כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג סורגים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

הרקולס סורגים

9.4
שלום חדד
סורגים
אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה
כתובת העסק: ספיר 8, נתניה

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  80%

מחיר הוגן

5 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2016

מרוצים מאוד מחברת "הרקולס סורגים" עשו אצלנו עבודה טובה מקצועית ובמחיר הוגן. לאור הניסיון הטוב שהיה לי מול שלום אני יכול להעיד שמדובר בבעל מקצוע הוגן, איש מסגרות מעולה - עשה עבודה מקצועית ועמד בכל ההתחייבויות שהיו לו כלפינו - הכל היה פרפקט!
רצינו להתקין סורג לחלון מרפסת שירות וחיפשנו מסגר במחיר נורמלי. לשלום "הרקולס סורגים" הגעתי דרך חיפוש המלצות באינטרנט, נתקלתי באתר שלכם, חיפשתי מסגר שעובד באזור מגוריי וכך הגעתי לחברת "הרקולס סורגים" בבעלותו של שלום חדד, היו עליו חוות דעת טובות והזמנתי אותו לתת הצעת מחיר ולראות במה מדובר. שלום הגיע אלי כפי שסוכם, היה מאוד נחמד וסבלני, הוא הראה לי את מגוון האופציות הקיימות והסביר לי קצת על העבודה, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת, הוא נשמע לי מאוד מקצועי וסגרתי איתו התקנת סורג שטוח ישר.
תוך מספר ימים שלום סיפק את הסורגים שהגיעו כבר מגולוונים, הוא התקשר לקבוע תאריך התקנה והגיע עם הצוות שלו בדיוק בשעה שקבענו. הסורג נראה נפלא, גם את עבודת ההתקנה הם עשו מאוד יפה, עבדו בצורה נקייה ומסודרת, הריתוכים יפים והכל נראה מאוד אסתטי.
אורן.

, דצמבר 2015

הצוות של "הרקולס סורגים" היו אדיבים, מקצועיים וסה"כ נעשתה אצלי עבודה טובה - ממליץ! עשינו בירורים לגבי אנשי מקצוע בתחום הסורגים לצורך התקנת סורגים לשלושה מחלונות הבית, כמה בעלי מקצוע נתנו לנו מחירים ממש מוגזמים בטלפון מלבד שלום שההתנהלות שלו לכל אורך הדרך הייתה אמינה ומקצועית. לשלום הגענו דרככם וכבר בתחילת השיחה הוא נתן הצעת מחיר הוגנת, הציע לשלוח אלינו איש צוות לראות את החלונות, לקחת מידות ולתת לנו ייעוץ בנוגע לסורגים וכמו כן בנוגע להצעת המחיר.
איש הצוות הגיע אלינו כפי שסוכם, לקח את המידות של החלונות, ישב והסביר לנו בסבלנות ואדיבות על סוגי הסורגים הפרופילים וכו' ואחרי שסוכם איתו על דגם של סורגים ושאר נתונים שקשורים לעסקה - הצעת המחיר עמדה בטווח המחירים ששלום נקף בהם בשיחתנו, מחיר סביר ביותר ונתן תאריך משוער לאספקת הסורג.
שלום סיפק את הסורגים לפי לוח הזמנים וצלצל לתאם את מועד ההתקנה, תהליך ההתקנה של הסורגים בוצע ממש במהירות. התוצאה הסופית הייתה יפה, כמו שציינתי, המחיר היה מאד מאד סביר ואשר עמד במחיר שסוכם. לסיכום: חברה מקצועית במחירים שפויים - מומלץ בחום
אלי.

, אוגוסט 2015

לאור הניסיון הטוב שהיה לי עם שלום מחברת "הרקולס סורגים", אני יכול להעיד שמדובר בבעל מקצוע הוגן, איש מסגרות מעולה - עשה עבודה מקצועית ועמד בכל ההתחייבויות שהיו לו כלפינו - הכל היה פרפקט! לפני כמה חודשים, החלטנו להתקין סורגים לשניים מחלונות הבית (לחדר שינה ולפינת האוכל חלון מאורך) וחיפשנו מסגר שיעצב את הסורגים בעצמו, במחיר שפוי.
לשלום "הרקולס סורגים" הגעתי דרך האתר, היו עליו חוות דעת טובות והזמנתי אותו לתת הצעת מחיר ולראות במה מדובר. שלום הגיע אלינו, היה מאוד נחמד וסבלני, הוא הציע לי עיצוב מסוים והסביר לי קצת על העבודה, הצעת המחיר שלו הייתה הוגנת, הוא נשמע לי מאוד מקצועי וסגרתי איתו התקנת סורגים בשני החלונות.
תוך שבוע שלום סיפק את הסורגים, התקשר לקבוע תאריך התקנה והגיע עם הצוות שלו בדיוק בשעה שקבענו. הסורגים נראו נפלא, בדיוק מה שרציתי! גם את עבודת ההתקנה הם עשו מאוד יפה, עבדו בצורה נקייה ומסודרת, הריתוכים יפים והכל נראה מאוד אסתטי. מבחינת לוח הזמנים - שלום סיים תוך הרבה פחות זמן ממה שחשבתי וממה שסוכם. ממליץ בחום.
זאב.

, אוגוסט 2015

מאוד מרוצה מהם, הכל היה פיקס, עמידה בלוחות זמנים, איכות עבודה יחס שרות הכל מעל ומעבר. חיפשתי וערכתי סקר שוק לגבי התקנת סורגים לחלונות הבית (עברנו בית ולא היו בו סורגים בכלל), בהתחלה שמעתי המלצות מחברים על מסגרייה מסוימת, אבל בסופו של דבר החלטתי לסגור את העבודה עם שלום "הרקולס סורגים", שהיה המקצועי ביותר.
שלום הגיע אלינו לבית, הראה לי תמונות של עבודות שהוא עשה ובנוסף כל מיני דוגמאות שיכולתי לבחור מתוכן, סיכמנו על דוגמה (עם פיתוחים, אבל דיי פשוטה) וצבע ועל תאריך לביצוע העבודה. גם המחיר היה סביר מאוד, ממוצע של מחירי השוק אותם בדקתי. תוך פחות מחודש, שלום התקשר לבשר שהסורגים מוכנים, היינו מופתעים לטובה מהמהירות והמקצועיות וסגרנו על יום התקנה.
שלום הגיע לעבוד עם צוות בדיוק בזמן שנקבע, תקתק עבודה במהירות, עבודה שאנחנו מאוד מאוד מרוצים ממנה. את הסורגים כולל הצבע והכל הוא הכין עד לגימורים הכי קטנים במסגרייה וכל שנשאר הוא להלחים את החיבורים ולעשות תיקוני צבע במקום של ההלחמות. שלום עשה עבודה נקייה ואסתטית מאוד, מדובר במקצוען אמיתי! בסיום העבודה הוא ניקה וסידר אחריו, הסורגים יצאו מרשים, שלום עמד במחיר שסוכם ואנחנו ממש שמחים שיצא לנו להכיר בעל-מקצוע הוגן כמוהו - ממליצים בחום!
איציק.

, יולי 2014

אנחנו גרים בדירה עם מרפסת גג גדולה וחיפשתי בעל מקצוע בתחום הברזל שיתקין מעקה בטיחות לאורך שטח המרפסת שגודלה 30 מטר רבוע. לירון מחברת "הרקולס סורגים", הגעתי דרך המלצה מפה לאוזן ולאחר שבדקתי והשוויתי מחירים עם כמה בעלי מקצוע בתחום, החלטתי ללכת עליו.
ירון הגיע אלינו כדי לראות במה מדובר, הוא לקח מידות מדויקות וישב להראות לנו סגנונות ופרופילים, בחרנו בדוגמא מעוצבת שמצאה חן בעינינו, ירון נתן הצעת מחיר סופית במקום (ההצעה הייתה ממש אטרקטיבית) וסגרנו עניין.
את המעקה ירון סיפק תוך זמן קצר, הוא קבע איתנו יום ושעה והגיע לבצע את ההתקנה. ההתקנה הייתה אסתטית, המעקה עצמו יפיפה ורמת הגימור גבוהה. ירון עשה עבודה מסודרת מאוד, יפה, מקצועית מעל ומעבר, עם יחס חם ואדיב, הוא עמד בכל מה שסוכם, התקין את המעקה תוך כמה שעות, לקח את המחיר שסוכם והותיר אותנו מרוצים מאוד - אני ממליץ בחום!
מישאל, נתניה.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון, אזור חדרה והסביבה

 א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

התמחויות

סורגים

התקנת סורג קבוע
התקנת מעקות
התקנת סורגים מתקפלים
תיקון וניקוי סורגים

תאור העסק

קבוצת הרקולס הינה בעלת ותק ומוניטין עשיר המתמחה בביצוע מכלול עבודות ברזל ומסגרות ברמה הגבוהה ביותר, תוך הקפדה על מתן שירות מכוון לקוח, אמין, מקצועי ואיכותי, מחירים הוגנים ונוחים, בהתאם לצרכי כל לקוח ולשביעות רצונו המלאה. הקבוצה מתכננת ומייצרת סורגים וסורגים מתקפלים לפי דרישת הלקוח וכמובן בהדרכת בעלי המקצוע הטובים ביותר עם ניסיון של שנים רבות במקצוע. הסורגים עשויים מפלדה מגולוונת ללא שום אלמנטים פלסטיים, כולל 12 שנות אחריות נגד חלודה ועל נעילת הסורגים המתקפלים. העסק לא עובד בשבתות וחגים

הרקולס סורגים

הרקולס סורגים

שלום חדד


9.4

052-4756653
 

הרקולס סורגים

שלום חדד

9.4

חייג

לקבלת הצעת מחיר

052-4756653 חייג