כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג קבלני גבס או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

המומחים בצביעה ושיפוצים

9.4
מוטי בן עזרא
קבלני גבס, צביעה וסיוד, ריצוף וחיפוי
אזור השפלה, אזור הדרום
כתובת העסק: שבזי 20, קרית מלאכי

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

22 חוות דעת מהימנות

, פברואר 2016

מוטי מאוד אמין, אפשר לסמוך עליו, הוא אחראי, עומד בלוחות זמנים, איש מקסים, מבצע עבודה איכותית, מקפיד על גימורים, אין צורך לרדוף אחריו, ראש גדול, בעל מקצוע מסור משכמו ומעלה, רק דברים טובים יש לומר עליו - ממליץ בחום. אני יכול לספר שמוטי גם פרקטי וגם יצירתי, במהלך השיפוצים הוא תמיד גמיש לבקשות שלנו, מאוד אדיב וסבלני. מוטי ביצע אצלי מספר עבודות שיפוצים בהזדמנויות שונות במהלך השנים, הוא עושה עבודות שיפוצים מגוונת לפי הצורך באותו פרק הזמן והכל עם שימת לב ומחשבה לצרכים שלנו.
מוטי ביצע אצלנו בעבר את עבודות הגמר של הבית החדש שבנינו, עבודה שכללה, טיח החלקת קירות צביעה וריצוף של כל הבית ומאז בעצם המשכתי איתו לחידושים כאלה ואחרים. מוטי ביצע אצלי במהלך השנים עבודות גבס כגון: קרניזים עם תאורה, נישה לטלוויזיה, מדפי גבס, ספריית גבס ועוד, בנוסף ביצע אצלי חידושי אינסטלציה, החלפת כלים סניטריים וכו' ועבודה גדולה נוספת הייתה עבודת שליכט צבעוני בקירות החוץ של חזית הבית. אני רוצה לציין לטובה את מידת האכפתיות שלו, אני מכיר מספיק בעלי מקצוע שאומנם עושים עבודה סבירה אבל לא שומרים על סדר וארגון, עם מוטי המצב שונה, הוא מאוד מתחשב עושה הכל על-מנת שללקוח לא תשאר עבודה רבה בסיום השיפוץ. למשל בצביעה של הבית הוא הזיז ריהוט, כיסה אותו בנילונים, הביא קרטונים לריצפה ונזהר מאוד שלא לטפטף צבע ובסיום העבודה כמעט שלא הייתה עבודת ניקיון.
באופן כללי, מוטי תמיד מסיים את עבודתו על פי לוח הזמנים שנקבע מראש ובסיום העבודה הוא תמיד מבקש בדיוק את הסכום שסגרנו עליו בתחילה, עשר מכל הבחינות! תמיד מגיע בזמן, עומד בהתחייבות שלו ואף פעם לא נעלם! בנוסף לכך, הוא בן אדם נעים הליכות, חייכן ותענוג לעבוד איתו. באמת מומלץ!!!
דוד.

, פברואר 2016

מוטי מלווה אותי 17 שנה מהקמת הבית, איש מקצוע מעולה עם פיניש וגימור אין כמוהו, פדנט, אמין מאוד, ישר מקצועי. עמידה בלוחות זמנים, מאוד גמיש עם הצרכים של הלקוח ובאמת תענוג לעבוד איתו - ממליצה מכל הלב! זאת לא הפעם הראשונה (וגם לא האחרונה) שאני לוקחת את מוטי לבצע עבודות שיפוצים ונראה לי שזה מסכם הכול! יש לי המון המון מילים טובות לומר עליו - מדובר בבעל-מקצוע מהשורה הראשונה, בעבר עבדתי עם הרבה שיפוצניקים ובעלי-מקצוע, אבל אף פעם לא הייתי מרוצה מבעל מקצוע כמו שאני מרוצה ממוטי - אין לי מילה רעה אחת להגיד!
דבר ראשון, מילה של מוטי זאת מילה וזמן זה זמן, אם אתה סוגר איתו שעה, הוא תמיד יגיע בזמן, אם הוא מתחייב על עבודה מסוימת, הוא תמיד יבצע אותה על הצד הטוב ביותר ולא ינסה לחסוך על חשבונך בחומרים ובעבודה. מוטי ביצע אצלי עבודות שיפוצים ממוקדות במהלך השנים לדוגמה: עבודות גמר של הבית כשסיימנו את הבנייה, טיח החלקת קירות צבע שפכטל ושליכט צבעוני מחוץ לבית, עבודות גבס מגוונות כמו ספריות, נישות קרניזים, מסגרת לטלוויזיה ולאחרונה בנה לי ארון אמבטיה מגבס מאוד מאוד יפה ומושקע ועוד כהנה וכהנה עבודות שונות. את העבודה שלו מוטי עושה מכל הלב באופן מקצועי והתוצאה שאתה מקבל איכותית ומחזיקה לאורך זמן. דבר לא פחות חשוב - מוטי מקפיד על הניקיון, מגיע בזמן עם הציוד שלו ועושה הכל על-מנת שלא להפריע לתפקוד הבית או העסק. המחירים שהוא לוקח על העבודות תמיד ריאלי, הוא אף פעם לא הגזים או לקח מחיר יותר משצריך. מבחינתי, מוטי בעל-המקצוע האולטימטיבי ואמשיך לעבוד איתו גם בעתיד בכל שיפוץ קטן או גדול!
אסתר ריבנוצקי.

, פברואר 2016

מוטי בעל מקצוע מעולה, אני נהנית לעבוד איתו, מוטי מבצע עבודה איכותית, אמין ברמה גבוהה, שעה זאת שעה ומילה זאת מילה, תמיד משאיר אחריו נקי ומסודר - רק מילים טובות!
למוטי הגעתי בפעם הראשונה לפני שבע עשרה שנה, הוא ביצע אצלנו את כל עבודות הגמר ולכל אורך הדרך היה פשוט מצוין, עמד בלוחות זמנים, לא חסך בעבודה ובחומרים, הפינישים שלו ברמה גבוהה ואיכות העבודה מצוינת. מכיוון שהייתי מאוד מרוצה, הזמנתי את מוטי במהלך השנים לבצע חידושי צבע בפנים הבית כולל עבודות שפכטל מאוד מיוחדות ובנוסף הוא ביצע אצלי עבודה מאוד גדולה של שליכט צבעוני בקירות החיצוניים, מי שמכיר את העבודה, יודע שמדובר בעבודה לא פשוטה, צריך להכיר את הטכניקה ומוטי הוכיח את עצמו כמו בכל יתר הפעמים ועשה עבודה מאוד מאוד יפה.
אני תמיד שמחה לעבוד איתו, אני יודעת שאנחנו נתונים בידיים טובות, אני לא צריכה לרדוף אחריו, אין כזה דבר אצל מוטי להשאיר את הדברים עומדים, יש לו יעדים והוא עומד בהם ואף פעם לא מתנער מאחריות. מדובר בבעל מקצוע אדיב חייכן ונחמד, כל בקשה תמיד בוצעה לשביעות רצוני - רק מילים טובות. כיום אנחנו עושים עבודות שיפוץ מאוד מיוחדת לחדר המקלחת ואין לי ספק שכמו תמיד התוצאה תהיה יפיפייה, ממליצה על מוטי באמת מכל הלב, מגיעות לו רק מילים טובות.
לילך בוכנזה.

, מרץ 2011

שלום לכולם,
שמי יגאל (תושב קרית מלאכי) - לקוח מאד מאד מרוצה של מוטי מ"מומחים בצביעה". מוטי צובע אצלנו בקביעות את כל הבית - גם מבפנים וגם מבחוץ. אנחנו מזמינים אותו בערך אחת לשנה, או לפי הצורך (בד"כ לפני תקופות של חגים). הוא הצבעי היחידי שאנחנו מכירים, הצבעי היחידי שאנחנו סומכים עליו והצבעי היחידי שתמיד היה איתנו ותמיד יהיה!
הוא עובד נקי ומאד מסודר, יסודיות אצלו זה ערך עליון - הוא לא עוזב את פתח הבית עד שלא הכל ניראה פיקס. כייף גם להיות בחברתו, ובכלל הוא האיש מקצוע היחידי שאני מרגיש שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות: מתי שאני צריך אותו, אני קורא לו, נותן לו מפתח לבית, אני ואשתי יוצאים לעבוד (כך שאין אף אחד איתו בבית בזמן שהוא עובד) ואנחנו פשוט לא מרגישים צורך לחשוש מכלום.
בנוסף לעבודות הצבע הקבועות שהוא עשה אצלי, גם יצא לי להזמין אותו לכל מיני שיפוצים קלים כמו לדוגמא: מזנון גבס שבנה לי בחדר שינה לפני כמה שנים, וגם עבודת ריצוף קרמיקה שעשה לי פעם.
אני אמשיך להזמין את מוטי כדי לייפות את הבית, וגם ליתר גולשי האתר - אני ממליץ לנסות אותו בחום!

בברכה,
יגאל מקרית מלאכי

, פברואר 2011

לפני כשנה, כשביצענו עבודת שיפוצים אצלנו בדירה - לקחנו את מוטי מ"מומחים בצביעה" שעשה עבודה נהדרת.
מוטי הראה אחריות והגדלת ראש - היה מופקד על הכל מ-א' ועד ת', כולל פיקוד על כל בעלי המקצוע המשניים שהביא תחת חסותו - בזכותו כל החוויה נהפכה להרבה יותר קלה, וגם ברמת התוצאות יצאנו בהחלט מרוצים.
בתחילה מוטי ביצע הריסה של קירות, בנה שני קירות גבס קטנים, עשה הכנה לחלונות, התקין ריצוף, הביא חשמלאי ואינסטלטור שיעשו עבודת הכנה למערכת אינסטלציה וחשמל, ובסיום - גם צבע ועשה תיקונים בכל הקירות של הבית - בגוונים שרצינו, וצבע משקופים ודלתות.
בן אדם רציני, בן אדם אנושי - תענוג לעבוד איתו, והמחירים שהוא לוקח - גם הם בהחלט סבירים. קיבלנו חווית שירות מצויינת, ואנחנו ממליצים עליו בחום.

בברכה,
אריה ותמר פליישר

, פברואר 2011

לדעתי, צריך לקרוא למוטי מ"מומחים בצביעה" לא בעל מקצוע - אלא אומן! הבן-אדם - יש לו ידי זהב, כשרוני ברמות על, שום בעל מקצוע שנתקלתי בו - לא ראיתי כזאת רמה גבוהה של עבודה. בשורה התחתונה - לא רק שאני ממליץ על מוטי, אלא אפילו ממליץ עליו מאד.
מוטי עשה לנו עבודות שיפוצים בבית וגם בעסק שבבעלותנו:
בעסק - חנות תכשיטים בשם "תכשיטי שי" שנמצאת בקרית מלאכי - מוטי עשה לנו כל מיני דקורציות יפות מגבס, ביחד עם צביעה של כל החנות בגוונים של לבן ואוף-וייט.
בבית - מוטי עשה לנו בסלון מזנון מאד יפה מגבס (שכולל מדפים ונישה לטלוויזית פלאזמה) בשילוב עם דקורציות, בנוסף גם צבע מעקות, עשה תיקוני ריצוף איפה שהיה צריך (לדוגמא אם שבר קירות וכיו"ב), ובסוף - גם עשה עבודת צבע כוללת לכל הבית עם תיקוני שפכטל לחורים ולכל מיני פגמים שהיו על הקירות.
הבן-אדם מאד קפדן - גם על רמת הגימור של העבודה, וגם על רמת הניקיון - איך שהוא משאיר את הבית בסיום העבודה. לא צריך לשבת לו על הראש - כי הוא מספיק אחראי להגיע בזמן ולעבוד עד מתי שצריך.
כבעל מקצוע - אני נותן לו ציון גבוה, ואיפה שיש לי הזדמנות אני רק ממליץ ומשבח - כי באמת שווה שיכירו אותו!

, נובמבר 2010

למוטי וולכל צוות מומחים בצביעה,
מודה לכם מכל הלב על עבודת צביעה נהדרת שאתה - מוטי, יחד עם ניסן - אחיך ביצעתם אצלי בדירה לפני מספר שבועות.
להזכירך, לא היה מדובר בעבודת צבע רגילה של סיוד דירה וצביעה בסופרקריל 2000... מדובר היה בעבודה מורכבת שגם התפרשה על פני שטח מאד רחב של דירה (דירת דופלקס - שתי קומות) וגם כללה אלמנטים רבים ומסובכים כמו: שימוש בלמעלה מעשרה גוונים אקריליים שונים, שימוש בצבעי משי, החלקה של הקירות, אלמנטים של צביעה אומנותית (כמו עיטורים למיניהם וטקסטורות בצבע), וכמובן גם עבודת הכנה של כל הקירות שכללה ביצוע תיקונים נדרשים, שפכטל, ומריחת "בונדרול".
ברמה המקצועית - באמת שקצרה היריעה מלתאר את עבודתכם. מה שאני כן יכול לאמר זה שמכל אנשי המקצוע שפגשתי (ופגשתי הרבה בזמנו כי הבית עבר גם ככה תהליך מאד ארוך של שיפוצים, כך שהרבה אנשי מקצוע עברו לי בין הידיים...) - האנשים שהכי נהניתי לעבוד איתם זה אתם. הראיתם מסירות ענקית ונתתם גם את הלב וגם את הנשמה. למעלה משבועיים עמלתם במרץ, עבדתם כל יום כל היום, וכשהיה צורך - נשארתם אפילו עד השעות המאוחרות של הלילה - כדי לעמוד בדד ליין שהתחייבתם בפני, ולהספיק לסיים הכל בזמן - דבר שהיה גם לי וגם לאשתי חשוב ביותר, בעיקר לאור הלידה ההולכת ומתקרבת שלה...
השילוב המדהים אצלכם - בין מקצועיות, אנושיות ואכפתיות ראויים לשבח.
לדעתי - אתם החבילה המושלמת לכל מי שמחפש צבעי שהוא באמת איכותי - גם בעבודה וגם ברמה האישית, ולא סתם אחד שיודע למרוח צבע על הקירות...
אנו שמחים לפרגן לכם ולאתר - שסייע לנו להגיע אליכם. ושוב - המון המון תודה מקרב לב!

ירון,
מגבעת שמואל

, נובמבר 2010

למוטי וניסן מ"מומחים בצביעה",
ברצוננו להודות לכם על עבודה נפלאה שעשיתם אצלנו בבית לפני כחודש. צבעתם וחידשתם לנו את הבית - על כל גודלו, ועל כל חדריו, מבלי לפספס שום דבר ומבלי להחסיר שום פינה...
עשיתם עבודה איכותית, נקיה, ובעיקר בלי הרבה בלאגן. אני מכיר, באופן אישי, הרבה מאד אנשים שצריכים לעבור דירה, ברגע שמתחיל אצלם איזה שהוא תהליך של שיפוצים, אפילו הקל ביותר... אתכם - בקושי הרגשנו בבית...
פשוט כל הכבוד! גם התוצאה יצאה מעולה! הגענו אליכם דרך המלצה של חברים, ואנחנו נשמח להמליץ עליכם בחום לאנשים נוספים שאנחנו מכירים, בזכות העבודה המצויינת שאתם עושים.

בברכה,
ערן וקרולינה יוסף.

, יולי 2010

מצאנו את מוטי בן עזרא דרך האתר הזה והחלטנו להתקשר אליו בעקבות קריאת ההמלצות שהיו מצוינות. לאחר פגישה החלטנו לשכור את שירותיו של מוטי לצביעה חיצונית של ביתינו. לא התאכזבנו ואף הופתענו לטובה ממקצועיותו, אמינותו חריצותו וגם מנועם הליכותיו. ראויה לציון במיוחד העובדה שמוטי דאג לשמור על הניקיון ולא השאיר סימני צבע בשום מקום. הוא עמד בכל הבטחותיו ולמרות הקשיים שהתגלו תוך כדי עבודה לא ביקש לשנות את תנאי העיסקה. אם אצטרך בעתיד איש מקצוע לשיפוצים לא אהסס להזמין שוב את מוטי ובהחלט אמליץ עליו לכל מכרי.

, יולי 2010

מוטי הוא בעל מקצוע אחד בדורו, ואני ממליץ עליו מכל הלב!! מעבר לזה שהוא עושה עבודה איכותית ומקצועית, הוא גם לא אחד כזה שינסה לתחמן אותך או למלא לך את הראש בכל מיני שטויות רק בשביל לקחת עוד קצת כסף...
הוא איש ישר ואמיתי, וברגע שהוא בא לראות את העבודה, וסוגרים איתו על מחיר, הוא בחיים לא יקח או ידרוש אגורה אחת יותר מעבר, (גם אם העבודה היתה קצת יותר קשה או אפילו לקחה לו קצת יותר זמן ממה שהעריך מלכתחילה).
הוא עובד בצורה נקייה מאד ומסודרת מאד, גם מבחינת עמידות בזמנים, הוא תמיד יגיע בזמן, עפ"י דרישת הלקוח, בשעה שנקבעה איתו וביום שנקבע איתו - אף פעם לא יאחר, ואף פעם לא ילך הביתה, מבלי שסיים את העבודה עד תומה ועל הצד הטוב ביותר.
באמת שאין הרבה בעלי מקצוע כמותו בשוק, וחבל... אני מכיר המון בעלי מקצוע, ויצא לי לשמוע על המון בעלי מקצוע במהלך חיי, אבל כל מי שמכיר את מוטי, ויצא לו לעבוד עם מוטי לפחות פעם אחת, תמיד, אבל תמיד יזכור אותו לטובה, ותמיד גם יזמין אותו מתישהו שוב, בלי לחשוב פעמיים!

, יולי 2010

הגעתי אליו בעקבות המלצה של מכרים שמאד התרשמו ממנו לטובה. עשה אצלי עבודת צבע בכל הבית (קירות + תקרות), כולל תיקוני שפכטל וטיח.
באמת שהוא עובד בצורה מדהימה - מאד פדנטי ויסודי, וגם מבחינת הניקיון שהוא משאיר אחריו בגמר העבודה - באמת שאין לתאר!!
בגלל שעשה אצלי עבודה כל-כך מוצלחת המשכתי גם להמליץ עליו לאנשים אחרים שני מכירה, וגם כאן באתר אני שמחה מאד לתת עליו המלצה חמה כי באמת שמגיעים לו כל הקומפלימנטים.
עבודה ברמה שהיא גבוהה בהרבה מעבודות שבעלי מקצוע אחרים ביצעו אצלי. למעשה, אפילו חלק מהעבודה שעשה כשקראתי לו היה לתקן כל מיני תקלות ונזקים (אם זה פיצוצים בקירות, סדקים, קילופים וכו') שבעלי מקצוע חאפרים לפניו עשו אצלי בבית.

ממליצה מכל הבחינות - דניאלה

, יולי 2010

את מוטי מ"מומחים בצביעה" אני מכיר כבר המון שנים - כמובן היכרות מקצועית בלבד, ולא היכרות אישית, ואני יכול להגיד בלב שלם שמדובר באדם מקסים ובבעל מקצוע שהוא פשוט משכמו ומעלה!!
לבחור פשוט ידיים של זהב, הוא יודע לתקן ולצבוע מחדש את הקירות, בכזאת צורה שפשוט גורמת לבית להיראות כאילו הרגע יצא מז'ורנל...
אצלי אישית ביצע כבר כמה וכמה פעמים עבודות צבע בבית (שגם כללו תיקוני שפכטל, איטום סדקים וכדו'), ומעבר לזה אני גם מכיר המון אנשים אחרים שהוא עבד אצלם ויצאו מאד מרוצים!!
מבחינת מחירים, הוא אולי קצת יותר יקר מבעלי מקצוע אחרים בתחום, אבל ללא ספק הוא שווה כל אגורה. אני בדעה שיקר זה זול, ואפילו חוויתי את זה על בשרי לא פעם ולא פעמיים... הוא לא אחד כזה שסתם מורח צבע ומטייח כדי לצאת ידי חובה - אלא הוא באמת עושה עבודה!!

ממליץ עליו מכל הלב!!

, יוני 2010

בחור הגון וישר!! גם הרמת עבודה שלו היא מקצועית ביותר!! השארתי אותו בבית במשך שבועיים, נתתי לו את המפתח, ולא חששתי מכלום. הבן אדם לא הזיז או נגע בדבר אחד שלא היה שייך לו - פשוט התרכז אך ורק בעבודה שלו וביצע אותה על הצד הכי טוב שיכל.
גם מבחינת המחיר, לא ניסה לתחמן - סגרתי איתו על מחיר מראש בתחילת העבודה - וזה גם המחיר שהוא לקח ממני בסוף.
צבע לי את כל הדירה (קירות ותקרות) בצבע משי לבן מיוחד. התוצאה באמת יצאה מאד מיוחדת. ביצע גם תיקוני שפכטל איפה שהיה צורך - בקיצור, השאיר אותי מרוצה עד הגג!!
לפעמים שווה לתת את העוד 100 או 200 שקל יותר לבעל מקצוע, ולקבל עבודה שהיא באמת טובה ואיכותית, מאשר להתקמצן, לנסות לחסוך בכל מיני מקומות - כי אח"כ משלמים על זה ביוקר!!
מה שנקרא... זול יוצא בסוף יקר - אבל לא במקרה של מוטי!!
מומלץ בחום, ותבדקו בעצמכם - תיווכחו לבד...

, יוני 2010

ביצע אצלי עבודת צבע מאד גדולה שכללה צביעה של כל הקירות בבית (כולל תקרות), צביעה של שתי פרגולות שהיו לנו בחצר, צביעת משקופים וחלונות, ותיקוני שפכטל במקומות שונים - היכן שהיה צורך.
עובד ברמה מאד גבוהה, מקצועי ביותר, עומד בזמנים (בתאריך שסוכם איתו לסיים את העבודה - העבודה אכן הסתיימה).
מגיע לו ציון עשר באמינות, במקצועיות ובמחירים שהוא לוקח!!
אשמח לעבוד איתו גם בעתיד...

תודה מזל :-)

, יולי 2010

בעל מקצוע מצוין!! מכיר אותו המון המון שונים, וללא ספק הוא אחד המקצועיים בתחום שלו.
יצא לי כבר להזמין אותו בעבר לכל מיני תיקונים ועבודות קטנות. הפעם האחרונה שהזמנתי אותו, היה כאשר עשיתי שיפוץ גדול אצלי בבית - מוטי בעצם היה אחראי על ביצוע כל עבודת הצבע של הבית (כולל תיקונים ועבודות שפכטל איפה שהיה צריך - במקומות שבהם הקירות היו מתקלפים), עשה לי גם עבודת גבס
קטנה בפינת אוכל (בנה מזנון מגבס במקום נישה של חלון).
הוא פדנט ברמות שאי אפשר לתאר, משתמש בחומרים הכי טובים, ובכלל רמת הגימור של העבודה שלו והאיכות שלה - פשוט מושלמים!!
אני ממליץ עליו בחום - מי שמחפש בעל מקצוע שהוא באמת טוב, ועושה עבודה איכותית - לפנות אך ורק למוטי ממומחים בצביעה!!

, יוני 2010

מוטי בן עזרא, הוא אחד מהבעלי מקצוע, הכי טובים, אם לא הטוב ביותר, שיצא לי להיתקל בהם במהלך חיי!! הוא מקצועי ויסודי ברמות שעוד לי אישית עוד לא יצא לראות, העבודה שהוא מבצע היא מאד מדויקת, הוא נקי, תמיד עובד בצורה מסודרת ולא בבלגן (תמיד הייתי צוחקת איתו שאני מרגישה כאילו הוא עובד בבית מרקחת ולא בצביעה...), אפשר לסמוך עליו, לא היתה לי שום בעיה להשאיר אצלו את המפתח של הבית כדי שיעשה את העבודה.
הוא אדם טוב והגון, ביצע אצלי עבודת צבע יסודית בכל החדרים בבית, כולל עבודה מאד מסובכת של קירצוף קיר שפריץ שהיה לנו בסלון (הוא גירד את השפריץ במשך כמה ימים, עבד על זה ממש קשה, דאג שהקיר יהיה חלק מחדש, ולבסוף צבע אותו בצבע משי, כך שכשנוגעים בקיר עכשיו, מרגישים שהוא ממש חלק!)
אני הגעתי אליו בהמלצת מכרים שלי מקרית מלאכי. בכלל באזור שלנו, מוטי ממש נחשב לשם דבר, וכולם מכירים אותו, ויודעים שהוא אחד מהבעלי מקצוע הכי איכותיים שקיימים פה באזור!!
שווה מאד לבדוק אותו, הוא באמת מקצועי ורציני, ואני ממליצה עליו בחום!!

אח שלי
יש לו עבודה מאד טובה. כי אח"כ אם הקיר נהרס או הצבע נהרס. בהתחלה כשהוא העריך אמר לי חודש, אח"כ

, יוני 2010

שלום,
שמי אשר, ורציתי להמליץ בחום על מוטי בן עזרא הנפלא מ"מומחים בצביעה". אני ומוטי, מכירים ברמה המקצועית כבר כמה שנים טובות. מאז עבודת הצבע הראשונה שביצע אצלי בבית, פשוט הבנתי שיותר אני לא מחליף אותו, ומאז לכל תיקון או עבודת שיפוצים שאני צריך לבצע אצלי בבית, אני קורא לו מבלי לחשוב פעמיים.
מדובר באדם מוכשר בטירוף, בעל מקצוע בחסד עליון, מקצועי בכל המישורים כמעט - אם זה ריצוף, עבודות צבע או עבודות גבס למיניהן.
גם כאדם, הוא אדם מאד טוב והגון. אצלו מילה זו מילה, מגיע בזמן, מתי שמבקשים ממנו להגיע - הוא מגיע. אפשר לסמוך עליו, להשאיר אותו בבית לעשות את העבודה שלו וללכת.
גם מבחינת המחירים, הוא מאד סביר. תמיד כשאני רוצה לבצע איזו שהיא עבודה, וכבר יודע מראש שאני מתכוון להזמין אותו, עדיין אני עושה איזו שהיא השוואת מחירים קטנה אצל כל מיני בעלי מקצוע, ומבין שהוא באמת לוקח מחירים שהם הוגנים (אבל כמובן שרמת העבודה שלו היא הרבה יותר גבוהה, ולכן אני גם מזמין אותו בסופו של דבר)
אני ממליץ עליו בחום - הוא באמת בעל מקצוע אמיתי!! לא חאפר, ולא תחמן, והלוואי והיו יותר כמותו - גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית!!

, יוני 2010

ההיכרות שלי עם מוטי היא כבר קרוב ל-10 שנים. מדובר בבעל מקצוע איכותי ומקצועי ברמה כזאת שלי אישית, עדיין לא יצא להיתקל (וכבר יצא לי להיתקל בכמה וכמה בעלי מקצוע במהלך חיי...).
למעשה, מוטי ביצע אצלנו כמעט את כל עבודות השיפוצים שביצענו במהלך העשר שנים האחרונות אצלנו בבית - אם זה עבודות צבע, צביעת קירות אומנותית, עבודות גבס, עבודות ריצוף ועוד.
אנחנו הגענו אליו דרך מכרים שלנו שהמליצו לנו עליו בחום, ואחרי שהתנסינו בו אישית, כבר הבנו על מה ל הרעש וממה כל ההתלהבות, ומאז אנחנו מזמינים כמובן רק אותו, וכמובן שגם המשכנו להמליץ עליו לעוד המון מכרים וחברים שלנו.
הוא אמין ביותר, אני יכולה להשאיר אותו לבד בבית לעבוד, ויודעת שאני יכולה להיות רגועה ובראש שקט, הוא פרקפקציוניסט, לא מסיים את העבודה עד שהוא לא מרוצה ממנה לגמרי וגם הלקוח שלו מרוצה. יש לו ידיים טובות, עובד נהדר, מלא רעיונות - פשוט תענוג!!
הא לא הכי זול בשוק, אבל בצדק, אני חושבת שזה בגלל שהוא יודע מה הוא שווה ומעריך את עצמו מספיק בשביל לקחת קצת יותר. אני אישית לא הייתי מתפשרת ולוקחת מישהו זול, כי זול יוצא בסוף יקר, ואני מדברת מניסיון...
אני ממליצה עליו בחום מכל הבחינות!!

, יוני 2010

מוטי קבלן שבנה לי את כל הבית לפני שלוש שנים, ומאז אני מביא רק אותו אם זה לכל מיני תיקונים. זה הבעל מקצוע היחיד שהתאהבתי בו. רמת ביצוע מושלמת. תמיד קורא לי לוודא שאני מאשר את העבודה. פשוט תענוג.עשה אצלי עבודות גבס, נישה, הנמכת תקרה
התקין גם אצל אחים שלי גופי תאורה
לפני כמה חודשים הייתי צריך תיקוני צבע. מאד פדנט, נקי, לפני שהוא מרים מכחול בודק שהכל מנוילן וכל המשקופים.
בזכות העבודה שלו קנה אותי באמון שלו ובמקצועיות
המלצתי עליו לכל אחד ורק עליו אני ממליץ.

, יוני 2010

שלום, שמי אחיה, אני בעל עסק סלון כלות "חתונה לבנה" שבאשדוד. רציתי להמליץ לכם בחום על מוטי ממומחים בצביעה.
מדובר באיש מקצוע מוכשר ביותר. בזמנו, הגעתי אליו בהמלצת חבר, שייעץ לי בחום לפנות אליו כשהייתי זקוק למישהו אמין וטוב, שיבצע עבודת צביעה אצלי בבית.
מאז, כבר מוטי ביצע אצלי שתי עבודות - פעם אחת כאשר צבע לי את הדירה, ופעם נוספת כאשר הזמנתי אותו לצבוע את העסק שלי.
מדובר בעסק מפורסם ומוכר מאד באשדוד, אשר פוקדים אותו לקוחות רבים על בסיס יומי. הייתי זקוק באמת למישהו מקצועי, שיבצע את העבודה ברמת גימור גבוהה!!
מוטי, אכן לא איכזב. גם כאשר ביצע את העבודה אצלי בדירה, ובעיקר, כאשר ביצע את העבודה בעסק - עשה זאת ביסודיות רבה והקפיד לתקן ולאטום כל חור וסדק.
מדובר באדם בעל ידי זהב, ישר, נעים הליכות, והכי חשוב, גם עובד בצורה מאד נקייה ומסודרת. גם כשצבע לי את הבית, וגם כשצבע לי את הסלון כלות - בקושי הרגשתי שהוא שם... הקפיד לסיים לי את העבודה כמה שיותר מהר (אבל שוב - לא על חשבון האיכות).
אני ממליץ עליו בחום, לכל מי שמחפש צבעי אמין ומקצועי באזור אשדוד והסביבה.
גם המחירים שהוא לוקח מאד סבירים, והוא בהחלט שווה בדיקה :-)
לא תתחרטו - באחריות!!

, אפריל 2010

מוטי הוא איש המקצוע הטוב ביותר שפגשנו!!!
הוא איש מקצוע יסודי,דואג, נקי ומסודר.אבל,בעיקר,מוטי הוא בן אדם שעובד באהבה רבה.רגוע ושלו, אחד שאתה יכול לסמוך עליו.
מומלץ ביותר!!!
הגענו למוטי במקרה דרך אתר טוב תודה, בעקבות צורך שלי ושל אשתי לחדש ולשפץ את הדירה שלנו לפני מכירה.
כשפנינו למוטי, כבר בטלפון הוא נשמע מאד נחמד, אבל הוא התעקש שנדבר עם לקוחות קודמים שלו, כדי לקבל גם מהם חוות דעת, והם באמת שלא הפסיקו לשבח אותו ולהרעיף עליו מחמאות...
כשמוטי כבר בא לבצע את העבודה, הוא באמת עשה עבודה שלא תתואר. במשך שבועיים לא רק שצבע את הדירה אלא גם ביצע ותיקן כל מיני דברים על מנת שהדירה באמת תיראה כמו חדשה.
במילים אחרות מה שנקרא, הוא הגדיל ראש, ומה שהכי חשוב זה שאת כל העבודה הוא עשה בצורה כזאת מסודרת ונקיה, שאני ומשפחתי כמעט ולא הרגשנו בכלום. כל דבר הוא ניקה והחזיר למקום, עבד עם ניילונים, לא לכלך... ממש בצורה מסודרת!!
באמת שאין לי מילים, גם במחיר הוא היה מאד הגון.

, פברואר 2009

לעולם לא הייתי מרוצה ב-100% עד שפגשתי את המומחים לצבע ומאז כל שנה אני לא מוותרת על שיפוצם אצלי בדירה

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור השפלה, אזור הדרום

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

התמחויות

קבלני גבס

עבודות גבס
התקנת תקרה אקוסטית
חיפוי קירות ותקרות
תוספות וגימור לקיר גבס
תיקונים ופירוקים לגבס

צביעה וסיוד

צביעת דירה
סיוד דירה ועבודות שפכטל
צביעת עץ
צביעת מתכות
צביעת קירות חיצוניים

ריצוף וחיפוי

עבודות ריצוף (עד 30 מ"ר)
עבודות חיפוי (עד 10 מ"ר)

תאור העסק

חברת "המומחים בצביעה ושיפוצים" עם ותק של 35 שנה בתחום השיפוצים, מתמחים בעבודות צבע מיוחדות ברמה הכי גבוהה שיש. מתמחים בעבודות גבס לכל מטרה. החברה מעניקה שירות של שיפוצים מ- א' ועד ת' תוך כדי ליווי ויחס אישי, יעוץ והתאמה לפי דרישת לקוח. החברה מתהדרת ברשימה מכובדת של לקוחות מרוצים והיד עוד נטויה ! בואו להיות חלק מהרשימה שלנו (:

המומחים בצביעה ושיפוצים

המומחים בצביעה ושיפוצים

מוטי בן עזרא


9.4

050-5323898
 

המומחים בצביעה ושיפוצים

מוטי בן עזרא

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-5323898 חייג