כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג מנעולנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

דור מנעולן

9.5
דור גל
מנעולנים
אזור חיפה והקריות
כתובת העסק: קרית ביאליק דפנה 10, קרית ביאליק

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  84%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, ספטמבר 2016

את דור הזמנתי אלי דרך ההמלצות שקראתי באתר בשביל דלת הכניסה שלנו, המנעול של הדלת עשה המון בעיות והחלטתי להחליף אותו. המחיר התאים לי והוא הבטיח להגיע אלי תוך מספר שעות וכך היה.
דור הביא איתו מספר מנעולים שיכולים להתאים, הציג לי את המחירים מראש, בחרתי במנעול מסוים ודור ביצע את המלאכה במיומנות ובזריזות, הוא פירק את המנעול הישן והתקין את החדש תוך פחות משעה - הוא מקצוען אמיתי. ממליץ בחום!
יוסי.

, מאי 2016

דור היה ממש בסדר, הגיע אלינו מהר, ביצע פריצה מקצועית וגבה מחיר הוגן ממש. חיפשתי מנעולן שיגיע לבצע פריצה של דלת כניסה, נכנסתי לאינטרנט לחפש מנעולן מומלץ, נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על דור המנעולן ועקב המלצות אלה הזמנו את בעל המקצוע שנשמע אמין, היה זמין וכמובן שלא ניצל את המצב וגבה מחיר מופקע.
שוחחתי עם דור, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה זמין להגיע תוך פחות מחצי שעה וסגרתי איתו את העבודה. דור הגיע אלינו עשרים וחמש דקות מהרגע שדיברנו איתו, פרץ את המנעול במיומנות רבה תוך הקפדה שלא לגרום נזק לדלת. לאחר שפתח את דלת ביתי הוא החליף את הצילינדר והביא לנו מפתחות חדשים.
השירות של דור היה יוצא מן הכלל, שירות אדיב ומהיר, הוא עשה עבודה מקצועית ויעילה ולא ניצל את מצבנו והמחיר שגבה היה הוגן מאוד - פריצה כולל החלפה, ממליץ בחום!
צחי.

, מאי 2016

הייתי מאוד מרוצה מדור, מדובר במנעולן מקצועי, זמן תגובה מהיר ושירות יוצא מן הכלל, בהחלט ממליץ עליו ומאמין שאם אצטרך שירות מנעולן בעתיד אזמין את דור שוב.
לפני מספר ימים, יצאתי מהרכב שלי ובטעות שכחתי את המפתחות בפנים, הרב ננעל ולא היו לי מפתחות נוספים. חיפשתי מנעולן דרך האינטרנט ובמקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות על דור המנעולן והרמתי טלפון לקחת הצעת מחיר על שירות פריצה. שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, דור נתן לי הצעת מחיר הוגנת (עשיתי השוואת מחירים) היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה.
דור הגיע אלי מהר מאוד (תוך שבע דקות הוא היה אצלי, כנראה היה בקרבת מקום), הביא עמו את כל הציוד הנדרש, השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את הרכב באופן מקצועי בלי לגרום נזק למנעול, לא היה צריך לבצע החלפה והכל עבר בשלום. מבחינת המחיר, דור עמד במחיר שסוכם, הוא היה ממש ממש הוגן, אני ממליץ באמת בחום!
אילן.

, אפריל 2016

לפני מספר ימים כשחזרנו הביתה מהעבודה, הדלת סירבה להיפתח ולמעשה המפתח נתקע במנעול ולא היה ניתן לסובב את המנעול. חיפשתי מנעולן שיגיע לבצע פריצה של הדלת, נכנסתי לאינטרנט לחפש מנעולן מומלץ, נכנסתי לאתר שלכם, קראתי המלצות טובות על דור מנעולן, על סמך ההמלצות האלה הזמנו את בעל המקצוע שנשמע אמין, היה זמין וכמובן שלא ניצל את המצב כדי לגבות מחיר מופקע.
שוחחתי עם דור, הסברתי לו במה מדובר, הוא היה זמין להגיע תוך פחות מחצי שעה וסגרתי איתו את העבודה. דור הגיע אלינו תוך רבע שעה מהרגע שדיברנו איתו, פרץ את המנעול במיומנות רבה תוך הקפדה שלא לגרום נזק לדלת. לאחר שפתח את ביתי הוא החליף את הצילינדר והביא לנו מפתחות חדשים, על העבודה הוא נתן אחריות למשך חצי שנה.
השירות של דור היה יוצא מן הכלל, שירות אדיב ומהיר, הוא עשה עבודה מקצועית ויעילה ולא ניצל את מצבנו והמחיר שגבה היה בעצם הכי זול שמצאנו - פריצה כולל החלפה, ממליץ בחום!
צחי מחיפה.

, מרץ 2015

דור המנעולן היה ישר אמין ודייקן, עשה עבודה טובה והשאיר את המקום נקי - ממליץ עליו בחום!
לפני מספר שבועות, התחילו להיות בעיות עם המנעול שבדלת הכניסה וכשניסיתי לפתוח את הדלת עם המפתח המנעול נתקע ולא הצלחתי להוציא אותו החוצה. עשיתי כמה ניסיונות לסובב את המפתח במנעול וזה לא צלח, הבנתי שאני צריך להזמין מנעולן מקצועי.
חיפשתי מנעולן דרך האינטרנט ובמקרה נתקלתי באתר שלכם, קראתי המלצות טובות על דור והרמתי טלפון לקחת הצעת מחיר על שירות פריצה ואולי החלפה של המנעול.
שוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר, דור נתן לי הצעת מחיר הוגנת (עשיתי השוואת מחירים) היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה.
דור הגיע אלי מהר מאוד, הביא עמו את כל הציוד הנדרש כולל מנעול חדש. השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את המנעול הישן, הסביר לי שלא ניתן לתקן אותו (מאחר והוא היה תקול) וביצע החלפה למנעול חדש וכמובן נתן לנו מפתחות חדשים.
מבחינת המחיר, דור עמד במחיר שסוכם. הכל היה בסדר ואני ממליץ בחום.
צחי.

, מרץ 2015

אני חייב לציין כי דור הוא בעל מקצוע ישר אמין ודייקן, עומד בלוח זמנים, ומילה שלו זאת מילה, הוא הגיע להציל אותי ביום גשם סוער, עשה עבודה מדויקת ואיכותית והשאיר את המקום נקי - ממליץ עליו מכל הלב באחריות!
לפני מספר ימים נעלתי את המפתחות בטעות בתוך הרכב שהיה מונע ומכיוון שלא היה לי צרור מפתחות נוסף, הבנתי שאני צריך להזמין מנעולן מקצועי.
הייתי בלחץ שיגמר המצבר וזה היה יום גשום וסוער במיוחד. לדור הגעתי דרך האתר שלכם, קראתי עליו חוות דעת טובות, הוא היה זמין להגיע ובאמת עשה הכל על-מנת להגיע כמה שיותר מהר.
שוחחנו בטלפון, הסברתי לו את הסיטואציה ושאני זקוק לשירות פריצה, הוא היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה.
דור הגיע אלי מהר מאוד והוא הביא עמו את כל הציוד הנדרש. השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את המכונית מבלי לפגוע בה.
מבחינת המחיר, דור לקח מחיר סביר, עלות ביקור פלוס עבודה. הכל היה בסדר ואני ממליץ בחום.
שרון.

, פברואר 2015

דור מנעולן מעולה, הוא נתן לי שירות מהיר, מקצועי ובמחיר הוגן - ממליץ בחום!!!
לפני מספר ימים, חזרתי הביתה וכשניסיתי לפתוח את הדלת עם המפתח המנעול נתקע ולא הצלחתי להיכנס הביתה. עשיתי כמה ניסיונות לסובב את המפתח במנעול וזה לא צלח, הבנתי שאני אצטרך להזמין מנעולן מקצועי. אני כבר לא זוכר איך הגעתי ל"דור מנעולן" (נדמה לי שדרך האתר שלכם) אבל אני יכול לספר שהשירות שלו היה מאוד מקצועי.
שוחחנו בטלפון, הסברתי לו את הסיטואציה - נתקעתי מחוץ לדלת, המפתח לא מסתובב ושאני זקוק לשירות פריצה, דור אמר לי שתוך פחות מחצי שעה הוא אצלי, המחיר על פריצה והחלפת הצילינדר היה הוגן, הוא היה זמין להגיע וסגרנו את העבודה.
דור הגיע אלי מהר מאוד, הוא הביא עמו את כל הציוד הנדרש כולל מנעול חדש. השירות שלו היה יעיל ומקצועי. הוא פרץ את המנעול הישן, הסביר לי שלא ניתן לתקן אותו (מאחר והוא היה תקול) וביצע החלפה למנעול חדש וכמובן נתן לנו מפתחות חדשים.
מבחינת המחיר, דור לקח מחיר סביר, עלות ביקור פלוס עבודה. הכל היה בסדר ואני בהחלט ממליץ ואף איעזר בשירותיו גם בעתיד במידת הצורך.
אבישי.

, ספטמבר 2014

דור בעל מקצוע מקסים! הגעתי אליו לפני כשנה, הזמנתי אותו לעשות עבודה מסויימת בבית אימי ומאוד התרשמתי מההתנהלות שלו מולה, הוא היה מקסים ומאוד מקצועי.
יום שישי שעבר, בעלי ואני יצאנו לאירוע וחזרנו בשעה שתיים בלילה. פתאום גילינו שאין לנו מפתח, עשינו טלפונים והלכנו לבית של הבן שלי, ניסינו למצוא אצלו מפתח וגם זה לא עזר. בשעה ארבע בלילה הרמתי טלפונים למספר מנעולנים שרצו מחירים מופרזים על השירות שלהם ופתאום נזכרתי בדור המנעולן שהיה ישר, הרמתי אליו טלפון ולשמחתי הרבה הוא היה מוכן להגיע למרות השעה.
דור מיהר להגיע לבית שלנו, הביא איתו את כל הציוד הנדרש לעבודה, ביצע את פריצת המנעול הישן והרכיב לנו צילינדר חדש וכמובן נתן לנו מפתחות חדשים.
על העבודה דור לקח מחצית מהסכום אותו רצו בעלי המקצוע לפניו. למרות השעה ולמרות כל הסיטואציה בלילה, דור נישאר נאמן וישר ולא ניסה לנצל את העניין. אני מרוצה ממנו מעל ומעבר! ממליצה עליו מכל הלב!
מזל אופיר.

, ספטמבר 2014

אני מאוד מרוצה מדור המנעולן, הוא העניק לנו שירות מהיר ובמחיר סביר - ממליץ בחום!
חיפשתי מנעולן מקצועי שיגיע להחליף את המנעול של דלת הכניסה שלנו לחדש. מאחר ואני לא מכירה בעלי מקצוע בתחום נעזרתי באינטרנט, היו מספר בעלי מקצוע מאזור המרכז, קראתי עליהם חוות דעת והתקשרתי לראות מה המחירים. המחיר שדור רצה על העבודה היה בין הנמוכים, הוא היה זמין להגיע ביום ובשעה שרציתי וסגרתי איתו את העבודה.
דור הגיע לבית שלנו עם מנעול חדש והתחיל ישר בעבודה, הוא ביצע את החלפת הצילינדר במקצועיות רבה ותוך פחות משעה קיבלתי מפתחות חדשים, המנגנון עובד חלק וההתקנה הייתה מקצועית.
מרוצה וממליץ - בנימין.

, ספטמבר 2014

דור בעל-מקצוע מעולה מכל הבחינות: אמין, מקצועי, ולוקח מחירים הוגנים!
מהרגע שהרמתי לו טלפון ועד להחלפת הצילינדר, התרשמתי מאוד מדרך עבודתו ולכן ממליץ עליו בחום רב.
לפני כמה ימים התחילו לי בעיות בצילינדר של דלת הפלדלת בכניסה לביתי והזמנתי את רועי לראות במה מדובר - דור הגיע בשעה שסיכמנו עם הציוד שלו וערך בדיקה של המנגנון. לאחר הבדיקה, הוא הסביר לי שאין מנוס, ואצטרך להחליף לצילינדר חדש. הצעת המחיר שהוא נתן לי הייתה סבירה מאוד, בחרתי בצילינדר מסוים ונתתי לו להמשיך בעבודה.
דור עבד במיומנות - רואים שהבן-אדם יודע את העבודה ולא סתם מחלטר, הוא עשה עבודה מדויקת והראה לי שהכול עובד חלק.
בסיום העבודה דור גבה ממני סכום כסף הוגן - בדיוק את המחיר שסגרנו עליו, אחלה בן-אדם, היה נעים לקבל ממנו שירות ובהחלט אזמין אותו גם בעתיד אם יהיה צורך!
ליאור.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור חיפה והקריות

זמין עכשיו לעבודה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

התמחויות

מנעולנים

שרותי מנעולן
פריצת מנעולים
מנעולי רב בריח
שרותי צילינדרים

תאור העסק

פורץ מנעולים לבית ולרכב גם מחליף מנעולים עובד 24/7

דור מנעולן

דור מנעולן

דור גל


9.5

054-7942894
 

דור מנעולן

דור גל

9.5

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-7942894 חייג