כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אפ קונטרול

9.4
נחום זקס
אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה
כתובת העסק: התאנה 90, חמד

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

6 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2016

נחום מנהל חברה מקצועית ואמינה, הוא והשותף שלו קובי פשוט צוות מקסים, אנשים מדהימים, היה לי פשוט תענוג לעבוד איתם, המחיר היה סביר, השירות ברמה גבוהה והמקצועיות לעילא ולעילא - ממליצה ממש מכל הלב! הגעתי לנחום וקובי "אפ קונטרול" דרך אתר של בעלי מקצוע, וקבענו פגישה לקבלת הצעת מחיר לרכישה והתקנה של מערכת אזעקה לביתנו הפרטי. הם סיפקו לי מענה איכותי וענייני, הציעו להגיע מיד לביתי לראות את השטח, הם הגיעו אלי בדיוק בשעה שסיכמנו, הסבירו לי על הדגמים הקיימים בשוק, ממש הרגשתי שהם מוסרים לי מידע אמין, הכל נאמר בשקיפות מלאה ובסופו של דבר בעצה אחת יחד איתם החלטתי על מערכת אזעקה מסוימת. הצעת המחיר שנחום וקובי נתנו לי הייתה הוגנת מאוד ביחס למחירי השוק.
קבעתי איתם יום ושעה, הם הגיעו במועד שקבעתי איתו, עם כל הציוד הנדרש לביצוע ההתקנה - גלאים, לוחות המקשים, שלטים, סירנות וכדומה. נחום וקובי הגדירו את הגלאי: מה הייחודיות שלו, עובד בלילה או לא, גלאי אש, הצפה וכו' וזאת על מנת שהרכזת תדע כיצד להתייחס אליו ולאחר מכן ביצעו הגדרות כלליות במערכת (סירנות, תקלות), הגדרות חייגן (תכנות מספרי טלפון שהמערכת תדווח אליהם, אופי ההתקשרות הטלפונית עם המערכת מרחוק וכו'). את ההתקנה הם ביצעו בצורה מהירה ויעילה, ניקו אחריהם את הפסולת שהצטברה ובתוך זמן קצר המערכת כבר נכנסה לפעילות. מי שמכיר את העסק, יודע שלוקח זמן לייצב את המערכת, ויש לציין שנחום וקובי לא עזבו אותנו עד שהיינו שבעי רצון, וסידרו את המערכת שתהיה יציבה ללא תקלות. לא כל יום מוצאים בעלי-מקצוע כאלה אמינים וישרים, אני ממליצה עליהם לכל מי שמחפש מערכות אזעקה ותקשורת - נחום וקובי בעלי מקצוע מומלצים.
עופרה.

, נובמבר 2015

היינו מרוצים מאוד, נחום קודם כל מאוד שירותי, נותן מענה מהיר, בכל שעה ובכל זמן, אם לא עונה אז חוזר בטלפון בוואטסאפ באסמס, תמיד חוזר ללקוח - שירות מקצועי אמין והוגן - מומלץ מאוד!
מדובר בהתקנת מערכת אזעקה ומצלמות מסביב לבית, לנחום מחברת "אפ קונטרול" הגעתי דרך המלצות, נפגשנו במקביל אליו עם מספר בעלי מקצוע בתחום, אבל נחום בלט מבין כולם, היה מאוד מקצועי, דיבר לעניין, ההצעות שלו היו מעולות וגם לגבי המחיר, הוא רצה על העבודה מחירים סבירים לחלוטין.
כמו שכבר אמרתי, סגרנו על עבודה של הקמת מערכת אזעקה והתקנת מצלמות אבטחה מסביב לבית, מבחינת ההתנהלות, הכל היה פיקס, נחום הקים את כל העסק מאלף עד תף, אנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה, מערכת האזעקה הותקנה באופן מקצועי והמצלמות ממוקמות טוב באופן אופטימלי - הרגשת הביטחון גברה ומעבר להתקנה עצמה, נחום תמיד נותן מענה לכל בעיות ותקלות שצצו בהמשך (ככה זה במערכות חדשות) - מרוצים ובאמת ממליצים בחום!
עופר.

, נובמבר 2015

אני חושבת שזה בעל-המקצוע שהייתי הכי הכי מרוצה ממנו במהלך חיי, באמת, מכל הבחינות, נחום גם אמין, גם שירותי, אדם סופר נחמד וישר, גם כשמשהו מתקלקל ישר מגיע - אין מילים, פשוט איש מקסים! ממליצה מכל הלב! חיפשתי בעל-מקצוע בתחום המיגון לשם התקנת מערכת אזעקה והתקנת מצלמות מסביב לבית. לנחום "אפ קונטרול" הגעתי דרך המלצות מפה לאוזן, התרשמתי ממה שנאמר עליו.
הרמתי לנחום טלפון, הסברתי לו במה מדובר וקבענו להיפגש אצלי בבית. נחום הגיע בשעה שקבענו, עשה סיור מסביב לבית ולאחר מכן ישב איתי והסביר לי בצורה מאוד מקצועית ומסודרת על סוגי מערכות האזעקה, המצלמות ואופן השימוש בהם וכמובן פרש בפני את עניין המחירים. התרשמתי ממנו לחיוב, נחום היה מקצועי ואמין ונתן לי הצעת מחיר סבירה ביחס לשוק. תוך כמה ימים סגרתי איתו את העבודה, נחום סיפק את מערכת האזעקה והמצלמות וכל היוצא בזה, הוא הגיע ביום שקבענו ובנה מערך של רשת מצלמות אבטחה שמקיפות את כל הבית.
ההתקנות נעשו בצורה מקצועית מאוד, התקנות אסתטיות, במיקומים נכונים ובעצם דאג להכל מאלף על תף! מערכת האזעקה והמצלמות עושות את עבודתן! לגבי המחיר, נחום עמד בדיוק במחיר שסוכם, ההתנהלות שלו הייתה הוגנת לכל אורך הדרך ואני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש מיגון לבית.
שרון.

, אפריל 2015

נחום מחברת "אפ קונטרול" התקין אצלנו מערכת אזעקה, ההתקנה בוצעה במקצועיות רבה והמחיר היה סביר!
הגעתי לנחום דרך המלצה אישית, וקבענו פגישה לקבלת הצעת מחיר לרכישה והתקנה של מערכת אזקעה לביתנו הפרטי. נחום סיפק לי מענה איכותי וענייני, הוא הציע להגיע מיד לביתי לראות את השטח, הוא הגיע אלי בדיוק בשעה שסיכמנו, הסביר לי על הדגמים הקיימים בשוק, ממש הרגשתי שהוא מוסר לי מידע אמין, הכל נאמר בשקיפות מלאה ובסופו של דבר בעצה אחת יחד איתו התכווננתי על מערכת אזעקה מסויימת. הצעת המחיר שנחום נתן לי הייתה הוגנת מאוד ביחס למחירי השוק.
קבעתי איתו יום ושעה, נחום הגיע במועד שקבעתי איתו, עם כל הציוד הנדרש לביצוע ההתקנה. את ההתקנה הוא ביצע בצורה מהירה ויעילה, ניקה אחריו את הפסולת שהצטברה ובתוך זמן קצר האינטרקום כבר היה פעיל. מי שמכיר את העסק, יודע שלוקח זמן לייצב את המערכת, ויש לציין שנחום לא עזב אותנו עד שהיינו שבעי רצון, וסידר את המערכת שתהיה יציבה ללא תקלות.
אני מרוצה מאוד וכמובן ממליץ עליו בחום!
צביקה.

, אפריל 2015

נחום מחברת "אפ קונטרול" בעל מקצוע מצוין! אני מרוצה מאוד מהשירות שניתן לי, מדובר באיש אמין, מגיע בזמן, עושה עבודה מקצועית וגובה מחירים הוגנים!
חיפשתי חברה שמתמחה בהתקנת מערכות אזעקה שתמגן את הבית שלנו מפני פורצים ובנוסף שתהיה בקיאה בהתקנת מערכת סאונד וקולנוע. לנחום הגעתי בעקבות המלצה מפה לאוזן, שמעתי אודותיו דברים טובים והתקשרתי בכדי לקבוע פגישה ראשונית ובכדי לקבל הערכת מחיר למיגון הבית.
נחום הגיע אלינו בדיוק בשעה שקבענו, הוא הביא איתו מידע על מערכות אזעקה, עבר איתי על כל מיני אופציות וכמובן הציג בפני את המחירים לכל מערכת אזעקה. הוא ייעץ לי היכן להתקין את מערכת החיישנים וכו'. מעבר לכך ייעץ לי גם לגבי מערכת קולנוע וסאונד - המחיר היה מעולה, נחום עשה עלי רושם טוב וסגרנו את העבודה.
נחום עמד בלוחות הזמנים, הגיע ביום שקבענו לבצע את ההתקנה, ההתקנה שלו הייתה איכותית ומאוד נקייה - המערכות עובדות מצוין ואני בהחלט רוצה לתת את המלצתי! מגיע לו! עבודה סופר מקצועית!
יפעת.

, אפריל 2015

נחום בעל-מקצוע נהדר, באמת שלא יצא לי לפגוש בעלי-מקצוע כאלו, הוא יוצא דופן באופן קבלת האחריות על ביצוע עבודה מיטבית עבור הלקוח, המחירים הסבירים והיחס האמין וההוגן - ממליצה עליו בחום!
היו לנו בעיות עם המערכת האזעקה של הבית שצפצפה כל הזמן, לא ניתן היה להפעיל אותה וכו', חיפשנו בעל-מקצוע בתחום והגעתי לנחום "אפ קונטרול" דרך המלצה והתקשרתי לקבל טווח מחירים.
נחום ענה לי לעניין, נתן לי את כל הפרטים וטווח מחירים - המחיר שלו היה ממש הוגן והוחלט שנסגור איתו את העבודה.
ביום שקבענו, נחום התייצב בזמן עם כל הציוד הנדרש לעבודה, הוא בדק את המערכת באופן יסודי, הגישה שלו מקצועית והוא זיהה את התקלות במהירות, הייתה לנו בעיה עם ההתקנה הראשונית של המערכת וזה יצר את כל הבעיות שלאחר מכן. בנוסף תוך כדי עבודה החלטנו לשים תוסף לאפליקציה, את הכל נחום ידע לבצע ללא בעיה ובקלות.
נחום בעל מקצוע ישר, אין הרבה כאלה אנשים היום ואני בהחלט ממליצה עליו לכל מי שמחפש בעל-מקצוע בתחום!
עינב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור השפלה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

התמחויות

תאור העסק

התקנה ושירות למערכות מתח נמוך: אזעקה, מצלמות אבטחה, אינטרקום, רשת מחשבים, מוזיקה וקולנוע ביתי, בית חכם, בקרות כניסה ומרכזיות טלפון. למעלה מעשר שנות נסיון - שירות אדיב מקצועי ואמין

אפ קונטרול

אפ קונטרול

נחום זקס


9.4

058-4714002
 

אפ קונטרול

נחום זקס

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

058-4714002 חייג