כרטיס עסק זה של אינו פעיל כרגע באתר, צוות האתר איננו אחראי על ההתקשרות הנעשית עם בעל המקצוע. למציאת בעלי מקצוע פעילים אשר נמצאים תחת בדיקת האתר עבור לסיווג אינסטלטורים או העזר בסרגל החיפוש העליון למציאת בעלי מקצוע על ידי הקלדת סוג השירות ואזור השירות המבוקשים.

אינסטלציה הוגנת

9.2
משה דוידיאן
אינסטלטורים
אזור המרכז, אזור השרון
כתובת העסק: חולון

  100%

הגעה בזמן

  100%

מקצועיות

  73%

מחיר הוגן

12 חוות דעת מהימנות

, דצמבר 2014

לפני מספר ימים שמתי לב שנהייתה לי פתאום סתימה בכיור של המטבח. העדפתי לא להתעסק איתה בעצמי, וקראתי למשה, שאליו הגעתי דרך האתר - כדי שיבוא לשחרר לי אותה, הוא נתן לי הצעת מחיר הוגנת וקבענו לשעה מסוימת.
משה הספיק להגיע אליי כבר באותו יום. באמת שהתנהל יפה וזריז. בא בשעה שקבענו, בעזרת מכשיר מיוחד שיחרר את הסתימה וניקה את הצנרת, ותוך כמה דקות ספורות פתח לי את הסתימה כאילו לא הייתה מעולם. בנוסף הוא נתן לי גם עצות איך לשמור על הצנרת כדי למנוע תקלות כאלו בעתיד. אני מאוד מעריכה את הזריזות והמהירות שלו - להגיע אליי מהר ולפתור לי את הבעיה כבר באותו היום.
מבחינת המחיר, הוא לקח בדיוק מה שסיכמנו בטלפון, מדובר בבעל מקצוע הוגן, אני שמחה שמצאתי אותו באתר ובהחלט מתכוונת להשתמש בשירותיו גם בעתיד - מומלץ בחום.
הילה.

, דצמבר 2014

משה "אינסטלציה הוגנת" עשה אצלנו עבודה טובה זריזה ומקצועית ואני בהחלט ממליצה עליו בחום!
הייתה לנו נזילה מהסיפון במטבח, לא הצלחנו לסדר את העניין בעצמנו אז הזמנו את משה שיבצע את העבודה.
הגענו אליו דרך האתר שלכם, המחירים שלו היו סבירים וההמלצות סה"כ חיוביות. שוחחנו בטלפון, הוא היה זמין להגיע עוד באותו היום וקבענו שעה.
משה הגיע כפי שקבענו, לא איחר והביא איתו ציוד מקצועי של אינסטלטורים - לא סתם חאפר. הוא ניגש לראות את הסיפון ואמר לנו שלא ניתן לתקן את הסיפון, הוא היה ממש שבור והציע להחליף את הצנרת והסיפון לחדש.
המחיר שהוא רצה היה סביר ונתתי לו להמשיך בעבודה. משה הקפיד לעבוד נקי ומסודר וסיים עם התיקון דיי מהר. אחר כך בדק שאין נזילות והיה מאוד יסודי. יש לי רק מילים טובות - ממליצה בחום.
זיוה.

, אוגוסט 2014

התקשרתי אל הבעל מקצוע והסברתי לו את הבעיה שיש לי בדוד, כנראה נזילה מהצינור. הוא אמר שאם זה כמו שאני מתאר העלות היא 180 ש"ח. הוא אמר שיגיע יום למחרת, ביקשתי שיגיע באותו היום 11/08. הוא אמר שישתדל ובאמת לאחר כמה שעות עובד שלו הגיע. תיקן את הבעיה שהייתה לי. מסתבר בדיעבד שזה לא מה שחשבתי ושהעלות תיקון של הבעיה שבאמת הייתה היא 2000 ש"ח. הוא לא עצר לא שאל אותי אלא תיקן ישר, אני חושב שזה לא בסדר אם יש קפיצה במחיר, כלשהיא ובמיוחד שהיא כזאת גדולה בין מה שהוא אמר לי בטלפון לבין מה שיש בפועל צריך להודיע לי ולשאול אותי אם אני מעוניין להמשיך ולתקן. הוא תיקן זאת על דעת עצמו ואני הייתי בהלם שזה המחיר !! רק בסוף אחרי שסיים הכל אמר לי את המחיר!! לאחר דין ודברים סיכמנו על 1500 ש"ח פלוס מע"מ. אני חושב שזה לא בסדר וככה בעל מקצוע הוגן לא צריך להתנהג. אבקש את טיפולכם.

, אוגוסט 2014

משה הגיע אלי בזמן, מדובר בבחור צעיר, לבבי ומקצועי מאוד, הוא ביצע את העבודה בצורה יפה ומושלמת. אני ממליצה עליו בחום רב.
כבר תקופה דיי ארוכה סבלנו מסתימות בצנרת של המטבח והחלטתי לחפש אינסטלטור שייתן מענה ופתרון לבעיה.
דרך חיפוש באינטרנט הגעתי לאתר טוב תודה, ובאתר - מצאתי את הטלפון של משה מ"אינסטלציה הוגנת" שעשה בעיניי את הרושם הכי טוב - גם מבחינת המחירים הטובים שפירסם, וגם בזכות ההמלצות הטובות שרשמו עליו.
משה הגיע לראות את הבעיה, הציע להעביר פתח ניקוז חדש ונתן לי הצעת מחיר הוגנת. את העבודה הוא ביצע במקצועיות, אומנם העבודה ארכה שעה מעבר למה שהיה צריך (משה חיכה לחלק מסוים בשביל ההתקנה) אבל נעשתה עבודה יסודית מאוד. משה פתר את העניין, העביר את הצנרת וייצר פתח ניקוז חדש.
בסיום העבודה הוא לקח ממני את המחיר שסוכם, הוא בהחלט עשה עלי רושם חיובי של בן-אדם הגון ולכן אני ממליצה עליו.
מאיה צנעני.

, יולי 2014

הייתה אצלי סתימה באמבטיה, המים לא היו יוצאים ולא משנה מה ניסינו, אחרי שעברנו על כל רשימת הפתרונות הביתיים האפשריים בניסיון לפתוח את הסתימה ללא הצלחה. מאחר ולא היו בידי המלצות על אינסטלטור ספציפי, החלטתי להיכנס לאתר של בעלי-מקצוע ולקרוא המלצות. במקרה הגעתי לאתר שלכם, עלו לי מספר אופציות של בעלי מקצוע בתחום ומתוכם בחרתי להזמין את משה בגלל חוות הדעת הטובות. שוחחתי עם משה, הסברתי לו במה מדובר והוא נתן לי טווח מחירים מראש.
קבענו שעה ומשה הגיע על הדקה, הוא הגיע עם ציוד ומכשור מתאים לפתיחת סתימות וניגש לעבוד על הסתימה. משה עשה עבודה מאומצת ואיכותית שגרמה לכך שמאז העבודה שלו המים זורמים בצורה יותר טובה מאי פעם, כי לפני כן, גם לפני שקרתה הסתימה, היה לוקח למים זמן להתנקז למטה. על העבודה הוא גבה מחיר מאוד סביר והוגן ושמרתי את המספר שלו לכל מקרה שאצטרך איש מקצוע בתחום בעתיד.
ממליץ בחום - אביתר.

, יולי 2014

אני עובד עם משה דוידיאן קרוב לשלוש שנים בכל מה שקשור לתיקוני אינסטלציה. משה בעל-מקצוע משכמו ומעלה, ומעבר ליכולות המקצועיות הוא גם בן-אדם טוב והגון - הדבר שהכי הכי חשוב לו הוא שהעבודה תהיה טובה ושהלקוח שלו יהיה מרוצה.
משה תיקן אצלי כבר מגוון של תקלות שונות - פתיחת סתימות, החלפת ברזים, כלים סניטריים וכו' ומעבר לכך - הוא עשה אצלי גם עבודות גדולות יותר הקשורות לצנרת המים.
באופן כללי משה אחלה, הוא זמין מאוד, מגיע לבית הלקוח בזמן, אין כזה דבר אצלו להבריז, אם לא יכול הוא יאמר מראש או יבקש לדחות את מועד הביקור. למשה יש ידי זהב, העבודה שלו חכמה ואיכותית, מבחינת המחירים - מאז שיצא לי להכיר אותו, אני כבר לא עושה יותר מדי סקר שוק - אבל אני יכול להגיד שמבחינת התשלום, לדעתי משה לוקח מחירים סבירים לשוק. כמו שאמרתי - איש מקצוע משכמו ומעלה, ממליץ עליו בחום!!
אביב.

, יולי 2014

משה האינסטלטור בעל מקצוע מצוין, הוא גם עושה עבודה מקצועית וגם לקח על העבודה מחיר הוגן לטעמי - ממליץ בחום!
לפני מספר ימים נוצרו אצלנו בבית שתי סתימות קשות במטבח ובמקלחת, שלא הצלחנו לפתוח באמצעיים פשוטים. חיפשנו אינסטלטור שיגיע לפתוח את הסתימות, למשה הגענו דרך האינטרנט, קראנו עליו חוות דעת טובות והתקשרנו לקבל הצעת מחיר. משה אמר לנו בטלפון שמכיוון והוא לא יודע את מורכבות הסתימה הוא לא יכול לתת לי הצעת מחיר מדויקת ועדיף שיגיע לראות במה מדובר.
תוך פחות משעתיים משה הגיע אלינו ודי במהירות איתר את מקור הסתימה, שאומנם נראית במקלחת ובמטבח אבל מקורה בקו הראשי.
לקחתי ממשה הצעת מחיר על פתיחת הסתימות ובנוסף גם על החלפת הסיפון לחדש אצלנו במטבח. הצעת המחיר עמדה על 1300 ש"ח והייתה הוגנת בעייני.
משה עבד ממש קשה, הסתימות היו באמת מורכבות, משה שחרר את הסתימות באמצעות מכשור מיוחד, בדק שהמים זורמים כמו שצריך סגר הכל וטרח לנקות ולסדר אחריו ככל הניתן. משה עשה עבודה עשר ואנחנו מרוצים מאוד מהשירות והמקצועיות ובעתיד נשוב להשתמש בשירותיו.
אסף, רמת-גן.

, יוני 2014

משה הגיע אלינו לטפל במספר בעיות קטנות שקשורות באינסטלציה, הוא אדיב מאוד ונעים ולקח מחירים הוגנים ונתן שרות מקצועי - ממליץ בחום ומכל הלב!
למשה הגעתי דרך האתר שלכם, היו לי מספר בעיות אינסטלציה, טיפטוף בניאגרה ובעיה בברז שנזל ולקחתי ממנו את הצעת המחיר הטובה ביותר (בהשוואה לאינסטלטורים נוספים שבדקתי דרך האתר שלכם).
הזמנתי אותו לאותו היום והוא הגיע בדיוק בשעה שקבענו. משה הביא איתו את כל ציוד האינסטלציה, הוא תיקתק את העבודה, פתר את הבעיות במהירות, החליף גומיות בניאגרה, וחיבר מחדש את הברז עם אטימה טובה.
התוצאות היו משביעות רצון והבעיות חלפו עברו להן. על העבודה משה לקח מחיר ממש הוגן, הייתי מבסוט ממנו ואפילו שמרתי את המספר שלו - אם אצטרך שירותי אינסטלציה בעתיד, אין לי ספק שאקרא למשה בשנית! מגיעות לו רק מילים טובות - בעל מקצוע לעניין!
יריב.

, יוני 2014

משה אינסטלטור מצוין ואני נותנת עליו המלצה מאוד גדולה וחמה - לא מוצאים כאלה אנשים כל יום!
הזמנתי את משה דרך אתר האינטרנט שלכם "טוב תודה", לפתיחת סתימה שהייתה לנו בצנרת הראשית של הבית. משה הגיע אלי במהירות מרגע שיחת הטלפון שלי איתו ועשה עבודה פשוט מקצועית, מדובר בסתימה גדולה ומורכבת לאורך כל הקו, משה הגיע עם ציוד רציני ומקצועי ופתח את הסתימה בעזרת מכשור מיוחד, ועשה שטיפה לצינור בכדי להוציא סופית את הלכלוך שהצטבר שם במהלך השנים.
מעבר לכך הוא ערך בדיקה נוספת בצנרת בתוך הבית ועבר על הכל לראות שאין מוקדים נוספים - יסודי מאוד! משה השאיר את סביבת העבודה מסודרת ונקייה, למרות שזה היה כרוך בהמון בלאגן. הוא היה גם ממש הוגן מבחינת המחיר, הרגשתי שהוא מאד כן איתי כך שבאמת המחיר היה שפוי ולא מוגזם.
משה היה עשר, סיפק שירות מהיר, מקצועי, במחיר סביר ובסבר פנים יפות - ממליצה בחום!
גילה.

, מאי 2014

משה מקצוען אמיתי, מצויד היטב, סבלני, כן וישר. הזמנו אותו אחרי חיפוש באינטרנט, שוחחנו איתו בטלפון, הסברנו את הבעיה והחלטנו לקרוא לו לתקן מספר דברים הקשורים לאינסטלציה בבית. משה קבע איתנו שעה והגיע בדיוק בשעה שקבענו. הוא בא עם ארגז כלים, מוכן ומאורגן. כמו שציינתי היו לנו מספר עניינים, אחד מהם היה בעיה בלחץ המים, משה זיהה את הבעיה במהירות וביצע "שיחרור לחצים", לאחר מכן ערך בדיקה לראות שהלחץ חזר להיות תקין. בנוסף לכך ביקשתי ממנו לעשות לי שתי נקודות מים חדשות. האחת במטבח והשנייה בחצר לצורך התקנת ברז לגינה. משה עבד מאוד נקי, מסודר ועשה התקנה מאוד יפה במטבח. לאחר מכן עבר להתקנת הנקודה השנייה בגינה, גם שם הוא עשה עבודה של מאה אחוז והיינו מרוצים מאוד.
בסיום העבודה הוא ניקה וסידר אחריו מעל המצופה יחסית לעבודה שביצע. אנחנו מאוד מרוצים מצורת העבודה שלו, השקיפות והיחס החם. משה עמד במחיר שקבענו והשאיר אותנו שבעי רצון ואם תתעורר איזושהי בעיית אינסטלציה גם בעתיד, אזמין אותו שוב בשמחה.
משה, ראשון לציון.

, מאי 2014

משה עושה עבודה מעולה, השירות מעולה, ייעוץ נהדר, ביצוע כמו שצריך. הוא נותן איכות עבודה ברמה שהיא בלתי מתפשרת. יש לו צוות עובדים שעובד עם כל הלב ומקפיד על כל פרט ופרט. בראש מעיניהם - טיב העבודה ולא רק הרצון "לגמור וללכת".
שמי גרשון, ובמקצועי אני מנהל פרויקטים, במסגרת עבודתי אני אחראי על מס' פרויקטים של שיפוצים עבור לקוחות - יצא לי כבר מספר פעמים להשתמש בשירותיו של משה "אינסטלציה הוגנת" ותמיד ללא יוצא מן הכלל הייתי מרוצה מהתפקוד שלו ושל הצוות שלו. על ההתנהלות הכללית, אני יכול להגיד שמשה מתנהל בצורה מאד מקצועית. תמיד מגיע בזמן, עובד בשיתוף פעולה מלא ודואג לפקח על העבודה מקרוב, ולוודא שהכול נעשה בצורה מושלמת.
חלק מהעבודות שמשה עשה אצלנו בפרויקטים, היו עבודות אינסטלציה גדולות וקטנות: נק' מים חדשות, צינורות ניקוז, ביוב ובעצם התחברות לתשתיות קיימות. מניסיון עבודה שיש לי עם משה - אני יכול לספר שמדובר בבעל-מקצוע העושה את המוטל עליו על הצד האיכותי ביותר. משה והצוות שלו מגיעים בזמן, מספקים עבודה טובה - ממליץ עליו בחום, חברה שהיא גם מאד מקצועית, וגם אמינה ביותר, ברמה המקצועית וכך גם במחירים.
גרשון, ת"א.

, מאי 2014

משה מ"אינסטלציה הוגנת" הוא בעל מקצוע נחמד ואדיב. לפני מספר ימים החלטתי להחליף את ברז המטבח שלנו, שהיה תקול ונזלו ממנו מים, לשם כך קניתי ברז חדש אבל לא היו לי את האמצעים להתקין אותו באופן עצמאי. חיפשתי אינסטלטור שיבצע את העבודה הקטנה הזאת ובהתאם חשבתי שמאחר ומדובר בעבודה קטנה, התשלום עליה צריך להיות מינימלי.
למשה הגעתי דרך האינטרנט, בדקתי מחירון עלות תיקון ברז ומשה נתן לי הצעת מחיר סבירה וממוצעת לשוק, קבעתי איתו יום ושעה והוא הגיע כפי שסוכם, בדיוק בזמן עם ארגז כלים מלא, הוא היה מאוד מנומס ולא בזבז זמן וניגש ישר לעבודה. אחרי פירוק ברז ישן, הוא ביצע החלפה של תושבות פנימיות של הברז כי המיקום של הברז ביחס לקרמיקה לא היה נכון ולבסוף התקנה של הברז החדש. הוא הסביר לי שמאחר ומדובר בעבודה קצת יותר מורכבת משחשב מין הראוי שאשלם קצת יותר, אבל יש לציין שהוא לא לחץ עלי ואפשר לי להחליט כמה להוסיף על העבודה. משה לא יצא מביתי לפני שבדק שאין נזילות ושהמים זורמים בצורה תקינה, הוא השאיר נקי ומסודר ודאג ליידע אותי שאם תהיה תקלה נוספת הוא יחזור ויעזור ברצון רב - ממליץ בחום!
יורם.

איזור פעילות

איזור פעילות: אזור המרכז, אזור השרון

זמין עכשיו לעבודה א'-ה' 08:00-20:00, ו' 08:00-14:00, שבת 18:00-21:00

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

התמחויות

אינסטלטורים

ביקור אינסטלטור
פתיחת סתימות
עבודות אינסטלציה
איתור נזילות מים
התקנת כלים סניטריים

תאור העסק

"אינסטלציה הוגנת" עוסקת בכל עבודות האינסטלציה כבר 15 שנים. החברה מתמחה בפתיחת סתימות, עבודות ביוב, תיקון ובניית תשתיות חדשות. החברה ידועה במתן שירות אמין, אדיב ומקצועי מאוד בקרב קהל לקוחותיה.

אינסטלציה הוגנת

אינסטלציה הוגנת

משה דוידיאן


9.2

054-9439099
 

אינסטלציה הוגנת

משה דוידיאן

9.2

חייג

לקבלת הצעת מחיר

054-9439099 חייג