יהודה מערכות VRF

9.3
ציון יהודה
טכנאי מזגנים
אזור המרכז
כתובת העסק: קהילת לודג' 13, תל אביב

  98%

הגעה בזמן

  98%

מקצועיות

  81%

מחיר הוגן

10 חוות דעת מהימנות

, אפריל 2018

בראש ובראשונה אני חייבת לציין שאני ובעלי לא אנשים קלים אך ציון מ"יהודה מערכות VRF" ידע איך לעבוד איתנו, הוא מקסים ואדיב והיינו מאוד מרוצים. בעלי הזמין את ציון לצורך התקנת מזגן מיני-מרכזי, הם תיאמו בטלפון את כל הפרטים אך אני זו שהיתה בבית בזמן שציון עבד ואני יכולה להגיד שחסרים בעלי-מקצוע כמוהו בארץ. הוא עמד בזמנים, הגיע עם כל הציוד הנדרש וסיים את התקנת המזגן יחסית מהר, הוא לא מתמהמה או מורח את הזמן, הוא ענייני, רציני ורואים שהוא יודע מה הוא עושה. ציון אחלה בחור, היחס שלו נהדר, המחירים הוגנים ואני ממליצה עליו מכל הלב.
ויקי, חולון.

, אפריל 2018

על ציון מחברת "יהודה מערכות VRF" אני ממליץ מכל הלב! שירות נהדר ומחיר הוגן! הזמנתי אותו לצורך תיקון מזגן, בשיחת הטלפון הראשונה התרשמתי ממנו לטובה וקבענו מועד להגעתו. ציון עמד בזמנים שקבענו וביצע בדיקה יסודית למזגן על-מנת להגיע למקור התקלה, הוא מקצועי ולא מחפף. ציון הסביר לי ש"הלך" הקבל וצריך להחליף אותו, הצעת המחיר עבור העבודה נשמעה לי הוגנת ואישרתי לו להמשיך בעבודה. לאחר שביצע את החלפת הקבל ציון בדק את המזגן בשנית והראה לי שהכל עובד כמו שצריך. אחלה בחור, אמין וישר ואני סומך עליו בעיניים עצומות! אין לי ספק שאפנה אליו שוב בעתיד.
תומר, יבנה.

, אפריל 2015

אני ממליצה על יהודה מכל הלב - הוא באמת עבד מצוין, הגיע בזמן ולקח מחיר הוגן! התרשמתי לטובה!
מדובר בתיקון מזגן תדיראן רצפתי שהוציא רק חימום ולא הצלחנו להפעיל אותו על מצב קור, חיפשתי טכנאי מיזוג דרך האינטרנט, הגעתי לאתר שלכם, קראתי חוות דעת על מספר טכנאים, ראיתי המלצות חיוביות מאוד על יהודה מיזוג אוויר והרמתי אליו טלפון.
שוחחנו, הסברתי לו במה מדובר, הוא נתן לי טווח מחירים אפשרי לטיפול בתקלה, המחירים נשמעו הוגנים וסגרנו שעה.
יהודה הגיע בדיוק בשעה שקבענו, הוא היה מצויד במה שצריך וניגש לבדוק את המזגן.
יהודה עלה על התקלה, אני כבר לא זוכרת איך הוא תיקן את התקלה אבל יודעת לספר שלאחר התיקון - המזגן חזר לעבוד גם במצב קור.
על התיקון יהודה לקח מחיר הוגן ביותר, יצאתי מרוצה ולכן אני ממליצה פה בחום!
עדי.

, פברואר 2015

טכנאי המיזוג ציון יהודה נתן לנו שירות מהיר ובמחיר הוגן - מומלץ מאוד!
הייתה לנו בעיה במזגן - הוא פשוט הפסיק לחמם וחיפשתי טכנאי מזגנים אצלכם באתר, קראתי על ציון "יהודה מערכות מיזוג" חוות דעת טובות, הרמתי אליו טלפון ולשמחתי הוא היה פנוי להגיע, שאלתי אותו במה לדעתו מדובר והא אמר שכנראה מדובר או במחסור בגז או בהחלפת ה"קבל".
ציון הגיע באותו היום, בדיוק בזמן שסוכם איתו, הוא בדק את לחץ הגז ומצא שאין חסרים ולאחר בדיקה נוספת התברר שהבעיה האמתית הייתה בעיה ב"קבל" של המזגן שהתקלקל. כמובן שציון החליף את הקבל. אחרי שהחליף את הקבל, חיכינו לראות שהמזגן חוזר לפעולת הקירור וכך היה.
השירות היה מהיר יעיל ומקצועי, המחיר ששילמתי היה הוגן, ציון נתן שירות טוב ומענה מהיר, המזגן חזר לפעולה ואני ממליץ מאוד.
יובל.

, פברואר 2015

אני מאוד מרוצה מציון יהודה, הוא עשה עבודה מקצועית ולקח מחיר סביר והוגן לכל הדעות - מומלץ בחום!
הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לעבוד וחיפשתי טכנאי מזגנים שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי לציון דרך האתר שלכם.
שוחחתי איתו בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר.
ציון ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה.
הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד ותיקן את הבעיה במהירות. הייתי מאוד מרוצה ממנו.
לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה סטנדרטי לחלוטין.
שמעון.

, פברואר 2015

השירות של ציון מצוין! הוא מאוד יסודי, מקצועי ונותן הרגשה טובה, שממש אכפת לו מהלקוח - ממליצה בחום!
לפני כמה חודשים היה איזה יום חם היסטרי, אמנם זה היה לפני תחילת החורף אבל אותו יום היה באמת יוצא דופן. הפעלנו את המזגן על תוכנית קירור ולהפתעתנו הוא לא עבד, כלומר הוא הוציא אוויר אבל לא קירר.
חיפשתי טכנאי מזגנים ולציון הגעתי דרך האינטרנט אם אני לא טועה באתר הזה אפילו, ופשוט הוא הראשון שיכול היה לבוא, לא דיברנו על מחיר בכלל, רק רציתי כבר שיבוא ויבדוק את המזגן. ציון הגיע בהקדם, הוא בדק את המזגן באופן יסודי ועלה על הבעיה די מהר, אני כבר לא זוכרת באיזה חלק היה מדובר, אבל כן הוחלף חלק מסוים.
ציון סידר לנו את המזגן ועכשיו אנחנו יכולים לישון בשקט. הוא הגיע בזמן שקבענו על הדקה ממש, היה מקצועי מאוד, נתן לי הצעת מחיר טובה בהתאם לתקלה ובאופן כללי היה מאוד שירותי ונעים. אנחנו היינו מרוצים ממנו מאוד וממליצים עליו בחום.
מור.

, אוקטובר 2014

לפני מספר שבועות רכשתי מזגן עילי 1.5 כ"ס ונזקקתי לאיש מזגנים שיבוא להתקינו.
אל ציון, איש המזגנים, הגעתי דרך האתר, התרשמתי מחוות בדעת החיוביות והחלטתי להתקשר. חשוב לי לציין שבמקביל לציון בדקתי הצעות מחיר אצל עוד שני מתקיני מזגנים נוספים - אבל בסוף בחרתי בו כיוון שמכולם הוא היה הכי אמין בעייני.
דבר ראשון ציון היה גמיש והתאים את עצמו מבחינת הזמנים, שיהיה לי הכי נוח שרק אפשר. דבר שני מבחינת ההתקנה עצמה, ציון התקין את המזגן באופן מקצועי ועשה את כל החיבורים הדרושים (לניקוז, לחשמל וליחידת המדחס שבחוץ), עבד בשקט ובסבלנות והכי חשוב תוך הקפדה על התקנה בטוחה אסתטית ונקייה!
ההתנהלות של ציון מעידה ללא צל של ספק כי הוא בן-אדם מאד הגון, שאפשר לסמוך עליו. אם יהיו לי עבודות של תיקון או התקנת מזגנים בעתיד אשמח להיעזר בו!
גבי.

, אוקטובר 2014

הייתי באמת מרוצה מציון, הוא היה עשר מכל בחינה אפשרית וכמובן אני ממליצה עליו בחום!
פניתי לציון בעקבות תקלה במזגן אצלנו שהתחיל לטפטף עם כל הפעלה שלו וגם הקירור כבר לא היה מורגש וחזק כמו שצריך, הייתה לנו בעיית טיפטוף כמעט מרגע רכישת והתקנת המזגן אך הבעיה ממש החמירה לאחרונה. חיפשתי אצלכם באתר טכנאי מומלץ וציון סיפק לי מענה מהיר מאוד, בתוך שעתיים מרגע הפניה כבר היה אצלי הטכנאי!
יהודה היה אדיב מאוד, נחמד, הקשיב בסבלנות, איתר את התקלה במהירות, הוא הסביר כל שלב בעבודתו, תחילה הוא פירק את הפאנל הקדמי וניקה את תעלת הניקוז ולאחר מכן הסביר שאין שיפוע תקין של המזגן בכדי להוציא את המים לעבר התעלה, הוא עיצב שיפוע מחדש של המזגן ולאחר מכן הפעיל אותו מחדש ומאז הבעיה נעלמה לחלוטין. על העבודה הוא גבה מחיר מעולה, פחות ממה שציפיתי! שירות ומקצועיות!
חגית.

, אוקטובר 2014

המזגן שלנו התקלקל וחיפשתי טכנאי שיוכל לבוא בהתראה קצרה בהקדם האפשרי. נכנסתי לאתר שלכם ודיברתי עם כמה טכנאים שלא היו זמינים, אבל ציון היה זמין באופן מיידי ויצרתי אתו קשר טלפוני. הסברתי לו מה הבעיה באופן כללי, ציון אמר שצריך לראות את המזגן וכשיגיע ידע בדיוק את עלות התיקון.
תוך כשעתיים ציון הגיע אלינו, הוא בדק את המזגן בצורה יסודית ואמר שהבעיה קשורה ל"קבל" וצריך להחליף אותו על מנת שיתחיל לעבוד. בתוך זמן קצר הוא החליף את מה שהיה צריך והמזגן שב לעבוד מצוין.
ציון היה מאוד נחמד ומתחשב, הוא עשה כל מאמץ כדי להגיע אליי בזמן באותו יום שהתקשרתי אליו, הוא עלה על הבעיה כל כך מהר שהייתי נורא מופתעת! הוא איש מקצוע מיומן מאוד ועם גישה בריאה ונכונה למקצוע. שילמתי לו סכום סביר ובאמת המחיר היה מאוד הוגן ואמין בצורה בלתי רגילה. אני ממליצה עליו בחום.
אלינור.

, יולי 2014

רכשנו את המזגן דרך טרקלין חשמל שם המליצו לנו על יהודה מערכות מיזוג להתקנה. לקחנו אותו כי תיארנו לעצמנו שאם הם עובדים איתו וממליצים עליו הוא כנראה באמת טוב בתחומו. יהודה הגיע אלינו הביתה, הסתכל, בדק ונתן לנו הצעת מחיר סבירה למדי.
הוא הגיע בדיוק ביום שקבענו עם עוד פועל, העבודה כללה התקנת 2 מזגנים של אלקטרה, תעלות אוורור עם שרוולים סמויים ותריסים מיוחדים מאלומיניום. צוות "יהודה מערכות מיזוג אוויר" הם מקצוענים אמיתיים! העבודה שלהם איכותית ומדויקת, השירות מעל ומעבר והאמינות במקום הראשון. העבודה ארכה שלושה ימים בערך, בסוף קיבלתי חשבונית ותעודת אחריות על ההתקנה.
פשוט תותחים! ממליץ בחום!
שמעון ממודיעין.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז

 א'-ה' 08:00-18:00, ו' 08:00-13:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

התמחויות

טכנאי מזגנים

ביקור טכנאי מזגן
תיקון מזגנים
מילוי גז מזגנים
טיפולי חשמל למזגן
התקנת מזגן
התקנת מזגן מיני מרכזי

תאור העסק

חברת "יהודה מערכות VRF" מבצעת את כל סוגי ההתקנות, התיקונים ומכירה. שירות אדיב ומהיר לכלל הלקוחות, עסקים או פרטים. מוסמכים אלקטרה, תדיראן, אלקו, טורנדו ועוד. התקשרו עוד היום להצעת מחיר.

יהודה מערכות VRF

יהודה מערכות VRF

ציון יהודה


9.3

073-2721409
 

יהודה מערכות VRF

ציון יהודה

9.3

חייג

לקבלת הצעת מחיר

073-2721409 חייג