חולון

, אוגוסט 2016

הזמנתי את חברת "פסגת הפוליש" לנקות דירה לפני מעבר אליה. שמואל הבעלים סיפק הצעת מחיר הוגנת ביחס להצעות נוספות שקבלתי, קבענו יום ושעה, הגיע צוות מקצועי עם כל הציוד הנדרש, מאורגנים ומסודרים. הניקיון היה מצוין ורמת העבודה עמדה בציפיות. הצוות היה נעים וקשוב לבקשותיי. ממליצה בחום!
נעמה.

, אוגוסט 2016

מאוד מרוצה, השירות של שמואל היה מציון, הוא ניקה ברמה מאוד גבוהה, ומעבר לשירות בתור בן אדם הוא היה משהו מיוחד, נתן ייעוץ לגבי אופן הניקיון, היה סבלני ונחמד - מאוד מרוצה וממליץ בחום.
לשמואל מחברת "פסגת הפוליש" הגעתי דרך המלצות שקראתי עליו ולאחר שהשוויתי בינם לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות, החלטתי להזמין את שמואל לביצוע עבודה של ניקיון אחרי שיפוץ בדירה שהיינו צריכים להיכנס אליה. שמואל - הבעלים, הגיע אלי הביתה כדי לראות את מצב הבית, להגיד לי איזה סוג של ניקיון הוא ממליץ לי לעשות, וגם נתן לי הצעת מחיר מסודרת עבור הניקיון, המחיר שלו היה הוגן וסגרנו עניין. קבענו מועד עבודה, ביום העבודה הגיעו אלינו שמואל עם איש צוות נוסף בדיוק בשעה שנקבעה. הם תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ובחוץ, ניקיון של קירות, כתמי צבע שנשארו על הפאנלים, סניטרייה, ארונות וריהוט של המטבח. בנוסף הם ניקו את הרצפה קרצפו אותה והבריקו ועשו פוליש עם מכונה.
שמואל היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי - ביקש בדיוק כמו שנקבע בסיכום הראשוני. יצאתי מרוצה מאד ואני ממליץ עליו בחום - ככה חברת ניקיון צריכה להראות ולהתנהל!
אבירם.

, אוגוסט 2016

שמואל היה מקצועי ביותר!! הגיע בזמן לדירה, הראה לי בדיוק מה הוא הולך לעשות, בסיום יום הניקיון כשהגעתי לדירה ממש ראיתי הבדלים של לפני ואחרי, הבית היה מבריק!! המחיר הוגן ביותר ושמואל ממש שירותי, נעים הליכות, בקיצור מומלץ!! הגעתי לשמואל מחברת "פסגת הפוליש" דרך האינטרנט, השירות היה מהיר, איכותי ונעים. העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון דירה יד שנייה לפני איכלוס, מדובר בדירה עם המון אבק, כתמי שומן, חלודה ועוד וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה.
שוחחתי עם שמואל בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, על-פי התיאור שלי הוא נתן הצעת מחיר, הצעת המחיר הייתה הוגנת ביחס לחברות נוספות שבדקנו מולם והחלטתי לסגור איתם את העבודה. קבעתי עם שמואל יום ושעה, והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם כל הציוד הנדרש ואיש צוות נוסף ונתן עבודה מקצועית ויסודית. הוא היה חרוץ מאוד ועבד ללא הפסקה, עבר על כל מה שסוכם בטלפון, העבודה כללה ניקיון יסודי של כל הבית: מקלחות, שירותים, מרצפות, כלים סניטריים, ארונות מטבח, חלונות ותריסים הכל כולל.
אני רוצה לצייין שהוא היה מאוד מאורגן והגיע עם כל הציוד הנדרש, החל מסמרטוטים וכלה בחומרי ניקוי וציוד מיוחד. שמואל עבר על כל מה שביקשתי, לא היו חיפופים ורואים שנעשתה עבודה יסודית. הודיתי לשמואל על הניקיון, שלמתי לו עבור העבודה את המחיר שסוכם מראש, הכל עבר נעים וחלק והיה תענוג להיכנס ככה לדירה - מומלץ!
צביה.

, ינואר 2016

אני ממליצה על שמואל בשמחה, הייתי מרוצה מאוד, אמין מקצועי, היה כיף ונעים לעבוד איתו, שמחה שהגעתי אליו, קיבלנו ממנו שירות מעולה! חיפשתי חברת ניקיון מקצועית והגעתי לשמואל "פסגת הפוליש" דרך האינטרנט. לאחר קריאת ההמלצות עליו באתר, ולאחר שהשוויתי בינו לבין עוד כמה חברות ניקיון נוספות באזור מגוריי - החלטתי להזמין אותו לביצוע עבודה של ניקיון דירה אחרי שיפוץ אצלי בבית.
שמואל - הבעלים, נתן לי הצעת מחיר מסודרת עבור ניקיון דירת ארבעה חדרים לאחר שיפוץ, מצב הדירה היה מאוד מורכב, היו כתמי צבע, אבק טיח רובה בכל מקום אפשרי ונזקקתי לשירות מקצועי ויסודי. קבענו מועד עבודה, ביום העבודה הגיעו אלי שמואל ועוד שני עובדים בדיוק בשעה שנקבעה, הם הגיעו עם כל הציוד הנדרש החל מסמרטוטים וכלה במכונת קרצוף מקצועית לריצפה. אנשי הצוות תקתקו את העבודה, אבל הקפידו על ביצוע יעיל שלה. התחייבו לסיום עבודה באותו היום, העבודה שלהם כללה ניקיון של חלונות, תריסים, מסילות התריסים, ארונות מבפנים ובחוץ, אבק בכל הדירה, ניקיון חדר שירותים ומקלחת וכמובן הורדת כתמי צבע מהריצפה.
בסיום הניקיון עברנו על הדברים וראיתי שבאמת העבודה נעשתה ביסודיות, שמואל והצוות עברו על כל המקומות שבקשתי וחשוב לציין שלא נגרם אפילו נזק קטן. שמואל היה מאד הוגן בכל מה שקשור למחיר הסופי, לא לקח תוספות אקסטרה - ביקש בדיוק כמו שנקבע בסיכום הראשוני. יצאתי מרוצה ואני ממליצה בחום - חברה הוגנת ומקצועית.
חן.

, ינואר 2016

אני מאוד מאוד מרוצה משמואל, אין דברים כאלה, אחריות, זמינות, לא משך אותי במילים, מה שאמר בוצע כמו שהובטח, לא ציפיתי לרמת ניקיון כזאת גבוהה, הופתעתי לטובה ואני ממליצה באמת מכל הלב, חברה רצינית ושמואל מקסים! מדובר בניקיון דירת ארבעה חדרים אחרי שיפוץ, לצערי הרב אנשי-המקצוע שהיו אצלנו בבית לא התחשבו בנו בכלל מבחינת ניקיון והגענו למצב שלא יכולנו לנקות את הבית באופן עצמאי, הכל היה מלא כתמי צבע וטיח שלא היה אפשר להוריד אותם בקלות ונזקקנו לחברת ניקיון מקצועית עם ציוד רציני שתבצע עבורנו את עבודות הניקיון לפני כניסתנו לבית.
לשמחתי קיבלתי המלצה מחברה על חברת "פסגת הפוליש" בבעלותו של שמואל, שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה מאוד מקצועי, השרה עלי אווירה בטוחה ונעימה, הצעת המחיר שלו הייתה מעולה והוחלט לסגור איתו את העבודה. קבעתי עם שמואל יום ושעה והוא התייצב עם הצוות שלו על הבוקר בשעה שנקבעה עם כל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. השארתי אותם בבית והלכתי לעבודה, הם עבדו מספר שעות לא מבוטל על ניקיון הבית, עשו ניקיון של כל הבית, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, קרצוף הרצפה, חלונות דלתות אבק בכל הבית, פשוט הכל.
בתום הניקיון קיבלתי טלפון משמואל, הוא חיכה שאחזור לדירה, עבר איתי על הכל ווידא אם אני שבעת רצון, אני רוצה לציין שאני בחורה פרפקציוניסטית מבחינת הניקיון, יש לי מנקה פעם בשבוע ותמיד, אבל תמיד אני עוברת אחריה. שמואל פשוט הפתיע אותי לטובה, לא נתתי אפילו הערה אחת, הניקיון היה יסודי בצורה יוצאת מן הכלל, הם דאגו שהכל יבוצע לשביעות רצוני - פשוט תענוג! הודיתי לשמואל על איכות העבודה, מבחינתי זה היה שווה כל שקל, המלצתי עליו הלאה למספר אנשים שחיפשו חברת ניקיון ואמשיך להמליץ לכל אחד אחר! אפשר לסמוך על שמואל במאה אחוז!
טלי.

, ינואר 2016

מרוצה מאוד, הם הגיעו בזמן, הצוות היה מקצועי, שמואל נתן עבודה רצינית מכל הלב, עבר איתי על הכל, מבחינתי היה עשר ואני ממליץ בחום למי שמחפש חברת ניקיון מקצועית ואמינה, שמואל "פסגת הפוליש" הוא הכתובת. הגעתי לשמואל דרך המלצות מפה לאוזן, חיפשתי חברת ניקיון מקצועית במחיר סביר ושמואל בהחלט סיפק את השירות הזה. מדובר בבית שהמצב שלו היה קטסטרופה לאחר שיפוץ גדול. הסברתי לשמואל במה מדובר וסגרתי איתו על ביצוע של עבודת ניקיון מקיפה, כלים סניטרים, חלונות תריסים, דלתות משקופים, קרמיקה, פוליש קריסטלי, ארונות מטבח ועוד.. מבחינת המחיר אני יכול להגיד שלאחר סקר שוק שעשיתי המחיר שנתן לי שמואל היה הטוב ביותר.
מבחינת התנהלות העבודה שמואל והצוות שלו הגיעו ביום שקבענו בדיוק בשעה שקבענו עם כל הציוד שנדרש לעבודה, חומרי ניקיון וציוד ולא נדרשתי לספק שום דבר, הם היו מאורגנים מאוד. יצאתי מהדירה וקבעתי עם שמואל שיצלצל אליי כשהניקיון יסתיים. כשחזרתי לאחר כמה שעות, שמואל עבר איתי על כל הדירה וציין בפניי איזו עבודה נעשתה בכל מקום ובדק שזה נעשה לשביעות רצוני המלאה. נדהמתי לגלות ששמואל והצוות שלו עברו על הכול מבלי לפסוח על שום פינה: הם ניקו תריסים וחלונות, לא השאירו אף סימן, עברו על כל הכלים הסניטריים כמו שצריך ואפילו על הקרמיקה בשירותים, הם ניקו את הכיור והשיש במטבח ואפילו בתוך הארונות, הדירה הבריקה מניקיון.
בסיום הניקיון שמאול גבה ממני בדיוק את המחיר שסוכם, מדובר באיש מקצועי מצוין ואמין ואם הייתי צריך לתת לו ציון הייתי מעניק לו ציון של 100 הוא היה פשוט יוצא מן הכלל!
אריה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה, אזור השפלה, אזור מודיעין והסביבה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-22:00, ו' 08:00-16:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי פוליש וליטוש
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים

הדברות

הדברת מזיקים
שירותי הדברה
הדברת משרד ועסק מזון
הדברה - שונות
הרחקת יונים

תאור העסק

פסגת הפוליש היא חברת ניקיון אשר במשך למעלה מ-10 שנים מבצעת עבודות ניקיון מכל הסוגים ומשרתת לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. צוות המנקים המומחים של החברה מתעדכן באופן תקופתי אחר כל החידושים בתחום הניקיון ומציע ללקוחות החברה פתרונות יעילים ומקיפים בכל הנוגע לחברת ניקיון. אנו מספקים את כל הפתרונות לבעיות ניקיון, ליטוש, הברקות קריסטליות והסרות שטיחים. אנו עושים שימוש בציוד המתקדם מסוגו בתחום וזאת על מנת להבטיח תוצאה ברמת גימור מעולה שתאפשר לכם לקבל את המוצר ברמה הטובה ביותר שיכולה להיות. פסגת הפוליש מעסיקה עובדים עם מסירות, רצון ויכולת להוציא אתכם מרוצים, מאושרים וכמובן עם בית נקי. אנו לא מתפשרים על איכות עובדנו, לכן אנו מעסיקים אנשי מקצוע בלבד בעלי ניסיון עשיר אשר עברו מבחני קבלה שכללו בין היתר ידע בשימוש נכון בחומרי ניקוי עבור משטחים שונים בבית ועמדו בקריטריונים אשר הצבנו בפניהם, אין ספק כאשר מחפשים חברת ניקיון לאחר עבודה של קבלן שיפוצים או לפני מעבר דירה, פסגת הפוליש זו החברה הנכונה בשבילכם.

פסגת הפוליש ניקיון הדברה

פסגת הפוליש ניקיון הדברה

שמואל יחזקאל


9.5

073-2721664
 

פסגת הפוליש ניקיון הדברה

שמואל יחזקאל

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721664 חייג