כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג חברות ניקיון או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

לנשום נקי

9.4
חברות ניקיון
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

הגעה בזמן

100%

מקצועיות

100%

מחיר הוגן

80%

 19 חוות דעת

הייתי מרוצה מאוד, אין מילים, אין דברים כאלה, מכל הבחינות, גם אמינות מקצועיות, יסודיות. אני נותנת חוות דעת מכל הלב, לא חושבת שיש בעלי-מקצוע כאלה, הם עבדו המון שעות, וכשאני נכנסתי הביתה, יש פאנל במטבח שסוגר את הארון, מצאתי אחת מהצוות שוכבת מתחת לזה ומנקה, הם היו עד כדי כך יסודיים, הגיעו לכל פינה!
מדובר בעבודת ניקיון של דירה שנמסרה לנו מקבלן (דירת שלושה חדרים + מחסן) הבעיה הייתה כמויות האבק והלכלוך שנשארו לאחר מכן. החלטנו להזמין חברת ניקיון מקצועית, לקחתי את המספר של בוריס "לנשום נקי" דרך האתר שלכם, שוחחנו איתו בטלפון, הסברנו שמדובר בדירה חדשה מקבלן, אבל המצב שלה מוזנח, היו המון כתמים ולכלוך על הקרמיקות, סניטריה ואבק בכל מקום. בוריס ראה את הדירה ונתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה.
הופתעתי מהם לטובה, מדובר בחבר'ה מקצועיים, בוריס ועוד שלושה אנשי צוות הגיעו אלינו על הבוקר בשעה שסיכמנו, הם הביאו את כל הציוד הנדרש לעבודה אפילו סמרטוטים, לא ביקשו מאיתנו שום דבר וישר התחילו לבצע את הניקיון. העבודה כללה ניקיון של חלונות ויטרינה (הם ניקו אותם גם מבחוץ) ותריסים, אמבטיות ושירותים, דלתות משקופים ורצפות. הם עבדו כ"כ קשה אבל באמת כמו שאמרתי, מכל הלב ולא הלכו עד שהכול היה מבריק! לא הייתה לי אפילו הערה אחת לומר להם - פשוט מדהים!
אפשר לפרסם את בוריס פה באתר בלב שקט, מכל הלב, המלצתי עליו לחמישה מדירי הבניין וכולם היו מרוצים ללא יוצא מן הכלל! אני ממשיכה להמליץ על בוריס לכל מי ששואל.
אורה.

ינואר 2016

הייתי מאוד מרוצה, אמינות, עבודה כמו שצריך, שירות אדיבות, הצוות הכל היה עשר, זמן זה זמן ואחרי כ"כ הרבה אכזבות שהיו לי מבעלי-מקצוע במהלך בניית הבית, שמחתי להכיר את בוריס - ממליץ בחום! כמו שציינתי, מדובר בדירה מקבלן (דירת פטהאוז מאוד גדולה), הדירה נמסרה מטונפת בצבע, סיד ואבק, לצד שאריות שונות של חומרי בניה, שאריות של צבע על הרצפות. ניקיון הדירה באופן עצמאי היה דבר קשה מאוד לביצוע ולכן החלטנו לפנות לחברה מקצועית, אשר תגיע ותבצע ניקיון יסודי.
קראנו אצלכם באתר חוות דעת טובות על חברת "לנשום נקי", שוחחנו עם בוריס בטלפון, הסברנו שמדובר בדירה חדשה מקבלן וכמובן פרטנו את רמת העבודה המבוקשת. בוריס נתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה. אני רוצה להגיד שהופתעתי מהם לטובה. מדובר בחברה של אנשים רציניים ולהבדיל מחברות אחרות, בוריס והצוות שלו עושים עבודה מכל הלב! הם הגיעו מוקדם בבוקר עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחילו לנקות ולתקתק עבודה ולא מרחו את הזמן.
העבודה כללה ניקיון של חלונות ותריסים, אמבטיות שירותים, דלתות משקופים ורצפות, הסרת כתמי צבע, טיח וכו'. הם עבדו כ"כ קשה אבל באמת כמו שאמרתי, מכל הלב ותקתקו את העבודה כמו שצריך. בתום יום הניקיון, קיבלנו טלפון שהדירה נקייה, חזרנו לראות מה המצב, בוריס היה נוכח, עבר איתנו על הדירה, שאל אם יש לנו הערות ואת האמת, באופן מפתיע - לא היו! העבודה נעשתה ביסודיות, התרשמנו ממנו לטובה, בוריס מנצח על הצוות ביד רמה והעבודה שהם נתונים שווה השקעה של כל שקל - ממליץ מכל הלב.
יורם.

ינואר 2016

חברת "לנשום נקי" העניקו לנו שירות מהיר, איכותי ונעים - ממליצה בחום! העבודה שביקשתי מבוריס הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירת ארבעה וחצי חדרים שהייתה מלאה באבק. ביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם בוריס יום ושעה והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם שלושה עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו מספר שעות לא מבוטל על ניקיון הבית, התייצבו בשעה שקבענו, עשו ניקיון כללי - מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, פוליש והברקה קריסטלית לרצפות, פשוט הכול.
בוריס דאג שהכול יבוצע לשביעות רצוני ובאמת נתן תחושה של בעל-מקצוע שאכפת לו ממש שהלקוחות יצאו מרוצים, פשוט תענוג! ממליצה בחום!!!
טניה קרבצ'וק.

אוקטובר 2015

מומלץ מאוד! היינו מרוצים מאוד מחברת "לנשום נקי", מדובר בחברה רצינית מכל הבחינות: 1. מחיר סביר מאוד, מחיר מדויק וסופי. 2. עמידה בזמנים מושלמת! הצוות הגיע ב8:00 בבוקר כמו שסוכם. 3. עבודה יסודית ואיכותית מאוד - ממליצה מכל הלב!
מדובר על ניקיון של דירה חדשה (שישה חדרים, גדולה, עם הרבה חלונות ומרפסת גדולה) אחרי קבלן. חיפשנו חברת ניקיון אמינה והגעתי לבוריס "לנשום נקי" דרך המלצות. שוחחנו בטלפון, הסברתי לבוריס במה מדובר, הוא מצידו נתן הצעת מחיר הוגנת מאוד ביחס להצעות אחרות שקיבלתי. בוריס הסביר כמה אנשי צוות יגיעו ובאיזה שעה, הוא עשה עלי רושם מקצועי והחלטתי לסגור איתו את העבודה. ביום שקבענו הגיע צוות של ארבעה אנשים, הם הגיעו מוקדם בבוקר ב8:00 ועבדו במרץ רב יום שלם, עד 19:00 בערב. מדובר בדירה אחרי בניה, עם שאריות חומרי בניה, גבס, צבע, דבק, חלונות, רשתות, מסילות של חלונות (רבים), ארונות בגדים חדשים - הכל הכל, עבר ניקיון יסודי. התוצאה הסופית הייתה מושלמת - הבית היה מבריק. לא נדרשו שום השלמות. הציון הגבוה ניתן גם על ידי הסבתא שלנו (אשר מבינה עניין בניקיון. :) ) לאחר הביקורת הקפדנית שלה. תודה לבוריס ולצוות שלו!
איליאנה פקר.

אוקטובר 2015

חברת "לנשום נקי" בבעלותו של בוריס עשו אצלנו עבודה מדהימה, בוריס וצוותו המסור הגיעו וביצעו עבודת ניקיון איכותית לשביעות רצוני המלאה, ממליצה בחום למי שאכפת לו מניקיון דירתו!
הגעתי לבוריס מחברת "לנשום נקי" בעקבות ההמלצות באתר ואני חושבת שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו, העבודה שביקשתי ממנו לעשות הייתה ניקיון דירה יסודי לפני כניסה לדירה. קבעתי עם בוריס פגישה (זה כבר מצא חן בעייני שהוא אמר שמגיע תמיד לראות את מצב הדירה ולתת הצעת מחיר מדוייקת), בפגישה הוא ראה את הדירה ומצבה (מדובר בדירת שני חדרים) ועל פי זה נתן הצעת מחיר.
הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת בעיניי וסגרנו עסקה. ביום העבודה עצמו בוריס התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם עובדים נוספים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה. הם עשו ניקיון כללי של מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים - הכל. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשהגעתי בחזרה לדירה היא הייתה מבריקה. פשוט תענוג. מעבר לכך בוריס הוא בחור אדיב מאוד, נתן שירות איכותי ועמד במחיר שסוכם - ממליצה בחום!
סופי

ספטמבר 2015

לפני כמה שבועות הודיעו לנו שהבנייה הסתיימה ושאנחנו רשאים להיכנס לדירה (מדובר בבניין מגורים חדש, דירה מקבלן). הבעיה הייתה כמויות האבק והלכלוך שנשארו לאחר מכן. החלטנו להזמין חברת ניקיון מקצועית, המליצו לנו על בוריס "לנשום נקי", שוחחנו איתו בטלפון, הסברנו שמדובר בדירה חדשה מקבלן, אבל המצב שלה מוזנח, היו המון כתמים ולכלוך על הקרמיקות, סניטריה ואבק בכל מקום.
בוריס ראה את הדירה ונתן לנו הצעת מחיר לפי הנתונים ולדעתנו המחיר שהוא רצה על העבודה היה הוגן מאוד ולכן החלטנו לסגור איתו את העבודה. אני רוצה להגיד שהופתעתי מהם לטובה, מדובר בחבר'ה של אנשים רציניים ולהבדיל מחברות אחרות, בוריס והצוות שלו עושים עבודה מכל הלב! הם הגיעו מוקדם בבוקר עם כל הציוד שקשור בניקיון וישר התחילו לנקות ולתקתק עבודה ולא מרחו את הזמן.
העבודה כללה ניקיון של חלונות ותריסים, אמבטיות ושירותים, דלתות משקופים ורצפות. הם עבדו כ"כ קשה אבל באמת כמו שאמרתי, מכל הלב ולא הלכו בארבע כביכול בתום יום עבודה, אלא נשארו גם אחרי, בכדי לתקתק עבודה כמו שצריך. העבודה נעשתה ביסודיות, אני לא סתם אומרת, התרשמתי ממנו לטובה ובאמת היינו מאוד מרוצים מהניקיון - ממליצה מאוד!
מורן

ספטמבר 2015

אני מרוצה מאוד, בוריס והצוות עשו עבודת ניקיון טובה, עמדו בלוח זמנים והתנהלות עבודה לשביעות רצוני! הגעתי לבוריס מחברת "לנשום נקי" בעקבות המלצה, השירות היה מהיר, איכותי ונעים. העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירת ארבעה חדרים שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה.
בוריס אמר שהוא נוהג לראות את הדירה לפני ובאמת הוא הגיע ונתן הצעת מחיר הוגנת ביחס לחברות נוספות שבדקנו מולם הצעות מחיר. קבעתי עם בוריס יום ושעה, והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם צוות עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה מקצועית ויסודית.
הם עבדו ללא הפסקה, מקלחות, שירותים, מרצפות, כלים סניטריים, הכל כולל. הם עברו על כל מה שביקשתי, לא היו חיפופים ורואים שנעשתה עבודה יסודית. הודיתי לבוריס על הניקיון, שלמתי לו עבור העבודה את המחיר שסוכם מראש, הכל עבר נעים וחלק - מומלץ!
מיכל

ספטמבר 2015

היינו מרוצים מהעבודה היסודית שבוריס והצוות "לנשום נקי" ביצעו אצלנו בדירה, מדובר בחברה רצינית ומקצועית - מומלץ! קנינו דירה מקבלן וקיבלנו מפתח ותאריך כניסה אפשרי. הבעיה הייתה שהדירה הייתה אחרי בנייה ונזקקה לניקיון יסודי. הרצפה בכל החדרים הייתה מלוכלכת מאוד ומלאה אבק והשירותים והמטבח נראו זוועה. הכיור והאמבטיה היו מטונפים והארונות של המטבח היו מאובקים. היה לי מספיק דברים לעשות לקראת המעבר כך שאת הניקיון העדפתי להשאיר לאנשים מקצועיים.
בדקתי באינטרנט כמה חברות ניקיון, התקשרתי ולקחתי הצעות מחיר. ההצעה של בוריס הייתה משתלמת מה גם שהיו על הצוות שלו המלצות מעולות. ביום שנקבע באו שני פועלים וניקו את הדירה בצורה מדהימה. הם עברו על הכל ולא השאירו שום דבר שלא טופל, היו מאוד יסודיים. המטבח ובמיוחד הארונות נוקו לחלוטין. הכלים הסניטריים גם כן הוברקו, החלונות והתריסים נצצו כמו חדשים והרצפה פשוט הבריקה מניקיון. הם לא הסתפקו בספונג'ה בלבד וגם עשו פוליש ווקס ויצא מעולה כמו כן את הרצפה הם קרצפו באמצעות מכונה והסירו את כל הרובה שנדבקה.
העבודה הייתה בהחלט שווה את המחיר ששילמתי. הם עשו עבודה מעולה, ממש התפעלתי מהעבודה שלהם. ממליצה מאוד.
רונית

ספטמבר 2015

חברת "לנשום נקי" עשו אצלי ניקיון כללי אחרי שיפוץ. הייתי מרוצה מאוד מהשירות, היחס והמחיר, הם דאגו לניקיון די יסודי ולכן אני ממליצה עליהם בחום רב.
לפני מספר שבועות עשינו שיפוץ גדול בדירה שלנו - דירת חמישה וחצי חדרים, ובסיום השיפוץ היה בלגן רציני בדירה, אבק ולכלוך שהצטבר במשך העבודה, צבע השפריץ על החלונות תריסים דלתות ומשקופים, בקיצור - היה בלאגן רציני ביותר והבנתי שאצטרך חברת ניקיון מקצועית שתעשה בשבילנו את העבודה.
לבוריס מחברת "לנשום נקי" הגעתי דרך האתר שלכם, פניתי אליו ולקחתי הצעת מחיר שהייתה ממש משתלמת ולא מופרזת, הוא הגיע לראות את הדירה והתרשמתי ממנו ממש לטובה ובאותו היום סגרנו את העבודה וסיכמנו על תאריך לביצוע הניקיון.
ביום העבודה הגיע האחראי דניס, הוא הגיע עם אנשי צוות וציוד רציני. השארתי אותם לעבוד וכשחזרתי שמחתי לגלות שסה"כ הם עשו עבודה ממש טובה (למעט מספר מקומות שהייתי רוצה שיעברו יותר טוב).
הם ניקו וקרצפו את הכל, עברו על הכלים הסניטריים, ארונות מטבח, שיש קרמיקה ריצוף, אבק חלונות תריסים ועוד. הדירה עברה ניקיון רציני תוך מספר שעות, ובאמת שהם נתנו עבודה מקצועית! השירות היה טוב אדיב אמין ומקצועי. ממליצה בחום.
יוליה.

יולי 2015

צוות "לנשום נקי" קיבלו לידיהם דירה סופר סופר מלוכלכת (דירה ישנה שלא ניקו שנים רבות). ביום העבודה הגיעו אלי 3 אנשי צוות מטעמם (2 נשים וגבר) עבדו במשך 12 שעות (!!!) ברציפות ללא מנוחה. הוציאו חלונות מהמסילה והבריקו אותם. ניקו מקרר מאוד מטונף והביאו אותו למצב כמו חדש, ניקו את הארונות הרבים בדירה מבחוץ ומבפנים. וגולת הכותרת הביאו חדר שירותים ושיש מטבח שלא היו שמישים לשימוש למצב חדיש ושמיש. קשה להכיר את הדירה אחרי הניקיון - "בונבוניירה"!!!
הגעתי לחברת "לנשום נקי" דרך האתר שלכם והייתי מלאה חששות מעצם העובדה שאני מתבססת רק על המלצות אינטרנטיות. אני שמחה להודיע קבל עם ועדה שאין עליהם!
בשלב התשלום דניס האחראי ביקש את התשלום שסוכם. אך מכיוון שלדעתנו אין ספק שהם עבדו למעלה ממה שהיינו יכולים לדמיין שיעבדו והרגשתי צורך להוסיף לתשלום עוד כ--30%. התוספת הכספית נעשתה משום שהרגשנו כה שבעי רצון.
לדעתי היא בהחלט לא משקפת את תחושת הכרת התודה שאני חשה. שהיא הרבה למעלה מזה - ממליצה בחום!
נטע.

יולי 2015

הגעתי לבוריס מחברת "לנשום נקי" בעקבות המלצה מפה לאוזן ואני חושב שמגיע לו ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים שהוא העניק לנו.
העבודה שביקשתי ממנו הייתה ניקיון מקלחת אחרי שיפוץ גדול, הכל מלא אבק, כתמי צבע, רובה וכו'. ביקשנו לבצע במקלחת ניקיון כללי יסודי. קבעתי עם בוריס יום ושעה והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם עובד נוסף וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו מאוד קשה, התייצבו בשבע בבוקר וסיימו בארבע, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים, קירצוף לרצפות, פשוט הכל!
לא ציפיתי לרמה כזאת של ניקיון - פשוט תענוג. מעבר לכך בוריס הוא בחור אדיב מאוד, הוא נתן אקסטרות בניקוי שלו מעל ומעבר למה שסיכמנו וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם. ממליץ בחום!!!
רדיק.

פברואר 2015

אחרי שיפוץ מאסיבי של הבית חיפשנו חברת ניקיון מקצועית שתבצע את עבודות הניקיון מאחר שהיה מדובר בעבודה מרובה והצטרכנו חומרים ומכשור מקצועי להסרת הרובה וכתמי הצבע והטיח.
לבוריס מחברת "לנשום נקי" הגענו דרך האתר, התרשמנו שמדובר בחברה מקצועית, בוריס הגיע לראות את הבית ונתן הצעת מחיר אטרקטיבית והחלטנו לסגור איתם את העבודה.
לניקיון הבית הגיעו צוות מקצועי עם כל הציוד הנדרש, הם התחילו לנקות, לפנות פסולת ולקרצף כתמי צבע קשים על קרמיקה מחוספסת. מעבר לזה הם ניקו חלונות, מסילות של חלונות, תריסים, ארונות, כלים סניטריים, פאנלים, קירצוף ולסיום פוליש להברקת הרצפות.
הצוות עבד במשך יום וחצי ובסוף כשעברנו ביחד לראות מה נעשה הייתי מאוד מרוצה.
המחיר היה בדיוק מה שסוכם וקיבלנו חשבונית ובית מצוחצח. מעבר לזה היחס היה אכפתי וחביב. הם היו מאוד מרוכזים בעבודה ואלו חבר'ה רציניים וחרוצים!
דוד.

ינואר 2015

אני קבלן שעובד בתחום המבנים הציבוריים ומכיר המון המון בעלי-מקצוע במסגרת העבודה שלי ועדיין לא נתקלתי במישהו מקצועי ואמין כמו בוריס מחברת "לנשום נקי".
עבודות הניקיון שמבוצעות על-ידי בוריס והצוות שלו תמיד מוקפדים, אין עליו תלונות מאנשים, הוא מגיע בזמן שקובעים איתו, מתקתק עבודה, פינישים מקצועיים, הכל נראה נקי ומצוחצח. הצוות שלו פשוט חבר'ה טובים אחד אחד, מקפידים על עבודה טובה ועומדים בכל דרישה. המחירים שלו סבירים ביותר, הוא עומד במחירים שסוכמו, ולא מנסה לחלוב מאנשים עוד קצת כסף.
אני עובד איתו כבר למעלה משנתיים ומהפרויקט הראשון שעבדנו יחד, הוא זכור לטובה. עשה הכל כמו שצריך, עמד בכל ההתחייבויות שלו וביצע עבודה למופת. מאז אני לוקח רק אותו לבצע את עבודות הנקיון אצלי בפרוייקטים.
מהרגע שאתה סוגר איתו עבודה ועד לביצוע, הכל מתנהל כשורה, גם מבחינת הספק וגם מבחינת איכות. הכל עשר! בקיצור אני ממליץ על בוריס בחום רב ומכל הלב - חברה מקצועית ואמינה!
אבי.

ינואר 2015

חברת "לנשום נקי" בבעלותו של בוריס ביצעה אצלנו עבודה של ניקיון לאחר שיפוץ. העבודה שנעשתה על ידם עמדה גם בציפיות שלנו, כך שסה"כ אני ממליצה עליהם. יתרון בולט שמצאתי אצלם הוא בעיקר כל הנושא של המחיר, מתוך בדיקות שעשיתי בשוק מצאתי שהם אמינים מאוד וגובים מחיר ממוצע וראוי.
לפני העבודה - הגיעו אלינו כדי לראות את מצב הדירה וגם כדי לתת לנו הצעת מחיר מסודרת. העבודה שלהם כללה ניקיון כללי של הדירה, בתוספת התמקדות על כתמים קשים שעבודות השיפוצים השאירו אחריהם (כמו כתמים על החלונות, כתמים על הפאנלים, שאריות של צבע על המרצפות וכיו"ב). הצוות של הניקיון הגיע אלינו ביום ובשעה שסוכמו, השארנו אותם לבד במהלך הניקיון וכשחזרנו היינו מרוצים מאוד מהתוצאה, נעשתה עבודה טובה ומכל הלב.
בוריס היה נוכח במהלך הניקיון, היה מעורב בכל מה שנעשה ודאג שנהיה מרוצים, בסיום הניקיון שילמתי להם בדיוק את המחיר שסוכם, לא היו לי בעיות בנושא ויצאתי מרוצה!
אולגה.

ינואר 2015

הגעתי לבוריס דרך ההמלצה מפה לאוזן, בדיוק סיימנו לבנות את הבית והייתי צריך חברת ניקיון איכותית שתטפל בנכס.
דיברתי עם בוריס בטלפון, סיפרתי לו במה מדובר ועל פי הנתונים שמסרתי לו מראש הוא נתן לי הצעת מחיר (הצעת המחיר הייתה מאוד הוגנת ביחס לחברות אחרות שבדקתי מולם) וסגרנו מחיר.
מצב הבית היה מטונף מכל העבודות שנעשו בו, היה הרבה אבק, צבע רובה ולכלוך והיה צורך בעבודת ניקיון יסודית.
בוריס עצמו היה נוכח בימי הניקיון, אבל בלי קשר הצוות שהוא שלח היו מצוינים. הם היו מקצוענים, ראו שהם בעלי ניסיון רב, עבדו בצורה מסודרת, חדר אחרי חדר וניקו ממש יפה, אפילו שלפו את החלונות וניקו אותם מאבק, הייתי מרוצה מאוד מהשירות שלהם ומזה שהם שמו לב לכל דבר ולא חיפפו סתם דברים. הם הצליחו להסיר את הרובה את כתמי הצבע ובאמת שהבית נראה מבהיק בנקיונו.
המחיר היה בסדר גמור, בגדר הסביר, לאור העבודה המצוינת הוא בהחלט היה מוצדק. בוריס והצוות שלו הוכיחו את עצמם ומגיעה להם מילה טובה ובהצלחה רבה.
יוסי.

ינואר 2015

לאחרונה סיימנו לשפץ את הבית. מדובר בשיפוץ יסודי של הבית הפרטי שתוכנן זמן רב. השיפוץ הושלם בהצלחה רבה וכבר רצינו להיכנס שוב וליהנות מהבית המחודש. הבעיה הייתה שהשיפוץ למרות שהיה מצוין בכל זאת הותיר לכלוך עצום בבית.
היו ערימות של אבק בכל מקום וכתמי צבע וטיח, בקיצור חגיגה שלמה. חיפשנו חברת ניקיון איכותית שתדאג לניקיון של הבית עבורנו. את חברת "לנשום נקי" של בוריס מצאנו דרך המלצה מפה לאוזן, עשיתי סקר שוק לא קטן ובין השאר גם פניתי אליו.
בוריס עשה עליי רושם טוב וגם נתן לי מחיר הוגן ומשתלם ביחס לשאר.
סיכמתי אתו על ניקיון כללי ויסודי של הבית ובוריס עמד בסיכום כמו גדול. הצוות שלו ניקה היטב את כל רחבי הבית. המרצפות, הארונות מטבח, המשקופים, הדלתות, הפנלים, הכיור, האמבטיה, הכל הכל נוקה היטב, ניקוי יסודי ומבריק. הייתי מאוד מרוצה מהתוצאות.
בוריס והצוות סיימו את עבודת הניקיון בתוך יומיים, ביום הראשון עברו על הקומה השנייה וביום השני סיימו עם הקומה הראשונה.
אני מאוד מודה לבוריס ולצוות ומאחלת להם שיהיו עסוקים והרבה. מומלץ מאוד.
יוליה.

ינואר 2015

אני מאוד מאוד מרוצה מבוריס, אומנם קיבלתי מהם את ההצעה לא הכי זולה, אבל קיבלתי עליו המלצות טובות ובאמת נוכחתי לגלות שמדובר בחברה מקצועית מאוד והמחיר ששילמתי בהחלט היה שווה את העבודה - ממליץ בחום!
לבוריס הגעתי דרך המלצה מגיסי, שנינו בנינו בתים גדולים מקבלן פרטי ולמעשה היינו אחראיים על ניקיון הבית לפני הכניסה. נפגשנו עם בוריס, הוא נתן לי הצעת מחיר טובה, כמו שכתבתי לא הכי זולה אבל בהחלט לא מחיר מופרז - הוגן ולגיטימי. סגרנו על יום ושעה ויצאנו לדרך.
ביום העבודה בוריס והצוות הגיעו בזמן, הצוות מקצועי מאוד, בוריס לכל אורך הניקיון היה נוכח ופיקח על הנעשה. ההתנהלות הייתה מעל ומעבר לציפיות שלי והתוצאה מעולה. הם עברו על כל הבית וכיסו כל פינה ופינה מבחינת ניקיון, עברו על הכלים הסניטריים, הסירו רובה ושאריות צבע מהרצפות, ניקו אבק בכל הבית, תריסים וחלונות - הכל הבריק! לא הייתה לי הערה אחת לגביהם.
בסיום העבודה הודיתי לבוריס ולצוות, שילמתי בדיוק את המחיר שסגרנו עליו מראש והכל עבר חלק (גיסי מרוצה באותה מידה) - ממליץ עליהם מכל הלב.
אשר.

אוקטובר 2014

אני מאוד מאוד מרוצה מבוריס, הוא עשה אצלנו עבודה מצוינת ובנוסף היה לי נעים ונוח לעבודה מולו - ממליצה מאוד!
לפני מספר ימים סיימנו לשפץ את הבית שלנו, ומאחר ומדובר בשיפוץ יסודי, בסיום העבודה הבית נראה על הפנים מבחינת הניקיון.
מכיוון ששפת האם שלי היא רוסית, העדפתי למצוא חברת ניקיון שהבעלים דובר את השפה ושהתקשורת בינינו תהיה מובנת ומפורטת.
ידיד שלי המליץ בחום על בוריס ופניתי אליו לקבל הצעת מחיר. בוריס הגיע לראות את הבית, עבר על הכל ולפי זה נתן הצעת מחיר סבירה.
סגרתי עם בוריס יום ושעה ויש לציין שהם הגיעו במועד, מצוידים במכשור וחומרי ניקיון, בוריס היה נוכח לאורך היום ועבד עם שני אנשי צוות נוספים.
העבודה כללה: ניקוי כלים סניטריים, ניקוי וקירצוף רצפות, הסרת אבק, ניקוי ארונות מטבח וניקוי תריסים וחלונות.
הצוות בהחלט עמד במשימה, בוריס דאג שהכול יבוצע לפי ההנחיות שנתנו מראש. בסיום היום שילמתי לבוריס את המחיר שסוכם, הוא לא ניסה להעלות את המחיר ובכלל ההתנהלות הכללית שלו הייתה נעימה וישרה.
ויקטוריה, קרית-השרון.

אוקטובר 2014

אנחנו גרים בדירת ארבעה וחצי חדרים, שבדיוק לפני כמה שבועות, סיימה לעבור שיפוץ מאד רציני. בסיום השיפוץ הדירה הייתה במצב קטסטרופלי מבחינת הניקיון!
המון אבק, לכלוך, הרצפה הייתה מטונפת, שפריצים של צבע בכל מקום, על ארונות המטבח משקופים ודלתות ואפילו על החלונות. נזקקנו בדחיפות לחברת ניקיון מקצועית, שתעשה בשבילנו את עבודת הניקיון בכדי להחזירה למצב מגורים.
בהמלצתה של חברה הגענו לבוריס מחברת "לנשום נקי" ובדקנו במקביל חברה נוספת ובסופו של דבר החלטנו לסגור את העבודה עם בוריס בעיקר בגלל הרושם הטוב שהוא הותיר עלינו.
הצוות של בוריס הגיעו לנקות לנו את הדירה, עשו עבודה מאד יסודית ועמדו מאחורי כל מילה שהתחייבו: את הרצפה הם קרצפו, וגם עשו עליה פוליש קריסטל שיצא מאד יפה. ניקו בנוסף את כל התריסים והחלונות שהיו מלאי אבק, ניקו פאנלים, ארונות מטבח, אמבטיות וניקו שירותים והצליחו להסיר את כל כתמי הצבע אפילו מהמשקופים והדלתות. הניקיון בוצע בזריזות ובמיומנות - ניקיון ברמה גבוהה.
בוריס עמד במחיר שסוכם ובכל התחייבויותיו. אישית אני מאד ממליצה!!
סיגל.

אוקטובר 2014

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

התמחויות

חברות ניקיון

ניקיון דירות
שירותי ניקיון
ניקיון משרדים
שירותי פוליש וליטוש

תאור העסק

החברה בניהולו המסור של בוריס אלכסייביץ' מתמחה בכל עבודות הניקיון במגזר הפרטי והעסקי. עוסקים בניקיון דירות לפניי איכלוס, פוליש, הברקות קריסטליות, ניקוי אבן, טיפול באבן, ניקיון משרדים , ניקיון מוסדות ציבוריים, מריחות סילר.

לנשום נקי


9.4

054-9062225

לנשום נקי

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-9062225 חייג