כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג טכנאי מזגנים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

מזגן לעניין

9.4
אורי מנדל
טכנאי מזגנים
אזור המרכז
כתובת העסק: מבצע קדש 53, תל אביב

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

11 חוות דעת מהימנות

, יוני 2015

אורי טכנאי מעולה, הזמנתי אותו בעקבות המלצה מפה לאוזן לתקן מזגן עילי שעשה לנו המון בעיות. בהתחלה הוא הפסיק לקרר ואחרי כמה דקות פשוט קיצר את החשמל מספר פעמים. שוחחתי עם אורי בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא קבע איתי שעה.
אורי הגיע עוד באותו היום בדיוק בשעה שקבענו, הוא ערך בדיקה מאוד יסודית למזגן ועלה על 2 בעיות בחלקים שונים של המזגן שהצטרכו החלפה.
אורי ציין בפני את המחיר על החלפת הרכיבים והעבודה עצמה, המחיר היה הוגן ואורי הלך וחזר פעמיים עם החלקים החדשים, ביצע את ההחלפות ווידא שהמזגן חוזר לפעולה.
אני רוצה לציין שאורי לא מרח אותי בזמן ועשה הכל על-מנת לפתור לי את הבעיה עוד באותו היום. הייתי מרוצה מעל ומעבר למצופה ואני ממליץ עליו בחום!
איתי.

, יוני 2015

אורי מנדל "מזגן לעניין" נתן לי שירות מצוין. הגעתי אליו באופן אקראי, התקשרתי אליו סיפרתי לו במה מדובר והוא נתן לי השערות וטווח מחירים מראש, אורי היה זמין להגיע כבר באותו יום.
תוך שעתיים הוא הגיע אלי, טיפל לי במזגן - מצא שיש בעיה באיזשהו רכיב שכרגע אני כבר לא זוכר ממש מה היה החלק, אבל זכור לי שהחלק התקול הוחלף לחדש.
בסיום התיקון אורי נשאר אחרי זה עוד חצי שעה מעבר לזמן, כדי לוודא שאכן החלק שהרכיב עובד, ושהמזגן כבר לא עושה לי יותר בעיות.
לגבי המחיר - לא עשיתי סקר שוק או בירורים נוספים, אבל אני מניח שמבחינת המחיר, הוא גבה ממני סכום סביר ונורמלי כפי שמקובל היום בשוק.
אורי בהחלט עשה עלי רושם של איש מאד אמין - גם הגיע מהר, גם נשאר מעבר לזמן - באמת נתן לי שירות מכל הלב!
שלומי.

, יוני 2015

מרוצה ממנו, אורי שיחק אותה. זיהה את התקלה ישר, פתר אותה ולקח מחיר הוגן!
הגעתי לאורי מנדל "מזגן לעניין" באופן מקרי, בחרתי בו בצורה אקראית לגמרי, הוא היה מקצועי וענייני מהרגע הראשון ששוחחנו בטלפון, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים מראש.
אורי הגיע לביתי בכדי לתקן מזגן עילי, 3 כ"ס, שלא קירר כלל, אלא רק הוציא אוויר. אורי הגיע בזמן שקבענו ופעל במקצועיות רבה. הוא בדק את המזגן ואיתר מיד את התקלה שהייתה ביחידה הפנימית. התרמוסטט הישן פשוט לא עבד ובלי לבזבז את הזמן, החליף את החלק הישן בתרמוסטט חדש שהיה איתו בהישג יד, הוא הציג לי את התרמוסטט החדש באריזה והסביר בכל שלב מה בדיוק הוא עושה.
לאחר שהתקין את התרמוסטט החדש ערך בדיקה כללית נוספת מכיוון שהייתה לי גם נזילה מהמזגן על הקיר, הוא החליף את הצינור מים, הרכיב את המזגן חזרה ובדק שהמזגן שב לקרר. עם סיום העבודה אורי טרח לנקות ולסדר אחריו והשאיר לי חשבונית. אורי עשה עבודה נהדרת בחריצות ובמיומנות! ממליץ בחום.
אורי דניאל.

, נובמבר 2014

לפני מספר ימים רכשתי שלט למזגן אבל משום מה הוא לא הגיב למזגן וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר.
הגעתי לאורי דרך חיפושים באינטרנט, בדקתי בנוסף אליו עוד מספר טכנאים שנתנו לי הצעות מחיר שונות אך אורי נתן לי הצעת מחיר סבירה בטלפון עבור תכנות של השלט, הוא דיבר לעניין והיה מקצועי ולכן החלטתי לסגור דווקא איתו.
אורי הגיע בדיוק בשעה שקבענו, נתן לי הסבר מקצועי על הבעיה וביצע תכנות של השלט למזגן עצמו, כמו כיול כזה.
את התכנות הוא ביצע תוך פחות מרבע שעה, אורי היה אדיב מקצועי ומנומס ולקח ממני בדיוק את המחיר שסיכמנו עליו בטלפון.
עד עכשיו הכל תקין ועובד טוב, אני ממליץ בחום על אורי כטכנאי מזגנים בגלל השירות המצוין, העבודה המקצועית, האחריות והיושר.
אבי.

, נובמבר 2014

הייתי מאוד מרוצה מאורי, הוא ביצע מספר תיקונים במזגנים ישנים והחזיר אותם לתפקוד מלא!
לפני מספר ימים עברנו דירה, בדירה אומנם היו מזגנים (בסלון מזגן מיני מרכזי ובחדרים מזגנים עיליים) אבל לרובם היו בעיות בהפעלה וחיפשתי טכנאי מיזוג שיגיע לתקן אותם.
לאורי הגעתי דרך פרסום בעיתון, שוחחתי איתו, הסברתי לו בכלליות מה הבעיות והוא אמר שיגיע וייתן לי הצעת מחיר מדויקת.
אורי הגיע בשעה שקבענו, ניגש למזגנים, בדק אותם וסביר לי במה מדובר, הצעת המחיר שלו נשמעה הוגנת ונתתי לו אישור להמשיך בתיקונים.
אורי היה אדיב וסבלני, הוא ניקה אחריו בצורה יסודית והכל בחיוך, חיבה ואכפתיות מדהימה. כל כך לא מובן מאליו לצערי אך הוא אכן עמד במחיר ונתן חשבונית. אין ספק שבנוף נותני השירות לתיקון מזגנים ובכלל נותני שירות, אורי שונה לגמרי ממה שהכרתי עד כה.
אשמח להמליץ לכל אדם להיעזר בשירותיו, לאור העובדה שהוא פשוט סופר מקצוען! ואם יהיו לי תקלות נוספות הקשורות למיזוג כמובן שאיעזר בו שוב.
רוני, תל-אביב.

, ספטמבר 2014

אורי מנדל בעל מקצוע מצוין, לאור הניסיון שהיה לי מולו, בהחלט ניתן לסמוך עליו שיגיע לפתרון הנכון ובמחיר סביר - ממליץ בחום.
יש לנו בבית מזגן עילי די ישן אבל עד היום הוא עבד מצוין, לאחרונה החלו לנזול ממנו מים וחיפשתי טכנאי מיזוג דרך האתר שלכם, שיגיע לראות במה מדובר.
מצאתי את המספר של אורי "מזגן לעניין" דרך האתר שלכם, ראיתי עליו חוות דעת טובות ודיברנו בטלפון, הסברתי לו את הבעיה הכללית והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בהתאם לתקלה שיאתר כאשר יגיע.
אורי הגיע כמתוכנן בדיוק בשעה שקבענו ועם כל הציוד הנדרש - סולם ושאר כלי העבודה שהיה זקוק להם וניגש לבדוק קודם כל ממה הנזילה, אחרי בדיקה קצרה הסביר לי שבסה"כ לא מדובר בבעיה גדולה, יש סתימה בצינור שמזרים את המים מהמזגן החוצה ואמר לי מה המחיר לטיפול בבעיה, ברגע שאישרתי לו את תחילת התיקון הוא פתח את הסתימה, ניקה את הצינור ועשה בדיקה אם זה פתר גם את בעיית הקירור. בסיום העבודה ולאחר שווידא כי פעילות המזגן תקינה, הוא ניקה וסידר אחריו ושילמתי את הסכום בדיוק כפי שקבענו.
אורי נתן לנו שירות אדיב ומקצועי.
ניר.

, ספטמבר 2014

לאורי יחס אדיב ומקצועי, לאורך התיקון הוא עדכן מה הוא עושה. ביצע את התיקון בזריזות ומיומנות והתוצאה הסופית - המזגן תוקן במחיר סביר, ממליצה בחום!
לפני מספר ימים המזגן שלנו הפסיק לפעול, חיפשתי דרך האינטרנט טכנאי מיזוג והגעתי לאתר שלכם. קראתי חוות דעת טובות על אורי והתקשרתי לשאול מהי עלות הביקור. העלות הייתה סבירה ולאור ההמלצות החיוביות החלטתי להזמין אותו לראות במה מדובר.
אורי הגיע אלי יום למחרת בדיוק בשעה שקבענו, ערך מספר בדיקות למזגן וגילה דיי במהירות שה"קבל" של המזגן מקולקל, הוא ממש הסביר לי על תפקיד ה"קבל" ועל מהות הבעיה, הצעת המחיר על התיקון נשמעה לי הוגנת ולא מופרזת ונתתי לו להמשיך בעבודה.
אורי הלך להביא "קבל" חדש, הוא ביצע את ההחלפה במהירות וכמובן שהוא צדק - המזגן חזר לפעול במלוא הכוח!
המחיר ששילמתי על התיקון היה סביר, אורי רשם לי קבלה ונפרדנו לשלום.
בתיה.

, ספטמבר 2014

אורי בהחלט טכנאי לעניין ואני ממליץ עליו בחום - עשה עבודה טובה, נתן שירות טוב במחיר הוגן.
הגעתי לאורי "מזגן לעניין" דרך אתר האינטרנט שלכם, נכנסתי לבדוק המלצות אצלכם באתר ואכן היו עליו הרבה המלצות טובות בכרטיס העסק שלו והחלטתי לקחת אותו לעבודה - הוא גם נתן לי הצעת מחיר ממש הוגנת. המזגן שלנו פשוט הפסיק לעבוד, אורי היה נחמד בטלפון ואמר שיבוא לבדוק במה מדובר.
הוא הגיע תוך פחות משעתיים עם הציוד שלו ועשה מספר בדיקות בכדי לראות במה מדובר, הוא איתר את הבעיה במהירות והסביר לי מיד שיש בעיה ביחידה החיצונית של המזגן, הבעיה הייתה קשורה למאוורר שהיה תקול ולכן כל העסק לא עבד.
הוא נתן לי הצעת מחיר על החלפת המאוורר ולפי הבדיקות שעשיתי המחיר היה הוגן, אורי הלך להביא מאוורר חדש וחזר להתקין אותו.
הוא היה מאוד מקצועי ויעיל, עבד מהר והתברר שהוא צדק, המזגן חזר לעבוד בלי שום בעיה.
שילמתי לאורי את המחיר שסוכם, אני מרוצה מהשירות וממליץ בחום!
יניב.

, יולי 2014

בזמן האחרון שמתי לב שהמזגן לא מקרר הכי טוב, גם אם אני מפעיל אותו על טמפרטורה נמוכה ומשב רוח חזק ולכן פניתי לבעל מקצוע דרך האתר שלכם, חיפשתי טכנאי מיזוג שמגיע לאזור פתח-תקווה, קפצו לי כמה אופציות של עסקים וביניהם של אורי. התקשרתי אליו מכיוון שחוות הדעת אצלו בדף היו הכי מחמיאות.
שוחחתי עם אורי בטלפון הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים אפשרי בנוגע לכמה אופציות שיכולות להוות את הבעיה. סגרתי איתו שעה ואורי הגיע בזמן. הוא ניגש לבדוק את המזגן, ערך מספר בדיקות והודיע לי שבסה"כ מדובר במילוי גז ושהוא לא מוצא תקלה אחרת, אין דליפות וה"קבל" שמעביר את החשמל מספיק חזק. הוא אמר לי מה המחיר למילוי גז, המחיר עמד בטווח המחירים המוצגים באתר ונתתי את אישורי.
אורי מילא את הגז, חיכה מספר דקות לראות שהמזגן חוזר לפעולה וכך היה - המזגן מקרר מצוין ובאמת לא נראה שיש בעיות נוספות.
אורי נתן לנו שירות ממש טוב ועשה עבודה מצוינת. גם ההתנהלות שלו - אם זה לקבוע איתנו שעה ולהגיע מתי שאמר - הייתה ממש ממש טובה - בעל מקצוע אמין, יעיל וטוב.
סרגיי, פתח תקווה.

, יולי 2014

אורי מנדל טכנאי מיזוג פשוט מדהים! מדובר בטכנאי היחיד שהסכים להגיע לתקן את המזגן הנייד שלי ולקח על השירות מחיר הוגן ובטוב טעם, אני ממליצה עליו מכל הלב - מגיעות לו רק מילים טובות!
לפני מספר ימים המזגן הנייד של הפסיק לקרר וחיפשתי באינטרנט טכנאי מיזוג שיגיע לראות במה מדובר, התקשרתי לפחות לעשרה טכנאים, רובם פשוט לא הסכימו להגיע, טענו שזה בלתי אפשרי לתקן מזגן נייד. היו בודדים שכן הסכימו להגיע אבל מראש, עוד לפני שראו את התקלה, רצו לקחת מחיר מופקע. אורי מנדל היה היחיד שנענה במהירות לבקשה שלי, לא ניסה להוציא ממני כספים מיותרים, פשוט קבע איתי פגישה ורצה לראות במה התיקון כרוך.
אורי הגיע בדיוק ביום ובשעה שקבענו, הוא היה מאוד אדיב ונחמד, פתח את המזגן והתחיל לעבוד, אורי טרח על התיקון במשך יומיים - הוא נסע להביא חלק מסויים שהיה חסר וממש ישב על התיקון, הלחים במו ידיו חלקים עד 12 בלילה - לא עזב את המקום עד שהמזגן חזר לפעולה. חשבתי שהמחיר בוודאי יהיה יקר בגלל השעות הרבות שאורי השקיע בתיקון, אבל להפתעתי אורי ביקש על התיקון בסה"כ 450 ש"ח, הרבה פחות מהצעות אחרות שקיבלתי. לא האמנתי למזלי הטוב, לא כל יום "נופלים" על בעל מקצוע ישר והגון.
לכן אני ממליצה פה ממש מכל הלב על אורי, מדובר בטכנאי מיזוג מצוין ומי שייקח אותו יכול להיות בראש שקט!
ענבל, מזור.

, יולי 2014

אורי מנדל טכנאי מיזוג מקצועי ביותר - אבל יותר חשוב מכך - בן אדם אמין!! הגיע בדיוק בזמן שסוכם, תקתק את העבודה מהר, עלה על הבעיה האמיתית שהייתה במזגן, מבלי לנסות ולהמציא לי כל מיני בעיות אחרות. בקיצור מאד התרשמתי ואני בשמחה אקרא לו גם בעתיד.
אני נעזר בשירותיו של אורי כבר בפעם השנייה, בפעם הראשונה אורי הגיע לבצע מילוי גז באחד המזגנים בבית, הוא הגיע מהר נתן שירות מקצועי ואני חושב שהמחיר שהוא לקח אפילו זול ביחס לשוק.
לפני מספר ימים שמתי לב שהמזגן אינו מקרר היטב. חשבתי שיש צורך למלא גם בו גז וישר התקשרתי לאורי שהגיע באותו היום, בדיוק בזמן שסוכם איתו, בדק את לחץ הגז ומצא שהכול תקין - גז לא היה חסר. הבעיה האמיתית הייתה בעיה בקבל שהתקלקל.
אחרי שהחליף את הקבל, אורי נשאר לראות אם המזגן פועל במלוא העצמה וכך היה, המזגן שלנו עובד מצוין והבעיה נפתרה!
שילמתי לאורי מחיר נמוך יותר ממה שחשבתי, אני שמח שיצא לי להכיר בעל מקצוע כזה הוגן וישר ואמשיך להיעזר בו גם בעתיד.
מתי, תל-אביב.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן

תאור העסק

תיקון מזגנים על ידי איש מקצוע איכותי אמין ומקצועי. התחייבות לשירות יסודי, ומחירים נוחים.

מזגן לעניין

מזגן לעניין

אורי מנדל


9.4

050-566-7384
 

מזגן לעניין

אורי מנדל

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

050-566-7384 חייג